17064






  • bozso
    #10942
    ...
  • Svindler
    #10941
  • Mesh
    #10940
    Éljen a Bf.
  • Mesh
    #10939
    Hali mindenkinek.
    Figyu Büdipupu én enm kértem senki segitségét, és megigérem ebben a témában most,irok utoljár./kisdobos becsszóra/
    Viszont ne ird légyszi : " Nem kellene most a BB és a FB összes memberjének ideírogatni." Éncsak bozsónak irtam és ha elolvasod még szoltam is hogy nem a BB-nek szólt. Bocs minden BB-tagtol de ha valaki fasz nem kell a védelmére kelni föleg ha hazudik. Egyébként tudjátok mit lezárom igazad van bozso ÉN LÖTTEM A GÉPEKET. Igy megnyugszik a lelked talán. Az igazst mindenki tudja. Én vagyok a fasz hogy foglalkozon a valószinűleg vagy 10 évvel fiatalabb alaptalan vádaskodásával.... jaj bocs mint mondtam igazad van nem is alaptalan.
    Sziasztok
  • TerranceG
    #10938
    Nem akartam beszúrni a képet direkt.
    Meg akartam hagyni mindenkinek a felfedezés örömét :)
  • BurnBaby
    #10937
    korrekt :) azért remélem bf2re előkerültök majd ti is :)
  • Murry
    #10936
    Máskor figyelj rá, hogy ne a Thumbnail-t szúrd be linknek.

  • TS Zolly
    #10935
  • TerranceG
    #10934
    Na erre varjatok gombot:
    http://www.ofp.hu/modules/OFP_Keptar/upload/tn_1105624937.jpg

    (a képet, mint az látszik is, az Operation Flashpoint magyar oldalán találtam)
  • genRob
    #10933
    Azok lemennek Zoltánom:-)
  • TS Zolly
    #10932
    Hát van egy-két meccsetek előre lefixálva.
  • Büdipupu
    #10931
    Hát engem meg ki kérdezett?

    Mondjuk te is....hogy is írtad....beleugattál mások dolgába.
    Amúgy ugatni csak a kis tacskók szoktak, én meg nem sorolom magam ezek közé.

    Ezért írtam hogy hagyjuk már abba és intézzék el ezt egymás között. Nem kellene most a BB és a FB összes memberjének ideírogatni.
  • genRob
    #10930
    Akkor bocsi srácok, nem arra gondoltam, hogy a meglévő eseményekből vonjuk ki magunktat. Hanem az azt követő "versenyekből". Pl.: CB-ben is a meglévő meccseket letoljuk.
  • TS Zolly
    #10929
    spitfirevel értek egyet. Tényleg félre érthetü volt. De hál isten csak rosszul értelmeztük az irásod.
  • spitfire
    #10928
    Ezt így szó szerint valóban nem,de egy kicsit félreérthető volt,mint azt te is láthatod a reakciókból.A hazai DC-nek ez az utolsó felvonása valószínűleg úgyhogy
  • genRob
    #10927
    Álljunk már meg emberek Írtam vmi olyat, hogy kilépünk a bajnokságból??? Természetesen végig megyünk.
  • DropTable
    #10926
    Hát téged ki kérdezett.....mondhatnám, ha nem így lennék én is, ilyen kívülről beleugató.
  • bozso
    #10925
    elolvastam és ez sem érdekel. :-)
    bozso
  • Svindler
    #10924
    Jajaja! Kéne már egy kis update!
  • TerranceG
    #10923
    Doktorok leálltak az eredmények beírásával a honlapon.
  • Higher
    #10922
    A battlefield.hu élőben fogja közvetíteni a ClanBase OpenCup Fall elődöntőjét melyet a HFD és az =RX= vív meg egymással. A választott mapok El Alamein2 és Sea Rigs. Ennek a mérkőzésnek a győztese játszhat a döntőben az UTGN gárdájával.

    Tehát az időpont mégegyszer: jan.17. 20:00

    http://www.battlefield.hu:8000/
  • Büdipupu
    #10921
    DropTable: talán jó lenne a személyeskedésektől tartozkodni. A véleményem, hogy oldják meg ketten egymás között a dolgot nem kell itt flémelni. Persze vannak akik Stahl Judittól tanulnak a Keverem-Kavarom Konyhában...
    Inkább game.

