17064






  • Svindler
    #10902
    Rob vazz van még 3 meccs a bajnokságból! ezt már igazán letolhatnátok! Tegnap DB-n első körben alig akartatok pörögni lefelé, oszt még nem is gyakoroltatok! Mi lenne ha gyakorolnátok!? BF2 meg ugyis nem sokára jön!Raboljatok nekünk pontot FB-től!!!
  • Svindler
    #10901
    Köszi!
  • DonC
    #10900
    A bajnokság ettől nem szakad félbe :)
    Mindenesetre Zollynak igaza van a többiben :)
  • TS Zolly
    #10899
    Nehogy ám már félbe szakítsátok a Magyar bajnokságot! Játék a lényeg nem az a bezonyos első hely! Legalább összejött az összes klán egy utcso nagy közös pofozkodára, és nem publik szinten.
  • genRob
    #10898
    Ja.Sajnos ez már nem elég a csúcshoz amennyit most együtt gyaksizunk. Talán BF2 megoldja a dolgot:-)
  • Nem3sis
    #10897
    Boldog születésnapot Rodat master!(Hülye germän billentyüzeten 3 percig kerestem felkiàltojelet)
  • DonC
    #10896
    Így a bajnokság közepén? :-)
  • genRob
    #10895
    Nos azt hiszem, hogy mi takarékra tesszük magunkat. Sajnos ezt a finalt nem nagyon szereti senki és nem is játszuk olyan sokat már. Ez a tegnapi brillírozásunkon ez meg is látszott:-) We'll be back with BF2:-)
  • SinClaiR
    #10894
    Öröm játsazani, ha látod hogy pörög az ellen:) Én spec ha meglátomköv pálya LV, már lépek is ki UTzni:)
  • BurnBaby
    #10893
    és a pilóták a szűkített (16, 32 player) pályákon kirepülhetnek a gyalogos területről. ami logikus, ha megnézitek mennyivel kisebbek azok a verziók. egyelőre úgy tünik gondolkodva csinálják :)
  • BurnBaby
    #10892
    öröm volt veletek jáccani :)
  • DonC
    #10891
    Mindenképpen jóra várok :) Szarabb nem lehet mint a vietnam :DDD
  • Svindler
    #10890
    Szerintem éppen ezért nem átlag 10v10 lesz hanem min 15v15 a csapatok száma! jobb lesz igy csak a game ne legyen szar!
  • genRob
    #10889
    Meglátjuk.
  • DonC
    #10888
    Jah, egy baj van a vonalvezetéssel, hogy a bf2 pálya 3x nagyobb lesz mint a DC :) Tehát sokkal nagyobb köröket lehet repülni is. Sok minden más lesz úgy érzem.
  • SinClaiR
    #10887
    Jah bejött, volt belőle legalább néhány fragom:)
  • SinClaiR
    #10886
    Nah, azt hittem több lesz. Nem játszásnak szopás a vége:)
  • Higher
    #10885
    Úgy van! BB a kedves a mi titkos fegyverünk! :)
  • Svindler
    #10884
    Hja nagyon ütős a lányka!
  • Pash
    #10883
    Grat FRX! Úgy tűnik Burnbaby mint titkos fegyver nagyon bejött LV-n :D
  • Max Damage
    #10882
    Ohh már megjött csak figyelmetlen vagyok, thx. Gratula.
  • Max Damage
    #10881
    látom vége van az U'42 vs FRX-nek. Mennyi lett a végeredmény?
  • Svindler
    #10880
    Grat! Nekünk meg 488:53.
  • TS Zolly
    #10879
    grat
  • steweee
    #10878
    :)) hát tényleg nem volt bonyolult, de nekem eszembe sem jutott, mert nem használtam csak hallottam néha
  • Adyy
    #10877
    Látom az frx meg u42 nagyban ütik egymást :). Mellesleg FB vs. Dr. 573:0 ;) GG
  • Deniboj
    #10876
    Elsődleges tűz. (Mouse1 pl)
  • bozso
    #10875
    Elolvastam és nem érdekelsz.

    bozso

    (van ami reménytelen...szerintem)
  • steweee
    #10874
    hogyan lehet dudálni ? egyesek dudálnak a humveeval meg az iraki terepjárókkal
  • Adyy
    #10873
    őőő ha már nincs közvetítés lehetne 2 meccsbot mIRC en. mit szóltok hozzá?
  • Mesh
    #10872
    Bózso te még mindig nem értesz gondolom meghaladja a szinvonaladat.

    NEM LÖTTEM A REPÜLŐKET !!!! A ts-ről meg annyit hogy azért mert nem veled beszélek attól még nem biztos hogy nem használom.
    De valószinü azt gondolod hogy csak nálatok lehet a ts-t használni.
    Sajnálom hogy irtam, nem volt értelme.
    Csak a lényeget nem érted.

  • TS Zolly
    #10871
    ajajajajjjjj
  • Higher
    #10870
    Ma 21:00-tól FRX vs U'42 meccs így mi sem tudunk közvetíteni! :)
  • Adyy
    #10869
    hát az nem tőlem függ. ha kell akkor shoutcast szervert adunk, de a közvetítés DonCék dolga hiszen mi a harcmezőn leszünk
  • TS Zolly
    #10868
    Lesz ma közvetítés?
  • DannyL
    #10867
    hja éljen a TS! :)
  • TS Zolly
    #10866
    Szerencse mellett kell a másik lámasága is. Mint például a hétem a Bravo2zero elleni clanbasés visszavágón. Szerencsétlen inglis srácokat desert shilden lövöm scuddal, hullottak mint a legyek. Véletlenül az a10-esük átjutott a vadászaink védő vonalán. és messziről hallom, jön az a10, ráadásul monták tsen is, hogy a fóbázis felé megy. Mondom akkor énértem jön. Kipattantam a scudból, és csak annyi időm maradt, hogy az rpg-t a repcsi felé emeljem és löjjek. Szegény angol srác a scud életének csak a felét tudta leszedni, de az rpg-émmel való találkozást nem élte túl. Azért volt láma mert alacsonyan és vitorlázva jött. Nekem meg marha mázlim.
  • DropTable
    #10865
    Bozso te valami mást olvashattál....
  • haxoror
    #10864
    DC-seknél erős sztereotípia hogy a földi hőkövetővel (most csak a BFV-ben van) extrakönnyű leszedni a repülőket. Régen tényleg így volt de mostanra már az igazán jó pilóták rájöttek a trükkökre, pörgetik a helit, átugrálnak a másodpilóta helyére vagy lefordulnak a repcsikkel, rohadt idegesítő egy csomószor inkább RPG-vel vagy AK-val spawnol a nép mert hőkövivel gyk esélytelen. Sztem BF2-ben is ez lesz, eleinte könnyű lesz lövöldözni de idővel a repcsifanatikusok úgy is rájönnek hogy hogyan lehet megúszni
  • DannyL
    #10863
    ezek tényleg csak véletlenek lehetettek