17064






  • Adyy
    #9542
    ezaz jólmegmondtad testvér
  • Unicorn1979
    #9541
  • vezerkutya
    #9540
    Frenkie azert mert nem tudod h kinek van igaza :)
  • mini
    #9539
    Szarság!
    Szánalmas mind! Tisztelet a kivételnek!
    Csíter, nem csíter, ki a faszt érdekel (főleg, ha nincs igazad); játsszál!
    EZ EGY KIBASZOTT JÁTÉK, SEMMI TÖBB!
  • Gh0st
    #9538
    óóóó dehogynem.... tökjó pojééén az egyész cucc nekem teccik ^-^
  • Adyy
    #9537
    Mónika só powah
  • DropTable
    #9536
    nem is lehet. értelmetlen.
  • Frankie
    #9535
    már én se tudom követni, de ilyen szánalmas vitát még a kereskedelmi tevék délutáni agymosó műsoraiban se látni :)
  • DropTable
    #9534
    Nem lehetne az utolsó 150 üzenetet törölni és elkezdeni előről ? Nagyon tele van a bránerom ezzel az egésszel. Senki nem tud semmit de kibaszott pontossan nyilatkozik róla. A faszom a sok szakértőbe.
    Kutya kicsit nagynövésű egójából eljutottunk lassan oda, hogy az egész FB csíter. Hogy lehet az hogy rajtam kívül senki sem érzi a dolog komikus voltát.... Nekem semmi bajom senkivel, nem csítereztem senkit ehhez képest már háromtucat becsületsértést kaptam közvetve vagy közvetlenül.

    Ez hihetetlen Itt mindenki ilyen gyerekes ? Komolyan mondom megyek és befejezem a DC-t....
  • Adyy
    #9533
    Azt ugye tudjátok hogy a 10000 hozzászólásra megyünk?
  • DonC
    #9532
    Eljön majd az idő, amikor ott fog sírni ahol senki se látja...
  • Adyy
    #9531
    én is mennék, már elegem van :)
  • BurnBaby
    #9530
    én a határvonalon egyensúlyozok. innen egész jó a rálátás. gyere ideállhatsz mellém
  • Adyy
    #9529
    eddig miért nem tetted?
  • vezerkutya
    #9528
    [DA] Tango: s^FB vs. frx
  • Gh0st
    #9527
    akkor miert nem teszed? testalkatod megvann hozza... (legalabbis bf talin ez derult ki)
  • datango
    #9526
    elvesztettem a fonalat vki tud segiteni ?
  • DonC
    #9525
    Minek kideríteni? Megvan a címe a majomnak. Bármikor agyonbaszhatnám.
  • DonC
    #9523
    Marhára nem akarom tönkretenni az eredményeiteket, mert amúgy azok értékek, mint nekünk a mienk is. Illene ezt tiszteletben tartani. Asszem eddig visszaolvasol kis fuckoló barátom akkor láthatod is, hogy nem fikáztam az FB eredményeit. Az más kérdés, hogy ilyen alapon miért fikázik itt vezérkutya bárkit is. Nem Ő itt az űberkirály, hanem esetleg a csapat ami mögötte van, merthogy ez csapatjáték.

    De mindegy, remélem azt kapja patéktól amit megérdemel bazmeg. Már jó régen.

    Adyy viszont. Nem szeretem a köpönyegforgatókat, Te pedig úgynézki abban nagyon jó vagy.
  • datango
    #9522
    egyébként most ki vs ki ? mert nemtudom kideriteni ??? ki all egyik odlalt és ki a masikon ???
  • Svindler
    #9521
    Az lehet de csitet soha nem használtam!
  • vezerkutya
    #9520
    Szted mi mit csinalunk? Rohogunk RAJTAD!!! Jah es olyanok vagytok mint a HOLLANDOK!!! A harmezon nem tudtok jatszani csak a szabajokkal meg a csiterezesekkel. :)))
  • DropTable
    #9519
    De egy barom vagy vazze....
  • datango
    #9517
    hehehe azok a megjelenések :D
  • Gh0st
    #9516
    télleg a dinamikus ip nem jelent semmit? ^-^ gratulalok
  • Svindler
    #9515
    Csíter vagy és kész! Nem elvileg hanem AZ VAGY!
  • Adyy
    #9514
    Ja és most én is féreg vagyok!!! Mindenki elkezdhet utálni!!! Na remélem egész hadtestek jönnek létre ellenem.
  • Higher
    #9513
    Kutya te még életedben nem dolgoztál 4000ft-ért szal kuss a neved! "Mr. Joni brávot" meg bekaphatja a vezérműlánc. De vehetsz új gépet attól még az ip-det egy telefon és kiderítem bármikor. Új ip-t nem tudsz venni te CSICSKA LAMER!
  • Adyy
    #9512
    Köszi DonC én is szeretlek, de szerintem a barátság több mint egy játék
  • Gh0st
    #9511
    én legutojjára half life ben csaltam
  • FBplayercs
    #9510
    LOL ti most azal foglalkoztok hogy mi cs BEn elvileg "csitelünk" nagyon JOOOO az kicsit arreb van? es ezt kihasznalva tönkre akarjatok teni a dcs eredmenyeinket hatttt fuck
  • DonC
    #9509
    Adyy felesleges másokat okolnod szerintem. Te akkor lehetnél büszke magadra, ha volna annyi vér a pucádban, hogy kibaszd vezérkutyát a klánból. De nincs. Maradjunk ennyibe. Az meg ha tényleg még jót is szórakozol ezen akkor csak azt bizonyítod, hogy egy ugyanolyan kis féreg vagy mint a társad. Mondjuk én is jókat szórakozok most is, mert ezen mást nem lehet. Kurvára nem zavartatom magam :)
  • Adyy
    #9508
    én meg Tomb Raider 2-ben mert nem tudtam végigvinni :)
  • datango
    #9507
    amugy én csaltam undergrund2 be :d csak mert kivancsi voltam mijen atók vannak benne :D
  • Gh0st
    #9506
    azt hiszem a "war is on" már elavult...
    új "jelszó" után kell néznünk...
    monnyuk az "s^FB cheating everything" frxesek? mit szóltok? szerintetek is ez tükrözi a vaklóságot?
  • vezerkutya
    #9505
    Higher te fasz vagy? Szerinted nem megyek es veszek 1 uj BF et?
    Nem fogok megrokkani 4000 Forint kiadastol. Es akkor bekaphatod Mr. Joni brávot
  • datango
    #9504
    szeressétek egymást! :)
  • Adyy
    #9503
    óóóó persze minden gémben legalább akora vagyok mint te
  • Higher
    #9502
    Adyy, nyilvánosan elismerted hogy cheater vagy?!
  • Adyy
    #9501
    higher nem akarsz engem is kibannoltatni?