17064






  • genRob
    #8380
    Szintén köszi a gamát kibaszott fasza volt nagyon élveztem. Hosszú idő UTán ez az első spontán gyak.
  • DannyL
    #8379
    Köszi szépen,Ti is. Bulge nagyon szorosra sikeredett. Bár nem láttam mert magas ping miatt kivágott, de hallottam. :)
  • Me0w
    #8378
    U42 koszi szepen a gyakot, nagy fun volt :)) Jok voltatok, mint mindig! GG!
  • genRob
    #8377
    Bozso nagyon jó gémer így ő mindíg egyből levágja ha vmi nincs rendben.
  • bozso
    #8376
    aha...
    csak vicceltem...
  • DannyL
    #8375
    nembaj
  • TS Zolly
    #8374
    Bozso csak viccő.
  • bozso
    #8373
    A válasz valóban frappáns. Remélem ezek a módosítások a saját szervereteken belül maradnak.
    Üdv:
    bozso
  • genRob
    #8372
    LOL
    A szerverre mindenkit szeretettel várunk!
  • DannyL
    #8371
    Szeretnék valamit mondani. Játszottam [FB]Adyy-val és igen érdekes dolgokat csinált. Először is gyalog minig megtalált, pedig a bunker alatt voltam. Másodszor kb 3* erősebb volt a fegyvere mint Subzero-é (ez képtelenség). Harmadszor ment a tankkal és nem füstölt, a következő pillanatba pedig már igen... (ez hogy lehet?) Na ezt akkor hogy nevezik hmmm hmmm??? Adyy én eddig rendes embernek tartottalak, de most nagyot csökkentél a fülemben. A királylány segge alatt vagy (dejó neked) és szégyeldd magad! Értve vagyok?
  • TS Zolly
    #8370
    q jó
  • genRob
    #8369
    Elindult az U'42 szerver: 217.27.212.61:14568
  • ToM86 #8368
    ÁLLAT :DDDD
  • CAD
    #8367
    Ady bameg :)) Guritottal egy tequilat a xanaxra? ;>
  • TheGOro
    #8366
    Csak fanoknak!
  • TS Zolly
    #8365
    Köszi. Annyi legyen a mentsége, hogy soha nem használta ki, legalábbis nem vettük észre, és nem súgta meg nekünk. Mert én tényleg nem tudtam erröl a bugról. Loston ismerek 3-mat, de talán a lámaságom miatt csak az egyiket tudom megcsinálni, ám azt sem használom, mert a map pont másik oldalán szoktam lenni.
  • SinClaiR
    #8364
    Ide nem írom le, nem kenyerem a szarkeverés. Privátban megkapod.
  • DannyL
    #8363
    Csíter és kész! Megbeszéltük? ;)
  • TS Zolly
    #8362
    Érdekes. Mi mutattuk meg? Mikor én sem ismerem? Már rég elmondták volna. Nevezd meg itt a fórumon, melyik BB-és volt!
  • SinClaiR
    #8361
    Tudod ha sokszor meghalsz egy helyen, és nem tudod mitől, akkor is előbb UTóbb kiderül miért :) Történetesen ti mutattátok meg, azt a bugot :)
  • TheGOro
    #8360
    Nehuncutkodjunk!
  • DannyL
    #8359
    Na ezt még megbeszéljük!
  • Adyy
    #8358
    Köszi :)
  • DannyL
    #8357
    Necójjábeee kicsigyerek, van op-od heee...
  • Adyy
    #8356
    Remélem Danny elég nagyra hízott a májad, hogy beírtam . Most már legalább téged is lecsíterezett valaki . peace
  • DannyL
    #8355
    Először is ... ;)
    1."vadászgéppel mindig megtalált" - ez a dolgom.
    2."3* erősebb a fegyvere mint másé" - ebben mi az új? :D
    3."ment a géppel és füstölt, a következő pillanatba pedig már nem" - kimásztam a szárnyra megjavítani.

