17064






  • DannyL
    #8780
    Istenem...a boldog serdülő kor. Kikosarazás hegyek, pejhedző bajusz, megindul az ondóképződés. A régi szép napok....
  • vezerkutya
    #8779
    Higher örulnel ha egyszer az eletbe bekerulnel az FB be kulonben UTALOM A DC-t.
  • Me0w
    #8778
    Miven kutya? Pubertás vagy elfogyott a gyógyszered? :)
  • Higher
    #8777
    <frx|higher> 1stAdvance: get a name that actually means something :)
    <s^FB|1stAdvance> hiher nyald ki a seggem :D
    <higher> <s^FB|1stAdvance> higher elhataroztam csak akkor beszelek magyar klanal hogyha nagyon muszaj es leszarom h mit sir a szatok elpicsaztunk titeket es el is fogunk ha nagy a szatok na csa
    <frx|higher> 1stAdvance: pls say it in english that you are a 13 years old prick with no brain whatsoever...
    <frx|higher> let me translate s^FB|1stAdvance's kind words: "Kiss my ass. I decided that I will only speak to hungarian clans if it's neccessary. I don't give a shit, we beat you and will beat you again if you are bigmouthing" You see, that's coming from a 13 year old kiddo! :))
    <s^FB|1stAdvance> Higher I'm 15 years old!!!! HAHAHA LAMABOY
    s^FB|1stAdvance> mivan irigykedtek vaze h meg elottem az elet? HAHA
    <s^FB|1stAdvance> FRX NOOOB
    <s^FB|1stAdvance> :D


    Kutya te Isten barma, ez csak rosszabb és rosszabb lesz neked. Kézpénznek veheted, hogy elkapunk hamarosan. A hátadra saját kezűleg szikével tetoválom azt, hogy FRX OWNS MY PUSSY, miközben DonC a fejed "rendberakásán" fog dolgozni. Sőt lehet még a kezeidet is eltördeljük bár az nem lenne túl szép dolog, hiszen akkor elvesztenéd szánalmas, szürke életed értelmét a DC-t.

    Ezek után azt hiszem az FB csak azt teheti, hogy kirúgja soraiból ezt az elkorcsosult kiddo-dedót. Ha tökösek vagytok megteszitek!
  • vezerkutya
    #8776
    Jaj elfelejtettem olvasni ezt a vicceket LOL amiket itt osszehordtok. HAHAHA. Istenem ennyi baromsagot. Mi a faszt gorcsoljek bazeg leszarom h mivan veletek bazdmeg. Engem 1 erdekel az FB es kesz a tobbieket segiteni nem fogom. Ha ember kell akkor keljen "igy jartatok". Ha valaki megy az FB bol az mennyen segiteni de en nem fogok na szasztok faszparasztok. TRALLALALALALALALA Es most oruljetek vadbarmok HÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁHÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • TheGOro
    #8775
    pangás... punnyadás... recskázás... csak élett nincs itten! Lehet hogy hiányzik már egy jó flém, vagy valami... vagy valami... vagy valami...
  • DannyL
    #8774
    böff
  • Me0w
    #8773
    ;>>>
  • TheGOro
    #8772
    Egyébként a ( BB ) training szerveren megértem hogy nincs szavazás, de azért nem lenne baj ha -20-nál már kivágná az embereket...
  • TheGOro
    #8771
    Az nem cár!
  • DropTable
    #8770
    Már aki arra lakik...Én meg autózhatok 200 km-t még hazafelé vazzeg.
  • Max Damage
    #8769
    pontyosan. :)
  • TheGOro
    #8768
    békávé powa!
  • DannyL
    #8767
    Az agresszívot kikérem magamnak! ;)
  • Cobra.
    #8766
    A sok agresszív alkoholista
  • DannyL
    #8765
    Én megyek és szarráverek mindenkit.
  • DannyL
    #8764
    Úristen ba+
  • SinClaiR
    #8763
    Nem szeretem a sört, és UTálom a focit.
    Cola, meg Narancslé, esetleg őszibarack nektár powa! :)
    Szeretem az embereket, ugye nem vertek meg talin?:)

