17064






  • TheGOro
    #8620
    bugyi buci dekódolót is küldj legközelebb az üzidhez...
  • KulacsKa
    #8619
    Amugy láttam külföldön 1 2 uj mapot pl valami apache ilyeneket honnan tudnám letölteni ???
  • KulacsKa
    #8618
    HM hát jó estét meddig lehet ezt még játszani
    mert ma már kifojt a szemem annyit játszottam :()
  • DannyL
    #8617
    Ja egyébként azt, de ez igazad van nem látszik, szal azt hogy azok nem roncsok hanem tankok. ;)
  • DannyL
    #8616
    Az én vagyok, csak szuhojjal épp a sztratoszt karcolom. Muszály volt mert veszélyes vadászaik voltak.
  • Lordred
    #8615
    Ha szeretnétek ingyen Ventri szobát, akkor nézzétek meg az alábbi oldalt.
    HF|Unicorn hanyagolhat.

    http://voyager.sote.hu
  • TheGOro
    #8614
    Közérdekű információt hallotak.
  • BurnBaby
    #8613
    drága feleim. a battlefield.hu átmenetileg csak a www.battlefieldvietnam.hu címen érhető el.
  • TheGOro
    #8612
    Hogy ennek én hogy örülök...
  • TheGOro
    #8611
    jah, nekem is! Igazából nem tudom mit kell nézni ezen a képen, mert a radar a roncsokat is mutatja, egyébként danny az az egy úr az űrből aki a radarképernyőn látszik, de vizuálisan nem?
  • DonC
    #8610
    valahogy rosszul nézted a HFD velünk van egy csoportban
  • DannyL
    #8609
    Nem az én képem, Tibáé. :)
  • DannyL
    #8608
    Hát nem tudom, én az FB-t sem irigylem a HFD-vel.
  • CAD
    #8607
    Danny: nekem inkabb jobban bejon a "szuneteles" felirat ;>> loller.
  • DonC
    #8606
    Nektek a legszarabb mint elemeztem. PN, UTGN, NID ezek súlyosak.
  • TheGOro
    #8605
    Szüneteltetés lol ;>>>
  • DannyL
    #8604
    lÁTTUK! Gyönyörűek. Mind a 3 magyar klán megkapta a maga csemegéjét. :D
  • DonC
    #8603
    kupasorsolás infok: www.battlefieldvietnam.hu
  • DannyL
    #8602
    Tibának volt dolga a SaKs ellen. A radart nézzétek.
    Tiba at work! :D
  • DropTable
    #8601
    Üdv !

    Ha nagyon unatkoztok vasárnap akkor töltsétek le a DC Bot Raping nevü mod-ot. Mondjuk innen !
    A droptable.homeip.net:14567 címen meg van hozzá ma cooperativ szerver is. A jelszó bf42hu lesz. Ajánlom a spec-ops választását és lövöldözést közelre ! Nagyon-nagyon !
    A VSS ás a CAR-15 gyakorlatilag mintha felturbózott SCAD-B-t lőne ki ! Lehet vele nagyon hentelni..... És van még pár furcsaság. PL. nézzétek meg a heli EL-Alamein-en.
    Jó mészárlászt a botok ellen mindenkinek !!!
  • spacepunk
    #8600
    Szasztok!
    Nem húzta le véletlenül valaki Vác környékéről a Galactic Conquest R4-et?
    90% körül lehalt a kb 4 órás letöltésem, ígyhát arra gondoltam, hátha leszedte már valaki a közelben.
    Előre is kösz!

    Bocs, az offért!
  • TS Zolly
    #8599
    Jármüvek vezetése közben nem zenéket lehet majd kivállasztani, hanem Saddan vagy Bush lelkesítő beszédeit.
  • DonC
    #8598
    "Itt most hol van az leirva, hogy én adminisztrálok??!! Valamit elnéztél."
    Nem vágom akkor a kompetenciádat a kérdésben.

    "Állok elébe."
    Minek?

