17064






  • haxoror
    #7860
    Ma nosztalgiából benéztem HF serverre DC-zni zuzmo néven és minden oké és szép volt amíg meg nem jelent a BB "klán".
    Mind az iraki (a könnyebb) oldalra tömörültek, egyből bepixelezték az alapunkat és cseppet sem zavart őket hogy mindezen felül másfélszeres túlerőben vannak.
    Finoman fogalmazva még így sem volt túl sok sikerük főleg amikor a tankos kempjeiket rendre kiheréltük, szóval leléptek a publicosok elől.
    Ha ezt egy BFV szerveren próbáltátok volna meg valszeg banolják a klántagotokat.
    Szomorú látni hogy a Magyar DC scene olyan mélyre süllyedt hogy egy ilyen lúzer gyülekezet létjogosult lehet benne
  • SinClaiR
    #7859
    nekem el lett mondva, csak elfelejtettem továbbadni.. bocsesz :(
  • Murry
    #7858
    A Murry TS a vész tartalék, ha minden rendben van akkor a BB1-es TS en találsz meg minket. A jelszó ua. mint a jelszavas bf szerverekre.
  • TS Zolly
    #7857
    Mert nem jó helyen voltál. Gyere a BB1-es ts-re. Web server listbe megtalálod. De szerintem egy öreg rókának ezt nem kell mondani.
  • TheGOro
    #7856
    hát én voltam a murry ts en, de azt ott lenni nagy pangás
  • TS Zolly
    #7855
    Magyar Desert Combat klánok kapnak, csak fek kell jönni a ts-ünkre a passért.


    Oszt tegnap eszembe jutott, mikor már elmentél, hogy a VIP szerverre felmehettetek volna. Nem tudom a ti ts szerveretekre a kodot, igy nem tudtalak elérni benneteket. Publikra olyan jogom nincs, hogy elválcsam vagy le jelszavazzam. Vagy nem tudok róla.
  • genRob
    #7854
    Ki kaphat pass-t? Mert ha lehet én is igényelnék a klán részére ha ez lehetséges.
  • TS Zolly
    #7853
    Ha te mondod!
  • SinClaiR
    #7852
    antialkoholizmus rulez :)
  • TS Zolly
    #7851
    Sört ti hoztok nem??? Legalábbis igy tudtam eddig!
  • TheGOro
    #7850
    ha sör van jövök!
  • Morfy
    #7849
    OK! Köszi!
  • DannyL
    #7848
    :)
  • Yan
    #7847
    Egy pass-t kérnék én is priviben,
    vagy cserélhetünk bfv vip-esre ;)
  • kz
    #7846
    Őőő.... én leghamarabb pénteken tudok játszani, de szólok Cocosnak, őt nagyon érdekli ez a dolog!
  • Morfy
    #7845
    Lett egy,tegyünk 1 próbát! Passwordért keressetek a ts-en,195.38.96.100!
  • kz
    #7844
    Ha volna egy DC VIP szerver, akkor sokan (vissza)jönnének játszani.
  • TheGOro
    #7843
    sör van?
  • CAD
    #7842
    Hehe, oda en is mennek :)
  • Me0w
    #7841
    Ha van realism, jovok :)
  • arty
    #7840
    köszönöm az infokat, szedem is a realizmot... bár, ha hőkövi csak a következöben lesz, szingliben nemmegy, szerver meg nincs, akkor... :))

    bf1.6 szerver elvileg tudja a modokat is kevergetni, nem ? azaz egy sima dc map után dc real map jöjjön, nem ?
  • Morfy
    #7839
    Esetleg tudnék csinálni egy realism szervert, mondjuk meghívásos alapon lehetne csatlakozni.
  • Zs0lt1
    #7838
    Kösszépen!
  • DropTable
    #7837
    DC_Realism mod letöltés

    Innen töltheted ha igaz...
  • Zs0lt1
    #7836
    Hali, erre tudnál adni egy linket, ahonnan le lehetne tölteni?
    Köszi.
  • Me0w
    #7835
    En neztem ahogy Cad jatszik BFVben, es ezek a hokoveto raketak szerintem feldobjak a jatekot, kerdes mennyire dobnak szet a DCt. Az igazi az lenne, ha szerver oldalrol lehetne egy flaggal szabalyozni, hogy az adott szerveren legyen/ne legyen, igy ki lehet probalni, ha szar, akkor meg kikapcsolni.
  • DannyL
    #7834
    Nem kell az ide, nagyon nem szeretjük!
  • genRob
    #7833
    Én azt mondom nem kell ide hőkövetés. Vagy, legyen olyan, hogy rajta kelljen a célon tartani x ideig és befogja a célt és csak ez UTán kövesse azt.
  • ghost cb
    #7832
    Ami ugye fikcio volt
    De jo volt
  • Mossberg
    #7831
    Ne hidd...
    Ott vannak pl. a BFV hőkövetői, könnyítésnek hangzanak de mégis nehezebb velük "dolgozni" (a legközelebbi célra álnak rá legyen az ellenség vagy barát, keresztben elötted átrepülő gépre még lőni sem érdemes mert biztosan mellé megy stb.)
    sírom vissza a DC-s Stingert
  • SinClaiR
    #7830
    hőkövetős rakéta persze..
    én nem vagyok repülős, de már előre utálom..
    nehogy már egy kis aim kelljen a playernek a fraghoz, kell ez a plusz segítség.
    Ennyi erővel tervezzenek egy katonai bunkert, rejtett bejárattal, és egy kis piros gombbal a középkonzolon.
    Azt jónapot.
  • Me0w
    #7829
    Realismben az a kiraly, hogy pl az MBT-khez 3 ember kell, ahogy a BMP/M2A3-hoz is. Nekem tetszenek a classok, de az a baj, hogy a magyar public szinvonallal inkabb sima DC, masokra szamitani eleg rizikos manapsag.
  • Cobra.
    #7828
    A DCX-hez is és a realism-hez is kell az alap DC. A DCX-szel várd meg a következő kiadást, mert a jelenlegi 7,2-es elég bugos, és pl a hőkövető rakéta csak a következő verzióban lesz benne. A realism-ben a kézifegyverek lettek nagyon jók, sokkal élethűbbek. Singleben tudtommal egyik se működik.
  • arty
    #7827
    ezt a DC, DCX, DC REAL dolgot nemértem... alap DC is kell, hogy müködjenek? magyar szerverek DC vagy DCXesek voltak eddig (is) ?

    miben mas ez a ket mod? (sejtem a realrol, de...) szingliben probanal nem vettem semmit hirtelen eszre...

    a hokoveto raketa mar benne is van a DCXben, avagy csak mondták, h meg leeht csinálni?
  • DropTable
    #7826
    Igen. 7.93
  • Cobra.
    #7825
    7.93 megy rajta?
  • DropTable
    #7824
    Az "[FB]DC_Realism mod" szerveren a névben említett mod fut...
    Nem valami nagy szerver de pár ember kipróbálhatja a modot ha akarja.
  • TS Zolly
    #7823
    Tényleg nem tud?
  • SinClaiR
    #7822
    direkt kérdezted meg mi?
  • SinClaiR
    #7821
    Az kizárt dolog, mert én nem tudom.