    Hja, és ha mindenki iszik = mindenki gyalog jön?:)
  • Adyy
    #8762
    Na most hogy így nagyjából vége ideje hogy a "bölcs" ember is hozzászóljon. Ütni úgysem fogunk senkit, mert kutya tuti nem jön és Unicornra se mernék fogadni (de ha jön akkor boldoggá tesz ). Ez az egész dolog egy egészséges versenyszellem, amit egyesek nagyon túllépnek és itt ez a baj. DonC: ha nem írsz vissza akkor nem lesz flém, nem ír tovább kutya sem és mindenki boldog lesz. Meow: jó hogy ezt a végére beírtad (az 1. értelmes hozzászólás!) VK: Nőjj fel érted!!!!???? Fel tudod fogni hogy itt már midenki kreténnek néz (én is lassan)???? Drop: nem tom most szítasz vagy sem, de inkább ilyenkor te se írjj be plz.

    Ezért a CB dologért én pl szégyellem magam, mert én nem akartam játszani, de ha már megtörtént akkor ki állok a fiúk mellett.

    Szal szerintem legyen happy aztán a többit meglátjuk.

    Én is az Ászokra szavazok ;)

    ui: bocsi a hibákért, de még nem vagyok teljesen józan.
  • TheGOro
    #8761
    Stella powa!!!!!!44
  • Me0w
    #8760
    Szerintem az egészséges versenyszellem hozzátartozója minden játéknak, így ebbe a kategóriába sok minden belefér. Viszont mind az FB és mind mi bebizonyítottuk, hogy bármilyen kármokodás, anyázás és stb. nélkül le tudunk játszani egy tétmeccset, mindkét klán korrektul viselkedett ebben a 2x40 percben. Nem értem miért kell utána ez a cirkusz.
  • Max Damage
    #8759
    Én számomra a kedvenc magyar sör a Bordosi bivaly, a külföldiek közül a Zlaty Bazant és az Amstell. :)
  • DonC
    #8758
    Drop: jómagam Amstel párti vagyok ha sört iszom éppen, de mivel az első kőrt én hívom Nektek ezért nyilatkozzatok! :)
  • Svindler
    #8757
    Azért Drop mert mielött beirt ide Ninja az irc-n volt egy kis gond VK-val! Szar időben jött kutynak ez is, látom!
    Drop egyébként nem nagyon vagyok verekedés párti de akinek jár annak jár! "Néha egy pofon többet ér mint száz szó" monják ezt nekem tanult, öreg Kollégáim!

    Ja és Én is az Ászokat szeretem!
  • DropTable
    #8756
    Ászok aztán meg majd mászok..... Jó is az.

    Csak nem értettem Ninjánál, hogy miért pont most jutott eszébe..... Amúgy néha még egyet is értenék vele.
  • TS Zolly
    #8755
    ,, BB IRC-en valamint TS és szerverein való viselkedése ,, szerintem ezért keveredett bele Ninja.

    Egyébként én csak ászok sört szeretem. Jaj most tudom azzal jöttök, hogy az iszik csak ilyen sört aki lusta vizet húzni a kutból.
  • DropTable
    #8754
    Ninja, te most hogy kerülsz ebbe az egészbe bele ?
  • DropTable
    #8753
    DonC nem kötekedés képpen, de miből gondolod hirtelen, hogy ide lett vonva a csapatod ? Én a magam részéről az utolsó hozzászólásban nem említettem csapat nevet.
    Meg ez nem is a csapatokról szól, max VK-ról. De tényleg, hagyjátok már békén. Ilyen és kész. Majd tanul belőle talán előbb-utóbb és megjavul a fiúcska. Ha nem akkor meg nem dumáljatok vgy nem játszatok vele. Ezze a szétverem dologgal pont oda süllyedtek mint ahol ő van. Ez nem nagy dicsőség.

