17064






  • Me0w
    #8500
    Pontositas: a 128 azt jelenti, hogy 1024 kbit mehet maximalisan minden klienshez, lehet ennyi nem all rendelkezesre :)
  • Me0w
    #8499
    Nem oktattam ki senkit, hanem irtam hogy allitsatok be a szervert. Te voltal aki - szokasodhoz hiven - olyan dologba ugattal bele amihez se kompetenciad, se kozod nincsen. Erdekes modon Morfy ertelmesen tudott valaszolni.

    @Morfy: elvileg a 128 jo beallitas lenne, de ha valami okosat tudsz innen kihamozni akkor: http://www.punksbusted.com/forums/index.php?showforum=25
  • TS Zolly
    #8498
    Igazad van. Én csak nyomogatom az egér bal gombját, és nem nézem kit rug ki a szerver. Érdekes egér nyomogatás közben sem rug ki a szerver, mig a te felsöbbrendű személyedet, és felsöbbrendü gépedet igen. Talán mégis a szerverrel és az én gépemmel van a gond.


    Egyébként ne olyan embert probálj kioktatni a szerver üzemeltetéséről, akinek a kezében 3 szerver van, sok idővel és tapasztalattal a háta mögött. Hidd el, Morfi be tudja állitani a szervert. Erröl ennyit.
  • DannyL
    #8497
    Elbaxtam 2x van a látogatókat szó! Ne sebaj. Szal lehet jönni céltáblának ha gondoljátok!
  • DannyL
    #8496
    Tudom ajánlani a war idején kívül, minden nap nyitott U42 Public szervert, mely kiváló beállításaival a nap 24 órájában várja a látogatókat. A szerveren kigyúrt, U42-es felszerelésben gyakorlatozó, fanatikusan kegyetlen űbersoldatok várják a kedves látogatókat. :)
  • Me0w
    #8495
    Egyebkent meg tudod mit? Szarok ra. Ti szerveretek, azt csinaltok amit akartok. Az idiota kulfoldieknek igy is jo, a magyarok meg le vannak szarva.
  • Me0w
    #8494
    Zolly ne add az eszt, mert nem vagy kepes ra. Ha a bm-21-ben ulve az eger bal gombjanak nyomogatasa kozben lenne idod nezegetni mi tortenik a szerveren, rajonnel, hogy minden 4. embert loosing key packetssel basz ki a szerver. Mi az elso reakciod? Termeszetesen az en gepem a szar. Hadd gratulaljak Neked, O, fenyesseges tekintetu, azert ezt az osszefuggest mas nem tudta volna felfedezni.
  • Morfy
    #8493
    Ez a fórum szerintem azért van,hogy mindenki belepofázhasson! :)))
  • Morfy
    #8492
    Másról volt szó! Azt állítják a népek,hogy a bb szerver a szar,mert kivágja az embereket. Ha valakinek komoly javaslata van a megoldásra szívesen várom,mert engem is idegesít a dolog.
  • DannyL
    #8491
    Én nem tudom, én csak belepofázok, ezért is kértem szíves elnézést előtte. Robzie és Tiba a nagy szerver guru nálunk. Én csak mezei wa vagyok nem értek az ilyen varázslatokhoz. :)
  • TheGOro
    #8490
    Zolly-t kérdezd! Ő a nagy Ő a pb hibáinak elhárítására, frissítsd manuálisan a klienst, hátha megoldódik a szerveroldali zűr...
  • Morfy
    #8489
    Ja,a lol-t értettem. Majd frissítem ha lesz újabb lol verzió! ;)
  • TS Zolly
    #8488
    Talán Meow gépéhez képest. :)
  • TheGOro
    #8487
    lol
  • Morfy
    #8486
    Mit?
  • Morfy
    #8485
    Tehát mi a jó? jelenleg 128-ra van rakva.
  • TheGOro
    #8484
    frissítsd manuálisan!
  • DannyL
    #8483
    Nem akarok beleszólni, de valszeg a srácok arra gondolnak hogy a jóhoz képest. :P
  • Morfy
    #8482
    Mihez képest van rosszul beállítva???
  • Beers
    #8481
    Ki mondta,hogy talál?
    Azt írtam,hogy nem árt lefuttatni!
  • CAD
    #8480
    Gepu mar leirta a megoldast amugy... a szerver egyszeruen nincs jol beallitva, ezert basz le losing key packetsel mindenkit... ha 1 emberrel tortenne meg akkor meg lehetne kliensre fogni, de tenyleg olyan mint egy rotacios kapa ami emberekel dolgozik.
  • Higher
    #8479
    Ez a losing key packet-es dolog nálam is mindig megvan BB serveren. A hiba biztos server oldalon van mert, mint másoknak is a többi server gond nélkül megy nekem.
  • DannyL
    #8478
    ----update-in-progress--->
  • TheGOro
    #8477
    danny frissíts manuálisan!
  • DannyL
    #8476
    Émmá nemértem!
  • CAD
    #8475
    Hat eleg lamulat az hotbiztos ;>
  • Me0w
    #8474
    Szerintem az a full kezdo akinel 3-4 naponta talal valamit az ad-Aware...
  • Beers
    #8473
    Kezdő még a fiú,de igyekszik!
  • Beers
    #8472
    Ad-Aware,erre gondoltál?
    Valóban nem árt 3-4 naponta lefuttatni!
    Nálam a sygate fut,de azzal nincs gond!
  • DannyL
    #8471
    Udejó ez olyan mint a tRaktor fórum. :)
  • DannyL
    #8470
    NEM AJÁNLOM HOGY RÁKATTINTS !!! ÉN SZÓLTAM!
  • TS Zolly
    #8469
    Amugy ha gondod van, itt panaszkodj. Ne az sg-én.
  • TS Zolly
    #8468
    Ja bocs. Én basztam el. Nem Ad-ware, hanem Ad-awawre a progi pontos neve. És abbol a 6.0-át használom. :)
  • TS Zolly
    #8467
    Szivesen.



