17064






  • Svindler
    #9260
  • vezerkutya
    #9259
    Öregem ilyen se volt még :) Hogy nem mindenki engem anyáz :))))
    Kulonben pedig sok sikert a CORnak.
  • TerranceG
    #9258
    jaja.
  • DropTable
    #9257
    Szeressük egymást gyerekek !!!
  • Svindler
    #9256
    Nem Te voltál az aki "hátbaszúrt"!
  • BBZozo
    #9255
    Úgy érzem, az esetleges utólagos problémákat nem egy nyilvános fórumon kellene megbeszélni, mert az inkább csak "sárdobálás" lenne.
    Van nekünk TS-ünk is, amikor a gondok voltak, néhány embernek illett volna használnia, legalább egy elköszönés szintjéig.
    A két fülemen meg tudom számolni, hány ember jött oda, és mondta el a problémáját őszintén. Őt becsülöm, a többieket meg pillanatnyilag nem értem, de hogy pontositsunk, én személy szerint pillanatnyilag haragot nem érzek senki iránt.
    Mások tetteiről nem tudok nyilatkozni, csak arról, amit személyesen is hallottam.
    Remélem a hátbaszúrás nem rám vonatkozik, sohasem tennék ilyet senkivel. Én mindig szemből támadok tudod, de ilyet sem tettem senkivel szemben.
    Ha valakivel nekem személy szerint megbeszélendő problémám van, egyszer ha alkalom adódik rá, majd elmondom neki, de nem ide fogom leirni.
  • Lordred
    #9254
    Sziasztok

    A Sote Public Ventrilo szerver új címrere költözött

    bővebb infó itt.
    http://dc-e92.sote.hu


  • Unicorn1979
    #9253
    Már nem bírom a feszültséget , erre inni kell
  • Svindler
    #9252
    Mondj példát! Kinek kellett volna gerincesebbnek lennie? Ki volt az aki a másikat hátbaszúrja majd a szemébe vigyorog és ismét hátbaszúrja! Azért a többiek sem hülyék Zozo!

    Murry irodalmában annyit azért kijavítanék, hogy én valóban kiléptem a BB-ből és ugy volt, hogy benne leszek a CoR-ban de ez nem így lesz. Ezt már meg is beszéltük!

    Na akkor sok sikert a CoR-nak és a BB-nek a továbbiakban!
  • BBZozo
    #9251
    Azért azt ne mondjátok, hogy mindenki haragszik rátok.
    Ha pár ember közülletek kicsit gerincesebben viselkedett volna, most nem lenne ez az ellentét sem.
    A BB pedig természetesen továbbra is fennmarad, a megfogyatkozott létszám új tagokkal bővül majd.
  • DropTable
    #9250
    Azért annyiból biztos igazat adsz Te is, hogy az emberek ua. mint anno ACC vagy BB. Ezért mondtam a gatyacserét... :)
    Az más kérdés, hogy BB maradt. Majd meglátjuk meddig és hogyan....
  • TS Zolly
    #9249
    Ja!!!! gondolkodtunk, hogy vissza vesszük az ACC nevet. De páran leszavazták, legalább tiszta lappal indulunk.
  • TS Zolly
    #9248
    Nem bántottál meg, de ha jól olvastad a BB klánból váltunk és uj klánt alapitottunk.BB nem oszlott fel, tehát nem cserélt nevet. BB-t tovább csinálja Morfi és Ninja.

    Ha jól emlékszem az FB-nek is volt valamennyi köze a régi ACC-hez. Ugyi az ACC utodja a BB. Magyarán ugyan azt csinálta most a CoR mint anno az FB.
  • Beers
    #9247
    Sok sikert!
  • DropTable
    #9246
    Igazán nem bántásból, de gyakraban cserél a klán már nevet mint gatyát...

    Amúgy sok siker !!
  • TS Zolly
    #9245
  • Murry
    #9244
    Tisztelt DC társadalom!

