17064






  • vezerkutya
    #9582
    Folosleges a war vegkimenetelét mindenki tudja sfb win
  • datango
    #9581
    | s^FB vs. frx |

    ----
    A végén lenyomtok egy béke War-t , ami majd kibékit titeket :D
  • Adyy
    #9580
    DonC nemár KoD ellen nyomjátok bokázson??? Az gáz.
  • Gh0st
    #9579
    amugy meg tokmindegy mibol indult az a vege hogy kibaszott csiterek vagyunk... kesz
    gratulalok mindekinek aki elhiiszi...
    bizonyitsa be a sok primitiv barom hogy igaza van es utanna pofazzanak ne bizonyitek nelkul.
  • Gh0st
    #9578
    itt nem is rolad van szo...
    azt sem ertem monnyuk h minek kellett beirni az eredmenyt...
    a tobbihez meg csak gratulalni tudok
  • FBplayercs
    #9577
  • DonC
    #9576
    Ghost én egy szóval nem mondtam senkire, hogy csíter. Egyátalán ha visszaemlékszel a mostani vita is abból generálódott, hogy vezérkutya bepostolta ide, hogy volt gyak. Megint el akart dicsekedni hogy milyen fasza gyerek és mekkora nyereség. A flame megint csak erre indult.

    Mi azért mentünk gyakorolni, hogy a lássuk bocage-t mert a KoD ellen azon fogunk játszani. Ti nem ezért jöttetek, hanem azért, hogy megint elmondhassátok hú de nagyon sok ticketet vertünk az FRX-re. Hát tudod mit? Basszátok meg az anyátokat mindannyian a sok tickettel együtt amit tegnap össze tudtatok hordani.

    De tudod több dolog van még itt. Ha valakire azt mondják csíter és qrvára bizonygatja, hogy Ő aztán nem az akkor lehet elhiszem, hogy mégis igaz lehet.

    Ha ráadásul szavahihető embertől hallom akkor esetleg megfontolom, hogy igaz lehet-e.

    Ha ezek után kiderül, hogy más multi játékban csítelt, akkor a megfontolás után mélyebben elgondolkodok rajta.

    És ha még be is írja Önön maga játék közben, akkor azt mondom a "tetves qrva anyádat, takarodj innen te féreg".

    Ugye érted? Na ennyi a véleményem rólatok.
  • Gh0st
    #9575
    amugy meg nezzetek meg a bf tacks on van olyan casvo akinek 7*es oles halal atlaga van... ha mi csiteunk akkor miert van atlagban kb 2*es oles halaunk?
  • Gh0st
    #9574
    na mind1 en atmegyek spectatorba a vegere meg anyit hogy en nem utalok senkit nincs senkivel semmi bajom aki lecsiterez az tegye leszarom ha be tugggya bizonyitani akkor nem jaccom tobbet ennyi

    ja es meg a nnyit hogy duel ne kopkodjon mindenkire ha bena...

    lv n el sem talalt es ugatott hogy csalok ezekutan jottel te DonC es tudod nagyon jol hogy siman leoltel akkor most benneam vana hiba? vagy direkt csak duel re allitottam be a csitet hogy o nem tudjon megolni? vagy mi?
  • Gh0st
    #9573
    miert lenne eselytelen lehet hogy egyszer ugy elkuld a picsaba hogy egy eletre megutalod lecsiterez meg minden... van ra esely de NAGYON ismetlem NAGYON mondhatni KURVARA keves
  • Gh0st
    #9572
    amugy ennyi erovel enis ordibalhatnek mindenkire aki lelott hogy csiter de megsem teszem... mert tudom hogy legalabb annyi valosagalapja lenne mint amit ti beszeltek...
  • DonC
    #9571
    Ghost az esélytelen, hogy Higher torkát vágjam :)

    Egyébként erről beszélek: "HALLOD DONCI CICA MEG HIGHER CICA VAN 1 OTLETEM CB OFFICAL MECSEN BEJOHET ANNYI CB ADMIN AMENNYIT AKARSZ ELPICSAZUNK ELOTTUK IS HA KELL!!!!"