    Inkább beszéljük meg, hogy milyen sört szeretünk.....
  • Svindler
    #8752
    Persze!
  • KulacsKa
    #8751
    HM érdemes még valamilyen klánba belépni
  • DonC
    #8750
    vacsi, azt benézek bb-re
  • TheGOro
    #8749
    Jáccunkmá Jáccunkmá Jáccunkmá!
  • Ninja
    #8748
    Mivel kurvára elegem van VK-ból, nem az SG-n irtak miatt, hiszen ehez semmi közöm ( nagyon nem tettszik ), de a BB IRC-en valamint TS és szerverein való viselkedése, az emberek hátamögötti szarkeverése miatt mindenhonnan BANOLOM. Nem tartom semmire igy róla nincs több irni s mondani valóm.
    Határozottan kijelentem, hogy Vezérkutyán,( ADVANCE vagy bármi is lesz a neve ) kivül egyik FB-s taggal sincs bajunk!
    De itt megigérem, hogy hamarosan megkapja tőlem a pofonját!
    Kutya ez nem fenyegetés!! EZ TÉNY !
    Adyy! Amig a Vezérkutya, illetve bármilyen néven is játszó "Uriember" nálatok tag, addig légysives ne is kérjetek WAR-ra valamint gyakorlásra sem, mert nem fogadjuk el!
  • Svindler
    #8747
    Nem VK lenne az első akit live-ban megcsapnának! Részemről is beigérve egy a mai irc-s húzásért Kuty! Kis takony szar vagy és teljesen értelmetlenül nekiállsz szapulni mindenkit! Nem is értem, hogy az FB többi tagja miként tudja elviselni a sok hülyeségedet?! Sajnos mivel Nálam Hold áll az első helyen Te csak a második pofont kaphatod BF talin ha oda mersz jönni! Mert mint tanult DonC kolléga is rámutatott nem hiszem, hogy lenne gerinced odaállni és az általad szapultakat élőben is lehordani!
    A legnagyobb az benned, hogy ha kell valami kinyalod a világ seggét de ha nem kapod meg akkor a másik ... !

    Téged egyszerűen csak SZAR "embernek" tartalak !

    EZT A HOZZÁSZÓLÁSOMAT SENKI NE TEKINTSE BB-S VÉLEMÉNYNEK!!! KIZÁRÓLAG A SAJÁT GONDOLATAIMAT ÉS VÉLEMÉNYEMET ÍRTAM LE!

    ui.:FB-vel nincs gondom ( már Ghost-al sem ), csak VK a probléma!
  • TheGOro
    #8746
    Nem vagyok modi :D
  • DonC
    #8745
    Utsó mondatban két ezértből egy törlendő :D
  • DonC
    #8744
    Tényleg nem akarok flémet, de úgy látom ide lett vonva a csapatom pedig ehhez vajmi kevés köze van. Namost erre nekem nincs szükségem, szerintem másoknak sem.

    Szétveremösszeveremfeldugom témára visszatérve. Szóltam többször. És még a többnél is egyel tovább mentem amikor szóltam Lancelotéknak, gyerekek ez így nem lesz jó mert ez szándékosan feszültség gerjesztés, nem kell ez senkinek. Namost amikor szólok egyszer, ötször, hússzor, akkor huszonötödszörre nem szólok hanem elöször ütök, utána esetleg kérdezek. Remélem levágtad a lényeget. A türelmem borzalmasan gyorsan fogy amúgy is egyéb dolgok miatt és ha még erre kutya keményen ráturbózik akkor úgyéljek megcsapom.

