17064






  • TheGOro
    #9622
    És köszönjük a tisztelt érintett uraknak a #9518, és a #9524 hozzászólásokban megnyilvánuló hatalmas intelligencia áradatot, mely jól mutatja a hétköznapokban felgyülemlett feszültség kommunális hulladékként való megvalósulását! Ezen kondenzációkat, és kondenzáció fajtákat behatóbban is fogom kutatni, és tervezem ezen témakörben tanulmányt is készíteni belőle. Azonban ezt nem ezen a szép holdfénytől abszolút mentes éjszakán fogom megtenni, enyhén illuminált állapotomnak is köszönhetően.
  • DonC
    #9621
    nagyon nagy!!! :DDDD
  • TheGOro
    #9620
    jah tényleg kösz «CoR» a gyakkot!
    gg!
  • DonC
    #9619
    Ja thx a CoR-nak a gyaklehetőséget!
  • DonC
    #9618
    Biri érdekes amit írsz, kár hogy tagjaitok mást tesznek néha.

    Érdekes módon most játszottunk a CoR-al egy jó hangulatú gyakmeccset és az egész meccs alatt nem volt egy hangos szó se, egy káromkodás se... többretartom az ilyet, mint amúgy az eredményeket. Mellesleg az eredménye a meccsnek FRX vs. CoR 1-1 mert nekem így tetszik... hogy nem írom ide a gyakot mert amúgy pondróság.
  • mini
    #9617
    hát Te meg miről csobogsz? :)
  • mini
    #9616
    Tegnap nem is játszottál Bélával. Amúgy én is utálom, egy kurva csíter!!!
  • DannyL
    #9615
    ez előfordult később is ,)
  • DannyL
    #9614
  • Adyy
    #9613
  • Biriboy
    #9612
    Gyerekek!

    Nem olvasom végig, mert qrva hosszú amiket írogattok. Érdekesnek tartom azt, hogy egyes emberek Bf talin majdhogy nem berúgatott minket miután megtudta, hogy FB-sek vagyunk. Kellemesen elbeszélgettünk ( HALLOD DonC!!!! ) most meg egymást fikázzuk. Én tudnék csíter embereket mondani, de nem teszem mert felesleges! Miért vagdalkozunk, veszekszünk, anyázunk, amikor magyarok vagyunk és - legalábbis szerintem - eléggé össze is tartunk. Erre csak egy idézet: "Szeressük egymást gyerekek...."
    Nézzétek meg a hollandokat na azok csítelnek és még sorolhatnám.

    Az, hogy az egyik klán egyszer jobb mint a másik az nem jelenti azt, hogy csítelnek. Amikor elkezdtük a CB-t első magyar meccsünket az U42-esekkel játszottuk és eléggé elvertek minket. Ekkor azt gondoltam, biztos csaltak, de aztán kiderült, hogy a fenét csak akkor, aznap jó napot fogtak ki és elvertek. A vereséget el kell ismerni és tudomásul venni azt, hogy vannak jobb csapatok is!

    Kutya!!
    Ha legközelebb eljössz egy Bf talira, én foglak megverni!! Olyan hülyeségeket mondasz amik egyáltalán nem valók olyan környezetbe, amibe mi vagyunk. Mert a mi capatunk szinte egy nagy "család". A TS-en megbeszéljük problémáinkat, a családi viszonyainkat, gondjainkat..stb ( jó ez lehet, hogy túlzás, de azért mégis). Te pedig hülye beszólásokkal lerontod a rólunk alkotott képet - remélem nem egy f.....opónak titulálnak :) -. Ha csalsz, legalább ne hozd nyilvánosságra, tartsd magadban és kapd be!!!!!

    Remélem ez a kis monológom elgondolkoztat egypár embert és meggondolatlanul nem írkál semmit.

    Ennyi, UFF én beszéltem.
  • DannyL
    #9611
    Basszátokmeg
  • Pash
    #9610
    Béla mindig csal, tegnap is kilőtt m16-tal a tankomból:DD
  • SinClaiR
    #9609
    Nah, elolvastam, közben megettem egy fél kispizzát, és mondhatom finom volt :)
  • DarkHorSe
    #9608
    ejbazmeg!!!
  • TS Zolly
    #9607
    Jó szorakozást.
  • SinClaiR
    #9606
    mi a szar ez? 202 üzenet tegnap óta...
    Na olvasom.
  • mini
    #9605
    Én pl. mindig. Már a gazdálkodj okosan-ban is csaltam ágybavizelős koromban.
  • DarkHorSe
    #9604
    ti csaltok?
  • DonC
    #9603
    Adyy
  • DonC
    #9602
    Gondolod? :-)) Puposkodjá még egy darabig :-)
  • TS Zolly
    #9601
    Klán szervert csinálj, mert a publikon nem lehet látni, hogy másik szobában ki van.
  • Adyy
    #9600
    'Hát kapd be te a faszomat te kis csíra :)'
    Te tényleg nem vagy normális
  • Svindler
    #9599
    Yes még megy a fikázás!
  • Duel
    #9598
    Azért látom egy-két embernek fáj az igazság
  • DonC
    #9597
    Szokásos qrva anyázás.
  • Unreal1942
    #9596
    Mi a fasz van itt? :) 206 új üzi :)
  • Unicorn1979
    #9595
    Talán ott is rossz vagy
    mint ts-en mikor belebüfögsz a mikrofonba
  • datango
    #9594
    team speaken , hogy lehet megcsinalni hogy minden szobába lehessen mindenkit látni aki bemegy egy szobába
    ---
    jol megfogalmaztam , mi ? :D
  • datango
    #9593
    az :)
  • DropTable
    #9592
    Csak pech....
  • haxoror
    #9591
    "véletlen"
  • datango
    #9590
    azt de utalom amikor bejoinolok 1 serverre és betolti a mapot végigmegy és kirja hogy "kérem várjon" aztán pakk kidob és azt mondja, hogy "a pálya nem található" :)
  • DonC
    #9589
    Hát kapd be te a faszomat te kis csíra :)
  • Adyy
    #9588
    Donc te fasz vagy. Csak kérdeztem tőled hogy játszotok-e és ha ez nem tetszik akkor kapd be.
  • Gh0st
    #9587
    hs kutya beirja a holnapi <<CoR>> elleni gyak eredmenyet sajat kezuleg tepem ki a beleit a faszom kivan mar a sok geci balhebol mindenki csiterez mindenkit folyamatos kurvaanyazas egyas szidasa tejjes erovel... van ertelme?
  • datango
    #9586
    battlefield 2 kb mikorra jön ki ?
  • datango
    #9585
    / rejsz :D / lost village nopara a poén
  • DonC
    #9584
    Adyy mondtam is még Lost Village-n, hogy alapvetőleg ezért szerenénk a gyakot is. Nem baj ez nem csengett le senkinek.

    Mondom legyetek büszkék az 5xx ticketre, rejszoljatok rá még kettőt gruppenban kutya vezetésével azt víz.
  • datango
    #9583
    ||
    ---
    Sose adod fel :D