17064






  • FactorG
    #7700
    Jó reggelt. Ilyen a hajam és kibaszott kipihent vagyok szal... :DDDD
  • FactorG
    #7699
    Ehh de faja kép...
  • Max Damage
    #7698
    igazad van, az objektív szót kellett volna használni!!! Csak én hülye hamarabb írtam mielőtt gondolkodtam volna! ;)
  • TheGOro
    #7697

    Flém sörrel.

    2. Erről a csapattársaidat kérdezd meg, mindenesetre nagy dobra lett verve, fenn volt egy fórumon és a hdca-n, aztán nagy hirtelenséggel el is lett távolítva.

    3.-5. Lényegtelen dolgok (Flémre sem méltó!)

    6. Köffönyük viszont!

    7. Ehhez tudnék mit írni, vagyis fogalmazódik bennem a magvas gondolat, de ennek a poénnak a lelövését egy nálam, tanultam, bölcsebb, és az élet tapasztalataitól ittasan /nem úgy mint Matisz papa, aki csak szimplán ittas, de ő is osztja az észt./ adja át tudását a fiatalabb dzsenerésönnek.
    [+ Cad (a fürdős fajta), ősráspoly, ráspi, Roller kapitály..stb + Habár már tudom hogy elpirultál a sok dicsérő szótól amelyek (szerinted) mind rád illik, de biztosíthatlak hogy nem rólad van szó! Azonban ha visszatarthatatlan, kitörni készülő gondolathalmazok fogalmazódnak meg benned, akkor, de csak is akkor oszthatod meg velünk!!!]


    8. Na ez az a mondat amiből má kurva szót nem értek, és nem az alkohol beszél belőlem! Szóval ehhez nem tudok olyan kommentet fűzni amely megüti, az eddigi hozzászólásaim Szókrátészi mélységű értelmi szintjét. Tehát nem is teszem!

    Na én most finom voltam.

    ui.: Rob remélem nem kúrtam fel az agyad, mert akkor én inkább elköltözök és nyugdíjba vonulok, ha kerestek Castró papánál spannolok.
  • TheGOro
    #7696
    Na gyorsan lecsapok erre az emesgére mint Rozi néni Béla bá nyugdíjára.

    1. Szal kevered a szubjektívet az objektívvel. Magyarán ne használd ha nem vágod hogy mi a jó isten faszát jelent! Tehát, ahhoz hogy ez a mondathalmaz, értelmet nyerjen, és mentesüljön belső, tartalmi ellentéteitől a szubjektív helyett, az objektív (Tárgyilagos - Elfogulatlan) szócskát kellet volna használni!
  • Max Damage
    #7695
    Flééééém! :)

    1, DonC-nak: legyél szubjektív s legalább annyit tegyél meg cikkírás előtt hogy kérdezzél meg vkit mi volt a meccsen. Én ezt tettem, elég tárgyaliagos volt mivel nem voltam meccsen, de azért amit most írtál nem volt 100% igaz. De mind1, én nem haraxom, én leszarom az egészet.

    2, Erről a TA-s dolgoról nemtudok semmit, mindössze annyit hogy megvertük őket egyszer, az újabb dolgokat nem ismerem. A map transparencyval mivan? Ki nemtudja mire jó az? Mondjuk az egész egy baromság. Én újabban hud0-val játszok. Legalább nem bizergál semmi a monitoron. Repülésnél ennyi még sok is! :)

    3, "ui: az összes top 10 suttyó szar bekaphatja!" - ötlet teljesen támogatva, kivéve: KoD és NID és SaKs mivel velük soha-semmi bajunk nem volt! (mondjuk Saks megvert de nem mert jók, hanem mert mi basztuk el alaposan)

    4, "Mindenesetre ez csak egy játék és TILOS véresen komolyan venni!!!!" - Ez is igaz, de mondja meg már valaki min is megy a vita? Csakmert semmi értelme az egésznek.

    5, A kihívásról annyit hogy nekem mindegy hogy ki-hívott ki-kit és ki mondja vissza vagy éppen ki nem, de én azért ha már itt vagyok megjegyzem én nem fogom visszavonni arra ne is várjatok, mivel még van egy régi elméletem ami azt mondja: "Ha már kivan választva a cél, akkor visszavonni olyan mintha elmenekülnél"

    6, Jó nyaralást mindenkinek! Érezzétek jól magatokat, jó csajozást, sok sört, bort miegymást...

    7, "De kiegészíthetném annyival, hogy ritka fiatalok és ritka neveletlenek vagytok páran." - Higher, szerintem amíg nem vagy FB-s addig ez a probléma ne zavarjon, megjegyzem remekül elvagyunk így is, és ez a lényeg.