    Adyy én eddig rendetlen gyereknek tartottalak, de most nagyot nőttél a szemembe. A béka fején ülsz és gratulálok!
  • BurnBaby
    #8354
    danikám te csíter :))))

    (adyy nem tudom miért bókol neked, szerintem béna vagy)
  • Adyy
    #8353
    Szeretnék valamit mondani. Játszottam U'42.:.Danny-val és igen érdekes dolgokat csinált. Először is vadászgéppel minig megtalált. Másodszor kb 3* erősebb volt a fegyvere mint másé. Harmadszor ment a géppel és füstölt, a következő pillanatba pedig már nem... Na ezt akkor hogy nevezik hmmm??? Danny én eddig rendes embernek tartottalak, de most nagyot csökkentél a szemembe. A béka segge alatt vagy és szégyeldd magad!
  • TS Zolly
    #8352
    Nalátod a hordosat sem tudtam! De ugy látszik eléggé ismered a bugokat.
  • TheGOro
    #8351
    Khajif docks-os konténer glitch-re már rájöttem.
    Az El-Al bunker aljára nem sikerült bejutnom, de falba igen.
  • DannyL
    #8350
    Ma különösen kegyetlen vagy!
  • SinClaiR
    #8349
    Jah tudjuk te másról hallottál, mondjuk, hogy a déli ponton a hordókban lehet elbújni.. :)
    Csakmert közel vagy a tűzhöz, nem mert te csináltad!
  • TS Zolly
    #8348
    Na erröl a hibáról sem hallottam még.
  • Me0w
    #8347
    Tegnap jatszottam jo sokat, par aprosag:

    Gazala, BB szerver, Iraki oldal:
    Gangolok az also kozeptol az ami oldalon levo bazis fele, jon utanam 1 tars, BMPvel. Latom, hogy a hidon aknazar van, megallok. A tarsam hatulrol felmaszik az en BMPm tetejere, teljes erovel tol az aknak fele, mar csak kb 1 centi van hatra, kozben nyomom hogy negative!, mines, watch it!, semmi. Hatralovok raketaval, meghal, erre: "Fuckin noob..."

    Berlin, BB szerver, Iraki oldal:
    Gangolok hatra Tibaval az emeletes hazba, minden bazis az irakiake volt, Tiba meghalt, fordulok be a hazba, hallom hogy a SAW feltepi a falat mogottem, hasalok, maszok, toltok, pisztollyal lelovok valakit bent, erre jon a franko csapattars, es bebasz egy granatot a szobaba.

    Valami ismeretlen szerver, El Al, Iraki oldal:
    Kiugrok a hindbol, elsonek ertem a deli pontra. Kozel se tavol ellenseg, bunkerbe beallok, varok, eltelik 10 mp, eltelik 20 mp, mondom nem franko. Elkezdem keresni a csavot, sehol senki, akkor mar 4-en foglaltuk a zaszlot. Egyszer csak a semmi kozepen meghalok egy keselestol, es ahogy a Death Cam megy felfele, sehol egy ellenfel. A deli bazist sosem tudtuk befoglalni, a bunker alatt volt a csavo...

    Heh, rock on :)
  • TS Zolly
    #8346
    :)
  • DannyL
    #8345
    Vagy leugrott a daruról ejtőernyővel és a tetejéről okoskodta be magát. Ált. az épületek és tereptárgyak tetejéről lehet beesni ezekre a helyekre.
  • kz
    #8344
    Én már "estem" be a nagy kerek tartályokba többször is, de se kimánszni nem tudtam, se lelőni senkit.
  • Zs0lt1
    #8343
    Néhanapján én is szoktam DC-zni és már én is láttam, hogy volt ott valaki, bár az a csapattársam volt. De hogy, hogy lehet oda bebújni, arra elképzelésem sincs.
    Valahogy 'belaggol' oda az ember, mint pld a Wake-en a falon át? :)
  • SinClaiR
    #8342
    Azt meg úgy: Buda :D
  • DannyL
    #8341
    Degecen laksz?