17064






  • FactorG
    #7780
  • TheGOro
    #7779
    Rohadt HFD-s buzzancs benyúlta többször is a t72-est!!! És szemtelen score-t hozott össze: 90Sp 90Kill 9D. Szájon kell ütni :))
  • TheGOro
    #7778
    Áhh szerintem csak megcsúszott a Clone Stamp tool...
  • Frankie
    #7777
    Photoshop power
  • FactorG
    #7776
    Fene má a válogatós fajtátokba!
  • genRob
    #7775
    Baserape, baserape! Nem tolvajkodunk!:-)
  • Nem3sis
    #7774
    Nem mondom hogy nem szokott elöfordulni hogy bemegyek nmy base-re de nem szoktam ott dekkolni folyamatossan.
    Megyek benn 1 kört azt kijövök ha tudok
  • Nem3sis
    #7773
    Rob: sorry hogy valamelyik nap "basecempeltem" sfg-n.
    Apacsért mentem és gondoltam lelövök mindenkit aki leszedhet mielött messze jutnék vele. Hát nem sikerült messze menni.
  • Nem3sis
    #7772
  • genRob
    #7771
    jaja. a jobb combja nagyon lol. van rajta egy púp:-))))
  • genRob
    #7770
    De még lehetsz:-)
  • TheGOro
    #7769
    Ennyi gecisok alapozót, sminket és photosopot :)))
  • FactorG
    #7768
    Na inkább megyek alunni... Csácsá!
  • FactorG
    #7767
    Mámint rajta...
  • FactorG
    #7766
    khmmm... ijedtségre
  • FactorG
    #7765
    Na jó éjt csajok! Kis csemege még a nagy ilyedtségre!



    Ezen keress hibát Gorómanó!
  • SinClaiR
    #7764
    pff .:)
  • TheGOro
    #7763
    hajrá!
    ...

    Mondom astra lámpát azt meg egy közeli parkolóban be lehet gyűjteni, csak egy kicsit kézműves munka
  • SinClaiR
    #7762
    általános gyakorlat..nemde? :)
    Anno nekem eszembe sem jutott sg re írni a szóbakerült db meccs riportal kapcsolatban.
    Persze én már nem vagyok u'42 :)
    Logo t meg azért nem cserélek, mert majd ha felnövök, megint az leszek.:)
    remélem:)
  • DonC
    #7761
    Biriboy egyszer talán megismerkedünk
    Örülök, hogy a 2. pontban kioktatsz :-)) LOL
  • DonC
    #7760
    Nem :) Ezt így kell csinálni, bebaszni ide vagy más fórumra és várni, hogy dőljön a szar. Nem az elsö a történelemben. Az FB történelmében meg böven nem.

    Na a következö itt a történet. Ha jól értelmezem akkor a DDA 1 menetet nyert összesen FB ellen Lost Village-n !? Mert akkor ha jól értelmezem, akkor jól is írtam, lévén egyetlen harapással "kettéharapták" az FB-t. Most mi itt a probléma? Mi nem tetszik, nem tetszik a szó vagy mi?
  • Adyy
    #7759
    A faszért nem lehet abbahagyni ezt az egészet???
    Ha ez kell akkor bocsi, remélem megnyugodott a kicsi lelketek.
  • genRob
    #7758
    Ezt most kinek/mire írtad?
  • TheGOro
    #7757
    "A primitív veréssel fenyegetőzésed helyett jöhettél volna irc-re vagy fórumra vagy akárhova és megbeszélhettük volna."

    Valahogy ti sem törtétek magatokat (talán 1 ember) hogy az egész cikkel kapcsolatos gondolataitokat megosszátok a szerzővel, hanem ide az SG-re basztátok.
  • CAD
    #7756
    Vicces, hogy ezt mondod... leven a benzines kanna a ti kezetekben lóg :)
  • DonC
    #7755
    Mellesleg leszarom az egészet. Fasznak van ideje ezzel foglalkozni...
  • DonC
    #7754
    Droptable: megjegyzem nem azzal van a probléma, hogy írsz valamit hanem azzal, hogy összekevered a szezont a fazonnal. (ez az FB-nél nem újdonság)

