17064






  • Murry
    #11462
    Megkapjuk azokat az amcsikat akiket eredetelileg ki akartak hagyni?
  • Murry
    #11461
    hmmm
  • Beers
    #11460
    F7 F7 s^FB!
  • Adyy
    #11459
    ja és cor-nak még egy jó hír kilép az OC-ből a SaKs tehát vagy 3an lesztek vagy megkapjátok az amcsikat
  • Adyy
    #11458
    hát így
  • DannyL
    #11457
    IJB
  • Adyy
    #11456
    Group E

    1 SaKs Spain
    2 ATF Europe
    3 CY Cyprus
    4 «CoR» Hungary


    Group F

    1 FRX Hungary
    2 KoD United Kingdom
    3 DR Netherlands
    4 IRF Norway
    ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

    van egy kibaszott nagy válaszom erre: ***** ***** ** ****** ***** PAT

    nem hiszem el hihetetlen tudtam hogy ez a kretén német ránkizgul bmeg. cor frx csoportja tiszta nullázás :) ez félelmetes. röhögök a szerencsétlenségünktől. Üzenem a CoR-nak, akik honlapján láttam a célok között a csoportból kijutást, hogy ki fogtok jutni fiuk ez tuti ;) Na mind1 ezzel a beszólással senkit nem akartam megsérteni a supervisoron kívül szal aki magára vette az gyorsan vegye le mert koszos lesz az ingem :)

    ui.: a csillagra mindenki azt gondol amit akar :)
  • Tom911
    #11455
    Köszönöm a segítséget megyek is leszedni.
  • Temporal Vortex
    #11454
    Üdv,

    Az ominózus Khrakow és Kursk pályán én is ott voltam. Coalition oldalon, Darken néven. Én még elég nyúbi vagyok public-on, és sokkal jobb volt az iraki BB clan(összeszokottság, TS, taktika stb). Azonban kemény BC-t csinált egy-két ámokfutó. Hiába kértem, hogy dobják ki az adminok, a válasz az volt hogy mind az iraki oldalon áll, és nem figyelik. De azért a map-nél simán látható ha ott lofrál valaki. Szóval [OWiH]Robi nevű tag, a BC-t folytatta Kursk-on, El Almeinen is. Mondjuk tegyük hozzá nem ezért vesztettünk, mert tényleg jobb volt a BB lényegesen, de az elég gáz amikor eleve céltábla vagy :))) de még BC-t is kapsz. Persze kösz a játékot, mert végül is Ti biztosítjátok a szervert meg minden, sőt nekem másolt is a game... ;) De szvsz nektek is jobb lenne, ha nemcsak mondjuk az alapbase kitöréseinket kellene visszavernetek.

  • Svindler
    #11453
    bf pöcs, 0.7 pöcs, 0.8 pöcs. Így rakd fel sorban.
  • Beers
    #11452
    11078-as hozzászólás!
  • Tom911
    #11451
    Sziasztok, régen játszottam ezzel a moddal és most megint szeretnék de nem tudom, hogy hol tart jelenleg a mod, mert leszedtem egy 0.7-est de közben találtam egy 0.8-ast is de már más a neve valami kibővített ha jól emlékszem, namármost elég ha leszedem 0.7 vagy kell a 0.8 is, esetleg kell e még valami más is?
  • DannyL
    #11450
    hidd el tudják hol a helyük, ez a baj ;)
  • Beers
    #11449
    Nem őket kell megverni,bár nem lenne rossz,ha már az elején tudnák hol a helyük !
  • TerranceG
    #11448
    lol
  • DannyL
    #11447
    HFD = digitális szopás
  • Svindler
    #11446
    Nem kell őket félteni! Biztosan ebben a csoportban is tudják majd hozni az előző kupán produkált teljesítényüket!
  • LadekMaster
    #11445
    Egyszer nyernenk mar! Hjajjj! [Dr]
  • zoli28
    #11444
    Szep volt Dr, koszi a merkozest
  • Murry
    #11443
    Mi egész jó csoportba kerültünk, de az FB jól belenyúlt :))
  • spitfire
    #11442
    kööööööszi
  • Higher
    #11441
    A soron következő Clanbase DC Spring OpenCup 2005 csoportbeosztásai magyar csapatok tekintetében:
    Group E

    1 SaKs Spain
    2 ATF Europe
    3 CY Cyprus
    4 «CoR» Hungary


    Group F

    1 FRX Hungary
    2 KoD United Kingdom
    3 DR Netherlands
    4 IRF Norway


    Group G

    1 !IF! Europe
    2 HFD Germany [Winner BF1942 DC Cup Fall 2004]
    3 sFB Hungary
    4 SOE France

  • Beers
    #11440
    Grat Dr!
    Szép volt spitfire,GG NORTH!
  • TS Zolly
    #11439
    Köcce!
  • TS Zolly
    #11438
    «CoR» vs GS.dc 5:0

    215:42
  • Beers
    #11437
    Grat COR!
  • Deniboj
    #11436
    jessz!
  • Adyy
    #11435
    cor vs gs.dc -re matchbot mirc-en a #firebird-clan -on
  • Beers
    #11434
    Úgy tudom 20:30!
  • Adyy
    #11433
    Hánykor lesz?
  • Beers
    #11432
    Dr.-North-ról lesz közvetítés?
  • vki
    #11431
    Kössz!
  • vki
    #11430
    AHA
  • Cobra.
    #11429
    Kell a 1.6 to 1.61b incremental patch.
  • vki
    #11428
    battlefield_1942_patch_v1.6.19.exe
    Ez van fenn.
  • Cobra.
    #11427
    Gondolom nincs fent a BF 1.61 patch.
  • vki
    #11426
    Lenne egy kérdésem.
    Mi a francnak írja ki, hogy Wrong Version! Do you want update?
    Ha igent nyomok, akkor bemegy a szerverválasztóhoz. A DC Final-t használom. Pls. valaki mondjon valami okosat.
  • Svindler
    #11425
    A jótündér repül anglia felett, észreveszi egy zokogo rendőrt. Odamegy hozzá mekérdezni mi a baj. Azt feleli a rendő, hogy leégett a nappalija így át kell költöznie a másik házába és le kell vennia a bankkártyájáról pénzt, hogy megcsináltassa a nappalit. Jótündér vígasztalja, hogy ez nem olyan nagy tragédia, 3 nap és ujra kész a nappali. Tovább repül majd németországban szintén észrevesz egy síró rendőrt. Tőle is megkérdi mi a baj? Német rendőr elkeseredve mondja, hogy az asszony összetörte az uj 7-es BMW-jét így kénytelen a felesége 2 éves 5-ösével közlekedni. Őt is vigasztalni kezdi a tündér, hogy majd jövő hónapban vesz egy másik 7-est. Továbbrepül és magyarországon meglát egy színtén síró rendőrt. Odamegy hozzá, nem kérdez semmit csak leül mellé és Ő is elkezd zokogni.

  • Murry
    #11424
    Ja ja néha szinte csak magyarok vannak rajta :)
  • Me0w
    #11423
    LBandi, LDX szervere pl. ilyen