17064






  • Beers
    #16424
    A pb minden játéknál más file-t használ!
    Ezt töltsd le és írasd az eredeti mappát (c:\Program Files\EA GAMES\Battlefield 1942\pb\)
  • datango
    #16423
    nem másoltam be a pb mappát, a gépemen fent van a bf2 meg a bf bc2 is szal szerintem a nem pb hiba!

    Tegnap este azért egy két szerverre feltudtam menni azután hogy ott a játékon belüli szerver listából választottam ki!

    Na ma este nyomhatunk egy pár harcot!
  • Beers
    #16422
    pb mappát bemásoltad?
  • zebrock
    #16421
    Tegnap este nagyon be voltam csípve:) csak írtam,hehe. Magyar szerver nincs is, úgyhogy nem tudsz csatlakozni.http://www.bfhelp.atw.hu/ Itt találsz a telepítésről hasznos infókat,linkeket.Először az alap 42-t tedd fel és frissíts a pb könyvtárad.Punkbuster,amit csak bemásolsz! Utána esert Combat majd DCFinal. Ennyi elég.
  • Wreck86
    #16420
    Mi a pontos hiba,amit kiír? Tudsz képet linkelni?
  • zebrock
    #16419
    ts 3 beállítása és remélem regisztráció nélkül működik is ha nem akkor tegyél egyet. Ezen a TS-en van a megmaradt Magyarság a dc-hez, segítünk :) lehetetlen nincs
  • datango
    #16418
    valamiért ha külföldi szerverre csatlakozok akkor kidob. ezt miért csinálja?
  • datango
    #16417
    Sikerült magamtól mindent megoldanom!:D és most már csak egy kérdésem maradt! mikor szoktatok játszani is a szerveren!?
  • datango
    #16416
    feltelepítettem a mondottak alapján, és mikor csatlakoznék a magyar szerverre akkor wrong version!
  • datango
    #16415
    valaki tud mondani egy olyan oldalt ahol a desert combat patchek sorba levannak írva?! sorry de sehol nem láttam ilyet.
  • Bala10
    #16414
    hali, ha esetleg ráérsz, fel tudnál jönni mumble-ra? :)
  • zebrock
    #16413
    thx :) ha esetleg sárgát akarsz ennek is katt az ip-re, kérj ki más színt. (get code)
  • Beers
    #16412
    Rendezve!
  • zebrock
    #16411
    köszi, a többit sztem ki lehetne venni,mert úgy néz ki mint egy karácsonyfa :) Ha van rá igény, akkor lesz jó hírem is a dc szerverrel kapcsolatban. Ez márciusig ki van fizetve,tovább viszont nem szponzorálom, viszont igény esetén a battlefield.hu elképzelhetö hogy támogatna egy saját szintén publikus szerót. Ez még jövö :)
  • zebrock
    #16410
    Eredeti dokumentum itt

    FoV normál:


    FoV módosított:


    Döntsd el magad, hogy kell -e így. Google fordítóba told bele az egész wiki-s url-t
  • zebrock
    #16409
    Nézd a windows intéző fejlécet. Ott látod az útvonalat.Ha létrehoztál saját profilt akkor ott is, ha nem akkor elég a costom nevezetű. Defaultot nem kell,de nem vesztesz semmit ha átírod. Eredetiben csak default és custom van, de lehet még ott pl. egy Bala profil is, ahol a te személyes beállításaid vannak. Win 7 nem engedi oly könnyedén, valszeg a fájlokon jobb gomb kivágás, asztalon beilleszt ott átírás, ami nagyon fontos!!!!!! hogy jobb gomb/tulaj és írásvédett kipipál majd visszahelyez az eredeti helyére. Wiki-n még van a FOV értékek állítása, nem kell mert torzul a kép, én nem értem egyesek hogy tudnak ilyen úgymond homorú tükörrel játszani ok, az rendben van hogy 180 fokot látnak, de hogy néz már ki a játék.... Remélem segített, ha kérdés van skype v. msn-en bármikor segítek ha tudok.

