17064






  • datango
    #9742
    ja :)
  • DannyL
    #9741
    az
  • Beers
    #9740
    Mi ez a pangás?
  • datango
    #9739
  • Unicorn1979
    #9738
    nem lehet minden tökéletes
  • DannyL
    #9737
    Jobb felső kettes hiányzik. Mondtam neki hogy ne szójon be vaze! ,)
  • DonC
    #9736
    GJ :)
  • Unicorn1979
    #9735
  • TS Zolly
    #9734
    De ez nem jöhetett volna létre ha nics az FRX, FB, GSdc.
  • Beers
    #9733
    Gratula!
  • CéZé
    #9732
    baromság,ezt a dumát már olvastam valami tesztoldalon...másfél hete ezt használom de no problem :)azt talán még el tudom dönteni hogy késik e :)
  • TheGOro
    #9731
    grat
  • Murry
    #9730
    «CoR» - CY: 642-158
  • Murry
    #9729
    Megvolt az első Clanbase warunk. :)
  • DannyL
    #9728
    punci rulz
  • vezerkutya
    #9727
    BB: MX 1000 Rules
  • BurnBaby
    #9726
    az enyimen is hasonló van cordless nélkül
    közötte meg ott röhög nagy betükkel h mx500
    :)
  • Unicorn1979
    #9725
    Hol találom az egeremen a számot ? Logitech Cordless Optical mouse, ezt találtam rajta
  • mini
    #9724
    mindegy nekem. igy is ugy is béna vagyok. el akartam verni némi pénzt, de akkor felesleges.
  • datango
    #9723
    az élet is ilyen ... :) nemszabad ezen csodálkozni
  • BurnBaby
    #9722
    van vmi razer típusú nagyon gémer kisegér, aminek a drivere állítólag megdobja az egyéb egereket is. nemtom én nem próbáltam, nb-s kisbarátaim állítják hogy így van. én sose fáradtam vele, egy mx500at tologatok a legegyszerűbb textil paden :)
  • BurnBaby
    #9721
    de mókásak vagytok ,)
    amúgy dehogy kötexem csak próbáltam értelmezni. de akkor eszerint az egyetlen járható út a tapasztalati :) vagy bejön, vagy nem :)
  • Pepti@work
    #9720
    ne is várd neki, hogy sikerüljön értelmezni. Nőből van, szerintem eredetileg szőke nőnek született, csak próbálja titkolni ;-)
  • SinClaiR
    #9719
    ne kötözködj. ha kiforgatod, legalább mosolyt csaltam az arcodra, de értelmezni még mindig nemtudtad.
  • datango
    #9718
    ha nagyon nincs külömbség az egerek között akkor azzt kell venni ami kényelmes a kéznek ! Elvégre is az a lényeg a PRACLI
  • mini
    #9717
    Sajnos ez az egér számomra alkalmatlan a játékra. Nem úgy reagál a mozgásra ahogy kellene. Észre lehet venni a késést. UT '99-ben és 2k4ben is, vmint ahogy írtam DCben is! Sajnos ez idáig még nem találtam olyan veznélküli egeret ami jó lett volna. Az MX 900-at nem próbáltam de az MX 700 uezt produkálja. Tegnap éjjel mindenhogy kipróbáltam. Driverrel és análkül is. A helyzet mind2 esetben uez volt. Nagyon sajnálom a dolgot mert baromira tetszik a cucc. Marad az MX 500 de most beszerezk egy 510est
    Azért követem a fórum alakulásást hátha vki mond vmi jót erre a dologra.

    kösz Rob, megtaláltam :D
  • BurnBaby
    #9716
    ok. vszín ezt én nem érhetem fel ésszel :) tehát ez az egér csak annak jó, akinek jó, másnak nem? mint bármi más? :)
  • SinClaiR
    #9715
    akkor rá ez vonatkozik: "csak azoknak jó, akik nem látnak különbséget"
  • BurnBaby
    #9714
    úgy értem ugyanolyan jól lőtt azzal is :) tehát nem vált alkalmatlanná. ergo ha a gyakorlatban működik, akkor nem értem mitől alkalmatlan
  • SinClaiR
    #9713
    Ja, én azt nem olvastam, csak a megjelenés utáni verzióról tudok vajmi keveset.
  • mini
    #9712
    mondom, hogy változtattak állítólag a rádiós átvitelen- valahol olvastam,csak már nem tom hol- ezért elvileg nem késik. az usb-t pedig alapból 500 mhz-re lövi be.
    Rob mondj valamit erről a szar kütyüről! :)
    megnézem ezt az a4-et.
  • Deniboj
    #9711
    Kristo4o, akkura nincs gari? Mert 2 év után kezd tönkremenni az akksi, csak 3 napot bír folyamatosan a hét helyett.
  • Deniboj
    #9710
    Van. Játékra inkább a 700-ast használom, mert ... kifejtettem már a prohardveren:
    http://www.prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=82105
  • SinClaiR
    #9709
    "fps re alkalmatlan az mx1000, csak azoknak jó, akik nem látnak különbséget."
  • BurnBaby
    #9708
    nemtom, én sose nem játszottam vezeték nélkülivel, de ugye air pl igen, és annyira nem tünt úgy, mintha nem oda lőne ahova akar :)
  • SinClaiR
    #9707
    fps re alkalmatlan az mx1000, csak azoknak jó, akik nem látnak különbséget. Késik, mint az összes vezeték nélküli cucc, de azt hiszem erről Rob ot kellene kérdezni, neki volt 2 órára keményen :)
    Nem reklámként, de van ez az új a4tech egér (nb-30). jó tudom, legtöbben fujoltok a név hallatán, de ha fps re is alkalmas egér kell, amin nincs vezeték, és még elem sem kell bele, akkor kitűnő választás.
    Legalábbis eddig úgy néz ki. tegnap óta ez a véleményem :)
  • Pepti@work
    #9706
    ehh, én egy lézeres farok nélküli egeret és keyboardot használok. Szerintem ha normálisan be van valami állítva, akkor tök mindegy, hogy mivel játszol, legyen az lézeres vagy se. Persze ha maxra feltolt érzékenységgel játszol, akkor kell. De mivel én szinte minimumom tartom az egér érzékenységét játékban, így tök mindegy.
  • datango
    #9705
    az igaz hogy a pöckök kopnak és porosodnak de kopik az alátéttel is
  • datango
    #9704
    optikai egérnél zavar az alátét .) /egyéni véleményem/ de én nem használok alátétet...
  • suncee
    #9703
    en nem tom miert, de egeralatetnel a sima textilre szavazok (bar ezeket az uj "horror" aru cumokat meg nem teszteltem), es szvsz minden eger ala kell vmi, mert az eger aljan levo pockoket nem art megkimelni :)
    meg megistsak jobban suhan a mausz :)