17064






  • DannyL
    #8220
    Ne keverd a BF-et a DC-vel. Én amikor U42-s lettem nem egyszer lettem lebaszva amiatt, hogy CB waron rárepültem a főbázisra. Ugyanis a tRs-ben mint BF klánban megszoktam hogy az természetes egy CB waron. BF-ben nem lehet olyan szinten ellehetetleníteni a másikat mint DC-ben.
  • Svindler
    #8219
    És a de team? Igaz ők BF-t nyomnak! EA lanon szépen rommá gyalázták a népet! Simán beválalták a BC-t és senki nem szólt érte semmit! Ennyi! Aki játszani akar az így is tud!
  • ghost cb
    #8218
    Szerintem ha egy ellenséges tank látható helyről, de a bázis elképzelt "határain" kívülről pofozkodik, akkor az egy kemper, csak nem találja a céllövöldét, és könnyűszerrel likvidálható, akár egy sniper, okos helyezkedéssel a 2-3 dik belénkintegrált ólomadag után, tehát a be nem foglalható, vagy befoglalható bázisnál megjelenő, vagy nem megjelenő, de hordozható tankelhárító objektum(ok)al elpusztítható.

    Erre meg mondjuk felhozom példának gazalát, ahol F5-ön fölállva tankkal a hegy tetejére a bázison kívül van, ám oda a bázisról nem tud fellőni az ellenséges mtb, csak az ifv (ez a 2 sztületik ott), vagy más tankelhárító, amit egy jó tankos könnyedén likvidál.

    Nem kell egyből El-Alameinre gondolni, hogy megállok 500 m-re a kopár sivatagban , számos olyan kemphely van a bázisoktól nem messze, hogy elég nehéz onnan lelőni repülő/helikopter nélkül a kempelőt.
  • DannyL
    #8217
    Az igaz hogy nem tiltja a CB a BC-t, viszont senki sem él vele. Még nem találkoztam olyan csapattal aki bevállalta volna official meccsen annak a kockázatát hogy esetleg berapelik őket mert megengedték. Szóval ez íratlan szabály, mert mindenki így csinálja.
  • Deniboj
    #8216
    Izé:
    http://www.clanbase.com/ladderrules.php?lid=936
  • Deniboj
    #8215
    http://www.clanbase.com/ladderrules.php?lid=936
  • TS Zolly
    #8214
    Clanbaséba csak ajánlott szabály van. Ettől el lehet térni megegyezés alapján. Ha a megegyezés tárgyát képezi a basecamp, akkor lehet.
  • Svindler
    #8213
    http://www.clanbase.com/news.php

    valahol errefelé keresd
  • kz
    #8212
    hol is olvasható a CB szabályzat?
    linkejje má be valaki lécci!
  • Svindler
    #8211
    Légyszin másold már át nekem a CB szabályzatból azt a részt ami a BC-t tiltja!!! Ezer köszi!!!
  • Deniboj
    #8210
  • Deniboj
    #8209
    b*sztatnak :)
  • DannyL
    #8208
    Ja egyébként nem tudom hol basztam el már megint, de újra kibannolták a "Danny" loginom. Végigtolom ezeket a buzikat má a körúton esküszöm.
  • DannyL
    #8207
    Léggömbfújás víz alatt...
  • DannyL
    #8206
    gyetrek lol na megyek a faszba aludni bazmeg
  • DannyL
    #8205
    Ja az csak azért lehet, mert én tök jó gyetrek lettem azt má nem is értek má meg ilyeneket he!
  • CAD
    #8204
    Akkor mire valo vegulis a Scud vagy a tuzerseg? Tovabba hany lovestol szamit valami BC-nek, vagy hany talalattol, vagy a "harci cselekményt" végzo jarmu kilovese utan csak? Ajaj... rosszul hangzik.
  • Rafia
    #8203
    seggrepacsi
  • U42MAD
    #8202
    Ja az előbbi SINCLAIR üzenetére volt reagálás.
  • U42MAD
    #8201
    Őőőőő....
    Jól ki magyar fejezted magad !

