17064






  • Adyy
    #9500
    mondom én ezt
  • Higher
    #9499
    Akkor mi a #9447 beírás?! Megértem hogy most már megbántad hogy leírtad de ez már késő bánat!
  • datango
    #9498
    vezérkutya :D:D:D :) uh ez igen nagy mellébeszélés volt :D
  • vezerkutya
    #9497
    Valaki mas volt az en useremel.
    Osszes ismerosom ismeri a jelszot
  • Adyy
    #9496
    Egyre jobb a dolog. Remélem kibasszák kutyát és marha büszkék lesztek rá hogy ti milyen gonoszak vagytok. A "felnőtt, értelmes" emberek gyerekes dolgai. Ennyi
  • DonC
    #9495
    Miről beszélsz? :)
  • vezerkutya
    #9494
    Higher ezt csak te irtad sose irtam ilyet :))))
  • Higher
    #9493
    "Cheating Death egy rakas szar. Olyan csitem van cs ben ami megkeruli ezt is. De sztem cs-ben az emberek 90 szazaleka csiter. Tehat en ott mert ne csinalhatnák?"

    Most akkor mit nem játszottál?! Arra se emlékszel hogy mit írtál 1 órája?
  • Gh0st
    #9492
    honna veszed h csiterek vagyunk??
    duel halal bena, el sem talal es ugat hogy mekkora csiter vagyok...
    szembejon a DonC erre siman lelo... ennyit a duel rol meg a marhanagy tudasarol...
    csak beszelni tud volt meg aza Tinas vagy kicsoda az meg nem nagyon tudott leloni bar asszem neha neki is osszejott
    bar hogy hovizerrel lelottem az iraki kishelit bocagen az meg engem is meglepett
  • vezerkutya
    #9491
    Donc sok volt az a 4G mi?
  • DonC
    #9490
    Imádom amikor repked a szar :)
  • vezerkutya
    #9489
    Nyugottan sose jatszottam CS vel :)))
  • datango
    #9488
    Tegnap véletlen letékáztam egy apacsot :D fel is vettem :D
    ---
    http://phaeton.tx.hu/da/movie/dc2.avi
    ---
    (Akit érdekel esetleg :D)
  • Frankie
    #9487
    szánalmas
  • Higher
    #9486
    Kutya, már fordíttatják CB-sek a szöveget!
  • BurnBaby
    #9485
    nana vk. azé annyira jóban nem vagyunk!

    datango - szerintem viszonylag bármi. engem anno bfben is megleptek a leleményességükkel, amikor vki beposztolt egy listát...

    na mindegy, maradok asszem külső szemlélője a vitának

    és persze frx|bb
  • datango
    #9484
    Uristen , mik mennek itt :P
  • datango
    #9483
    csiterek dc ben :( elszomoríto ... azé hagytam abba a CS-t is mert mindenki csitelt... :(
    ---
    egyébként mijen csit van dc hez ? (mit funkcionál?) örökélet ?
    ---
  • Svindler
    #9482
    Hajrá!
  • vezerkutya
    #9481
    akkor mond azt h cheaterek vagyunk :)
  • BurnBaby
    #9480
    de legyen! én is flémelni akarok mostmá :))))
  • vezerkutya
    #9479
    Orulok higher... Mivel bizonyitod magyar szoveggel??? :))))
    Van screen shot od???
    Van valamid egyaltalan?
  • Higher
    #9478
    Adyy vegyél vissza kicsit de nagyon gyorsan! Ti szégyeljétek magatokat de mélységesen mert csíterek vannak a soraitokban. Az egyik elismerte a másik nem, de ez már nem számít.
    Az a szánalmas Adyy hogy a csíter pártját fogod aki mellesleg emberileg zéró alá konvergál.
    CB már megkapta a reportot!
  • DonC
    #9477
    Vezérkutya most mégis asszed érdekel hogy megvertétek az FRX-et egyszer, kétszer, háromszor, akárhányszor. Hát leszophatsz az egész sFB-vel együtt te kis monitorfejű buzi. Hát a farkad nem találod meg a saját gatyádban te kis himringyó, milyen jogon ugatsz te nekem? Egyébként nem kell nekünk beszélgetnünk, szal akár be is kushadhatsz.
  • vezerkutya
    #9476
    BB semmi bajunk veled csak kurvara felhuztuk mindanyian magunkat azon h egyesek nem tudnak jatszani csak irogatni
  • TS Zolly
    #9475
    Hööööö!!!! Te tudsz csunyán nézni??? Hüüüha!
  • BurnBaby
    #9474
    lol addy
    micsinájjak én? szerintem csak magyarázatot fűztem vmihez, amit vb nem ért, mert nem olvas arrafele :)
    engem most mé is ugattok le? :)))) se nem jáccottam tegnap, se nem jáccottam még veletek sose. nem csítereztem egyikőtöket sem, még csak csúnyán se néztem :)
  • vezerkutya
    #9473
    Szarok igen. Csak sztem sose tudnatok megverni minket. DC ben. Hat eletbe lehet de itt nem arrol van szo.
  • Svindler
    #9472
    Nem gyanusítgatás! Egyszerűen bevallotta mind a kettő amikor fent voltam a TS-en! Most is azért hívott fel player_cs ts-re hogy szoljon " Ez nem tartozik mindenkire!"! Na grat ez nem gyanusítgatás ez tény!
  • vezerkutya
    #9471
    Burnbaby nem a cb rol van szo leszarom a cb-t mert egy szar. Mien veletlen h a HFD csak lostvillage-n jatszik. Ennyit errol.
    Jah es ha nem hiszitek h nem csitelek DC ben. Akkor csak ennyit mondok.

