17064






  • Deniboj
    #8460
    kérdőjel lemaradt a mondat végéről.
  • Deniboj
    #8459
    Mióta újratelepítettem a gépemet, és szinte semmi sincs fennt a gépen a szokásos programokon kívül (tűzfal, vírusirtó), azóta semmi problémám nincs.

    Cataway (), nem Alt+tab-oztál véletlenül
    http://forums.speedguide.net/showthread.php?t=148313
  • DannyL
    #8458
    Milyen programra gondolsz pontosan? Én nem tudom, segíts légyszi!
  • TS Zolly
    #8457
    Ha csak ti panaszkodtok a pb-re a többi ember nem, akkor nem a szerverrel lehet a gond. Valóban volt egy időszak amikor engem is kivágott elég sürün. Érdekes most nem.

    Élcelődésre csak annyit válaszolok. Nézzetek szét a saját gépeteken, hátha van fent olyan progi amit a nem szeret. Valaki segiteni akar a másiknak, akkor egyből letámadjátok. Szép egy banda.
  • TheGOro
    #8456
    szal jó8
  • TheGOro
    #8455
    Hát nem inkább elmegyek és manuálisan frissítem magam...
  • SinClaiR
    #8454
    Ezt Zolly nak nem magyarázod meg :)
  • TheGOro
    #8453
    Hát ma nem tom mi volt vele de a szokásosnál is nyűgösebb volt, mintha meg jött volna neki a havija... most 5 percenként 3 spílert dobott losing key packets-el. Amely hibán a manuális frissítés eggyáltalán nem segít, mivel a hibát nem itt kell keresni...
  • SinClaiR
    #8452
    Te valami csodagyerek lehetsz, hogy veled soha semmi nem történik. :)
    Minden második embert legalább egyszer kirúg naponta.
    Látod Zolly, te ebben sem vagy elég jó
  • DannyL
    #8451
    Frissíts nyau!
  • TS Zolly
    #8450
    Érdekes. Engem a mai nap kivételével ( játékban benn maradtam és kerestem egy dolgot a neten, és az észrevételem szerint ezt a pb nem szereti ) már vagy 2 hete nem rugott ki a pb. Javaslom a pb manuális frissitését. :)
  • Me0w
    #8449
    BB sracok, nem lehetne a szervert beallitani vegre? tegnap jatszottam 3 orat WiA-n, egyszer sem rugott ki a pb, nalatok 15 percenkent loosing key packets van. Csinaljatok mar meg, mert igy 0 az egesz.
  • genRob
    #8448
    Simááán...
  • DannyL
    #8447
    A 8thCD klánnal való meccsezést senkinek sem ajánlom. Büdös kis parasztok egy két kivétellel. Mainbase raperkedtek, szidkozódtak de elkentük a szájukat.
  • DannyL
    #8446
    Óóó én is bébi...
  • genRob
    #8445
    Én bizakodom babám
  • TheGOro
    #8444
    Addig csajozunk tisztelettel...
  • BurnBaby
    #8443
    vélemények... aszonták 05 tavasz, ami akármi is lehet. már mondtak egy dátumot is korábban, nem emléxem mit - mindenesetre kizárt, h előbb adják ki :)
    robdog - a videokon egyetlen pályát láttunk, ráadásul az e3 alatt a gém atomerőművön futott. szal asszem még vár rájuk egy kis meló, mire pályákat csinálnak/tesztelnek/bugmentesítenek + gémet optimalizálnak. örüljünk ha az igért tavaszi kiadás menni fog...
  • DannyL
    #8442
    Akkor azért nem volt ismerős.
  • TheGOro
    #8441
    nyeeem, csak aaalvin
  • TS Zolly
    #8440
    hüle
  • DannyL
    #8439
    Xanax
  • TheGOro
    #8438
    rossz álmok gyötörnek minden éjjel
    a falon karmolom a tapétát
    csak reggelre ütöm a falat széjjel
    életem utolsó martalékát

    hiú ábránd...
  • TS Zolly
    #8437
    Az én véleményem is tavasz.Csak egy ösmerösömet idéztem.
  • AnarchoiD
    #8436
    lattatok gamet amit Elobb dobtak piacra ? en csak ellenpeldakat tudok ;)
  • TS Zolly
    #8435
    Énis ugy tom tavasz. Ám valaki aszonta, a pénz miatt még idén karácsonykor piacra dobják meglepiböl. Végülis a vidijok alapján már szinte kész játék.
  • TheGOro
    #8434
    Heh?
    Tudtommal, és a (HC.gamer szerint is) 2005 tavasz azaz Q2
  • genRob
    #8433
    2005 tél ez a hivatalos tehát január v. február. Bízzunk...
  • DannyL
    #8432
    Engem kell megtalálniuk BB. A-10 powa. :)
  • BurnBaby
    #8431
    de te megtalálod! mert te adyyt is. és amúgy is 3x erősebb!!! :)
  • DannyL
    #8430
    Ha a radar nem fogja mutatni, akkor sztratoszból zuhanva halálos fegyver lesz és egy jó pilótával a vadász sose találja meg.
  • arty
    #8429
    tényleg... nem értek haditechnikához, de h nem lesz fegyverzete, az tényleg megneheziti az érvényesülést vele :))

    de ha több bombája lesz, akkor azért egy bázist jol sakkban tud tartani, mig nem száll fel egy gép sem ...
  • DannyL
    #8428
    Megszállott...
  • ToM86 #8427
    Érdekesek az f-117 veszteségek :)
    Hát amint láthattuk kb tényleg SCUD-erősségű bombái lesznek, amik önmagukban elég pusztitást képesek okozni. Tehát sztem nem nagyon kell félteni
  • TheGOro
    #8426
    Én azt nem vágom mitől lesz lopakodó a játékban. Talán a radar nem fogja mutatni? A legnagyobb előnyét nem lehet majd kihasználni, és ebből ered hátránya, hogy ugye épp a lopakodás miatt nincsen rajta gépfegyver, és levegő-levegő rakéta. Szóval egymaga védtelen támadó repülőgépekkel szemben, így már nem is tűnik annyira erősnek, főleg hogy a bombáit is ennyire 'gagyi' módon oldották meg, mivel tudtommal az f-117-et főként intelligens bombákkal (GBU-19, GBU-27, BLU-109), és rakétával (AGM-65) szerelik. Itt a játékban pedig ugy zuhan le a bomba mint a korházi ágy, és a fizika törvényeinek sem nagyon akar engedelmeskedni. Így egy B61 szabadesésû nukleáris bombára hasonlít, de az kicsit nagyobb pusztítást végez és a bomba is kicsit nagyobb... Én inkább irányítható rakétát vártam... de hát ez van...

    Érdekesség képpen az eddig nyilvánosságra hozott f-117 veszteségek
  • SinClaiR
    #8425
    Az nem baj, eddig sok pályán előnyben vannak.
  • arty
    #8424
    kicsit tul erősnek tünik nekem ez a lopakodo... vagy le lesz rendesen gyengitve, 1 bombaval, vagy csunyan hatranyba kerül a "lázadó" oldal :D
  • TheGOro
    #8423
    Ki nem... de sajnos addig még egy penetráns geci telet is át kell vészelnünk...
  • genRob
    #8422
    Én már a BF2-t várom nagyon. Mindennap megnézem az E3-as videót:-)
  • ghost cb
    #8421
    Flashget