17064






  • Deniboj
    #10622
    Nem vezettem még igazi helit, ezért nem tudom ;)
  • Rafia
    #10621
    Az igazi helikhez melyik fog a legkozelebb allni?
  • DonC
    #10620
    Miért fikkantja mindenki a bf2-t ? :) Még ki sem jött. A képek alapján nem lesz rossz, a fejlődési rendszer kifejezetten nagy ötlet, a commander interface szintén. Vagy az a baj, hogy vége az észnélküli hentnek? :D A helizés elbaszása szerintem elhanyagolható ahhoz képest, hogy a program mit rejt magában. A földi harc nagyon DC szerű első ránézésre, tehát nagy bajok nem lehetnek.
  • Adyy
    #10619
    Azért uccso mert ha elolvasod a CB honlapot, akkor igencsak azt írják hogy stílusosan akarják befejezni pont mielőtt kiadják a BF2-t. aztán hogy a ladder megszűnik-e arról nem lehet tudni semmit.
  • Deniboj
    #10618
    Ha ez valóban így lesz, akkor a program az "év játéka" helyett az "év csalódása" címet kapja majd tőlem.

    Akkor inkább belépek valami HL2-es klánba ;)

    De ne fessük az ördögöt a falra, várjunk tovább jóhiszeműen és jó reményekkel telve tekintsünk a megjelenésre.
  • Cobra.
    #10617
    Legalább több fragje lesz a repülősöknek
  • Svindler
    #10616
    Azt mondták, hogy a BFV-nél is könnyebb lesz a helizés! Szal' minden kis looser helizni fog!
  • Deniboj
    #10615
    Először valami "demófélét" kéne kipróbálni. Fölöslegesen nem akarok kidobni 10+ rongyot.
  • Deniboj
    #10614
    Nemá! Így indult a BF:Vietnam is.
  • Svindler
    #10613
    Hát már hallottam, hogy helizést nagyon elkurják!
  • TS Zolly
    #10612
    «Corps of Rebels» kláné meg ITT.
  • DannyL
    #10611
    nagyot üt majd visszaütünk
  • TS Zolly
    #10610
    Hát amit olvastam, láttam, hallottam a BF2-ről, az nem nyerte el a tetszésemet. Mi ez az utopikus kihatás? Amerika vs kina? Ez már nekem nem realisztikus. Lassan még a plazma fegyverek is megjelennek majd. Attól függetlenül megveszem, de már most tom, DC-t nem számüzőm a gépemről.
  • genRob
    #10609
    Mé UTsó? DC-nek annyi? Ilyen biztosak benne, hogy BF2 ekkorát üt majd?
  • Svindler
    #10608
    Reggelt!
  • Svindler
    #10607
    Mijeza a pangás?
  • DannyL
    #10606
    beléd is dzsííí
  • TheGOro
    #10605
    hádde miééééééééééééééééééééért?!?!
  • genRob
    #10604
    BUÉK vaze!
  • Morfy
    #10603
    A BB klán fóruma megújult, itt elérhető!
  • Adyy
    #10602
    Napot mindenkinek. Elindult a 3. és egyben utolsó Clanbase DC Opencup-ra a regisztráció. Most szólok minden Magyar csapatnak, hogy ha ki akarják próbálni magukat élesben utoljára, akkor most megtehetik. Tehát mindenki jöjjön, aki tud, mert jó lesz.
  • TS Zolly
    #10601
  • DonC
    #10600
    napot!
  • Deniboj
    #10599
  • Svindler
    #10598
    Flém!
  • Svindler
    #10597
    Vicces gyerk vagy Te Zoji!
  • TS Zolly
    #10596
    Ennyi flémet!

    Azé reggelt! De ki is regelt???
  • Beers
    #10595
    Éppen ezt akartam mondani!
  • DropTable
    #10594
    Reggelt !
  • Deniboj
    #10593
    Éjszakát!
  • Gunner
    #10592
    Estét!
  • Svindler
    #10591
    Reggelt!
  • Gunner
    #10590
    Én is húzom ám lefele, szeretem a DC-t és főleg a kiváló múvíkat :)
    Ha van nekem olyan videóm, amiben helikoptereket pörgetek a földön, akkor azt hova érdemes feltöltenem?
  • suncee
    #10589
    megiscsak tuok linket :) gugli csodakra kepes :
    http://ftp2.sly.hu/letolt//videok/desertcombat/Live_From_Iraq.mpg
  • suncee
    #10588
    BB linket nem tok, de szvsz ez a legjobb DC video :
    Live_From_Iraq.mpg
    1-2 perc tomeny assault cucc, igenyes kivitelben
  • BurnBaby
    #10587
    jah télleg dcsek, pls adjatok egy jó dc múvi linket. szal olyat ami elég mozgalmas meg látványos meg dc röviden (1-2 percben). még ma kéne. thx
  • steweee
    #10586
    ott van ahogy kell. mondtam hogy más játékhoz tökéletesen működik, de a bf az istennek sem látja. akkor nincs más tipp hogy miért. azért köszönöm
  • BurnBaby
    #10585
    én ezt a kategóriát képviselem :)
  • TheGOro
    #10584
    Akinek nincs újévi fogadalma az se búsúljon, mert legalább nem fog szomorkodni ha megszegi! ;>
  • Deniboj
    #10583
    Ha lehet egy javaslatom, látogass el a www.omegacorner.com oldalra, és inkább az ottani Omega drivereket használd. Ezek sebesség szempontjából optimalizált meghajtóprogramok, én is azt használtam az Atimhoz.