17064






  • Beers
    #9220

    Elég lesz vagy még csak most jön a tömény?
  • TS Zolly
    #9219
    hüle
  • genRob
    #9218
    Küldj már lécci még néhány ilyen sörös smilie-t
  • Beers
    #9217
  • Svindler
    #9216
    Nem nem!!! Ő 1/2 óránként hazamegy és remegve nézi a fórumokat!
  • Beers
    #9215
    Úgy látom munkábamenetel előtt,neked ez napi program !
  • TS Zolly
    #9214
  • TS Zolly
    #9213
  • Nem3sis
    #9212
    bazz ennyit floodolni. 50 új üzenet.
  • TheGOro
    #9211
    látom ma sem történt semmi említésre méltó...
  • DannyL
    #9210
    ja 42
  • DannyL
    #9209
    úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúútállak
  • Morfy
    #9208
    Ja...értem!
  • TS Zolly
    #9207
  • Svindler
    #9206
    Az nem lófaszaseggedbe !!! valamit be kellett rakni :)
  • TS Zolly
    #9205
    ,,Szeressük egymást gyerekek......!,,
  • Morfy
    #9204
    Természetesen megengedem. A lófaszaseggembe ikont meg nem értem...
  • DropTable
    #9203
    Azért lenne ötletem máshol a problémás emberekről...
  • Svindler
    #9202
    Nem Morfi! Nem a Wing-nél volt! Ha megengeded nem nevesítek!? Tudod, hogy kiröl van szó és Ő is tudja!
  • DannyL
    #9201
    Ha ez ilyen egyszerű lenne. ;) Nem így működik.
  • Morfy
    #9200
    De van. Nálunk egyetlen problémás ember sincs...
  • Morfy
    #9199
    Ez még a Wingnél volt?
  • Morfy
    #9198
    Hát igen,ez DC és nem BF...
  • Higher
    #9197
    FRX-ben és U'42-ben nem tudok problémás emberről.
  • Cobra.
    #9196
    Miért? Nem?
    Jelenleg nincs olyan magyar klán, amiben ne lenne 1-2 "problémás" ember.
  • DonC
    #9195
    Merthogy?
  • Cobra.
    #9194
    A klánosok már csak ilyenek
  • Svindler
    #9193
    Ez így van!!! Egyébként pszichológus helyett segíthetek én is ha jó! Kutyavezető és kiképző az egyik szakmám, bár ebben az esetben több lóvét kérnék mivel igen elcseszett fajtáról van szó amivel nem nagon lehet mit kezdeni! Egyszerűen szörnyű, hogy a saját csapattársát (Adyy) leírja itt többek elött!!! Nincs szégyenérzeted amikor ezeket vsszaolvasod? Vagy egyáltalán, hogy vagy képes ezek után együt játszani vele?? Nekem is volt afférom klántárssal de azt klánon belül lerendeztük és nem avattunk be külsős embereket!
    Javaslom, hogy mielött rányomsz a " Mehet " gombra olvasd vissza azt amit leírtál! Lehet nem lenne ilyen sok vita!!!
  • BurnBaby
    #9192
    mennyi kedves, barátságos ember :)
  • Me0w
    #9191
    Higher teso, fel se vedd :) Engem nem erdekel, hogy masok szerint lama vagyok, vagy nem, megprobalok legjobb tudasom szerint jatszani az NTben, es szerintem ez mindenkirol elmondhato.
  • Higher
    #9190
    Azt elfelejtettem, hogy VK szólj anyádnak, hogy vigyen el egy gyerek-pszichológushoz, mert ha így folytatod nem nagy jövőt jósolok neked.
  • Higher
    #9189
    Az a különbség kutya, hogy te meg hazudós vagy mint egy rossz kislány. Semmi kedved NT-be kerülni?! Akkor miért msg-zel nekem többször is hogy szeretnél bekerülni?! Kutya, kétszer igen legyőztetek minket, én meg csak egyszer csaplak le de nagyon.

    Egyetértek DonC-vel, mi ilyen embert nem tűrnénk frx-ben még ha 3 emberrel is érne fel ...
  • DonC
    #9188
    Droptable ez egy lezárt ügy. Kutya vagy 1st advance vagy akármi a neve akkor sem kerülhetne be az NT-be azok után amit művelt a magyar sceneben, ha személy szerint ő lenne a földkereskség legjobb játékosa. Ahogy természetesen nem az, mert csak egy utolsó csicska droid aki a többi normális FB-s érdemeivel veri itt és mindenhol a faszát. Se angolul se magyarul nem tud, szal erősen megkérdöjelezhető mit tud a faszláma ugatáson kívül nyújtani egy CB meccsen. Lassan azt mondom ténylegesen megkérdőjelezhető a komolyságotok ha nem tesztek annak érdekében a klánon belül, hogy ez a pondró-parazita faszjános kihulljon az FB-ből, ille a hazai sceneből. Ennyi a véleményem. Peace.
  • vezerkutya
    #9187
    Thx Drop. NT -be nekem semmi kedvem bekerulni. Nagyobb 0-ák is vannak ott. De mind1. Kulonben sztem oda beillenek mert neztem h nincsenek tul nagy prok ott. Ahova az Adyy befér oda en is lazan. De mind1. Kettonk kozt az a kulombseg Ő nyalis. En meg ami a szivemen az a szamon, őőőő billentyuzetemen. :)
  • DropTable
    #9186
    Azért szeretném ha nem azonosítaná senki kutyu megszúlalásait az FB tagjainak véleményével !
    Hogy az FB magában mit gondol a többi klánról az meg magánügy, megtartjuk magunknak. De semmi esetre sem azt és úgy ahogy kutya itt írta!
    Szerintem eddig is jól megvoltak a klánok egymás közt nem fogja ezt egy másnapos kutya elrontani. Ha hagyjátok akkor meg az a ti bajotok.
    Amúgy kutya nem tehetségtelen játékos és akár helye is lehetne az NT-be. Az más dolog hogy a beszólásait nehezen lehet eltűrni néha.
  • Svindler
    #9185
    Goro válaszolt! Egyébként mind1 sör van még dögivel, popcorn-t meg csináltatok asszonnyal ha elfogyna!
  • TheGOro
    #9184
    Mé nem engednek ki a világosba ilyen fejjel, azért jössz este??? ;>>
  • Pash
    #9183
    Adyy, most komolyan, miért nem rúgjátok ki ezt a töketlen faszjancsit, csak titeket éget állandóan. Kit érdekel, hogy alapító tag volt? Egy béna fasz aki csak pofázni tud, és a ti skilletekkel takarózni, önmagáben egy nulla. Sokkal jobban járnátok ti is( meg az egész DC scene), ha kiraknátok. A klánjaink tök jól megvolnának egymással ha ez a kiskorú nem ugatna, és szítaná az indulatokat.
  • DannyL
    #9182
    Így nem lehet flémelni, hogy kutyut már 9kor ágyba dugja anyu. Én meg csak ilyenkor érek haza vaze.
  • TheGOro
    #9181
    Flém on
    Faszverésnek! De annak soha! Mert mint a mondás van... Ameddig élek addig kefélek, ha meghalok, hát nem baszok...
    Flém off