    8, "Top 10 klánok jót nevettek rajtatok ezért! :))" - Lenne több ezer forinom hogy majd minden klánban van legalább 1 ember aki nem tudja közűlük sem. Mellesleg, én is mindig jót röhögök rajtuk mikor kikapnak no flyon! :) Szóval kvittek vagyunk velük! ;)

    9, "Ha joltudom klán vezérek vannak oldjátok meg." - Ady az illetékes... Kutya felszívódott, én meg jómunkás ember vagyok és melózok, magyarul semmi időm nincs. Drop meg az kit nyugtatni kellene! :)

    Na mára ennyi, úgy hiszem nem hagytam ki semmelyik idézetet amelyik megragadott. :) Na báj, jó flémmel gazdag napot a továbbiakban, hamár nem haggyátok abba úgysem! :)
  • Adyy
    #7694
    Tolmácsolhatod is kivéve a KoD-nak, mert ők haverok. Ez vehetik hadüzenetnek is majd ősszel. Egyépként a legtöbbel már meg van beszélve a meccs ősszel, mert szeretném a dolgot komolyabban venni. És remélem megszívják egytől egyig, ha meg egy kettő nem, akkor sem búslakodunk. És hogy elkerüljük a további vitákat és lezárjuk a témát nektek és az U'42 nek is soxerencsét .

    ui.: Nem voltam ott a legutóbbi meccsen szal nem tom mi volt.
  • Higher
    #7693
    "ui: az összes top 10 suttyó szar bekaphatja!"

    Ezt majd így szószerint tolmácsolom feléjük. Amit én tudok az az, hogy jól elpicsázott titeket TA, mert picit komolyabban vették, nem ittak annyi sört! :)) Ti leléptetek egy körrel a vége előtt, azt hiszem ez mindent megmagyaráz! :))
  • TheGOro
    #7692
    Jó nyaralást elvtárs, én is szintén ezen időben távozom el megint nyaralás céljából.
  • Adyy
    #7691
    Igazad van Duel teljes mértékben. Egyáltalán ezt az egész értelmetlen faszságot nem is kellett volna felhozni. A kihívást szerintem vissza is vonom. DonC miatt nem baszogatunk titeket, de DonC az szemünkben a béka segge alá került szal bocs.
  • Duel
    #7690
    Bizony fönök igy van
  • Duel
    #7689
    Most hogy már elövettek csak egy kérdésem vam,ha donci a
    prolémátok mi a bajotok az frxel?
    "A te dolgaid miatt az egész csapat fog szívni.
    Hozzáteszem, az FRX-el semmi gondunk, bírjuk a fejeteket ! Csak DonC-t nem szeretjük"
    Szánalmas? Itt sirtok ahelyet hogy normális emberek modjára megbeszélnétek .Ha joltudom klán vezérek vannak oldjátok meg.Ui.:juli30-aug5. nyaralok
  • Adyy
    #7688
    ui: az összes top 10 suttyó szar bekaphatja!
  • Adyy
    #7687
    Az lehet hogy ezt nem tudtam, de a TA-t bármikor megverjük, mint ahogy eddigis tettük.
  • Higher
    #7686
    Adyy, hadd nyugtassalak meg Duel teljesen jól érzi magát épp 2 perce beszéltem vele, büszke FRX-es. :)) Hanem inkább arról beszéljünk, hogy az FB lecsíterezi a Team Alpha-t mert nem tudták hogy a minimap transparency-t 100%-ra is lehet állítani. Tudni kell kikapni gyerekek és azt méltósággal viselni és nem csíterezni. Top 10 klánok jót nevettek rajtatok ezért! :)) Igen Droptable, a releváns külföldi szó néhányatok viselkedésére: PATHETIC!
  • DropTable
    #7685
    Rob ! Szal, lehet, hogy Biriboy kicsit elvetette a sulykot, de lehet, hogy neki is olyan volt a reggeli hangulata mint neked...
    Úgyhogy no pánik... Birit majd megnyugtatjuk mi, csak te ne izgassd fel.
  • Adyy
    #7684
    Ja és ebben az egészben egy embert sajnálok csak és az Duel. Ő tudja miről van szó.
  • Frankie
    #7683
    Igen Igen FLÉÉÉÉM!!!!!

    beépített SG fícsör kéne "flémgenerátor" néven
    Csak beírod a delikens nevét és elküldi neked a jó bü..s pi..ba
  • DropTable
    #7682
    Higher ez szánalmas.... Itt csak DonC stílusáról volt szó, minek indulsz el a kályhától ?
    Van erre egy jó külföldi szó amit csinálsz : lol
  • Adyy
    #7681
    Jóvan Robi nyugi. Nem tom Biriboy mit kavart bele titeket, de a nevében is elnézést kérek érte. Mellesleg ez a bf tali dolog nem jönne be, mert elég messze lakik.

