17064






  • Svindler
    #8820
    Ellenség a kapuknál!
  • kz
    #8819
    Ezért kell a távcsöves pufkák lencséjét golyóálló üvegből készíttetni.
  • Me0w
    #8818
    ryan
  • TS Zolly
    #8817
    Vagy a ryan nyomi megmentése.
  • DannyL
    #8816
    Szerintem vagy az ellenség a kapuknál vagy a stalingrad.
  • KulacsKa
    #8815
    Mi is ez ellenség a kapuknál vagy ryan nyomi megmentése . :)

  • DannyL
    #8814
    Bumm a fejbe.
  • DonC
    #8813
    Hozzá se szólok mert leszarom az egészet :-)
  • DannyL
    #8812
    fapumából fakutya az üvegtigrisből ez megvan... esetleg kutya volt már BF talin amire nem jutott be ok... ja jóvan vágási ,)
  • DannyL
    #8811
    én is szeretem
  • DannyL
    #8810
    elvesztettem a fonalat édes :)
  • Frankie
    #8809
    "Én azért szeretem ezt a fórumot, mert az unalmas reggeleket egy mókás flémmel színesíti számomra"

  • BurnBaby
    #8808
    és ha megint csak a parkoló kocsikig jut? de lásd kivel van dolgod. kitoljuk a kanyarba az üvegtig... akarom mondani fakutya büfét... ,)
  • DannyL
    #8807
    Ja meg mégegy Te bitch! ;) Ne ugrálj a tankomon mert megtöltelek mint a galambot Icanéni a búcsúba. Senki se szedheti le a dukkót a T72-esem orráról! :D
  • DannyL
    #8806
    Nekem télleg nincs vele bajom még nem szótt be, sőt normálisan eldumáltunk má párszor mircen, de persze vannak dolgai amik ettől függetlenül nekem se tetszenek. De neked nem mindegy, hogy milyen sörösüveget dugsz a seggébe? Totál mindegy. :D
  • Me0w
    #8805
    Kőbányai arcletépő világos? :)
  • DannyL
    #8804
    ÁÁÁÁ jó gyerek a kutyu én biztos meghívom egy sörre.
  • Duel
    #8803
    Cobra sajnos az itt a probléma hogy ilyen kis csira ember mint a vk mert máshogy nem tudom nevezni, csak fórumokba és ircre tud irogatni szidni egy más csapatott de ahhoz gyáva hogy oda álljon bárki elé is és megmondja neki a véleményét szégyellem hogy valaha kiálltam mellette mert az ilyen ember nem ember
  • SinClaiR
    #8802
    vagy valami: mittudomén
  • TheGOro
    #8801
    Na hogy ma valami értelmesről is beszéljünk felteszem a kérdést, lenne -e igény OC-s meccsek közvetítésére? Lehetőségek:
    -igen
    -nem
    -zOxigén!
  • TS Zolly
    #8800
    hm
  • Nem3sis
    #8799
    nab+ kimaradt 1 t. Nem fogok itt..
  • Nem3sis
    #8798
    Keressek vissza hogy hogyan reagáltad le azt mikor valami nagyon nem tetszett? Gondolom te se 1 hozzászólást írtál..
    Egyébként pedig részemröl ennyi. Nem fogok it floodolni 1000 hozzászólást egy ilyen kis hülye miatt.
  • TheGOro
    #8797
    Figy nem biztos hogy tehet róla mint mondtam ez lehet vele született rendellenesség, illetve szülők hibája is az ilyen jellegű deviáns viselkedés...
  • Me0w
    #8796
    Ja es az iskolajat is az EN adombol fizetik ;)
  • Me0w
    #8795
    Nem erzed azert kicsit furcsanak hogy egy 15 eves faszfej, akinek annyi a tapasztalata az eletrol, hogy iskolaba kell jarni, olyan embereket anyaz valogatas nelkul akik mar letettek valamit azert az asztalra? Ha szerinted ez totalisan megfelelo viselkedes, akkor szerintem az on keszulekeben van a baj.
  • Me0w
    #8794
    Frissitsd manualisan (©Zolly)
  • TheGOro
    #8793
    Ezekkel a hozzászólásokkal is csak tovább evezünk a flém tengeren...
  • vki
    #8792
    Mi a francnak lök le a PUNKBUSTER 5 perc után?
  • DropTable
    #8791
    Cobra köszönöm ! Ezt írtam le már egy éve. De szerintem neked sem fognak szótfogadni.
    Amúgy tényleg nevetséges az egész hercehurca.
  • Cobra.
    #8790
    Nem veszitek észre, hogy mennyire lejáratjátok magatokat a normális emberek előtt? Ha annyival jobbnak hiszitek magatokat VK-nál, akkor miért írtatok 3X annyi hozzászólást, mint ő ? Félre ne értsetek, nem akarom védeni, de amit most csináltok, az nevetséges. Aki nem bírja ki szó nélkül ha egy chaten vagy fórumon hülyeségeket írnak róla, az jobb ha nem látogatja ezeket a helyeket.
  • TheGOro
    #8789

