17064






  • CAD
    #7980
    Tedd azt.
  • DannyL
    #7979
    Shake your ass...
  • DannyL
    #7978
    Mendegél a mandarin ez bomba jó ez bomba jó...
  • Morfy
    #7977
    Ha ez így van akkor mai naptól kezdve én is átállok 640-re!
    Amúgy senki nem mondja hogy csítel,csak nézegetünk képeket, hogy mi hol és hhogyan van. Senki nem lett meghurcolva,sem bannolva... Én részemről azon az állásponton vagyok, hogy akit a PB megfog és bannolja a cd kulcsát az csíter, aki ennél ügyesebb azzal nem lehet mit kezdeni. Emellett azért bízok az emberek jóérzésében, hogy nem ilyen módon akarnak élmezőnybe kerülni.
    Az U'42-es csíkok abszolút nagy baki volt,de elötte még ugye nem láttunk ilyet ilyen pózból.
    Látom nem lehet normálisan megbeszélni dolgokat a fórumon, mert egyesek rögtön felháborodnak. Engem személy szerint érdekelnek ezek a képek,érdekel hogyan lehetséges,hátha találok jobb beállítást magamnak amiről esetleg nem tudtam.
  • TS Zolly
    #7976
    Hát ez a köcsög hardcore buzi egy kicsit sértő.

  • TS Zolly
    #7975
    Most miért kell egymást baszogatni az elmaradt gyakwar miatt?? A héten lezavarhatjuk ha az FRX lesz annyian. Csak most ti gyertek fel a ts-ünkre ezmiatt. DonC ugyis szeretne egy rendszeres gyakorlást.

    Ugyhogy hajrá!!!!!
  • Morfy
    #7974
    Meglehet...
  • Duel
    #7973
    "Ha már a viselkedésről tartasz nekem kiselőadást nagyokos: ha megbeszélünk egy klánwart a vezéretekkel és basztok eljönni,minimum annyit elvárnék,hogy utólag megkeressetek és annyit böffenjetek,hogy elnézést. Vetted az adást?
    Válasz 'Duel' üzenetér"
    Morfi egy kicsit elvagy tévedve nem?
  • ToM86 #7972
    A célkereszt nincs a hummveen tehát ha nem csapattárs akkor elvileg nem is szabadna látszódnia a neveknek.
    ennyi
  • TheGOro
    #7971
  • TheGOro
    #7970
    mint mondtam a név akkor is ugyan akkora, ha a hummer még messzebb van, akkor a névhez képes még kisseb a hummer. játék közben a név mérete akkor változik, ha megváltozik a fov, tehát ha scope-ot használ, vagy ránagyít valamire...
  • CAD
    #7969
    Kar hogy figyelmen kivul hagyjatok azt az apro tenyt, hogy a felbontas valtozasaval a nevek merete a tereptargyakhoz viszonyitva folyamatosan nonek. Igy lehet - bar nem biztos, hogy 640-be megis csak ekkorak a nevek... es tessek, megint majdnem meglincseltunk egy gyereket, mert a t. admin nem eleg korultekinto... lasd vezerkutya es a tobbi eszleny a transzparens mappnal, vagy az u42-s csikoknal.
  • Cobra.
    #7968
    A célkereszt ott van, csak alig látszik, de a nevek szerintem is nagyok.
  • TS Zolly
    #7967
    Hát a hemvihez képest akkor is nagyok azok a nevek.

    De lehet, hogy mást kell néznünk a képen. Első nézetre a célkeresztet hiányoltam. De annak meg mi lenne az értelme?
  • TheGOro
    #7966
    de ez nem nagy, másrészt a távolság nem befolyásolja a betű méretét az bármely távolságból ugyan akkora. Másrészt ez 1 igen kis részlete a teljes képnek.
  • TS Zolly
    #7965
    Lehet látni, csak nem ilyen nagyba. Asszem a szerver kicsi méretü nevekre van beállitva. És normál állapotba sem szabadna ilyen nagynak láccania.
  • TheGOro
    #7964
    A mérete jó, csak ebből a távolságból nem kéne látni...
  • Morfy
    #7963
    Jól!
  • TS Zolly
    #7962
    Néd mán!! Itt is van!
  • TS Zolly
    #7961
    Nem. Ha Morfi belinkeli, akkor azt fogod látni amit korábban leirtál. Nagyok a nevek.
  • Morfy
    #7960
  • TheGOro
    #7959
    ott a nametag távolság van átállítva ha jól láttam...
  • TS Zolly
    #7958
    Linkeld be a 891-es képez lécci.
  • Morfy
    #7957
    Nem ezt akartam belinkelni,de nem találom a másikat,egyébként nem is feltétlenül csit miatt,hiszen ugyebár az alsó sem az,maximum videokártya driver hiba...
  • TheGOro
    #7956
    ezen utóbbi képen nem tom mit kell látni, mivel ez a kinagyított tékép teljes átlátszósággal, ami nem csít!
  • Morfy
    #7955
  • Morfy
    #7954
    Ja,én is...
  • Morfy
    #7953
    Ez az örök kérdés:tyúk vagy tojás!
  • DannyL
    #7952
    Kis mókamatyi fényképész
  • TS Zolly
    #7951
  • haxoror
    #7950
    álmodj királylány... :)
  • TheGOro
    #7949
    Olyan rég linkeltem képet...

    Egy csunya baleset:

    Végül majd egy hónappal ezelőtt Dannyval kikapcsolódásképpen elmentünk deszkázni a hegyekbe:

  • ghost cb
    #7948
    Ja ok, thx. Már rég telepitettem, szal nem emlékeztem rá melyik volt elöbb.
  • TheGOro
    #7947
    jaja, pontosan.
  • TS Zolly
    #7946
    Most szólj közbe ha nem jót mondok! BF 1.6-os path miatt kellett ez a menu rfa, hogy lásd kik vannak épp a szerveren. DC 0.7-hez már nem kell.

    Nem tudom, de szerintem aezt az rfa-t az alkotok adták ki, mig be nem dobták a 0.7 dc. Tehát ez lehet legális is, ami miatt nem szól a pb.
  • ghost cb
    #7945
    Nos visszatérek!!!
    Legalábbis nosztalgiázok egy kicsit. Most akkor ezek alapján azt a menu.rfa-t amivel meglehet nézni a scoreboardot, már nem lehet használni?
  • TheGOro
    #7944
    így már világos, gondolom nametag-hack el nyomta ezt a kasztos cucról nem olvastam de láttam már én is olyat hogy valaki stingerrel lelőtt 1 helit majd előkapta a machinegunt. A Support azért népszerű mert azzal lehet a legtöbb Glitches-t kihasználni.
  • TheGOro
    #7943
    Az illető neve 'John Doe IIV' volt, sajnos nem sikerült megtalálni a keyhash-ét.
  • DannyL
    #7942
    Szal aki nem hisz a csodákba, az nézzen mélyen magába.
  • TS Zolly
    #7941
    Nem. Assault majd support. Ez nem véletlen, mert inshala mappon külső kameranézetbe néztem a csávot a ,, furcsa,, játéka miatt. Ahová nézett ott ellenség volt, és persze lelötte őket. Gyanus volt nekem ezért nézegette. És ezt a csodát láttam.

    Külföldi volt.