    Nem az első ember lesz a történelemben. Amúgy azon kívül, hogy a CB kupában az FB jól szerepel hazai DC történelmet írhat, kutya is történelmet fog írni, mert ő lesz az első olyan játékos akinek qrvára megcsapták a szája szélét egy elvileg ismerkedésre, a kapcsolatok mélyítésére hivatott bulin. Már ha eljön természetesen egy ilyenre, mert ahhoz egy gerinctelen, jellegtelen izeltlábú kis csicska, hogy életben odajöjjön bármelyikünkhöz akiket a monitorja mögül szapul és azt mondja itt vagyok te beképzelt majom azt felálltam Neked is, leszarlak. Lehet ezért meg sem csapnám ezért, neki is lehet véleménye, max kiröhögném. Ugye megintcsak levágod a lényeget?
  • DropTable
    #8743
    Higher amúgy szerintem amit kutya IRC-n írt azt alighanem nem a "mindenkinek" szánta. És most utólag olvasva nem is olyan durva, mint ahogy reagáltál rá.
    Ne érts félre, szerintem is elveti a sulykot, de azért ekkora szarkeverést nem ért az az 1 sor.
    Amik neg utána írva lettek "mind-sok" részről, az már az eredeti heccelés folyománya.
    Pont a DonC-vel való afféromból tanultam meg hogy az ilyet nem itt kell intézni.Te is írjattál volna neki e-mail és lecseszhetted volna ha nem tetszik (az amúgy nem is olyan durva) szövege. És a TS is ott van még.
    Sajna így lesz az egész kicsi dologból egész nagy szar.

    DonC "szétveremésfeldugom" stílusát meg kicsit soknak tartom szintén a fentiek miatt. Minek ez az agresszió ? Ha el akar jöni BF talira had jöjjön. Még talán használna is a modorának, ha tudná, hogy kikről is beszél. Hagyjátok békén, ha nem szeretitek akkor ne dumáljatok vele.

    DonC amúgy köszi a sört. Te is a vendégem vagy...
    Majd viszek sofőrt, hogy haza is tudjak menni valahogy..
  • Max Damage
    #8742
    Ehhhh! Flame-Flame
    Kutya, egyébként mi lenne ha tegyük fel eljönnél BF talira, akkor talán nem "virtuális" személyek lennének számodra? Nameg a #8732-ban leírt utolsó sorra had térjek ki mert nagyon idegesített, mi köze ahhoz egy klán helyezésének hogy szólhat-e vagy sem? Szólásszabadság van ember, csak had közöljem és bárki mondhat bármit. Egyébként CAD-nek teljesen igaza volt hogy valami gond van a logikai sorrendeddel mert az utolsó után tényleg nem lehet még1, s még1. :) De nem baj, én azért levettem a lényeget. :)

    Droptable: ööööööö, izéééé, csakhogy valami értelmeset is írjak!

    DonC, CAD: majd BF talin beszélgetünk vmiről, mivel ez a flame téma nem érdekel, tehát inkább nem is szólnék konkrétan már megint erről a baromságról.

    És még1x leírom ide alulra amit már hangoztattam régen: Ezen és a helyezéseken nem múlik az életetek, semmi értelme összeveszni, szídni az ellenfelet, mert miért ne lehetne egy csapat rossz formában, esetleg rossz kedve a csapat sok tagjának. Aztán meg akkor van értelme játszani valamivel ha azért játszol a játékkal mert élvezed és jól szórakozol közben s nem azért mert "Én most a legjobb vagyok, és az akarok maradni" mert ennek a felesleges hajtásnak semmi értelme, hiszen hiába leszel a legjobb lófaszt sem fog érdekelni ha így áll hozzá az illető. Ez nem szólt senkihez sem konkrétan, mindenki vegye magára aki úgy érzi hogy montam neki újat.

    ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ'42: csak most hallgatom a Toborzódalt, öcséim nagyon DÚÚÚÚÚRVA
  • DonC
    #8741
    Én tudom :)