17064






  • Cobra.
    #8420
    Használj Getrightot vagy Total Commandert
  • SinClaiR
    #8419
    nem jön le :(
  • TheGOro
    #8418
    hát azért elég hülyén néz ki ahogy földetér az a szabadesésű bomba...
  • Me0w
    #8417
    Igazatok van, bocs. Csak nagyon felhuztam magam rajta.
  • Cobra.
    #8416

    Egyébként nem rossz az F-117, olyan kb, mint egy repülő SCUD (legalábbis nekem úgy tűnt). Lesz még 1-2 új jármű, csak jönne már ki
  • TheGOro
    #8415
    jah sorry ugyan arról az ftp ről megy de ez a php-s link :d
  • TheGOro
    #8414
    Innen is tölthető
  • Cobra.
    #8413
    Nem láttam, hogy valaki írta volna már, úgyhogy DC Final promo video
    50Mb, de érdemes leszedni!
  • SinClaiR
    #8412
    Fizess VIP jogot:)
    Mellesleg megértem miért nem :)
  • Cobra.
    #8411
    izé, csinálni (de jó lenne, ha lehetne editelni)
  • Cobra.
    #8410
    MeOw-tól már megszokhattátok volna, de sajnos én is láttam már Mesht 1-2 érdekes dolgot csonálni.
  • Beers
    #8409
    Szeretem az ilyen kultúrált megnyilatkozásokat !
    Kb 6-7 éves színvonal!
    Gratula
  • genRob
    #8408
    Igaz, milyen igaz!
  • Unreal1942
    #8407
    Értem a dühödet,de anyázni azért nem kéne szerintem!
  • DannyL
    #8406
    Bonyolult az a repülő ne bántsad má.
  • Me0w
    #8405
    Kedves [FB]Mesh!

    Te farokszopo kis buzi, budos fasznak szallsz be su-25be ha orrodig sem latsz, 6-an voltunk a szerveren de sikeresen leTKztal ketszer is, anelkul hogy egy kurva bocs-ot beirtal volna. Menj anyadba.
  • AnarchoiD
    #8404


    inkabb ezzel mitortent ? :)
  • TheGOro
    #8403
    what?
  • DannyL
    #8402
    Há ezzel meg mi történt?
  • TheGOro
    #8401
  • TheGOro
    #8400
  • TheGOro
    #8399
    hajrá
  • DannyL
    #8398
    Szerintetek ezek mit rendeznének kötelékben?
  • suncee
    #8397
    Akkor ezt megbeszeltuk...
  • DannyL
    #8396
    Na jóvan. Ne is akarj megismerni.
  • suncee
    #8395
    Danny vicces tsavo vagy te :)
    en nem szeretnek mondani semmit (mivel nem ismerlek), csak viccesnek talaltam hogy leirod: nem szeretnelek minositeni, aztan minosited ... ennyi
    Ne haragudj Danny toled "latatlanba" tobbet vartam
    peace
  • DannyL
    #8394
    Ha szeretnél mondani valamit, véletlenül se tartsd magadban. Inkább jöjjön csőstől a csalódás.
  • suncee
    #8393
    Danny meg szerencse hogy nem minosited ...
  • U42MAD
    #8392
    Haggyad már ! Szegény Goro a sok szopás után végre szerette volna ha őt is ... !
  • Me0w
    #8391
    Jah, Goro faja volt, settenkedek Alameinen delre, erre ez az orult feluvolt, torkabol osi barbar szavak hullanak, es roppantjak porra a dobhartyamat, egy pillanatra azt sem tudtam mi a fasz tortent, kint az utcan utottek el valakit vagy mi a here.
  • DannyL
    #8390
    Nem akarlak kiábrándítani, de a halálom utáni felső nézetből nem volt benne semmi hőkövetés. Belerongyoltál hátulról ahogy kell. Az meg hogy utána nekem mondod hogy szopjalak le, azt nem minősíteném itt fórumon. Mindössze tőled többet vártam.
  • TheGOro
    #8389
    sokkal
  • SinClaiR
    #8388
    együt(t) ... együtt érzek.
  • SinClaiR
    #8387
    Együt érzek veled. Bár nekem nem képregény jutott, de együttérzek.
    Most jobb egy kicsit?
  • TheGOro
    #8386
    nem, nem vagyok mérges...
  • TheGOro
    #8385
    jah még... Csak áramkörvédőknek nyilatkozat:
    Gépemet nem bántalmaztam (vagyis majdnem belerugtam) de miután a másodperc ezredrésze alatt átfutott az agyamon hogy mennyit csengettem érte inkább a falba rugtam. Szal mostantól kötelezően meccsekre be lesz készítve a fa testápoló és a környéken az éj leple alatt ártatlanul hazasuhanó öregasszonyokon töltöm ki a dühöm, azt majd a Manhunt-ra fogom.
  • TheGOro
    #8384
    Hát nekem jól elvette a kedvemet, az egész, full képregénysztájl volt (nem a mangás változatban...). A legjobban az tetszett amikor mad-et kilőttem f16-al, majd 2 mp adásszünet után már el voltam hantolva. Danny hőkövetős roncsáról nem is beszélve... Az meg már meg sem lepődtem (dehogyisnem!) hogy nagy joystickrongálás közepette végre egyszer lelövöm a tibát a felrobbant gép karcolás nélkül ment tovább majd tiba öregesen elhagyta a gépet, ezek után gyorsgrill fokozatra váltott a gép. Ilyen trükkökkel a TA-s Spy kápráztatott el mindig... És akkor is dögöljön meg az a penetrás hullaszagú buzi aki odaláncolja a katapultülésemet a géphez!!! Szegény csapattársaim meg holnap mehetnek fülorrgégészetre... És má az asztalból is mingyákuharapok egy darabot grrr.... Viszont ahhoz képest egészen nyugodt voltam, csak egyszer kúrtam le a joyt az asztalról. A tankmegsemisítő kamikáze akciók jók voltak de valahogy egyik esetben sem szuperált a katapultülés(az a jó rohadt buzi!), pedig már az asztalon is átnyomtam a kurva gombot... Bush bekaphatja! BIZICLOP! rulz.
    Na most így hirtelen élménybeszámoló jellegel ennyi jutott eszembe. Majd írok belőle könyvet úgyis megint divatbajön hogy minden gecimaci lapraböfögi agyament okosságait. Akartam postolni fincsi képeket, de ezek után szarok a farmra. Majd szenvedek vele holnap. Ha jók lesztek és megérdemlitek. Aludjatok jól... Ámodjatok szépeket, szilikonos melleket...stb

    Véget ért a móka mára, zárul Misi mókatára!

    ui.: Szegény mákosszájú markotány meg el lett küldve :((
  • genRob
    #8383
    Goro nagyon mérges vagy:-)
  • DannyL
    #8382
    :)))) Télleg az Bocage volt. Jóvanna!
  • TheGOro
    #8381
    Danny te valami más szerveren voltál szerintem...