    Mély érzelmek között hánykolódva írjuk eme sorokat.
    November elsején (halottak napján) a következő tagok szinte azonos okok miatt kiléptek a BB klánból:

    Bogita
    Deniboj
    Eszter
    Frankie
    Gore44
    Murry
    Swindler
    Teso2
    Töci
    Willow
    Zolly
    Zsadnok

    Az okokról itt mindenki előtt nem fogunk nyilatkozni. Fontos kiemelni, hogy mi nem akartunk haraggal elválni.
    Sajnos a BB klán jelenlegi vezetősége ezt nem tudja vagy nem, akarja elfogadni.
    A kilépések ellenére a BB klán nem szűnt meg! Továbbra is tevékenykednek, és új tagokat várnak soraikba.
    Pár nappal ezelőtt megalakítottunk egy új klánt, amely a «CoR» Corps of Rebels (Lázadok hadtestje) névre hallgat. November 4-én regisztráltuk a klánt a ClanBase-re és 5. Magyar klánként elindultunk a DC ladderen is.
    Itt egy kicsit kitérnék a személyemmel kapcsolatos pletykákra.
    Vannak, akik úgy gondolják, hogy azért léptem ki a BB ből, mert egy hataloméhes önkényuralomra törő megalomániás alak vagyok. (Persze tudom mindenki saját magából indul ki.)
    Nekik csak azt üzenném, hogy a CoR-ban nincs igazi klán vezér, itt senki nem fogja ráerőltetni az akaratát a másikra. Ez egy baráti társaság. Azért vagyunk együtt, mert együtt akarunk lenni.
    Mivel nagyon sok helyen szükséges a klán vezér megjelölése (CB, BF hu stb.), ezért a csapat engem ruházott fel e tiszteletbeli tisztséggel, de ettől még nincs hatalmam felettük. Ahogy egy híres római hadvezér mondta, „Első vagyok az egyenlők között”.

    Mindezek ellenére reméljük, hogy a későbbiekben még fogunk együtt játszani. (Így vagy úgy :-) ).
  • Svindler
    #9243
    Gratula!
  • Cobra.
    #9242
    Grat
  • DonC
    #9241
    szépvolt!
  • FBplayercs
    #9240
    Lejatszottuk ma a 2. helyert (oc ban) a wart ultimate ellen el ala/sea rigs en az s^FB fölényesen 6-1 re győzött ezel a play off ba a FTD vel jatszunk a tovabbjutasért
  • FBplayercs
    #9239
  • vezerkutya
    #9238
  • DropTable
    #9237
    Hülye !!!!
  • vezerkutya
    #9236
    8000-et fizetunk :)
    De mar nem sokaig.
  • DropTable
    #9235
    Emberek ! Egy rövid közvéleménykutatásban kellene némi segítség. Jó lenne valami jó megoldást találni a drága szerverbérletek ellensúlyozására. Arra gondoltam összeszedek pár infó és megpróbálok alkudni ennek szellemében valamelyik nagy szolgáltatóval vagy valami más olcsóbb megoldást kitalálni.
    Ami érdekelne hogy melyik klán fizet jelenleg is szerverért illetve ki az aki csak szeretne de még nem tette valamiért vagy csak tervezi önálló szerver bérlését. Ha nem gond akkor megírhatnátok hogy mennyit fizet aki fizet. A hova fizet az nem érdekel, maradjon mindenkinek a maga titka. Az infókat akár privátba akár itt is külhetitek.
    Remélem nem kértem túl sokat és talán sikerül belőle valami olyat kihozni hogy mindenkinek jó legyen. A dolog persze nem csak a DC hanem az alap BF és a CS szerverekre is vonatkozik.

    Előre is köszi a válaszokat !

  • TheGOro
    #9234
    erektromos kézi meszelő
  • DannyL
    #9233
    kösz vaze, kúl a kép
  • vezerkutya
    #9232
    jaj nekem ez kene:

    TAXI DRAGA
  • datango
    #9231
    csinálok én lánctalpas hekemakit :d
  • FBplayercs
    #9230
  • DannyL
    #9229
    A Taxi3-ban a 406-os vadabb volt.
  • FBplayercs
    #9228
    Az is fasza lehetett
  • Cobra.
    #9227
    A legutóbbi motorkiállításon (most ne kérdezzétek hol volt) volt Quad lánctalpakkal!
  • vezerkutya
    #9226
    Faszajol nez ki
  • DannyL
    #9225
  • Svindler
    #9224
  • Svindler
    #9223
    ŐŐŐ igen!
  • FBplayercs
    #9222
    MEg volt ma az elso HuN.DC gyakorlas (vagy összejövetel) szerintem skill be nincs problémade a taktikot meg osze kell hozni
  • TS Zolly
    #9221