    Pl. DonC nem egyenlő frx, számtanilag pl. az frx áll n emberből, nem pedig 1-ből. Ha valakinek valamit címzel akkor címezd pontosan. Ha velem van bajod akkor nekem írjad és ne a többit fikázzad. Ennyi. Ezért vagyok mérges. Vágod?
  • Adyy
    #7753
    Erre 2 szó alkalmas DonC: NO COMMENT
    Én a részemről befejeztem ha ti még akarjátok ölni egymást akkor hajrá, de ez már tényleg kezd szánalmas lenni.
  • DonC
    #7752
    Droptable vigasztaljon, hogy a normális emberek között tartottalak számon. Mellesleg mostmár akrobatikázhattok amit akartok. Nem kell hogy szeressél. Tőlem rühellhetsz is, qrvára hidegen hagy, nem leszek tőle se kevesebb, se több.

    Ha sajtószabadságról beszélsz akkor mit arcoskodsz itt. Az életetek az FB-nél abból áll, hogy másokat lefikáztok. Ha valaki rólatok ír valamit, vagy egyáltalán hozzátok szól, akkor a qrva nagy mártírságban haltok meg a scene elött, és csak sír a szátok. Marhára nem tudlak sajnálni egyikőtöket sem.
  • Biriboy
    #7751
    Nincs értelme, de leírom:
    1. Ugynézem már fejeltél le szart, mert azt írtad! Nem is csodálkozok rajta.
    2. Marhára megijedtem tőled, rendesen félek és reszket a lábam. Jegyezd meg egy életre: mindenkinek van embere és ne adj isten egyszer elmegyek egy BF Talira, nem hiszem, hogy azzal kezdem, hogy veled fogok bunyózni hanem a csapattársaimat megismerjem. És persze nincs kedvem se veled verekedni - mert szerintem verekedés lenne és nem verés - meg nem akarom a kezemet bepiszkítani.
    3. Normális hangnemben beszéltem csak te fogtad fel másképpen.
    4. Különben is berágatsz és lelőlek mint egy kutyát a csatatéren!
  • DropTable
    #7750
    Hát nincs...
  • Adyy
    #7749
    Hát...
    Ennek már rég nincs semmi értelme
  • CAD
    #7748
    Hehe, milyen szepen is tudja az ember a valosagot mosni, csak mosni, csak mosni.
  • Adyy
    #7747
  • DropTable
    #7746
    (cseppet sem)Kedves DonC !

    Ez az egész téma már kezd Rejtő Jenői magaslatokba szárnyalni. Szerintem páran már arra sem emlékeznek, hogy mivel is kezdődődött. (Ők majd elolvassák ha akarják.) De remélem Te emlékszel.
    Ha igen akkor kérdezném, hogy az egyébként normális hangú bírálatból hogyan jutottál el addig, hogy megvered a fél FB-t?
    Mivel úgy tudom sajtószabadság van, ezért Te azt irsz amit akarsz, én meg azt mondok róla amit akarok. Már a jóizlés határain belül. Na ezt a határt ma nagyon áthágtad...
    A primitív veréssel fenyegetőzésed helyett jöhettél volna irc-re vagy fórumra vagy akárhova és megbeszélhettük volna. A fene sem haragudott rád csak éppen a stílus nem tetszett. Fikázod az FB fiatal tagjait (mellesleg sem Biriboy sem én nem tartozunk a túl fiatalok közé) de közben ovis stílusban agresszívoskodsz itt. Akkor most ki a gyermeklelkü ?
    Én bármikor leültem volna veled megbeszélni, még akár meg is győzhettél volna hogy nincsen igazam és akkor bocsánatot kértem volna. Aztán meg jól söröznénk együtt..
    Mostmár elérted, hogy nincs mit megbeszélni. A verésről meg annyit, hogy nem javaslom... És mondjuk ettől még elmegyek a következő BF talira ha tudok. És szerintem Adyy is.
    A kisköcsög és hasonló jelzőket meg otthon alkalmazd.... Amíg tőlem ilyeneket nem láttál addig legalábbis.

  • DonC
    #7745
  • TS Zolly
    #7744
    Jajaja
  • TheGOro
    #7743
    Ha teljesíti kívánságaimat, akkor esetleg!
  • genRob
    #7742
    Písz!
  • genRob
    #7741
    Na azé így, narancsbőrösen is benyalnál neki.:-)