  • Me0w
    #8466
    Kosz hogy tokeltesen hulyenek nezel, valoszinu ad-ware szarokkal van tele gepem. Ne haragudj Zolly, de mint mondtam, minden mas szerver tokeltesen megy, WiA-n, SfG-n orakat tudok jatszani, es semmi gond nincs vele. Egyebkent ha elolvasnad, a Loosing Key Packets azert van, mert a szerveren rosszul van beallitva a choke limit, amely a connectionokhoz van tarsitva. Pl. ADSL, Lan, 56k. stb, attol fuggoen hogy mi a celkozonsege a szervernek.
  • DannyL
    #8465
    Az kizárt! Töröld le a windows-t...
  • Pash
    #8464
    Ad-Aware hetente lefut, manuálisan frissítem a pb-t és mégis kidob naponta többször. Érdekes módon csak a BB szerveren tapasztaltam ilyet, külföldön soha. Valamit tényleg állíthatnátok rajta...
  • Pash
    #8463
    Beers! Spitfire-nek magzarázd el légszi, hogy nem illik a csapattársakat kinyírni. Ha ezt nem érti meg, akkor még néhányszor ki lesz rugdosva.(thx willow az adminolásért)
  • TS Zolly
    #8462
    Mondhatnám például a NAV. Ha felmegyek mindig kikapcsolom. Sima xp tüzfalat használok, mert az agresszivabb miatt sem tud a pb frissiteni néha. Plusz alánlom az AD-Aware és barátai programok heti egyszeri futtatását. És láss csodát, pb nem vág ki olyan sürün.
  • Beers
    #8461
    Hi All!
    Sajnos néha nálam is játszik a pb gond!
    Spitfire nevezetű "killerrel" szoktunk felmenni a BB serverre és annyi a különbség köztünk,hogy ő eredetivel játszik én meg sajnos nem!Engem kivág néha a pb őt nem.
    Mivel egy ip-ről megyünk,egyértelműnek tűnik,hogy mi a gond!
    Itt egy egész jó csapat alakult ki (klántól függetlenül),szerintem nem egymást kellene fikázni!