17064






  • TS Zolly
    #10662
    Szedd le ezt a progit, majd másold bele simán a Battlefield játék punkbuster könyvtárába, majd ott indisd el. Várd meg mig teljesen meg nem áll. Pár perc.
  • steweee
    #10661
    lécci-lécci vki, így nem tudok játszani! plíz
  • steweee
    #10660
    kidobott a szerverről azzal hogy frissítsem a punkbusteremet. alapból engedélyeztem a telepítést és már vagy egy félórája játszottam mikor ez történt. hogyan tudom frissíteni?
  • Max Damage
    #10659
    Vegyed meg eredetibe, nem lesz ilyen gondod többet. :)
  • datango
    #10658
    ehhe , help mi !!! felraktam az 1.61 et meg mindent... de mikor inditanam el akkor kirja hogy lökjem be a cd-t ... ! pedig felulirattam a felkrekkelt inditofajt..! hm ? vki ? :P
  • datango
    #10657
    letőtőttem a *.run - file-u dc server filét és azt hogy lehet elindítani linuxon ?

    ///I'm a *///

    Thenksz !
  • datango
    #10656
    köcci, evvel lehet hogy tudok majd en is jaccani persze ha lexx időm
  • Deniboj
    #10655
    Egészségedre! :)
  • 5Che
    #10654
    köszi és bocs a zaklatásért
  • Deniboj
    #10653
    pl. Google.com:
    http://files.filefront.com/3667807;/pub2/Battlefield%201942/Modifications/Total%20Conversions/Desert%20Combat/Final/
  • 5Che
    #10652
    És hol tom le tölteni a final-t és az 1.61-est??
    mert 1.61-es patchem van és fel tettem és ettől a sima bf már fut neten!
  • Deniboj
    #10651
    sztem az 1.61-es patch hiányozhat és a Final.
    A Custom Game menüpontban vannak felsorova a modok, ott kell lennie mindennek.
  • 5Che
    #10650
    A BF42-őt már meg csináltam és az jó is....
    A DC 7 az a régi???
    Vagy hol tom megnézni hogy nekem melyik van meg??
    És ahoz ha kell hol tok patch-et leszedni???
  • Deniboj
    #10649
    Persze, itt mindent megtalálsz:
    http://bfhelp.try.hu/

    Ezen kívül kell még a DC.7 és a DC Final is.
    Üdv.
  • 5Che
    #10648
    Hali!
    Segítene vki??
    A DC-m nem megy mert vmi más verzióm van...Kockásfülűnyúl küldött ide...
    pls...régen ment még úgy augusztus végén de most nem megy a neten....
  • DonC
    #10647
    cool :D
  • Nem3sis
    #10646
    kira 1-2
  • Higher
    #10645
    avatar próba 1-2 :D
  • DonC
    #10644
    Mondjuk jó volna tudni a mai cor vs frx melyik szerveren lesz, ki lesz az admin meg kinek van shoutcast szervere akkor :D
  • DonC
    #10643
    Ha valamelyik admin bevállalja, hogy közvetíti akkor tőlem mehet. Lévén én játszani fogok rajta, saját magam nem közvetíthetem :-)
  • Beers
    #10642
    Ez nagyon jó hír!
    Legalább ez jó lesz,ha a BF2 esetleg nem jönne be!
  • Rafia
    #10641
    Amúgy meg a DC fíling elvesztése miatt biztos nem kell aggódni, mert a DC modot átviszik az új engine-re is. Tehát lesz DC mod a bf2 alá.
    Bőveben itt: http://www.forumplanet.com/planetbattlefield/topic.asp?fid=5534&tid=1574817
  • Rafia
    #10640
    Ez így igaz. Realisztikus repüléshez ott van a LOMAC. Realisztikus heli-szimulátor is van biztos, azt kéne alapul venni. Kivéve, ha a mostani irányítás jobban tetszik :)
  • Beers
    #10639
    Remélem egy kicsit ellensúlyozzák a helik fölényét a szárazföldi járművekkel,gyalogosokkal szemben!
    A finalban szinte lehetetlen 1 stingerrel leszedni a heliket :( !
    1:1-ben szinte 0% eséllyes indulsz az AH,MI ellen!