    Highernek meg csak annyit, hogy amit Biri írt az némileg igaz némileg nem, de Drop írása mellett kitartok és amit írt Donc, arra egy szó alkalmas: SZÁNALMAS!!!

    Nekem semmi bajom veletek csak DonC-al és ezt nyilvánosan ki is jelentem. És ha bármikor bármi eszébe jutna valakinek bf talin teszem azt megverni kutyát, akkor ajánlom hogy annak nem lesz jó vége szal peace powah.
  • genRob
    #7680
    Mi a faszt keversz bennünket bele? Mi a gecinek? Ki a kibaszott faszom beszélt itt rólunk. Ne tegyél ilyet bazd+ mert megkúrlak mint állat! Minek kavarsz itt? A DropTable leírta mi van te minek kojtolsz bele? Faszomba semmi bajom az FB-sekkel (már) de te teszel róla, hogy felkúrjam magam agyilag! Az ilyen kis szánalma alakok miatt van rossz híretek mások körében. Az endre helyében úgy kikúrnálak mint a pinty. Kis f..z kavarógép! Egyébként ha valami nem tetszik gyere el BF talira és mond a pofámba ne itt irogassál kis pö...!
    Elnézést a vulgáris megjelenésemért de nagyon felkaptam a vizet. Nagyon nem szeretem a kavarógépeket és most ébredtem nem rég', úgyhogy nézzétek el ezt nekem!:-)
    off
  • Higher
    #7679
    Mint FRX vice-president :)) nem hagyhatok bizonyos dolgokat szó nélkül. Szögezzük le most azonnal, hogy a nagy mellveregetős csapat az az FB. Mindenki látta/láthatja hogy győzelmeik után (melyekhez grat) ment az önfényezés ezerrel. Jól emlékszünk arra, amikor megvertek minket FRX-et, hogy mennyire el voltak telve maguktól saját fórumukon és más helyeken is. Persze még a meccs előtt megtudtuk, hogy Vezérkutya dacból hívott ki bennünket melyért aztán elnézést is kért! :) Örömmel tapasztaltuk, hogy az FB ismét kihívott bennünket a cb-n gondolom azért hogy revansot vegyenek ezen a fránya FRX-en és DonC-n amiért szerintük elfogadhatlan hangnemben írt róluk. :))

    "Ti FRX-esek ( és ne adj isten és remélem nem is) U42-esek, nem szeretitek ha előtetek all valaki a CB-ben. Örültök, hogy ha kikap az a csapat aki titeket magasan megver és meg is fog verni a jövőben! Azt szeretnétek, hogy minnél hátrább csússzon és ti megelőzzétek!"

    Az FB-re gondolsz, aki meg is fog verni minket a jövőben? Szerénység erénynek számít. :) Továbbá mire alapozod ezt a feltételezés? Miből gondolod, hogy utáljuk azokat akik előttünk állnak? Ezt mivel tudod bizonyítani? Mert csak akkor firkálj ilyet ha hitelt érdemlően alá tudod támasztani.

    "olyan jó csapat vagyunk, hogy ritka az ilyen a magyarok között!"

    Erre csak annyit, hogy: LOL! :) De kiegészíthetném annyival, hogy ritka fiatalok és ritka neveletlenek vagytok páran.

    Nem tudom, hogy az U42-nek mi köze ehhez az egészhez?! Mi jó viszonyt ápolunk velük és ez meggyőződésem szerint fordítva is igy van.

    "Ezután minden ilyen beszólásod után tönkreverünk ismét titeket.. A te dolgaid miatt az egész csapat fog szívni."

    Ne haragudj Droptable, de nevetséges vagy. Az FB már azzal rég lejáratta magát, hogy Vezérkutyát nem rakta ki a klánból, azok után amiket művelt és még felsorolhatnék 1-2 lázadó korú kis tinigyereket.

    "Mindenesetre ez csak egy játék és TILOS véresen komolyan venni!!!!"

    Ezt légy oly kedvesd FB-s barátaidnak magyarázd el.

