17064






  • Kristo4o
    #7580
    Köszönöm!
    Örülök, hogy ezt más is így gondolja.
  • suncee
    #7579
    1ebkent ha ez vmit is szamit ( nah nem min tha itt mar errol lenne szo ) , de en is utalom ha megy az anyazas egy szerveren, de mit lehet tenni...
    ugy latom ez egy forumon sem megoldott dolog akkor mi legyen jatek kozben egy szerveren ???

    mind1 tovabbi jo jatekot mindenkinek !
  • Kristo4o
    #7578
    NEKEM?????
    te hivatkoztál vitád alatt végig erre!

    "Ird be rendesen bazdmeg, majd utanna elolvasom a behanyasod, hat tiszelj mar meg minket azzal, hogy ertelmes formaba hanyod ide a szarjaidat.



    Ok, ahogy erzed, lehet kicsit hijjan vagy komunikacios csatornaknak, ugyanis egyetlen kerdesem volt uzenetemben, valasz helyett szetbasztad a forumdesignt..

    Jah, ez dicsosegesen kiderult a "kis trefad" eseteben :)"

    Szóval ezekre gondolok. Te jelentkeztél be a pszihológusodhoz emiatt.

    MIÉRT? 15:13 óta várom erre a választ, mindíg elkanyarodunk innen.

  • CAD
    #7577
    Latom ez a szethuzas sulyos lelki valsagot okozott neked nem nagyon tudsz tullepni rajta ;>
  • Kristo4o
    #7576
    Áhhh nem vagyok túlérzékeny, bárkivel szívesen megvitatom az álláspontom, mindössze ennyi. Jól elszórakoztattam magam meló közben. Csupán azt nem nevezném vitának, ha az egyik félnél átcsap a vita veszekedésbe, és az észérveket felváltják a jelzők, de hát ez maximum szegénységi bizonyítvány.
    A véleményem a káromkodásról pedig, hogy virtuális orrturkálás, mindenkinek a maga dolga, hogy bevállalja vagy sem mennyire igénytelen.

    CAD! MeOw!

    Áruld már el, miért fáj neked, hogy széthúzta a topicot a hozzászólásom? Nem igényel sávszélességet, nem érzem, hogy kibabráltam volna bárkivel is. Indokold már meg a felháborodottságod, mi az amin ennyire ki kell fakadni?
  • TS Zolly
    #7575
    Te meg azért leszel mert mindig lelüsz!
  • Adam5
    #7574
    thx! ki is próbálom rögtön
  • Beers
    #7573
    Még jó,hogy nem szoktam káromkodni!
  • FactorG
    #7572
    Start/futtatás aztán beírod: "regedit" aztán OK.

    HKEY Locval machine/software/electronic arts/ea games/battlefield1942/ergc. Ott a cd kulcs ha azt keresed.
  • Adam5
    #7571
  • CAD
    #7570
    Korrekt meglatas :)
  • FactorG
    #7569
    De mégis aztán küdjetek csak! Ráspu szociálisan alkalmatlan, Kristo4o meg túlérzékeny. FLAAAMEEEEE!!!
  • FactorG
    #7568
    Fúbazeg meg se szólalok. Bölcs lettem vala.
  • ghost cb
    #7567
    tisztelet a kivételnek :D
  • ghost cb
    #7566
    Ezért van hányingerem a BF taliktól, mert arról szolnak hogy akik eddig itt lehülyézték egymást, odamennek bemutatkoznak, és eggyütt sörözgetnek, meg röhögnek. Aztán amikor vége van folytatják tovább az anyázást...
  • CAD
    #7565
    Jelen haverem, jelen..
  • Kristo4o
    #7564
    Nah megyek haza lassan, majd onnan folytathatjuk. A legközelebbi bf talira kimegyek már, hogy megismerhessem a társaságot személyesen, ki az aki le seggez engem.
  • TS Zolly
    #7563
    Kristo4o-nak teljesen igaza van. Én sem értem miért kell egy szerveren káromkodni, utánna azt az embert baszogatni aki fel merte hozni ezt a kényes témát.