    Egyébként tényleg lehetne közvetítés a mai war-ról!
  • SinClaiR
    #10638
    Ami megint megosztja majd a közösséget jól..
    Véleményem szerint, az lenne a legjobb, ha az egész BF régió alá tartozó csoportosulásokat egybeötvözné a BF2. Valljuk be, nem biztos hogy jó ötlet, de még mindig jobb, mint ha 5 különféle játékmódban játszik 100 ember.
    Azért mondom, mert most nézem a szervereket, konganak mind (DC) elvétve van hogy nem lehet bejutni, ráadásul nem is szombat, vagy péntek este van.Jó persze tudom, várjátok már a BF2 -t, ahogy én is. Csak aztán nehogy az legyen, ami volt UT2k3 nál, BFV nél is, mindenki megvette, vagy letöltötte, aztán visszament az alapjátékhoz, vagy a DC hez. Szeretném ha az egész bagázs egy játékkal játszana, egyszerűbb dolga lenne az ujonnan érkezetteknek is.
    Nem peccselgetős holakrekkes. Szerintem.
  • LadekMaster
    #10637
    Igy van, megizzadt a tenyerunk, koszke Koszi a gamet!!!
  • zoli28
    #10636
    Köszönjük a játékot, egy élmény volt GG
  • TheGOro
    #10635
    Figy, a moddolások világát éljük. Ma már mindent lehet moddolni, kocsit, PC-t, barátnő kebleit, brét...stb DC ami maga egy mod azt ismoddolták lásd DC extended, és volt vmi (Talenor?)féle realism mód. ha BF2 ben irdatlan lamzi lesz a helizés, biztos készítenek hozzá majd modot, hogy te döntsd el hogy akarsz helizni...
  • Adyy
    #10634
    73Easting meg LV
  • Svindler
    #10633
    Adyy mik voltak a mapok?
  • Svindler
    #10632
    Felesleges.
  • Adyy
    #10631
    Holnap lesz frx vs. cor ha jól tudom. Mit szólnátok egy közvetítéshez???
  • Adyy
    #10630
    Na ennek is vége. s^FB vs NORTH 684:182
    GG Fiúk fairplay game volt.
  • Max Damage
    #10629
    Ez úgy korrekt ahogyan van. :)
  • SinClaiR
    #10628
    Még mielőtt valaki lecsapná (:D), azért nem élek meg az ötleteimből, mert nincs pénzem megvalósítani.
  • SinClaiR
    #10627
    Ötletem nekem is van sok, de abból nem élek meg. A játék egészének kell hatnia a játékosra, nem csak egy egy "ötletnek", újításnak. Pl UT2k3 ban is volt újdonság, UT2k4 ben még több, mégsem játszom már egyikkel sem, csak a doboz díszeleg a polcomon. Ellenben UT vel mai napig nyomom, mert az úgy jó ahogy van. DC is úgy ahogy van.
    Tehát a BF2 is lehet jó, a maga nemében, de ha nem fog meg, az is csak egy foglalt hely lesz a CD boxok között.
    És szerintem sokan vannak így ezzel.:)
  • Deniboj
    #10626
    Bf2:
    "mely a Battlefield 2 március végi megjelenését övezi."

    Forrás: zöld színű gamer magazin ;)
  • Unreal1942
    #10625
    Ne nekem legyen igazam, de eddigiek alapján a játékok folytatása....nem igazán aratott osztatlan sikert sosem.
    Ezt talán mi tudjuk a legobban... Lásd UT---UT2k3
    Nem várok sokat bf2 töl...legalább nincs csalódás
  • Deniboj
    #10624
    Az egyik adminságot elvállalom szívesen. 17:00 után gyere fel CoR TS-re, megbeszéljük.
  • Adyy
    #10623
    Ma lesz s^FB vs. NORTH és kéne egy szerver meg 2 admin. ki válalja ??? :)