17064






  • mini
    #9702
    tévedés. az 1000 nél változtattak a rádiós interface-n is. elvileg tökéletes játékra, csak kiváncsi vagyok, van e valakinek tapasztalata.
  • mini
    #9701
    Köszi, de nem optikaira (nekem is van MX700), hanem lézeresre gondoltam (MX1000). 700 asnál játékra sokkal jobb a Microsoft Intellimouse 1 v. 4.0.
    Jó egéralátét: alap. mx1000 alá az sem kell, max a csúszás miatt.
  • suncee
    #9700
    amit mini kerdezett az a Logitech MX1000 Laser Optical, par honapos eger...

    mini szvsz egyik zsinor nelkuli eger sem alkalmas igazan fps-re, most a legjobb valasztas az a Logitech MX510 Optical, vagy esetleg varni hogy kijon a lezeres zsinoros verzio :) en arra varok
  • Kristo4o
    #9699
    Nekem az van: mx700, ilyenkor mindenki elkezdi isteníteníteni a saját cuccát, nekem most nincs ehhez kedvem de különben jó. Kell találni egy jó egérpadot, amin jól verődik vissza a fénye, nem értelmez félre az olvasórésze, és akkor teljessen olyan mint a golyós, azzal a különbséggel, hogy sosem koszolódik el a görgő mivel nincs. Amúgy a logitech czuczokra horibiliti garancia ven, az egérre pl 3! év. Én 1 éve nyűzom még bírja, pont úgy működik mint egy egér, és ez nekem pont elég.
  • mini
    #9698
    van valakinek logitch féle lézeres egere? milyen a cucc? kiváncsi lennék.
  • mini
    #9697
    Hülye kérdés.
  • mini
    #9696
    Addy! FB mit játszott tegnap HFD vel? tapasztalatok?
  • BurnBaby
    #9695
    jah igen, cupmeccs volt, nem ladder :)
  • DannyL
    #9694
    ja aszittem ladderen legalább :-)
  • BurnBaby
    #9693
    danikám: link neve :)
  • DannyL
    #9692
    ennek semmi nyoma CB-n
  • Adyy
    #9691
    Hogy témát váltsunk sokakanak öröm, hogy végre valahára valaki megverte azt a retkes HFD-t (CB 1.). Tegnap este szoros meccsen az RX legyürte őket. szép volt fiuk ;)
  • FBplayercs
    #9690
    MIni az Fb oldalan van !!!!(ugye???)
  • Unicorn1979
    #9689
    na meg a sörröl se feledkezzünk meg
  • mini
    #9688
    Nem fikázok én senkit. szeretem a nyugodt, csendes kispolgári életet. mit nekem optikai tunning, meg téli gumi, meg bebaszás, meg egyebek
  • DropTable
    #9687
    A feme sem érti ezt Mini. Ha ittvan fikázzátok, ha nincsen akkor meg hiányzik ...
  • mini
    #9686
    Mondj valamit Kutya
  • DannyL
    #9685
    faszom se érdekli ne viccelj má hol kritizálom ,)
  • datango
    #9684
    / /
  • Gh0st
    #9683
    nem leginakb kigyullad a feje olyan merges vagy nemtom oda van irva h nem talaltam jobbat nemigaz h cska kritizalni tucc
  • DannyL
    #9682
    benne vagyok
  • DannyL
    #9681
    ez ilyen szarós smiley ami kivirágzik az erőlködéstől?
  • DonC
    #9680
    Téli gumi jah... utálom mert nincs téli gumim az alupapucsra most :D Randa :-) Jövőhét vége megfelel? Hétvége most gázos, nem tudtam a szokásos siófoki alkoholtúrára sem menni, pedig oda szeretek járni :D
  • DannyL
    #9679
    Optikai tuning drága, a téli gumi meg szükségszerű de piálni mindig ráérek. Összeüthetnénk valamit jah, de pincércsajok bevállalósak legyenek. Bízom benned! ,)
  • Gh0st
    #9678
    bocsi Zolly jobbat nem leltem....
  • TS Zolly
    #9677
    Naaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!

    Flééééééééééééééééémmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!
  • vezerkutya
    #9676
    alap!!! Zolly a klán kotelez :)
  • Gh0st
    #9675
  • Adyy
    #9674
  • TS Zolly
    #9673
    CoR vs FB 0-4, nem tom mennyi lett tiketre.Grat FB. Ja és ADYY EGY CSITER MERT LEKÉSELT.
  • DonC
    #9672
    Danny hogy halad az optikai tunning? Valamikor el kéne menni piálni keményen.
  • DonC
    #9671
    Előbb utóbb jól jársz :) akkor Te sírni fogsz, Mi meg röhögünk :-) Egyébként részemről a téma már zárva van. Kis farokcimbáló vagy azt kész :)
  • datango
    #9670
    szerver admin vagyok , de azé lássa mindenki ... :)
  • SinClaiR
    #9669
    vagy legyél szerver admin, és mindjárt látni fogod őket :)
  • vezerkutya
    #9668
    DUEL gyere TS megbeszeljuk. Meghalgatunk teged is es elmondjuk a velemenyunk is. 195.70.38.91:8767
  • Gh0st
    #9667
    azert van mert publik a server nem pedig clan server azert nem latod oket ennyi
  • datango
    #9666
    nem sekit senki ts témában ? :) mert itt ugylátom csak a veszekedés megy... :(
  • DannyL
    #9665
    faszom se ér rá erre... kérdeztem tőle :)
  • mini
    #9664
    Én is, én is. Ha itt viszály van , előbb utóbb lesz bf-ben is. Kira! Mehet! Van mit olvasni.
  • DannyL
    #9663
    semmi semmi halkan örülök