17064






  • DannyL
    #11382
    Nekem vissza se adták a Danny loginom.
  • Beers
    #11381
    Hát igen !
  • Svindler
    #11380
    Reggelt! Már megint meló.
  • DropTable
    #11379
    Ez egy jó hír a mai napra ! Pupu ! Majd írok ez emiledre, csak kicsit el vagyok havazva....
  • TS Zolly
    #11378
  • Büdipupu
    #11377
    Tisztelt DC társadalom!

    Ezennel egy nagyobb csoport nevében írok, akiket úgy hívnak, Bad Bones Clan. Mai nap folyamán történtek arra késztettek minket, hogy egy újabb kellemetlen helyzettel birkózzunk meg.
    A Bad Bones Clan egyhangú szavazás alapján, ezennel elhatárolódik Ninja tettétől.
    Több közleményt a dologgal kapcsolatban nem szeretnénk publikálni.
    Továbbá szeretném bejelenteni, hogy hosszas távollét után a mai napon Ninja önkéntesen kilépett a klánból. Ezentúl nem a BB színeiben indul.

    Üdvözlettel és elnézést kérve az esetleges kellemetlenségekért,

    Pandur Dániel, alias Büdipupu
  • Beers
    #11376
    Tudok róla!
    Holnap jöhetsz,de ne felejtsd el a mai adagot sem !
  • Kishawer
    #11375
    Mikor sörözünk már egy hatalmasat? vazze?
  • LBandi
    #11374
    Na bazzeg ez a Ninja nagy lóláb lehet.
    Biztos ezt találta ki a 10.dik szülinapjára heccböl :D
    Egyáltalán ki a turó az mert nekem nem rémlik....
    Mellesleg a bf42-es es forumbeli vadminokkal levö vita után kaptam bannt én és még egy két ember :D
  • DannyL
    #11373
    Még be se melegedtem. ;)
  • spitfire
    #11372
    Beers!
    Az imént voltam nálatok két serrel erre a párod mondja,hogy"dolgozol",és ő nem szomjas.
  • spitfire
    #11371
    Én is hadd pereljek be valakit.Már elmultam XXX és még senkit sem pereltem be,akkor én most rossz ember vagyok?
  • Svindler
    #11370
    Tényleg most mondta egy arc, hogy ennyi erővel perelhetnénk ASE-t is!!!
  • Svindler
    #11369
    Te mekkora hülye vagy!!!
  • DannyL
    #11368
    tényleg?
  • BBZozo
    #11367
    Persze, bár akkor még csak abakusz volt, de ha abból kettőt egymás tetejére raktunk, és egy spárgával összekötöttük, akkor már hálózat lett belőle. Netwörkusz-nak hivtuk.
  • DannyL
    #11366
    az baz és kegyetlenül büntetnek
  • DannyL
    #11365
    Ti az oviban már internet kémkedtetek?
  • A SZENT
    #11364
    mér miaza BTK vmi új klán?
  • DropTable
    #11363
    Ezt magyarázom én is, hogy még az sem..... Bocs ha nem voltam világos, csak nem akartam BTK tanfolyamot tartani.
  • Svindler
    #11362
    hmmm hmmm! Nincs az embereknek jobb elfoglaltsága! Tegnap gondolkodtam ezen az egész hülyeségen és arra jutottam, hogy nem lehet semmibe sem ütköztetni a BTK-ban.
    Akinek nem tetszik az, hogy be tudnak nézni a TS szerverére az letilthatja. Ennyi! Felesleges ezen tovább lovagolni!

    Drop jogosulatlan adtakezelés semmiféleképpen nem állna meg!

    Azért ne csináljunk már ebből kereszteshadjáratot emberek!
  • Murry
    #11361
    Köszönöm Zozo!

    Pontosan így gondolom én is.

    Megfigyeltétek, hogy ha valaki megpróbál alkotni valami jót, akkor mindig van valaki, aki megpróbál belemagyarázni valami rosszat?
  • BBZozo
    #11360
    Ami itt néha folyik, az már nekem is sok !
    Utoljára ha még jól emlékszem, ilyesmit az óvodában láttam, bár már emlékeim kicsit hézagosak.
    Hihetetlen, hogy felnőtt emberek milyen dolgokon tudnak összeveszni.

    Mindegy min veszekednek, csak valami ok legyen rá !
    Saját véleményem szerint az emlitett weboldalban én semmi kivetnivalót nem találtam, ha valakinek nem tetszik, simán letilthatja a hozzáférést, innentől kezdve pedig nincs miről beszélni. Engem nem zavar, ha valaki látja, hogy ott vagyok egy adott ts szerveren, mivel azt is simán lehet látni, hogy hol játszom.
  • Deniboj
    #11359
    RTFM!
  • Murry
    #11358
    Csak a tisztán látás végett leírom, hogy a TeamSpeak hivatalos oldalán a szerver manuálban megtalálható a lekérdezés teljes leírása:
    TeamSpeak Server Manual
    ( csöndesen megjegyzem ez is teljesen jogtiszta )

    Ja, hogy nem tudsz angolul Ninja? Basszus elfelejtettem...
  • DropTable
    #11357
    Legalább lesz téma a BF talira !!! VK feeling forever !!!!
  • DropTable
    #11356
    A történetre jellemző, hogy a BB fórumon lezárták a témát, nehogy valaki is Ninjával ellentétes véleményt írjon oda. Gratula !
  • Murry
    #11355
    Épp frissitettem, most nézzd meg
  • spacepunk
    #11354
    jaja, csak gondolom épp frissítetted...
  • suncee
    #11353
    hogy mik vannak ...
  • spacepunk
    #11352
    Müxik ez, Murry?
  • DonC
    #11351
  • Murry
    #11350
    Mivel Morfi letiltotta az 195.38.96.78 –en futó TS szerverek lekérdezését, ezért az ehez az ip hez tartozó linkeket töröltem.
  • Murry
    #11349
    Ezt írta Ninja a http://morfi.uw.hu/ alatt az Általános dolgok /Common/COR-os Kémkedés/ -be

    lküldve: Szer. Feb. 02, 2005 9:54 pm Hozzászólás témája: COR-os Kémkedés

    Szevasztok!