  • TS Zolly
    #7678
    Tyüha! Inkább akkor asz elöszö kép gaszda! Asz még a drágaszágomnak is tetszik.
  • TheGOro
    #7677
  • TheGOro
    #7676
    Ezt eredményezte a raszta sapkák gyártásának liberalizációja?!?!
  • FactorG
    #7675
    Kis európai sztájliiii...
  • TheGOro
    #7674
    hu de szörnyen gagyi raszta sapedli, mi az a kék benne?
  • FactorG
    #7673
    Yooo nigger
  • TheGOro
    #7672
    "Get Up, Stand Up, stand up for your right
    Get Up, Stand Up, stand up for your right
    Get Up, Stand Up, stand up for your right
    Get Up, Stand Up, don't give up the fight"

  • FactorG
    #7671
    Természetesen nem vagyunk egyformák, az egyéni skillek teljes hasznositására bárki önállóan módosíthatja a baszáso, szarások, szopások, fingások, zabálások ... számát.
  • FactorG
    #7670
    Yooo pappa, jamaaaaaicaaaaa Tekerjünk egyet, regiiiiii mjúúúúúzik yooooo
  • TheGOro
    #7669
    Hujjujuj de mennyire igaz!
  • TheGOro
    #7668
    Nem áll szándékomban kivesézni a cikkel kapcsolatos fejfájásokat, majd DonC megteszi.

    "Érdekes, hogy mi tudunk rólad és az FRX-ről normális hangon írni." a "mi" alatt maksz végtelenül 'objektív' CB híreire gondolsz akkor jah! Kb. ez is ugyan olyan elfogulatlan, de engem valahogy ennyire nem tudnak felizgatni ezek a dolgok.
  • FactorG
    #7667
    Uhh te meg ritka vagy mint a fehér holló... Bezzeg vérszagra gyűl az éji vad mi?
  • TS Zolly
    #7666
    Fléééééém???? És engem ebből ki akartok hagyni?!

    Genrob után szabadon.
  • Frankie
    #7665
    Flééém!!!
  • Biriboy
    #7664
    DonC!

    Én ritkán írok ide, de amikor írok akkor többnyire normálisan és kultúráltan teszem. Ezért finom leszek a CB összefoglalóddal kapcsolatban ..........levegő beszív, nyugalom erőltetése.........
    Szóval, mi sem szoktunk ócsárolni semmilyen csapat war-ját, nyilvánosan és kétértelműen. Amit leírtál az nem fedi a valóságot semmilyen szinten és fogalmam sincs, hogy miért írtad ebben a hangnemben. Pontosabban van egy elképzelésem, -de reménykedem, hogy nem az- ez pedig a következő : Ti FRX-esek ( és ne adj isten és remélem nem is) U42-esek, nem szeretitek ha előtetek all valaki a CB-ben. Örültök, hogy ha kikap az a csapat aki titeket magasan megver és meg is fog verni a jövőben! Azt szeretnétek, hogy minnél hátrább csússzon és ti megelőzzétek!
    Na ez nem fog sose összejönni, mert ez a csapat egyre jobb és jobb eredményeket pródukál, olyan jó csapat vagyunk, hogy ritka az ilyen a magyarok között! Vannak rossz pillanataink, de azok mindenkinek vannak. Egy kisiklás még nem a világvége és ezért nem válunk kárörvendőkké.
    Ezek után megkérnelek, ha legközelebb írsz valamit azt normálisan, kultúráltan és ne a másik csapat lejáratásával tedd.

    U42-söktől pedig elnézést kérek ha netán megsétettem őket, de nem vagyok biztos annyiban, hogy ti kinek az oldalán álltok. Remélem ezt hamarosan lefixáljátok és véleményt alkotva nyugodt körülmények között tisztázhatjuk.
    FRX-esektől pedig nincs miért elnézést kérnem, mert vannak köztetek olyanok akik tényleg annak szurkolnak, hogy mi FB-sek kiessünk a CB első 100 helyezéséről.

    Mindenesetre ez csak egy játék és TILOS véresen komolyan venni!!!!

    Hajrá Magyarok, hajrá FB!!! :D
  • Biriboy
    #7663
    Danny! A tökéletes napban van egypár hiba:
    1. 3 nővel szeretkezés ok, de csak 1,5 órát???????? minimum 1 nap ( már aki birná, én pl igen:D )
    2. reggeli ok a meztelen ffelszolgálóval, de csak 1/2 órás? utána én megkefélném ez is lenne vagy 1 óra
    3. utálom a wiskey-t
    4. a fütyim horgásszon, meg kiránduljon ha az összes kisérőm meztelen
    5. egyedül az ágyban????
    6. a hímvesszőm aludjon olyan nap után 6 óra 15 percet!! minimum 12 órát!!!
  • Adyy
    #7662
    kicsit???
  • FactorG
    #7661
    Kicsit fura ja...