    Namost ezért kár volt tegnap gyakot rendezni.
  • vezerkutya
    #9570
    Dehogynem. Nah megyek formatalok egyet mert tele van a gepem virussal. Addig is jo csiterezest CICAK
  • Unicorn1979
    #9569
    Higher nyugodj meg, nem éri meg vitázni, nem old meg semmit
  • Gh0st
    #9568
    na ja arra is van esely h donc elvagja higher torkat... bar eleg kicsi arra is van esely hogy most 1 6ghzs a64van a gepemben 6gb rammal meg 2 x800xt vel... bár annyi esély lenne rá minthogy kutya csítel cs ben...
  • Higher
    #9567
    Miről beszélsz?! Ha neked megyek akkor kb. mire felemelnéd a kislányos kezeidet már a földön hevernél pofával a föld felé.
  • Unicorn1979
    #9566
    Elvből sosem fogadok, nem szeretem látni ahogy veszít a másik
  • vezerkutya
    #9565
    higher most legyen vege a beszelgetesnek az ESÉLY szóval. Esély mindenre van arra is hogy en verlek el teged bar kisebb minthgoy te versz el engem!!!
  • Unicorn1979
    #9564
    Nincs mit megbánni
  • Gh0st
    #9563
    na fogadsz?
  • FBplayercs
    #9562
    lagg powaaa
  • Unicorn1979
    #9561
    Rólam nincs mit
  • DropTable
    #9560
    Megyek és saját gránátomba dőlök bánatomban....
  • Gh0st
    #9559
    szep lenne 1 64player es server tele...
    16player + 48 cb admin... nemsemmi
  • Higher
    #9558
    Azon a csekély el nem hanyagolható tényen van a hangsúly te söpredék, hogy CSALSZ! Mindegy melyik játékban, de CSALSZ! Ha egy játékban ez teszed akkor a többire is megvan az esély!
  • FBplayercs
    #9557
    uni t hagyjuk megbanta büneit
  • vezerkutya
    #9556
    ES MINKET SPECATOLHATNAK ES NEZZEK H CSITELUNK E
  • vezerkutya
    #9555
    HALLOD DONCI CICA MEG HIGHER CICA VAN 1 OTLETEM CB OFFICAL MECSEN BEJOHET ANNYI CB ADMIN AMENNYIT AKARSZ ELPICSAZUNK ELOTTUK IS HA KELL!!!!
  • BurnBaby
    #9554
    nem vegyülök az ellenséggel! én frx-es vagyok!
    úgyám!
  • DropTable
    #9553
    BB menjünk és szeressük egymást!! Csak valami pia is legyen, hogy kipihenjük ezt a pár oldalnyi szart...
  • Gh0st
    #9552
    aze a szerverunkon menne ez az egesz az vicces lenne.... már osszeomlott volna az egyesz annyi embert kellene 1xe kivagni =D
  • Adyy
    #9551
    ha így folytatjuk akkor estig meglessz a 10000
  • Adyy
    #9550
    engem nem
  • Gh0st
    #9549
    CS ben te skillkiráléy bazdmeg kmi köze a 2 game nak 1máshoz????????? magyaráááázd el PÍÍÍÍÍÍÍZ =D
  • vezerkutya
    #9548
    Higher itt nem a csalason van a hangsuly hanem azon h miben csal!!! NEM DC BEN TE CSOKOTT AGYU FASZLAMA!!!
  • DropTable
    #9547
    Igaz CS-ben, de kit érdekel, nem ?
  • Adyy
    #9546
    jaj higher már megint előveszed a régen lejárt lemezt
  • Higher
    #9545
    Persze minek azon vitázni amikor a kis gyökérfejű elismeri hogy CSAL!? Ez tény és kész!
  • DonC
    #9544
    Erre a pontra már eljutottam én is :)
  • Adyy
    #9543
    tényleg beszéljünk unicornról :)