17064






  • ghost cb
    #7620
    :D
  • TS Zolly
    #7619
    Naugyi, hogy az u42 nem maradhat ki!

    Főleg, hogy Tiba megvesztegetett.
  • genRob
    #7618
    M'ér' ez nem a Vatikán?
  • BurnBaby
    #7617
    sajnos se zseppénzem se balekom aki nyaralni vinne, úgyhogy maradok zombi :)
  • Cobra.
    #7616
    Stewee nem annyira más a fejlesztőcsapat, mert a DC készítői is segítenek a fejlesztésben.
  • FactorG
    #7615
    Ja bocs. Én is szeretem a DC-t. :)
  • FactorG
    #7614
    Vaze Sinc, az kurva cikis ha beszáradt a patronod.
  • SinClaiR
    #7613
    szeretem a DC t
    :)
  • SinClaiR
    #7612
    Ja ez nem az a topic.
  • SinClaiR
    #7611
    Hello, nem tudja valaki,m miért nem nyomtat a nyomtatóm szinesen? Most töltöttem ujra, de szerintem beszáradt a patron szórófeje. Lehetséges ez?
  • steweee
    #7610
    erről már volt szó korábban. a kettőnek semmi köze egymáshoz, azon kívül hogy modern fegyverekkel kell harcolni. más a fejlesztő csapat!
  • TheGOro
    #7609
    Jah tudom má, pár képet akartam beszúrni:


    végezetül, ha nem tudod kikerülni ugord át:
  • Cobra.
    #7608
    Lesz, úgy fogják hívni, hogy BF2
  • steweee
    #7607
    hát csak kíváncsi voltam hogy már nagyon régen nem csináltak semmit a 0.7-es verzióval, sztem nincs is mit javítani néhány kisebb hibán kívül, úgyhogy éppen lehetne egy végleges verziója. de úgy látszik senki nem tud semmit erről
  • TheGOro
    #7606
    Megvárod?
  • TheGOro
    #7605
    Nah látom ebben az agyrohasztó melegben is van aki itt zombiskodik. Szal én röpke 1 hetes hereverésen voltam, mialatt a seggemet áztattam a hűvös tengerben, és gyönyörködtem a természetben. Magyarán stíröltem a luvnyákat. Sajnos a nyelvi nehézségek miatt hátrányos helyzetből indultam, amit próbáltam behozni szándékaim konkretizálásával (Ich möchte mit dir schlafen!) azonban ezeknek a délies nőknek nem elég ennyi romantika szóban kifejezve, főleg mivel a fele nem ért németül, nekem pedig csak kocsmai szinten sikerült elsajátítanom a spanyolt. Szóval má épp nyugdíjas éveimet tervezgettem, mire sajnos az értünk jövő repülőgép sem szenvedett végzetes katasztrófát, így hát sikeresen . Ez még nem is lett volna ok hogy ellátogassak ide és visszaolvassak százakárhány emesgét. De szomorúan tapasztaltam hogy a szanalmas.hu kommuna nyári szünetre vonult így hát utolsó mentsvárként beugrottam ide!!


    Na szóval amit mondani akarok:
    -To U'42: Toborzódal; kibaszottul über cár, grat a U'42 leánykórusának!
    -To Cad vs. Kristo4o: Hát a végén má annyira eröltetett volt ez a cigánykodás vagyis cickánykodás hogy basztam elolvasni, szóval áldásom rátok, de köszönettel nem leszek nyoszojólány!


    Ui.: Ha rossz leszel ignoréra raklak!
  • steweee
    #7604
    lesz ennek valaha 1.0-ás verziója?
  • Kristo4o
    #7603
    Cirano
  • ghost cb
    #7602
    Miben is volt???
  • Kristo4o
    #7601
    egy történetben ezt mondta a főhős:

    "Magamat kigúnyolhatom ha kell, de mástól ezt nem tűröm el!"
  • Kristo4o
    #7600
    Na megyek dolgozni nemsokára kezdődik a műsorom. Az ATV-n távgyógyítok.

    (CAD kedvéért: ez csak vicc volt, nevetni kell rajta, tudod amit úgy csinálnak "hahaha")
  • Kristo4o
    #7599
    Ok nyert a homokvárad, én itt befejeztem, nem vagy vitapartner. Mondj gyorsan még valamit, úgyis utolsószó mániás vagy. Érdekes az eredeti problémád mivoltára a fórum széthúzására, sosem derül fény ezek szerint. Részemről téma lezárva.
  • Beers
    #7598
    ;)!
  • suncee
    #7597
    ok, igazad van...
  • CAD
    #7596
    Az en varam jobb... az en varam jobb :))
  • CAD
    #7595
    Ezzel arra celzol, hogy ossze vissza irsz hulyesegeket, aminek fele sem igaz?

