17064






  • TS Zolly
    #7500
    Ja mégegy! Teljesen el lehet tüntetni a minimap hátterét. És akkor még a hálozás sem látcik. Ez benne van a játékba.
  • TS Zolly
    #7499
    Nahát ezaz. A minimaprol csinál képet a pb. És ahogy tudjuk ot nincs célkereszt.
  • TS Zolly
    #7498
    Bammeg! Megelőztél!
  • TS Zolly
    #7497
    Hááááátttt!!!!!!!!

    Tök normális lenne a kép, ha a minimap közepén nem lenne célkereszt. Amugy a 3. képen még ok, mert ott esetleg ki van nagyitva az egész pálya. Ám ettöl függetlenül akár lehet nem csit is.

    Szerintem olyan ember mint Adyy tudja mi az a budylist.
  • ghost cb
    #7496
    Mondjuk akkor a hálozás hiányzik. Meg tudtommal a pb csak a minimapot fényképezi le.
    De mire lenne jo? Mire használ?
  • ghost cb
    #7495
    Pass.
    Ha előhozod "m" betüvel a mapot akkor nem ez jelenik meg? Eszes!
  • Adyy
    #7494
    én nem azt mondom te eszes. hanem hogy van neki egy szép mapja a célkereszt körül, de lehet hogy én nem tudtam hogy ezt be lehet állítani
  • ghost cb
    #7493
    Igen, ezek tök normális képek.
    Csak a TA klán valszeg használja a buddy list-et.
    Abban az esetben lenne cheat az 1. eset ha iraki lenne SPY66 de ebböl a képből ez nem derül ki.
    Ne legyél paranoiás.
    Consol:
    ab_#
    # helyére berakod a társad id számát, és te is zölden fogod látni.
  • Adyy
    #7492
    Ezek azok amiknek látszanak?

    1 pb kép
    2. pbkép
    3. pbkép

    (FB vs. TA meccs)
  • FactorG
    #7491
    Kicsit sok a baj a kisfiúval nem?
  • DropTable
    #7490
    Az FB pár tagja próbál pályákat csinálgatni, van pár ígéretes darab már készen. Próbáljátok ki őket...
    Letölteni a dcmaps.atw.hu és a hdca.uw.hu címen tudjátok. Itt megtaláltok pár olyan pályát is amit nem mi csináltunk de a szerverünkön fut néha (pl. Kandahar). A néha futó 'FB Custom map' szerveren mindig valamelyik saját gyártású pálya megy.
  • TS Zolly
    #7489
  • Adam5
    #7488
    Segitsetek!
    Már tuduok botot beálitani te úgy szeretném hogy az ellenfélnél legyen 4 nálunk meg ne legen bot csak mi ketten, ezt hogy lehet beálitani?
  • DropTable
    #7487
    A BB clan ban-ját kiszedtem a FB szerverről. Kutya seggét meg szétrúgtuk tegnap...
  • Kaplan
    #7486
    Cobra-nak van igaza Multiplayer->Local host game->Co-op ennyi
    (én már próbáltam)
  • Cobra.
    #7485
    Coop mód, és a beállított létszámot kitöltik a botok (elvileg, én még nem csináltam)
  • Adam5
    #7484
    Lenne 1kérdésem:
    Hálóban lehet valahogy botokat berakni? Mert nem találtam azt a bot százalékosos dolgot.
  • Kaplan
    #7483
  • DonC
    #7482
    Na újra él a bf.hu, csak most www.battlefield-vietnam.hu címen.
  • Morfy
    #7481
    Szomorú szívvel kell tudatnom veletek, hogy egyik régi és oszlopos,meghatározó tagunk Ninja mai napon saját elhatározásából elhagyta a BB klán sorait.
  • Beers
    #7480
    Remélem nem gondoljátok komolyan!
    Inkább hívjátok ki egymást!
  • mini
    #7479
    Ez király!
    Mint az oviban. Elvetted a babámat, megmondlak a mamának!
    Egyre inkább kezdem azt érezni,hogy 22-25 év alatt nem szabad játszani a pisiseknek. :) Tisztelet a kivételnek.
    ...és ez a mi pisiseinknek is szól. :(
  • Cobra.
    #7478
    Látom már csak külföldön fogok DC-zni. Tisztára mint az ovodások
  • FactorG
    #7477
    Akkor most háború lesz?
  • Morfy
    #7476
    Mivel sajnálatos módon egy köcsög balfasz bannolta a BB klánt az FB klánszerverről mert ettől tud csak elélvezni, így válaszképpen mi is kénytelenek vagyunk ugyanezt tenni velük, amíg valamelyik jobbérzésű klántag helyre nem hozza a hibát. Vezérkutyán kívül senkire sem haragszunk az FB-ből,de ha harc,legyen harc. Sikerült kihozni a béketűrésből.

  • Beers
    #7475
  • TS Zolly
    #7474
    Nem rossz!
  • FactorG
    #7473
  • genRob
    #7472
    U'42 toborzódal
    Cher a búcsú koncertjén ezt mondta: ezt csináljátok utánam ribancok.:-)
  • TS Zolly
    #7471
    Ja. Félig volt csak a szerver, de ez sokkal jobb mint ha fullon lenne lámákkal.
  • Beers
    #7470
    A BB most megy,de nem volt tolongás
  • Beers
    #7469
    Még most sem megy! :(
  • TS Zolly
    #7468
    2-es TS ment csak. 1-es nem. Vagy forditva? Már nemtom. Na mindegy! Amelyik szerver állt, annak a ts-én szoktunk lenni. Tegnap amelyik ment, annak a ts-é voltunk. Azon van a GS dc szerver is. És a GS dc szerver ment.
  • Kristo4o
    #7467
    Érdekes, hogy a TS ment, vagy az nem ugyan azon van?
  • Kristo4o
    #7466
    Én is azt gondoltam, hogy majd oda özönlenek a népek, de mikor megnéztem (csúcsidőben) voltak rajta vagy legalább 8-an, ezért mivel nincs tömegiszonyom, fel kellett keresnem valamelyik jólbevált, minima 30 fővel nyomuló germán szervert.
  • Cobra.
    #7465
    Annyi előnye van, hogy tegnap nem volt elérhető a BB server, hogy most az FB public lesz letesztelve, hogy mennyire bírja a sok embert (most is vannak rajta 14-en).
  • TS Zolly
    #7464
    Tegnap nem ment a BB publik, de nagyon sok szerver állt még. És érdekes mod olyanok, amelyeknek az ip cimei nagyon közel vannak egymáshoz, vagy csak a port volt más. De a leg érdekesebb, hogy a GS dc szerver ment, én arra mentem fel, cseteltem GS dc raziellel, és ö aszonta, hogy ö az aséba ACC szervert látott.
  • Kristo4o
    #7463
    Nem tudok róla, hogy eredetit kérne, tegnap előtt sem engedett fel, pegig nekem eredetim van. Szerintem tegnap tegnapelőtt valamiért nem ment a szerver. Tegnap ASE kijelezte, sőt azt állította, hogy 28-an vannak rajta, de ez tudom, hogy nem igaz, mert tegnapelőtt is pont ugyan azok játszottak pont ugyanennyi ponttal és pinggel.
  • FactorG
    #7462
  • SinClaiR
    #7461
    Már egy ideje