17064






  • DonC
    #10982
    lesz! :)
  • BurnBaby
    #10981
    tervek vannak :)
  • Svindler
    #10980
    team-de BF2-re visszajön nem? Ivánkával szivesen találkoznék már számomra is kedvező harctéren!
  • Svindler
    #10979
    Biztod lesz!
  • TerranceG
    #10978
    Lesz megint bf.hu-n heti összefoglaló DonC?
  • geri15
    #10977
    Köszi, megnézem. :)
  • BurnBaby
    #10976
    pl ase jó megoldás. van benne asszem a filtereknél (esetleg modifiers, vagy hasonló) olyan h country vagy location vagy ilyesmi (perpill itt nincs a gépemen, azért vagyok zavaros. szal szépen bepipálod a kívánt országot, rámész egy játék nevére és onnan csak azokat írja ki.
  • geri15
    #10975
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem: hogyan lehet magyar szerverekre rákeresni? Egyáltalán hogyan kell? The All-Seeing-Eye -el kell, vagy mivel? köszönöm szépen
  • BurnBaby
    #10974
    hát meg mások akik eltüntek (pl team-de). amúgy szerény :)
  • Büdipupu
    #10973
    Figyu az is lehet, hogy egyszerűen csak többen jelezték neki, hogy legyen már egy sea rigs. De a véleményem az, hogy nem kell egy ilyen apró dolognak ekkora feneket keríteni. Váltott és bambi. Ezzel nem hiszem, hogy bárkitől is elvette a játékkedvet. Abban bizti lehetsz, hogy nem én voltam, én utálom az assaultot.
  • TS Zolly
    #10972
    jaja
  • Svindler
    #10971
    Szerintem meg valamit nagyon félreértesz ! Ha jól olvasom publicon volt mapváltás nem pedig war közben.
  • DonC
    #10970
    Mondjuk ezt soha sem értettem. Általában egy war-nak pl. úgy indulok neki, hogy a remote managerben kiszedem az összes pályát és csak a két fél által választott pályák (2 db. összesen) vannak benne...
  • Cobra.
    #10969
    Bocage Day2 indult volna és helyette berakta a kedves admin (ha jól emlékszem) Sea Rigs-et.

    Grat a GS-nek.
  • DonC
    #10968
    Pont táblázat frissítve
  • TerranceG
    #10967
    Köszi a játékot, North! Keményen ránkijesztettetek Dustbowl-on, főleg, mert azt mondtátok, hogy nem is nagyon játszotok.Dehát mégis! grat!
    [North] vs [GS.dc]
    Dustbowl: 112-105;123-65 (mindkétszer North győzelem)
    Bocage Day 2: 0-86;0-129
    Nyert pályák alapján 2-2, ticketarány:235-385 [GS.dc]-nek, így összesítésben 2-3.

    Ja és az eddigi rádióközvetítések megvannak valakinek?
  • DannyL
    #10966
    Kik voltak a kommentárok tegnap? Annyira jó volt...
  • genRob
    #10965
    Szerény. "...ti is..."
  • DonC
    #10964
    Mennyi lett a vége? Ticket + Pontszám ?
  • Büdipupu
    #10963
    Mindenképpen public. Gondolom nem ment a pálya sokaknak és ezért történt váltás. Például egy Lost Village no para uncsi lenne 6 játékossal.
  • zoli28
    #10962
    Jaja, megutaltam az anti-armort egy idore
  • LadekMaster
    #10961
    Kemeny volt a game GS.dc! THX! Edzodunk rendesen, jol ragyurtatok erre a Bocage-re :) Szep!!!
  • Adyy
    #10960
    ha msn falat akarjátok hogy működjön akkor [email protected] ra írjatok mert lanci kifagy
  • Beers
    #10959
    ADYY 10952-es hozzászólásánál kattints a kék színű linkre!
    Winamp kell hozzá!
  • Adyy
    #10958
    http://kovisoft.game-server.cc:8000/listen.pls
  • ChillShota
    #10957
    valaki írja ide az élő rádió ip-jét!!!
  • Adyy
    #10956
    na most egy olyan kis fun egy fél óráig
  • Beers
    #10955
    Ok thx,már hallom az értelmes hozzászólásokat!
  • Higher
    #10954
    A 2. Magyar Desert Combat Bajnokság keretén belül ma este újabb mérkőzésre kerül sor melyet előben is közvetítenek. A [NORTH] vs[GS.dc] csata a DC Dustbowl és Bocage Day2 mapokon fog zajlani.
    A közvetítés 19.45-kor kezdődik a következő címen:

    http://kovisoft.game-server.cc:8000
  • TS Zolly
    #10953
    Megy ez a retek, nyugi.
  • Adyy
    #10952
    lesz. kb 3/4 8-tól élő, ha nem menne ez a retek akkor http://kovisoft.game-server.cc:8000/listen.pls
  • Beers
    #10951
    Közvetítés lesz?
  • TerranceG
    #10950
    Ma este 8 órától:
    [NORTH] - [GS.dc]
  • Cobra.
    #10949
    A BB szerver public vagy privát? Mert ha public, akkor talán nem kéne szó nélkül pályát váltogatnia az adminoknak. (épp most volt)
  • bozso
    #10948
    haggyátokmá...
  • Büdipupu
    #10947
    Ha viccnek szánod bökj oda egy smilet vagy sértés lesz belőle.
    Amúgy nem vagyok földműves és a krumplit is csak sütve ismerem. Szerencse hogy te ilyen agronómus vagy.
  • DropTable
    #10946
    Azt a szépszemű sértődős francba.... Lehet hogy te nem érzed magad kis tacskónak de felhívon a figyelmet rá, hogy én sem tűröm el az ilyen formájú célzásaidat. Én viccnek szántam amit beírtam, de ha te ilyen primitív vagy, akkor sorry. Szükség van ilyenekre is a krumpliföldöm ! (krumplinak)
  • DonC
    #10945
    bf.hu-n napra kész a pont táblázat... :-)
  • DonC
    #10944
    Rob ez korrekt, kissé félreérthető volt tényleg. Mindegy. Manuszoknak van idejük frissíteni a szabályzatot ilyen esetekre is. Legalább elméleti szinten már szó esett róla.
  • Max Damage
    #10943
    Loláááá. :) bocsi, de erről csak ennyit. :)