    Itt mindenki elött kijelentem illetve tájékoztatok, hogy az alábbi LINK miatt hivatalosan is feljelentést tettem Internetes Kémkedés miatt!
    Minden adat szolgáltatoktól lekérve, mentve, továbbitva! A továbbiakban az esetről csak Hivatalosan Illetékes helyen nyilatkozom!

    A linket már hiába törlik, mert reggeltettem!

    Csak megtekintésre ajánlom az alábbi LINKET! Mindenféle mentést nélkülözzetek!!! ( murry.srv.hu )
  • DropTable
    #11348
    ui.:Keressél orvost mert ez már kóros nálad !
  • DropTable
    #11347
    Ninja !
    Ritka buta egy ember vagy te hallod ! Én helyetted szégyenlem magam, hogy van valaki a magyar DC társadalomban (illetve egyre inkább azon kívül) aki ilyen blőd hülyeséget mond.
    Amúgy a kamuka dumádat meg normális ember nem hiszi el. Riogasd az ovisokat azok talán beveszik. Tiszta szerencse, hogy nincsen ilyen bűncselekmény a BTK-ban. Esetleg jogosulatlan adatkezelés vétsége lehetne ha valamilyen személyes adat fellelhető lenne az infomációk között. De mivel ilyen nincsen, még IP cím sem, ezért ez az egész a te primitívséged bizonyítványa marad!

    Itt most kijelentem, hogy a továbbiakban nemkívánatos vagy bármilyen FB érdekeltségű szerveren.
    Én a magam részéről üldözlek bárhol ahol meglátlak. Remélem ismerős a duma, ilyet már régebben olvastam BB fórumon. Nekem is ott tetszett meg.
    Légyszíves tartsad távol magad mindentől. Nem fogunk bannolni, remélem a figyelmeztetés elég.
  • Beers
    #11346
    Jó kezdeményezés!
    Ninja meg majd megnyugszik!
  • Murry
    #11345
    Sziasztok!
    2 nappal ezelött csináltam egy web oldal kezdeményt a http://murry.srv.hu/-t
    Ezt az oldalt azért hoztam létre, hogy azok az emberek akik DC-znek lehetőségük legyen megkeresni barátaikat a különböző TeamSpeak szervereken. A script jelenleg még tartalmaz hibákat például akinek a nevében a „>” jel megtalálható azt nem tudja rendesen kiírni, és nem boldogul a sok user-es szerverekkel sem. Ezért amíg nem működik hibátlanul, addig nem akartam közkincsé tenni.
    Viszont történt valami ami miatt, ez szükségessé vált.

    **********************************************************************
    Tegnap este Ninja feljelentette a CoR-osokat Internetes kémkedésért!!!
    **********************************************************************

    Mivel látom, hogy szegény ember teljességgel a sötétben tapogatózik, és a nagy fokú gonoszsága, és gyűlölete totálisan elvakítja, ezért mellékelek egy kis magyarázatot a témával kapcsolatban.

    A teamspeak szerverek mindig is tartalmazták annak a lehetőségét, hogy "Bárki" bárhonnan bármikor megnézze, hogy mikor ki van fenn rajtuk. Ezt mindenki megteheti, és világszerte milliók teszik is meg nap mint nap. Semmi más nem kell hozzá csak annyi, hogy a windows-ban alapból benne lévő telnet programmal belép a szerverre, és belépési név, jelszó nélkül lekérheti az őt érdeklő adatokat. Mivel a TeamSpeak szerverekről semmilyen személyi adatot nem lehet megtudni, és a hozzáféréséhez nem kell jelszó, ezért az adatvédelmi törvény szerint a használata NEM bűncselekmény.

    Tehát a weboldal teljesen jogtiszta, és semmilyen törvényt nem sért!!!

    Mivel ezt minden teamSpeak tulajdonos tudja, ezért ha ez a beépített funkció az adott szerver tulajdonosát zavarja, egy mozdulattal le is tilthatja ennek elérését. Semmi mást nem kell hozzá tennie, csak le kell tiltania az 51234 es TCP portot.

    (Morfi ennek elegedet is tett, és letiltotta az 195.38.96.78 –en futó TS szerverek lekérdezését)
    Ilyen alapon Ninja feljelentheti a The All-Seeeing Eye nevű program gyártóját is, mivel azon bárki nyomon követheti azt, hogy ő mikor melyik szerveren tartózkodik, sőt a http://bftracks.net –et is ahol bárki megnézzheti, hogy Ninja milyen ügyesen tolja a gémet.


    Ui:

    Ha a feljelentés igaz akkor mi meg hamis vád büntette miatt fogunk feljelentést tenni ellene.
  • DannyL
    #11344
    Megkefélte ST feleségét.
  • TS Zolly
    #11343
    Miért, mi a faszt tettél, hogy bannoltak??