    Kristo4o ;> annyira orulok, hogy forumon keresztul mar sikerult teljesen kianalizalnod, te nagy ember vagy, mehetsz az atv-be a tav-gyogyito melle ;>
  • CAD
    #7594
    Jolvan suncee, en hiszek neked... nem kell olvasni, kesz pont.
  • suncee
    #7593
    CAD vicces hogy ezt irod nekem, lehet hogy velem van a gond, de nekem nem tetszik es ezzel be is fejeztem ez nem vita ... ez egy megallapitas, 1ebkent en soha nem anyazok itthon ideges vagyok majd kettetorom a billentyuzetet, DE nem szoktam anyazni szerveren barkit meg?hetsz ...
    reszemrol tema lezarva, meg annyi hogy 1 korrekt CB meccsen sem megy anyazas erdekes modon ...

    peace
  • Kristo4o
    #7592
    Te nem tudod megkülönböztetni mi vicc, mi nem az, senkit nem hülyéztem le. Annyira be vagy szűkülve, hogy ha nincs smile a hozzászólásban máris komolyan veszed. Néha kitekinthetnél a világba a monitor mögül. Amit a képernyőn látsz az nem a valóság.

    Arról pedig, hogy mi az, hogy skizofrén maradjunk annyiban fogalmad sincs.
    össz tudásod az olcsó horrorfilmekből szerezted ezzel kapcsolatban.

    Ha nem tudsz vitázni szerintem neked nem kellett volna hozzászólnod, olyan vagy mint a homokozóban a kisgyerek aki ezt tudja csak hajtogatni: Az én váram a nagyobb.

    Felvilágosítanálak ez a fórum nem a te kizárólagos birtokod, pont ugyan akkora senki vagy itt mint én.

    Valaha megtudom mi bajod volt a fórum széthúzással, vagy ez már örök titok marad? Esetleg már elsírtad a pcihológusnak?
  • TS Zolly
    #7591
    Ja és én is elmodhatom magamról. hogy egyszer sem irtam be sértőt más valakinek. Pedig elég rég BF-ezek.

    A a a a TS az más kérdés. Ott én is szoktam anyázni játék közben. Ám a TS-em nyomogombon van.
  • TS Zolly
    #7590
    Áááá! Dehogy! Már benne vagytok nyakig!
  • CAD
    #7589
    Kar is volt egyaltalan felhoznod a temat.

    Hat baratom pedig az vagy, skizo de fullosan. Eloszor valami parókiáról beszélsz, ami allitasod szerint "ott van nallatok" - ket hozzaszolassal kesobb pedig lehulyezel mindenkit aki valamilyen vallast magaenak vall. Hat ha ez nem tudathasadas... akkor majd te kitalalod mindjart mi az.
  • CAD
    #7588
    Ok, kifejtem a velemenyem... nem nezhet a forum ugy ki, hogy mindenki mindennek orul es - kristof ezt most ne olvasd - szopjuk egymas faszat :).

    Azert van itt ez a szar, hogy ilyen vitak is lefolyjanak rajta. Alszentkedest pedig nem szeretem, akik pedig ugy erzik, hogy nekik ez komolyan serti kozerzetuket - bar ezt erosen ketlem - akkor ne olvassak csetet es meg van oldva a dolog, foglalkozzanak a jatekkal, van ott pont eleg erdekes dolog.
  • Kristo4o
    #7587
    Nu jólvan elmentem a vatikánba.
  • Kristo4o
    #7586
    Ha engem láttál már káromkodni akkor szólj. Cseppet sem a játék része. Csak a dedósok hiszik ezt. Na mindegy ez a vita átment nem nem nem és de de de de-be úgyhogy részemről lezárva, így már nem élvezetes.

    Úgy látszik arra pedig soha nem kapok választ miért fájt a széthúzós hozzászólásom. Arra volt csak indok, hogy leseggez meg leskizofrénezz...

    Na ennyit rólad kis fórum nagy császára.
  • BurnBaby
    #7585
    ked, nem véletlenül állok itt vigyázba a zacskó apró és hegyes kövemmel ,) csak annyit kérek - bár nem vagyok házigizda - hogy hagyjátok má egymást békén. játszatok inkább okosan, mert ha nem vigyáztok felmegyek dc-czni és meghaltok mind! (vagy én)

    kristoforo - magad is elpihenhetsz, fölösleges azért visszajönni meló után otthonról is, h megnézd, h van-e kivel flémelni.

    ghost - mi már csak ilyen szarok vagyunk, elmegyünk bf talikra örülni egymásnak ahelyett h anyáznánk. bocs. neked a jövőben sem kell eljönnöd.
  • CAD
    #7584
    Teteszik vagy sem, hozzatartozik a jatekhoz... ahogy mondani szoktak, az vesse az "anyazokra" az elso kovet aki meg maga sose tett ilyet. Innentol kezdve lehet sunyitani, es szepen atgondolni ezt a dolgot. Persze ha itt vannak ilyen szent emberek, akkor nekik a Vatikanba a helyuk, es nem egy olyan jatekban ahol gyilkolni, olni es herélni kell.

    Kezcsokom minden erzekenylelku hulyegyereknek.
  • CAD
    #7583
    Mondom en... :)
  • Kristo4o
    #7582
    ÁÁÁh ne aggódj valójában szerintem, csak mondjuk a semmit.
  • Unreal1942
    #7581
    Te jó ég mi történik itt :)
    És az U'42ööö kimarad belöle :D