    Beer: nem indultunk, mert átmeneti szervezési gondokkal küzködtünk. Most ez megoldódott, a clanbase is újra indul. Go-go BB.
  • Pash
    #10920
    Szerintem lenyomjuk a meccseket még amik vannak, nem kell parázni. A probléma az, hogy a final egy rakás szar, nálunk senki nem szereti, ezért legtöbben már nem játszanak, akik meg játszanak azok is legtöbbet külföldi 0.7-es szervereken nyomják. Már csak a bf2 hozhat fríssítést, de ha olyan lesz mint bfv...
  • DropTable
    #10919
    Te Bozso ! Igazán nem sértésképpen, de te olyan sötét vagy hogyha elrepül egy kánya feletted azt hiszed fényképeznek !
  • Mesh
    #10918
    Hajrá U42. Nem kell feladni a játék a lényeg ...nem ?
  • TS Zolly
    #10917
    Én arra értettem, hogy még nem kellene leirni öket. Jövő héten ugyis warozni fognak majd.
  • DonC
    #10916
    Azt igazságtalannak érzem egy kissé... majd megkérdezzük Pat-ot mit szoktak ilyenkor csinálni konkrétan. Bár azé remélem Rob meggondolja magát azt lenyomják a maradék war-t is.
  • DonC
    #10915
    Félreérted, nem én fogom eldönteni :) Majd a Doctors aki szervezi a bajnokságot :)
  • Svindler
    #10914
    Szerintem maradjunk OC szabálynál ha tényleg ki akarnak lépni a bajnokságból!
  • TS Zolly
    #10913
    Várj még vele
  • DonC
    #10912
    Még egy verzió van, hogy törölni kell az U42 összes meccsét. (lejátszott és lejátszatlan)
  • Svindler
    #10911
    Köccike BB & Me0w!
  • Beers
    #10910
    Sajnálom, hogy az U'42 így gondolja!
    Mindenkinél vannak hullámvölgyek!
    Egy vereség miatt azért még nem kellene feladni.Az biztos hogy az FB ellen még lenne egy nem könnyű war-juk, de azért kilépni nem kellene!
    Talán sikerlült volna egy sorozatot elindítani,de az ilyen megnyilvánulások ezt nem igazán viszik előbbre !
    Nem értem a BB-t sem, szerintem elég erőt képvisel egy szép szerepléshez a hazai DC bajnokságban!
    Szerintem a [Dr.] kezdeményezése nagyon szimpatikus,úgyhogy előre DC-sek!

    Ez a BF2 pedig egy érdekes dolog lesz, erre gyúr minden BF-es (BF1942,BFV,DC,stb) !
    A spiccen maradni nagyon nehéz lesz,még napi gyakorlással is!
  • TS Zolly
    #10909
    Robi a másik dolog!!!

    Eddig mi is kétszer csatáztunk, mindkétszer kikaptunk. És?! Le sem szarjuk! Játszunk tovább. Ha már az első meccs után igy álltunk volna hozzá, akkor már rég abba hagytuk volna. Egyébként tudod még kik vertek el bennünket az első meccsünkőn? Ráadásul nem is gyakoroltak! Szóva hajrá UUUUUUUUnegyvenkettő!!!!!
  • BurnBaby
    #10908
    csatlakozom :) bae nélkül :)
  • Me0w
    #10907
    Heppi Borzdej bae! :D
  • DonC
    #10906
    Persze :D Annak eredményeképpen, hogy jó Magyar szokás szerint megint mi akartuk szarni a spanyolviaszt. Egyszerübb lett volna azt mondani CB OC szabály szerint, mert ott egy az egyben világosan le van írva minden... minden szabályozva van nincsenek anomáliák.
  • Svindler
    #10905
    Hja tuti lesz valami botrány belőle!
  • DonC
    #10904
    Mondjuk az már biztos nagyjából, hogy sFB vs FRX döntö lesz :) Ha csak ki nem kapunk a GS.dc-től vagy a NORTH-tól. Ez remélem nem következik be, de egyébként az U'42 ellen is nagyon szoros meccsre számítottam... szal minden lehet itt még.

    Mindenesetre az én álláspontotm a következő, arra az esetre ha az U'42 tényleg kilép a bajnokságból. Egyértelműen a bajnokság szabályzatában nincs benne mi van ilyenkor... szal a helyzet némi conflictot fog hozni úgyérzem :D

    Jelenlegi szabály összevissza ez: "4. Pontozás: Egy WAR négy menetből áll, egy győztes WARért 1 pont jár, egy gyõztes menetért 1 pont jár."

    A leírás elég egyértelmű, kár hogy a Bajnokság Szabályzata nem sokat ér, lol :) Mivel minden egyébben az OpenCup volt a referencia, hasonlóan az OpenCuphoz, ha az U'42 tényleg kilép a bajnokságból akkor 1 pontot kap mindenki aki még nem játszott velük. (nyert meccs címén 1 pont, az U'42-nek meg nem megjelenés címén 0 pont "forfeit loss"). Tekintve, hogy egy roundot sem játszottak, mivel nem jelentek meg... Végülis mindenki sz@patva vagyon, akit az U'42 nagy különbséggel megvert az azért (ponthátrány), akit nem az meg azért (esetleg élesben több pontot hoztak volna) :-) Ez már csak ilyen... (conflict szag van a levegőben... megyek is :DDD)
  • DonC
    #10903
    Lol :)