    BB szerveren van egy olyan szabály, hogy csak a játékkal kapcsolatba lehet használni a c6-et. És ebbe nem fér bele az anyázás. Tegnap ezért egyszer figyelmeztettem egy Csokisbugyi nevü emberkét, és utánna káromkodásért ki is kikkeltem. Mindeni jöhet a szerverre harcolni, de a kocsis dumát hanyagolja.
  • Kristo4o
    #7562
    Áruld már el miért fáj ez neked?
  • Me0w
    #7561
    Cad lataskepes (meg), szal a TV-ben akar latja is a dolgokat. Kispajtas.
  • CAD
    #7560
    Jah, ez dicsosegesen kiderult a "kis trefad" eseteben :)
  • Kristo4o
    #7559
    Kispajtás kicsit sértőek a megjegyzéseid, ennyire futja? Mi vagy te itt istencsászár? Meg ne mond már nekem, mit csináljak és mit nem!
    Fogadjunk azt sem tudod mi az a skizofrén, csak a tv-ben hallottad, és ez megragadt benned hogy biztos valami borzadály lehet, mert még azt sem tudod mit jelent de jól hangzik.

    Én megtisztellek azzal, hogy emberszámba veszlek, te is megtehetnéd.
  • CAD
    #7558
    Te cigány munkavállalási engedély, ne akarjad amit nem akarnál ha normális lennél.!
  • Me0w
    #7557
    Semmi baj zimbike :D
  • CAD
    #7556
    Gepu bazzeg ne légy már SÖTÉT! baeg... ez de szar :(
  • Me0w
    #7555
    PARÁZS
  • CAD
    #7554
    Te rákócugigyikhereverés ;> Te csak programozzá - he!
  • Me0w
    #7553
    Hol? Zimbabebabe? :))
  • CAD
    #7552
    BB :) - nem az zavar, hogy ezt a segget zavarja... zavarja, es kussoljon ahogy eddig tette, ahogy irtam zimbabeba sem megy cimlapsztorira, ha valaki ehenhal.

    Amugy ez valo igaz, en nem vagyok uriember.
  • ghost cb
    #7551
    FLAME POWA :DD
  • BurnBaby
    #7550
    nem látom be mitől hüje valaki, ha zavarja az anyázás a szervereken? cserébe itt is elfelejtettétek, h uriemberek lennétek...
  • Me0w
    #7549
    Ne ird oda hogy jezusmaria, mert ez a gyenge emberek kapaszkodoja. Van ra tudomanyos magyarazat.
  • CAD
    #7548
    Kristof a te agyad szegeny annyira el lehet defomalodva, hogy jezusmaria.

    Ne olvasd el bazdmeg, ennyi, es foleg kussolj tovabbra is, ahogy eddig tetted.
  • Me0w
    #7547
    Nem, csak sikhulye.
  • CAD
    #7546
    Kristof te skizofren vagy bazzeg?
  • Kristo4o
    #7545
    Nem szoktam a játékban beszélgetni, az ominózus esetben sem velem volt összetűzése az úriembernek, nem nekem írogatott. Jelenleg azért nem játszom, mert dolgozom, majd talán este mikor hazaérek arra is sor kerül.

    Cad

    Az volt benne sértő, hogy nem tartom normális embernek, aki bármi efféle dologban hisz. Még a középkorban elment, mert nem tudtak tudományosan megmagyarázni dolgokat, de ma már szerintem a gyenge emberek kapaszkodója bármi féle vallás. Elnézést a hívőktől, nekem ez a véleményem.

    A káromkodás szimplán azért zavar, mert nem tudhatod, ki olvassa, és kit mennyire zavar. Felesleges dolognak tartom, aki nem tudja visszatartani, az otthon szitkozódjon, majd mama nyakon vágja. Miért kell 30 embernek olvasnia két ember vitáját. Teljesen felesleges a semmitmondó mocskokkal telenyomni a játékot. Mindenki indulatoskodjon otthon.

    Káromkodni nyilvánosan igénytelenség, olyan, mint mikor túrod az orrod mindenki előtt. Magyarázd meg miért az.
  • ghost cb
    #7544
    Ja meg nem tartanak meg semmi ünnepet, szoval nincs szülinap, karácsony, és NINCS AJÁNDÉK!!! Uristen. Egyik osztálytársam ilyen. Elég sz@r lehet...
  • CAD
    #7543
    Megis mi a franc volt azon serto, hogy megkerdeztem, hogy jehova tanuja vagy? Azoknak az idiotaknak van ilyen faszsagaik, hogy nem lehet karomkodni, meg olyan allatot enni amelynek hasitott korme van...
  • ghost cb
    #7542
    Valószinűleg te vagy tűl érzékeny. Miért zavar hogy kibaszottul rondán ir valaki basszameg? Miért? Mert kicsit gyenge a lelki világod. Na ide se muszáj többet irnod :D
    Egyébként meg a DC egy játék. Nem pedig chat. Más kérdés hogy bele van épitve. De szerintem inkább játsz vele.
  • Kristo4o
    #7541
    Amúgy számomra kérdésed kissé sértő volt, amit amúgy nem vettem fel, de biztos én vagyok túl érzékeny.