    HAJRA FRX CLAN. Jah es ennyit mondok csak nektek frx: 3 ma magyar igazsag.
  • Svindler
    #9470
    Na ennyit a ts-röl! Veletek még beszélni sem lehet mert 2 szót hajtogattok "lama" "szánalmas"!
    És még1x mondom nem az számít hogy 2 14 éves kis pöcs, hanem az, hogy nagy a pofátok! Persze csak azért mert messze vagytok!
    Na vége szarok vagytok!
  • Adyy
    #9469
    BB bannoltasd ki nyugodtan, legyél te is ilyen szánalomgyár mint a többi köcsög
  • DropTable
    #9468
    Swindler egy balek vagy vazze.... Player_cs-ről dumálsz mikor nem is ismered. Gyere fel néha játszani velünk meg dumálni és majd utána dobálózzál a "csíter vagy" dumával. Szánalmas ez a gyanusítgatás.....
  • BurnBaby
    #9467
    vk- a cb cheat policy szerint mindegy milyen játékban csítelsz, ha online teszed valamennyi játékból ki vagy tiltva.

    addy - ha jól értem itt csak vezérkutyáról volt szó.

    mit indulatoskodtok mindig... meg ez a csíter duma is állandóan... én csak sirg-t csíterezem, de ő megérdemli :))
  • vezerkutya
    #9466
    johetsz te is ts re meghitt a hangulat
  • DonC
    #9465
    Nem kell itt lanparty-t rendezni, mert amúgy a fasz se kiváncsi rátok. Mindent úgy fogtok fel, mintha az életetek függne egy gyaktól vagy egy meccstől. Ez látszik kutya tegnapi beszólásából is. Jobbak vagytok? Ja jelenleg lehet igen, de ugyanakkor kis szarcsimbókok vagytok és ez nem változik sokat az idők folyamán, bárhogy szépítgetitek magatokat. Heremaradékok. Egyébként leszarom csíteltek-e vagy sem, szerintem nem de nálunk van aki ezt máshogy látja. az is egy vélemény.

    Vezérkutya te meg addig ugrálsz baszikám amíg a végén megjelenek dunaharasztiban és a saját kibaszott lakásod előtt csavarom le a fejedet a helyéről. Akkor majd nem lesz ott DropTable, hogy megvédjen. Egyébként minek neked lanparty olyan csicska vagy, hogy a talira sem mertél eljönni bazmeg :) pedig vártunk rád páran.
  • vezerkutya
    #9464
    195.70.38.91:8767
  • Svindler
    #9463
    mi az ip?
  • vezerkutya
    #9462
    svindlernek csak 2 14 eves sraccal nagy a pofaja :)
    A csapatra mar nem meri azt mondani :)
  • FBplayercs
    #9461
    svindler gyere legyszives fel ts re dumalni akarok veled