17064






  • TS Zolly
    #11422
  • LBandi
    #11421
    Melyik ez a server én is akrok bc nélkül gémelni!
    Apropó ha ilyet lehet akkor mér nem lehet magyarokon is megvalósitani? :(
  • Morfy
    #11420
    Át fogjuk gondolni a BC-re vonatkozókat,én személy szerint javasolni fogom a clanbase szabályokat. Tegnap engem is idegesített egy srác,aki másra nem volt képes,csak a spawnolókat lőni. Sajnos azon a pályán nincs javítópad, szóval nem tudott felállni rá.

    Fentieket vehetitek úgy,mint ami mostantól érvényes. Akit meglátok a be nem foglalható bázison már vágom is ki. Egyedül az onnan kilövő ketyeréket lehet kilőni büntetlenül.

    Remélem ezzel véget tudok vetni a vitának.
  • spitfire
    #11419
  • TS Zolly
    #11418
    Akko meg minek kell ebből megint flémet nyitni? Mi olyan külhoni szerveren vagyunk most többnyire, ahol szigoruan tilos mindennemü főbázis támadása. BC BR. Ottani adminok figyelmeztetés nélkül szorják az embereket. Sőt! A szerveren be van állitva, ha a főbézre mész, akkor csökkenik az életerőd qra. Van egy-két rendetlenkedő mindig ott is ez igaz,ám nem sokáig. Navy seal-esek és Wingesekkel elég jól elgémelünk ott. Az a legjobb ,,Magyar,, szerver.
  • spitfire
    #11417
    Az eset Kharkov-on történt,iraki oldalon volt veled együtt jó néhány BB-s.Gondolom gyakoroltatok publik ellenfelek ellen,mikor csatlakoztam.Mivel ti mint egy Team (TS+tudás+összhang stb)természetesen jobbak voltatok ,mégsem lötte senki rajtad kívül az alapbázist,még ha megengedett is ez a szervereteken.Mit lehet úgy gyakorolni ha az éledő elenfeleket abban a pillanatban Scaddal(vagy bármi mással)likvidálod?
    Mellesleg késöbb valamelyik csapadtársad szóvá is tette "engedjétek ki őket legalább ".

    Kedves ZollY. Álltalában külföldi szervereken szoktam gamelni.Sajnos a napokban gáz van a netemmel ,néha csak magyar szervereken tudok lagg nélkül játszani így volt ez azon a napon is.Egyébként tényleg az adott szerver szabályzatához kell igazodni, mégha az nem is a fogam alá való.
    uff
  • Mesh
    #11416
    Skacok kár ezen vitatkozni! Néha mindenkinek elszáll az agya. Tudom magamról is ,ha engem a reptéren leszednek júsztis,átmegyek és megpróbálom szarrá löni azt aki velem azt tette. De aki látja azt is tudja a saját oldalamon ha valaki genyozik akkor jöhet a tk. (kérdezzétek meg bbkriszt)Nemegyszer szoltam pl. krisznek a saját oldalon hogy ugyan hagyja már a repcsiket felszálni de mintha falnak beszélte volna. Pedig ő legalább tud repülni ,mért van erre szüksége ? Na mindegy nem erről volt szó .... legyen béke és gyilkoljuk egymást gyerekek.
  • Büdipupu
    #11415
    Dr. Spitfire: köszönöm a gratulációt. Tekintettel arra, hogy a játékot végig az SA-ban töltöttem és a repülőket szedtem, nem tudom mikor BCtem. Ez maximum BR, de igyekeztem hagyni, hogy felszálljatok. Arról nem tehetek, hogy az akkor fentlévő játékosok közül a jobb pilóták a mi oldalunkon álltak.

    Zolly: THX!
  • TS Zolly
    #11414
    Ha jól tom, akkor a BB szerveren megengedett a főbázis támadása, csak a javítóra nem állhat fel. BB szerverre ez több mint egy éve irásba van foglalva. Tehát aki nem tudja elviselni a BC-t, az ne menjen oda. Aki meg felmegy, annak kutya kötelesség elfogadni a szerverre vonatkozó szabályokat, még akkor is, ha nem a fogára való.

  • Deniboj
    #11413
    Ez az, keverjétek csak, már legalább 3 napja nem volt semmi flame.

    (másoknak:tanuljatok már meg helyesen írni kérlek)
  • spitfire
    #11412
    Való igaz.Utoljára éppen tegnap tapasztaltam hasonlót.
    BB szerveren Büdipupu lött szarrá vagy háromszor az alapbázison,sokadmagammal,úgyhogy ebben a témában tényleg szakértő.Már akkor is csak gratulálni tudtam,most is megteszem.
  • Beers
    #11411
  • DannyL
    #11410
    A BC a jóbbik csapat jutalma! :DDD ...csak vicceltem!
  • datango
    #11409
    nemcsak játékba van ijen mentalitás :|

    ... ez van :[
  • Murry
    #11408
    Azok BC-znek akik amúgy nem képesek jó eredményeket elérni.
  • Büdipupu
    #11407
    Sajnos csomó ilyen eset van
  • Svindler
    #11406
    Tele a tököm a sok bc-s kis csótánnyal! Bejön bázisra szarrá lő mindent, repked a reptér felett és leszedi az éppen felszálló gépeket. És amikor valaki ugyanezt megcsinálja az Ő oldalán elkezd csodálkozni hogy ezt most miért meg menj már innen! Félelmetes ez a mentalitás.
  • Mesh
    #11405
    Sziasztok.
    Tudjátok hogy van, a jók mellé szegődik a szerencse.
    Gratulálok a klánnak..........................

    Egy csak,egy van ki mindent visz !!!
  • Unreal1942
    #11404
    Mi viszont jót WoWoztunk elötte és UTána is :D
  • DropTable
    #11403
    Nem is teszi, bár a saját tudásával ma este állatira nem volt megelégedve. Enyhén szólva is gyengén muzsikált a csapat ma....
  • Svindler
    #11402
    Grat midkét klánnak, 5:0 s^FB-nek! LV 2. köre volt a legizgalmasabb! Azért a tudás mellett s^FB nem panaszkodhat a szerencsére sem!
  • Adyy
    #11401
    GG kössz U'42 a wart. 413:28
  • Beers
    #11400
    Ok!:(
  • Adyy
    #11399
    Nem, de a mIRC bot (quakeneten) mennifog #firebird-clan
  • Beers
    #11398
    Közvetítés lesz?
  • Svindler
    #11397
    Én leszek!
  • Adyy
    #11396
    Csá all. Ma u42 vs fb need 2 admin thx :)
  • Svindler
    #11395
    Már csak 7 nap! :)
  • DannyL
    #11394
    Én meg előbb válaszoltam mint végigolvastam!
  • DannyL
    #11393
    A WOW final?
  • Beers
    #11392
    Félre ment, már látom!
  • Beers
    #11391
    Süti.
  • TheGOro
    #11390
    háh én ma, most pont azt fogok enni ;>
  • DannyL
    #11389
    de jó , jöhet :)
  • DannyL
    #11388
    azmegmi? :)
  • SinClaiR
    #11387
    WOW finalt akarok:DD
  • Deniboj
    #11386
    Tiramisu nem jó?
  • DannyL
    #11385
    én meg somlóit de most :-)
  • Deniboj
    #11384
    bétatesztet akarok!
  • Deniboj
    #11383
    Új BF2 videó