    Szóval nem értek egyet veled semmilyen szinten. Ha a bázison lelőnek ha respawnolok ( tökmindegy hogyan ) az BC. Teljesen felesleges bármilyen kiskaput meghagyni mert az már nem teszi egyértelművé az egészet. Az az egyértelmű ha NEM. CBben egyértelmű, hogy BC nincs ! Kész. Most az, hogy látható vagy nem látható a támadó teljesen mindegy. Az BC ! Razumes ?!
    Tökmindegy hogy a térkép másik végéből SCUDozol az is BC !
    Kár ezt túl magyarázni mert annyira egyértelmű.
    Ellenséges gépnek dolga nem befoglalható bázison csak akkor van dolga ha onnan harci cselekmény folyik. Ezt persze nem szabad összetéveszteni azzal, hogy respawn után épp a tank felé tartok és bele szeretnék ülni. Az még nem harci cselekmény. Számtalan esetben volt már ilyen, hogy ekkor lekempeltek. Ez BC !
    Szerintem tudja ezt mindenki csak ha elkapja a hév olyan jól esik. Ugye ?
  • CAD
    #8200
    Ez nekem mar tul tudomanyos ;>
  • SinClaiR
    #8199
    Ezzel azt az érzést lehetne kelteni, hogy van is, meg nincs is. Mondom ezt azért, mert ha egy játékos a játékért van a szerveren, akkor nincs az az ellenséges támadósortűz, ami alól ne lenne menekülési útvonal.
    Van egy két pálya, ahol rendszeres az ellenséges bázis tankokkal való körülvétele, és a ghost által említett lekempelés. Véleményem szerint ez a szabály felmentené az ő általa felvetett nem megengedett magatartást az általa előirányzott szabályzatmódosításból, mert a bázison elmaradó scud/mlrs tűz miatt rengeteg utánpótlás páncélozott harcjármű marad az épkézláb kezeslábasban rohangáló egyszemélyes terrorístaelhárító/terroristának látszó közkatonákra várva.
    Asszem most más nem jut eszembe.
    :)
  • SinClaiR
    #8198
    "Viszont egy nem látható helyről, a be nem foglalható bázist lőni nagy hatótávolságú pusztító erejű rakétatámadással, és/vagy tűzérségi tűzzel folyamatosan és/vagy huzamosabb ideig szerintem Bázistámadásnak minősül, ami viszont sokaknak elveszi a kedvét az adott pályától, szervertől, esetleg a játék ízének további ízlelgetésétől."
    Javítva.
    Ez nem jelenti azt, hogy nem lehet elejteni 1-2 scud ot, tüzérségi lövést, vagy mittomén.
  • SinClaiR
    #8197
    Szerintem ha egy ellenséges tank látható helyről, de a bázis elképzelt "határain" kívülről pofozkodik, akkor az egy kemper, csak nem találja a céllövöldét, és könnyűszerrel likvidálható, akár egy sniper, okos helyezkedéssel a 2-3 dik belénkintegrált ólomadag után, tehát a be nem foglalható, vagy befoglalható bázisnál megjelenő, vagy nem megjelenő, de hordozható tankelhárító objektum(ok)al elpusztítható.
    Ez szerintem megengedett kell, hogy legyen, hiszen a sikeres ellentámadás jó szájízt kölcsönöz számunkra, a következő haláltusa eljöveteléig. És erről szól a játék.
    Viszont egy nem látható helyről, a be nem foglalható bázist lőni nagy hatótávolságú pusztító erejű rakétatámadással, szerintem Bázistámadásnak minősül, ami viszont sokaknak elveszi a kedvét az adott pályától, szervertől, esetleg a játék ízének további ízlelgetésétől.
    A repülővel való behajtás lehetőségétől sem tolnám el jeles pilótáinkat, mert a be nem foglalható bázison mindig akad néhány vállról indítható, rövid hatótávolságú légelhárítórakétával felszerelt közkatona, aki nem riad vissza egy ellenséges taktikai zuhanó bombázó támadás esetleges mellékhatásaitól, neadj isten pedig, ha a célnak megfelelő nagy hatótávolságú föld-levegő rakétasilóban dekkol, akkor isten veled pilóta koma.
    Szóval szurkolok egy normális szerverszabályzathoz.
  • Yan
    #8196
    Be vagy lassulva :)
    alapból Te szoktál ilyeneket "beszólni", és nem érted??
  • CAD
    #8195
    Sztem ez nagyon rosz 5let, marmint egy ember kozossegi szinten flamelni :(
  • CAD
    #8194
    Hat ha ugy hivjak - hivod - akkor ez van, ez egy logikus taktikai dontes. Felek, hogy rovid idon belul a basecampet is osztalyozni kellesz tobb fokozatban ;>>
  • TheGOro
    #8193
    papás mamás
  • TS Zolly
    #8192
    Lego?
  • Szemi84
    #8191
    Valaki mondjon már valami normális játékot amivel érdemes lenne játszani!!!!!!!!
  • TS Zolly
    #8190
    Köszi!!!!
  • DropTable
    #8189
    Gyere csak Zolly! Bárkit szívessen látunk !!
  • DropTable
    #8188
    Jelentkezés: jelentkezés az Unicorn FAN clubba !
  • TS Zolly
    #8187
    Be szertnék lépni a FAN clubba. Hogyan lehet? Engem csak kirugott még anno w4l korában. Naaa! Lécciii! Drop! Vegyetek be! Igérem énis bannoltatom magam!
  • DropTable
    #8186
    Megalakítottuk a 'HF szerver és Unicorn' FAN Clubbot..
    BF.hu fórum a témában...

    Írjatok ha már titeket is megtiszteltek egy kick vagy ban erejéig !

    Éljen Unicorn alias Hold Adminrális ...
  • TS Zolly
    #8185
    Szerintem vedd elő minden bátorságod, látogasd meg a szerverén, és tisztelettudóan közeld véle jöttöd szándékád. Szerintem lesz oly kegyes végighalgat, és talán kivánságod ohaja szerint cselekszik az hold.
  • Morfy
    #8184
    BB Public szerverre a jelszó bf42hu
  • TS Zolly
    #8183

    Akkor az volt a baj!
  • ghost cb
    #8182
    máskoris = máshol is
  • TheGOro
    #8181
    én is kérhetek bant tisztelettel holdmúkitól?