    Morfy: bfsmd reloadnál (restartnál) szokott hülyeségeket visszaírni a config filebe, de elvileg ha egyedül azt módosítod akkor visszaírja a serversettings.con -ba. Ha nem müxik a visszaírás akkor van másik tippem is mi lehet a probléma.
  • Me0w
    #8597
    Danny felirat a hullakon? :P
  • DannyL
    #8596
    Mókás dolgok? Az meg mi lesz? Bohócmintás helikopter rotor?
  • BurnBaby
    #8595
    a hivatalos állítások szerint a trauma főleg a mókás dolgok kitalálásában/kidolgozásában működik közre, ill. a bf2 motorra vmi más játék fejlesztését bízták rájuk
  • Beers
    #8594
    Én is remélem!
  • Morfy
    #8593
    Sajnos visszaírta magát az alap unlimited megint. Most beírtam manuálisan a serversettings.con-ba. Remélem most már jó lesz!
  • TS Zolly
    #8592
    ,,Meow azt hiszi magárol, hogy überállat a szerverek terén. Szerintem kérje kölcsön 1 napra Morfitól és lássuk mit tud kihámozni belölle."

    Itt most hol van az leirva, hogy én adminisztrálok??!! Valamit elnéztél.

    ,,meglátod a végén az orrodat is tisztíccsa...,,
    Állok elébe.

  • DonC
    #8591
    "Meow azt hiszi magárol, hogy überállat a szerverek terén. Szerintem kérje kölcsön 1 napra Morfitól és lássuk mit tud kihámozni belölle."

    Tartok tőle bátya, hogy MeOw háttal ülve felkonfigol neked egy linuxot vagy egy w2k szervert. Szerintem téged ebben az ügyben marha rossz pályára állítottak rá az ürkikötőben, amikor azt mondák az SG-n keringve okozzál anomáliákat a szerver-adminisztrálás terén. Kérjél Houstonból a nasa központból pályamodosítást. Ja és frissiccsé (mint a PB-t) természetesen mer az meglátod a végén az orrodat is tisztíccsa...

    (tod én sem tudom megállni néha :D)
    peace
  • genRob
    #8590
    Az U'42 szerveren van két map amit a Szemmy csinált. Innen lehet letölteni: Mapok
  • DannyL
    #8589
    Persze, ez csak természetes!
  • genRob
    #8588
    De főleg nekem!:-)
  • DannyL
    #8587
    Na ja és a BF2-ben nagy szerepet játszik a Trauma Studios (DC), szóval előbb lesz DC-s a heli mint BFV-s. De persze ezen nem is érdemes vitatkozmi. Reménykedjünk egy olyan játékban ami mindenkinek nagyon jó lesz. ;)
  • TheGOro
    #8586
    Ne feledkezz meg róla hogy nem ugyan az a team készíti a BF2-t mint a BF:V-t. És az igényeket leszarják! Ők nem játékot gyártanak, hanem profitot!
  • DannyL
    #8585
    igen :D
  • haxoror
    #8584
    "BFV-ben még az is tud helikoptert vezetni akinek ki van kapcsolva a monitorja"
    hát nézőpont kérdése, én inkább azt mondanám hogy kikapcsolt monitorral nem zuhan le de repülni-manőverezni pont a hülye auto-lebegés és általában a nehézkedési erő teljes hiánya miatt majdhogynem nehezebb mint a DC-ben (főleg egy ex-DC-snek )
    A lényeg hogy az EA szerint több új játékost vonz a pár perc alatt megtanulható de profizmusra csak hosszú idő alatt fejleszthető irányítás és mivel az újonnan jövőknek úgy sem lesz összehasonlítási alapjuk, lehet hogy igazuk is van. Könyebben megtanulható irányítás = népszerűbb játék = több eladott példány = több pénz
    Ez van.
  • Cobra.
    #8583
    Én a BFV-s heliket nem tudom irányitani rendesen, ellenben a DC-s helikkel. Akkor most hogy is van ez, túl jó vagyok a BFV-s irányításhoz?
  • haxoror
    #8582
    remélem a helomododba beintegrálnak egy tank modot is mert a videon az Abrams lövedéke eléggé gránátvető stílusban repült (persze lehet hogy csak a hatás kedvéért) :)
    DC-vel ellentétben a BFV erősen helifüggő és ezért főállású helipilóta is ott van több, valószínű hogy az ő igényeiket elöbbreveszik mint a DC-s helisekét
  • DannyL
    #8581
    Tisztasor, de lásd be hogy BFV-ben még az is tud helikoptert vezetni akinek ki van kapcsolva a monitorja. Egy vicc, de ezen nem veszünk össze. Én is remélem, hogy egy jó kis játék lesz és annyian fognak vele játszani, mint a bf42-vel fénykorában. ;)