17064






  • vki
    #8660
    Valaki tud olyan linket. ahonnan le lehet tölteni BF modokat darabolva?
  • Rafia
    #8659
    Kedvenceim a jó pingű (német?), El-Alamein only szerverek. Ott mindenki a reptérnél ugrál, lövik egymást és a felszálló gépeket. A kifutópálya tele van az elhagyott tankokkal, amit persze kizárólag taxizásra használtak. Mindenki repkedni akar, persze nem azért, mert imádja (gondolom akkor no fly zone only lenne), hanem mert az olcsó fragekre vágynak.
    Ja, célt a legritkább esetben adnak. A kedvencem az, mikor a jól belőtt állásomban beugrott egy paraszt a Howitzerbe, és hiába negatívoztam, szépen kivitte a francba. Csak azért, hogy ott átugorjon egy tankba.
  • Me0w
    #8658
    Ennel mar csak az =AK= 'klan' jobb talan. Lelovom az egyik fickot, erre: "KÖCSÖG" jon vissza a chatbe. Visszavalaszoltam neki valami frappansat, erre egyik 'klan'tarsa felvilagositott az okossagrol!
    "AKST NE SZIDDJ!"
    Neztem jol latok-e, aztan ecseteltem hogy ugyebar az inzultust eloszor is ok kezdemenyeztek, de
    "MINDEGY AKST NE SZIDDJ! AKKOR NE SZOLJ HOZZA" - jott az ujabb elbocsato szep uzenet. Hah! Azert ez nem gyenge :)
  • DonC
    #8657
    Murry ez alap, engem úgy lött hátba a BB-n a DA-s csávó hogy azt sem tudtam merre menjek... indulhattam el egy félig amortizált helikopterrel.

    Mondjuk vannak még szépségek, pl. Jaybird, csak a főbázison TK-za az arra járó csapattársakat, szétlövi az eszközöket, stb... ezek az igazi gyöngyszemek :-) Talán bannolhatnád...
  • BurnBaby
    #8656
    hányas p@ccsel? ,)
  • DonC
    #8655
    Szerintem minden bugyuta szerver szabályzatnál fontosabb az etikus, fair játék. Ha valaki ilyet nem tud akkor a p@csével kéne játszania...

    Tegnapról van egy fényképem a BB szerverről. 9 fős coalition csapatból 7 fő várt az Apache-ra El Alamein Day 2-n. LOL, ketten meg támadtunk... szerintem ez mindent elmond.
  • Deniboj
    #8654
    Jó éjt.
  • TheGOro
    #8653
    Na ma esti kis szöszenetem:
    Alászállt az este mint minden este, goro rögvest aludni tér, mint az egész Moszkva tér!

    értsd: Jó8 all!
  • TheGOro
    #8652
    Árkot ásni jó dolog, talán egy fieszta a jussod!
  • CAD
    #8651
    Hehe lol... dejo hogy frixnek nincs klanszabalyzata. Mert ha lenne mi is tudnank sok szep hulyeseget osszehordani ;>>


    Amugy meg baromsag az ilyen klanszabalyok... meg ha ertelmesek is. Ha ezt magatol nem erzi a kedves klantag akkor neki nem DC-znie hanem arkot asni kellne ;> --- sokan vannak igy... ezert van en kezembe is lapat ;>
  • Murry
    #8650
    Most olvastam a DA klán szabályzatát, és erre a gyöngyszemre bukkantam:

    -Aktív TK

    (Vagyis Ha egy "idegen" direkt tk-zik egy DA - klánost , egy másik klántagnak kötelessége megölni az "idegent" )

    DA clan
  • TheGOro
    #8649
    hát ez azért eléggé csillagok hábórúja, meg videjóban nem ilyen gagyesz envájormentet láttunk!!!
  • Yan
    #8648
    Már most is használhatók.
    PoE-ben :)))
  • AnarchoiD
    #8647
  • AnarchoiD
    #8646
    mitismontak ? 2005 tele ? :)
  • AnarchoiD
    #8645


    hat ez tenleg alaz mindent ;) alaz es buntet
  • TheGOro
    #8644
    Sikerült jól kikapnunk a NID-től!!
  • Adyy
    #8643
    Mit akartok egy nagyon szép daliás férfi.
  • SinClaiR
    #8642
    saját oldalán volt fenn a képe .. régebben :)
  • genRob
    #8641
    1ébként te honnan ismered solesz?
  • TheGOro
    #8640
    Mi ez a picsa nagy punnyadás
  • genRob
    #8639
    "Szép gyerek..."
    Titi bácsi a Sose halunk meg c. fílmből
  • Unreal1942
    #8638
  • Svindler
    #8637
    Ezt most nagyon muszáj volt? Most akartam enni!!!
  • ToM86 #8636
  • DannyL
    #8635
    Sose láttam szebbet...
  • solesz
    #8634
    az isten!!!!
  • solesz
    #8633
  • Nem3sis
    #8632
    Köszönöm!
  • DannyL
    #8631
    ez engem is megnyugtat...
  • TheGOro
    #8630
    akkor meg vagyok nyugodva...
  • DannyL
    #8629
    persze
  • TheGOro
    #8628
    hülye -e vagy?
  • DannyL
    #8627
    Én kérek elnézést...
  • TheGOro
    #8626
    attól függetlenül hülyén hangzik...
  • AnarchoiD
    #8625


    kep szoveg nelkul ;)
  • DannyL
    #8624
    megnéz mire a válasz, olvas, értelmez, örül ;)
  • Beers
    #8623
    Sajnos újra játszott a pb :( !
  • TS Zolly
    #8622
    Na még egy Hold rajongó. Üdv a klubban.
  • TheGOro
    #8621
    Nemesis neked meg bódog születésnapot!!!