17064






  • Me0w
    #8540
    Mert gyorsan nyomtam hogy el ne vesszenek Zolly orokervenyu sorai :) sorry :)
  • DannyL
    #8539
    Azt nem ő írta hanem a ZollyBoy ;)
  • Svindler
    #8538
    Miért nekem a válasz?
  • Morfy
    #8537
    Jelenleg nem volt limit, átraktam 64-re ami 512 kbs-t jelent minden playernek. mapváltáskor aktualizálódik,nem akarom leállítani emiatt a game-t. De hogy hogy állítódott el ne kérdezd...csodák pedíg vannak. Köszi a segítséget,próbáljuk ki este együtt. Ha kell le is passwordözöm a szokásossal...
  • DannyL
    #8536
    enyimhez ugyan nem nyúlákoltok ti ráspuscigánymakákók
  • CAD
    #8535
    Nah akkor irok egy kis konkluziot... ha baj van akkor frissicsé manuálisna, majd ha nem jott be akkor az osszes kozeledbe levo gepen rakd ujra a windowst, majd rakd meg az frx osszes tagjat.


    Amugy zolly, attol meg hogy mi hoztuk fel a problemat nem jelenti azt, hogy ez az frx prefixxel kapcsolatos hiba lenne ;>
  • Me0w
    #8534
    Na, Goro, Danny keszuljetek, Szombaton az u42 es az frx osszes vindozat ujrarakom hatha a bb jobban beall tole. Vasarnap a HF hez es az FBhez megyek.
  • TS Zolly
    #8533
    Okostojást akartam csak törölni.
  • CAD
    #8532
    Jah a domper bazz legurult a hegyrol...
  • DannyL
    #8531
    láttuk láttuk... ne fussá
  • TS Zolly
    #8530
    Most meg miva??
  • DannyL
    #8529
    megfirkant a cuccos
  • TS Zolly
    #8528
    Jah. Vissza vontam.
  • Me0w
    #8527
    mostmeg doublepost lol
  • Me0w
    #8526
    Jahm, ize, ezt Zolly irta ;)
  • DannyL
    #8525
    valami nem 100as itt vaze
  • Me0w
    #8524
    Zolly:

    Na okostojás! Felhívnám a figyelmedet Deniboj és Beers irására. #8459 #8461. Ha valami gondom van nekem a szerverrel kapcsolatba, elösször megnézem a saját gépem, ha kell az egész winfost ujra rakom, és ha ez sem segít akkor kérek csak tanácsot. . Tanácsot kérek a megfelő helyről és nem utasítok, hogy mit kéne csinálni. ,, Csinaljatok mar meg, mert igy 0 az egesz. ,, Nem szégyen kérdezni. Amugy meg tök nem izgat ezekután, ha az FRX egyes tagjait kikurja a szerver.

    Khm.
  • DannyL
    #8523
    üpp hova lett?
  • DannyL
    #8522
  • Svindler
    #8521
    Felesleges a vita! Aki vágja a dolgokat és szintén fájdalma a szerver működése az legyen szíves keresse meg Morfi-t (TS, IRC) és adjon tanácsot ha van ötlete!
  • DannyL
    #8520
    vagy análisan
  • CAD
    #8519
  • Me0w
    #8518
    Akkor lancold le a tulkepzett klantarsadat. Vagy frissitsed manualisan.
  • Morfy
    #8517
    Ez nem igaz. Nekem igenis a magyar játékosok számítanak.
  • TheGOro
    #8516
    nézd neki még puncibabás gallériája is van...
  • TheGOro
    #8515
    Most mé magadra mutogacc markotány?
  • DannyL
    #8514
  • TheGOro
    #8513
    Még tudod hol van a nyelved?
  • TheGOro
    #8512
    esetleges megoldás(ok): Frissíts manuálisan!
    BIZICLOP!
  • DannyL
    #8511
    Kabbe, én itt fényezem a légierőt te meg elbaszod!
  • Adyy
    #8510
    jóvanmár :)
  • TheGOro
    #8509
    Tiba szerver guru :)) hülye -e vagy? (:
  • CAD
    #8508
    Adyy bazz... aze ilyen konstruktivakat ne mondjal mar.
  • DannyL
    #8507
    Tényleg nem szeretnék beszólni, de az "érdekes engem nem rúg ki..." egy kicsit sokféleképpen értelmezhető és valld be hogy nem azért írtad hogy "érdekes", mert meg voltál ezen lepődve. ;)
  • Adyy
    #8506
    Na már megint megy a flém
  • Me0w
    #8505
    Jolvan Zolly, mar latom miert ignoral le teged mindenki ugy nagy altalanossagba. Nem irom le megegyszer hogy mi is a helyzet, ugysem segit rajtad. De maskor, legyszives, inkabb ne szolalj meg, mert sajat magad egeted ronggya evvel a hozzaallassal.
  • CAD
    #8504
    Zooly: most oszinten te ennyire nem latsz a szemedtol... nah akkor megmagyarazom.

    Te nem az esetleges megoldasokat, hanem baromsagokat irtal... es teljesen kizartad, hogy a szervernek barmilyen problemaja lehet, mikozbe bazmeg, kb 10 percenkent basz ki a szerver embereket...

    De ok, legyen a problema meownal. Gondoljuk at innen a dologot. Problema meownal, megis kb. 10 percenkent kidob 2-3 embert a szerverrol... igazabol nem vagom az osszefuggest, hogy meow gepe milyen formaban befolyasolja a tobbi ember gepet. Szal ha ezt az alapveto inkonzisztenciat feloldod, akkor azt mondom, hogy nem irtal hulyesegeket, maskulonben viszont atgondolatlan faszsagokat irtal, es tok feleslegesen turaztattad magad.

    Tehat tovabbra sem esetleges megoldasokat mondtal, hanem "frissitsd manualisan a pb"-d...

    Amiert "neked ugrottak meowek", az az, hogy

    ad.1 hulyenek nezel mindenkit
    ad.2 tovabbra is hulyenek nezel mindenkit
    ad.3 hulyesegeket irsz, mert nem latsz ra semmilyen teren a dolgokra, es az alapveto osszefuggeseket sem latod meg.


    Nah szal alapvetoen ez itt a problema, remelem ravilagitottam, ha nem sikerult akkor az "on keszulekebe van a hiba".

    Amugy aki megoldasokat irt, azok mi voltunk, nem te, mert te egy nagy valoszinuseggel szerver oldali problemat akarsz kliens oldalrol elharitani, ami kicsit hulyesegnek tartunk paran ;>
  • TS Zolly
    #8503
    Most már csak cukkolás. Meow azt hiszi magárol, hogy überállat a szerverek terén. Szerintem kérje kölcsön 1 napra Morfitól és lássuk mit tud kihámozni belölle. Egyébként meg pont neki nincs köze a szerverrel kapcsolatos dolgokért. Tudod olyan jó ilyen istencsászárt megcukkolni.:)

    Másik dolog: Asszem megint nem én kezdtem az egészet. Csak annyit irtam, érdekes engem nem rug ki. Meowék kattantak rám. Részemről a téma lezárva. Nem érdekel ha egy nap töbször is kirugja loosing key packetssel. Mondtam az esetleges megoldásokat, de nem hallgattak rám. Ezek után mehet a wia-ra.

  • CAD
    #8502
    Jah ize... meow aka. gepu.
  • CAD
    #8501
    Zolly, de most komolyan van valami halvany elkepzelesed arrol, hogy gepu mirol is irt eddig... vagy csak a hecc kedveert irsz baromsagokat?