17064






  • Gunner
    #10582
    És akinek nincs komolyabb újévi fogadalma? Annak fragtöltős napokat kívánsz? :)

    Mellesleg BUÉK
    Ha már így 3 nappal elmúlt a nagy esemény :P
  • TheGOro
    #10581
    Munkatársak, diákpajtájsak, szerető ölelésében gazdag első 2005-ös naptári workdayt! Dolgozzatok, tanuljatok sokat, tegyetek a honért, a családért, hogy este még jobban essen szerelmetek ölelése! Teljesüljön minden újévi fogadalmatok, és kívánságotok, kivéve világhatalmi törekvésűeket. Vagy valami hasonló bölcsességet kívántam volna mondani nektem, de hát nem vagyok én Mádl Ferike!
  • TheGOro
    #10580
    futtatás: dxdiag
    Az Input fülön a DirectInput devices között szerepelnie kell, különben sanyi.
  • Svindler
    #10579
    Sikerült?
  • DonC
    #10578
    BUÉK mindenkinek :D hazaértem lol :D
  • steweee
    #10577
    ahogy mondod. egyébként nemsokára újraparticionálom a vincsiket és rakok egy új rendszert. remélem megjavul. dirX9c az ok, de catalystból melyiket ajánlanátok?
  • Cobra.
    #10576
    Tehát ha kijelölöd a beállításnál pl a tűz gombot és lenyomod a joyon a gombot, akkor nem történik semmi.
    Esetleg DirectX 9.0c reinstall?
  • steweee
    #10575
    köszi a segíteni akarást, de lehet rosszul tettem fel a kérdést. azárt hülye nem vagyok, be van kalibrálva a joyom, a sturmovikkal és a pacfighterssel is játszottam vele. a kérdés arra irányult volna, hogy ha már a játékban vagyok, akkor a controlsban nem tudok irány x,y tengely vagy egyéb joybillentyűt aktiválni, gondolom azért mert nem látja a játék. régebben gondoltam arra hogy a régi joy miatt, aztán arra hogy talán előbb kell a joysztikket installálni, után a játékot és akkor látni fogja. de nem. és az lenne a kérdés, hogy mivel nem látok a játék könyvtárában setup.exe-t, bele lehet e nyúlni valahol a configjába és beállítani a különböző akciógombokat joyhoz
  • datango
    #10574
    + egy kalapács sem
  • Svindler
    #10573
    + saját friss driver sem árt!
  • Deniboj
    #10572
    Vezérlőpult-->Játékvezérlők-->Hozzáadás. Ugyanitt lehet kofigurálni is.
    Üdv.
  • steweee
    #10571
    lehet hogy már korábban is kérdeztem, de nem kaptam rá választ az biztos. szóval volt egy régi joyom, azt nem ismerte fel a játék,(4gombos quickshot serial portos) most vettem egy újat speedlink blackhawkot, de ezt sem látja. mi lehet az oka? lehet e konfigurálni a játékon kívül is?
    egyébként buék!
  • Kristo4o
    #10570
    Boldog új évet kívánok mindenkinek.
  • BurnBaby
    #10569
    buék all :)
  • TheGOro
    #10568
    Ős Elbaszott Kurva Jó Boldog Új Évet Kívánok
  • vezerkutya
    #10567
    B. U. É. K.
  • Deniboj
    #10566
    Ja, mindenkibe.
  • vezerkutya
    #10565
    BUÉK
  • Svindler
    #10564
    B.U.É.K.!
  • DropTable
    #10563
    BUÉK!
  • Kovács legény
    #10562
    BUÉK ALL!
  • Svindler
    #10561
  • TS Zolly
    #10560
    Eredményekben gazdag uj évet kívánok mindenkinek!
  • TheGOro
    #10559
    Ő.E.K.J.B.Ú.É.K.
  • spacepunk
    #10558
    BÚJJÉK! [koccintós szmájli]
  • Mesh
    #10557
    Hli mindenkinek. Boldog újévet kívánok minde ismerős és ismeretlen játékos társamnak.
    Talákozunk Jövőre és akkor fight !!!
  • Frankieboy
    #10556
    Ez jobban Hangzik Zolly...
    Szal Neked is.
    Es persze mindenkinek, amig tudok irni...
  • Svindler
    #10555
    B.U.É.K.!
  • Unreal1942
    #10554
    Tetszik :)
  • Beers
    #10553
    Kár,hogy az ez évi utolsó csatákban nem tudok résztvenni :( !
    (pedig várnám a heliket a T72-vel!)
    BUÉK minden DC-snek!
  • SinClaiR
    #10552
    Tökjó:)
  • Nancsika
    #10551
    B.Ú.É.K. mindenkibe! :)
  • DannyL
    #10550
    reggeltet
  • TS Zolly
    #10549
    Vagy szebb jövőt?
  • TS Zolly
    #10548
    Nékedis Jobb reggelt!
  • Gunner
    #10547
    Tévedés, kell neki. Visszavonva :P
  • Gunner
    #10546
    mintha BF1942Files.com-on kihírezték volna a 0.8 Full-t, ahhoz szerintem nem kő 0.7 :) De megnézem, pill...
  • Beers
    #10545
    1.61 battlefield és erre megy először a 0.7,majd a 0.8!
    Egyre több a final server,de 0.7-es is akad még!
  • Nancsika
    #10544
    Reggelt mindenkiNET!

  • steweee
    #10543
    most akarom majd újra telepíteni komplettem a játékot, vagy egy fél évig nem volt a gépemen. sajnos mikor fennt volt, csak ezzel játszottam , és így nem maradt idő másra :). sajna be kell osztani. melyik kieggel nyomják most a legtöbben? modnjuk nekem a dc jött be igazán, de azért a többit is megnézegettem. ja és a 0.7 vagy a final verzió a jobb?