    Azért megnézném hogy kivel beszélnél így az életben...

    Garantálom hogy rögvest bárki seggbebaszarintana, ilyen gerinctelen, jellemtelen, tiszteletlen, deviáns viselkedési formával...
    Viselkedésedre pontosan ráillik egy sérült gyermek/fiatal szexuális fejlődésének sajátossági jegyei. Egy értelmileg sérült gyermek esetében a mentális fejlődés gyakran megreked, és ezzel együtt a személyiség egészének fejlődése is akadályozott lesz. De az ösztönfejlődés és biológiai érés viszont tovább halad, és így diszharmónia jön létre. Ezért viselkedésében nem tud állandóan viszonyítani a külvilág reakcióihoz, megnyilvánulásainak szocializációja nehezen valósul meg. Ez általában vele született rendellenességek, és/vagy a szülők által bemutatott nemi viselkedési modell folyománya. Ezzel a témával is a társadalomtudomány foglalkozik, és ezért ajánlom számodra, és szüleidnek ezen tudományok tanulmányozását... Egyébként ha tényleg olyan überfasza gerinces csávó vagy akkor ajánlom pölö DonC-ot felkeresésre, (talán ő rendelkezik a tímből a leginkább madár lelkülettel.) és oszd meg vele gondolataidat. Kérésre házhoz is megy... Viszont az ebből kifolyó következményeket lehet hogy megbánod, bár lehetséges hogy ez is egy roppant jó gyógymód problémáid kezelésére, és hosszútávon belátod ennek szükségességét, és hálát adsz az atyai 'pofon' szolgáltatójának, hogy életedet, és természetedet az emberi normáknak megfelelő szintre pofozta...
    Azt viszont sajnálom hogy, sokak az FB-t őnagytírpákosságoddal azonsítják, mikor ők nem felelősek sérült gyermeki viselkedésedért és annak következményeiért.
  • Adyy
    #8788
    Júj istenem milyen szövegek :)
    Én már csak röhögök rajtatok meg a szánalmas vitáitokon.
    Ennyi...

    Tudjátok okos enged szamár szenved elvet kéne válasszátok.
  • TS Zolly
    #8787
    Azt a liliomot már elöttem jó alaposan megtaposták. :)
  • TheGOro
    #8786
    :DDDD Zolly te kis liliomtipró...
  • TS Zolly
    #8785
    Hm. Ennyi idős koroba be akartak rángatni apasági tesztre.


    Kutya! Ha a játéktudást nemis, legalább a kort tiszteld.
  • Nem3sis At Work
    #8784
    Te kis nyomorult idiota, lassan eljon az ido mikor kilepsz a lakasbol es valaki szajbab@sz csunyan...
  • DonC
    #8783
    szép volt kutyu :)
  • DropTable
    #8782
  • SinClaiR
    #8781
    Sziasztok. Ismét szép napra virradtunk, aztán hazajöttem, és bekapcsoltam a gépet.