  • Bala10
    #16408
    tegnap nem figyeltem, hogy is lehet ezt az 1920-as felbontás bf42-nél?
  • zebrock
    #16407
    Beers, tedd be ezt így bannerba lécce, köszi

    <center>
    <iframe src="http://cache.www.gametracker.com/components/html0/?host=85.10.240.102:14567&bgColor=333333&fontColor=CCCCCC&titleBgColor=222222&titleColor=FF9900&borderColor=555555&linkColor=FFCC00&borderLinkColor=222222&showMap=1¤tPlayersHeight=100&showCurrPlayers=1&topPlayersHeight=100&showTopPlayers=1&showBlogs=0&width=240" frameborder="0" scrolling="no" width="240" height="536"></iframe>
    <br><br>
    <a href='http://bfkhdb.selaron.de/query_server.php?server_category=servername&server_parameter=contains&server_string=HS+-+Desert+Combat+Server&ip=85.10.240.102&port=23000&doc=find_server#result'>*** Battlefield Keyhash Database ***</a>
    </center>
  • zebrock
    #16406
    Rossz hír az annyi hogy törölheted le amit feltettél. Jó hír, hogy szinte már mindenki win 7 64 -el nyomja 1920/1080-ba. Annyit kell tenned,hogy mindent rendszergazdaként telepítesz. Amikor betesze a cd-t bejön egy ablak hogy telepíted, nos azt bezárod, és jobb klikk a setup exe-n és futtatás rendszergazdaként. (run as admin) Patch-ekkel is ugyanígy ill. a desert combattal is. Punkbustert kézzel kell majd frissítened az aláírásomban találsz letöltést pl. onnan. Szívesen látunk az egyetlen magyar dc szerón a Hülye Suttyók-én :)
  • datango
    #16405
    kedves régi dc-s ismerőseim. az a problémám hogy vettem egy új gépet és ezen már windows 7 64bit van. és sajnamajna mikor csatlakoznék egy szerverhez akkor kidob a játékból. valaki helpmííí!
  • zebrock
    #16404
    szerintem már lehetne, de utána kell nekem is járnom. Fél éves kliensem van nekem is, azon még gondok voltak szerver oldalon. jéééé, Gyuszóóó üdv, ja szemetelek :))) Nem jöttél a 42 gamenight-ra. Sajnos ki kellett jönnöm családi okok miatt... de szombaton bepótolhatod
  • Gyuszopapa
    #16403
    Ki ez a zebrock,hogy hagyjátok hogy így teleszemetelje a topicot.
  • Wreck86
    #16402
    Kő nép,hogy lehessen videózni :D
  • Beers
    #16401
    Akkor rajta!
  • Wreck86
    #16400


    Ezt simán dc-ben megtudnánk csinálni.
  • Beers
    #16399
    Ebből lehet szervert indítani?
  • zebrock
    #16398
    Heroes verzió :D szintén 1942 mód

  • zebrock
    #16397
    Hogyan lehet a bf2-ből jó módot csinálni? -- sehogy,mert egy rakás szar! :D
    -vagy mégis?? - úgy hogy nem a bf2 motorjára írják,hanem a bf42 engire a bf2-t! hahaha

  • zebrock
    #16396
    ohh ho hoooo :) szpasszíba, lehet itt is spammelni akkor
  • zebrock
    #16395
  • Bala10
    #16394
    van már videó beszúrása gomb! :) és akor csak az url-t kell bemásolni
  • zebrock
    #16393
    kössz :)
  • Wreck86
    #16392
    Humoros topik fejlécében pirossal van írva,hogy Youtube-os videó beszúrása ...,na arra klikk és abba bemásolod a youtubeos címet pl "http://www.youtube.com/watch?v=MrzKkwixjxY&feature=grec_index" majd ok és ebbe a mezőbe be fogja tenni a humorosban,onnan meg kimásolod,átjössz ide és beilleszted.:)
  • zebrock
    #16391
    A végén megy kempelni :D
    Egyébként sose töltött senki se más pályákat,pedig készült pár nagyon jó.Hogyan teszel be videót? Beers adott egy fórumot,ahonnan semmit sem értettem meg, a kódot írd be lécci valami " jellel eltorzítva,hogy látszódjon :) köszi
  • Wreck86
    #16390
  • Beers
    #16389
    így van, bfbc2 és vietnam megvan, de repülők nélkül lightos nagyon.....!
    a másik 2 szart sem ér....
  • steweee
    #16388
    hát nem tudom milyen lesz a bf3, de sztem még mindig ez a legjobb multis játék ezen a téren. igaz a black opsot, a bf bc2 és az új medalt még nem próbáltam
  • Beers
    #16387
    ha tudnék, mennék.... :S
  • Bala10
    #16386
    búék:)
  • Bala10
    #16385
    41 jelentkező eddig, még valaki?