17064






  • Zersg
    #8260
    Kicsit hosszú a leírás, de sok mindent meg lehet tudni belőle.

    M1A1/2

  • kz
    #8259
    na én is pont így tippeltem
  • Svindler
    #8258
    Az elég szívás hk-nak.
  • genRob
    #8257
    Nincs. Vannak ún. pálcás aknák amik csak késleltetve robbannak, az ajtó gyenge pnt lenne. Én ültem T-72ben mikor katona voltam de annak sem volt. Lehet, hogy a régen volt de ma tuti nincs.
  • genRob
    #8256
    Nos mivel ahogy látjátok rajta van a védőkupak a Ghostnak lehet igaza. Éjjellátó.
  • Rafia
    #8255
    jo nagy lencse, hogy szurkuletkor is lehessen hasznalni. esetleg infras. vagy csak a gyerek szemuveget kell kompenzalni benne
  • ghost cb
    #8254
    Nightvision.
  • Svindler
    #8253
    Én ikább arra lennék kíváncsi, hogy a legények ezt a kis bukfencet ,hogy írták le!? A pk.-k tuti nem dicsérték meg őket!
  • Svindler
    #8252
    Gépágyúnak akár 3-4 de lehet mát több ezer méterre is a hatótávja! Te ellátsz adig?
  • AnarchoiD
    #8251


    ez egy erdekes kep , milehet az a lobaszo nagy scope azon a .50 -es kaliberu gepagyun ? :)
  • DannyL
    #8250
    Taníts mester!
  • kz
    #8249
    A zsepi azért van, mert a tank elsírta magát.
  • kz
    #8248
    Persze, tuti, hogy legalább kettő, én csak azt nem hiszem, hogy az egyik lefelé van.
  • DannyL
    #8247
    Szerintem meg ki akarják nyírni őket, beheggesztették az összes kijáratot és a cső végére is zsepit raktak nehogy ott ki tudjanak mászni.
  • Svindler
    #8246
    Szerintem tuti van 2 nyílása! Ha találatot kap és nem tud az egyiken kijönni miatta akkor elég nagy szarban lenne a hk.
  • kz
    #8245
    Vagy régen legalábbis volt. Biztos, hogy ma is van?
  • Bucser
    #8244
    az alján van minden tanknak egy vészelhagyó nyílás...
  • DannyL
    #8243
    Jó éjszakát!
  • SinClaiR
    #8242
    Valóban nem, de a hegyre pikk-pakk fel lehet lőni egy anti-armor al, 2 tow, meg ki tudja hány elsődleges után:)
    Az betesz neki, legrosszabb esetben a következő respawn után biztos.
  • hiba
    #8241
    Ezek utan hogy tudtak ebbol kiszallni??
    Vagy meg benne vannak? cinkos lehet
  • AnarchoiD
    #8240
    tul gyorsan vagatatott at a godron es atesett... en inkabb azt a cuccert neznem meg amivel visszabillentik ;)
  • ghost cb
    #8239
    Na de még a legjobb tankos sem szedi ki 2 TOW-val szemből az MTB-t.
  • Unreal1942
    #8238
    Fekete lacit kérdezd!
  • Cobra.
    #8237
    Ezt hogy sikerült összehozni?
  • AnarchoiD
    #8236


    hat osem a legugyesebb tankos ;)
  • SinClaiR
    #8235
    Én nem mondtam, hogy jó tankos vagyok.
  • kz
    #8234
    Mint te a #8232-ben?
  • genRob
    #8233
    Egy jó tankos egy lövéssel kilövi a Bradley-t
  • Danny
    #8232
    Csak fölöslegesen hozzászólsz, ugye?!
  • kz
    #8231
    Én is dolgozom, sőtt néha el is fáradok....
    mégsem köszöngetek fölöslegesen.
  • Danny
    #8230
    Én is dolgozom, csak épp akkor fáradtam el jah.
  • TS Zolly
    #8229
    8:51-kor??? Addigra a dolgozók 3x elfáradnak.

    Azé viszont.
  • suncee
    #8228
    nah az megvan, de ennel jobbbat is el tudnek kepzelni :)
  • Danny
    #8227
    Borostás jóreggelt! :)
  • SinClaiR
    #8226
    Egy jó tankos bradley vel is kikészít 2 tow al, amíg a dombon álló ipse egyet lő a páncélozott harci egységgel.
    Egyébként tankkal is fel lehet lőni oda, más kérdés, hogy onnan jönnek a repcsik, helik is, úgyhogy szerintem az is ugyanolyan, mintha az iraki bázist kempelné valaki a dombokról, egy abrams al.
  • DannyL
    #8225
    Persze, vagy nem játszanak egymással. De én ilyennel még DC-ben nem találkoztam.
  • Svindler
    #8224
    Persze de ha valaki kiköti, hogy Ő csak BC-vel játszik akkor a kihívó kénytelen azt elfogadni!
  • DannyL
    #8223
    Mondta valaki hogy ez nem így van? ;) Én csak azt jegyeztem meg, hogy egy DC CB waron ezt senki sem vállalja be és mindig kikötésként szerepel hogy nincs main base attack. Olvass! Nem tudhattad...
  • kz
    #8222
    Má bocsi, de az a csapat, amelyik egy waron beszorítja az ellent egyetlen bázisra, majd nem gyilkolja halálra az elfoglalhatatlan bázison, az nagyon lovagias, de leginkább hülye.
    A war az war. A leírt szabályok betartásával kell győzni. Más szabály nincs.
  • Svindler
    #8221
    :D de lehet!