17064






  • TS Zolly
    #11502
    F@szláma
  • Murry
    #11501
  • Murry
    #11500
    Lámák
  • TS Zolly
    #11499
    Ööööö.... bocsi

    Ezt akartam belinkelni.
  • TS Zolly
    #11498
  • Nem3sis
    #11497
    Flééééééééééééém!
  • Beers
    #11496
  • TS Zolly
    #11495
    <-- ez nem az amire gondolsz, ez egy égetett füles agyag edény, amit régebben használtak inkább falusi vagy tanyai környezetbe tej tartás végett.
  • Murry
    #11494
    1: NEM kaptál ban-t, csak kick volt megnéztem a szerver logban.
    2: A CoR szerveren a Clanbase szabályok érvényesek, aki ezt nem tartja, be az repül.
    3: Jó lenne, ha nem oktatnád ki a szerveren játszókat, hogy „ne mond hogy a scud az kemp a pálya túlsó végéről”
    Ehelyett inkább lapulj, mint szar a fűben azok után, hogy baserape-eltél.
    4: Ne húz fel minket felesleges flémeléssel, mert tényleg ban-t kapsz!
  • TS Zolly
    #11493
    Hát azért egy kis BR-ért nem túl szigorú lenne ez a büntetés? Csitereknek ok. De azt is vv kesztyübe.
  • Me0w
    #11492
    Hat sajnalatos tenyleg hogy a kecseg adminok nem hagytak baserapelni. A hozzad hasonlo kis buzikat nem is kickelni kene, hanem a herejuket letepni.
  • TS Zolly
    #11491
    «CoR» klán fóruma wazze!!!!
  • TS Zolly
    #11490
    Kivéve ha onnan kilőnek
  • TS Zolly
    #11489
    Igazad van. Tüzérséggel, sniperrel mindenhova lehet lőni. Hisz oda lehet lőni ahová irányítod a célkeresztet. Nincs a játékba egy ilyen korlátozás. Az megint más kérdés, hogy ezt a szerverek többségén bezony nem szeretik. Több szerveren néha meg is jelenik erre utaló szürke irások.
  • TS Zolly
    #11488
    1. CoR szerveren tilos a mindenemü főbázis elleni támadás.
    2. Sajna nem vagy bannolva, de ha kéred mégis, akkor gyere fel és én örömmel adok neked egy örökös bant.
    3. Ha flémelni akarsz, akkor tedd meg a klán fórumán.
  • Temporal Vortex
    #11487
    Szvsz teljesen jogos. Egyszer Eastinget ezt csinálták miután COL oldalon csak a főbázisunk volt meg. Tök jó volt az ilyen scud bc, mert ahogy megszülettem meg is haltam és az öösszes jármű folyamatosan felrobbant.
  • Rafia
    #11486
    Tüzérséggel, sniperrel mindenhova lehet lőni. A szerverek többségén ebből nincs gond. Ha valahol ilyen szigorúan veszik, akkor ott szerintem nem háborúzni akarnak. Én igazat adok neked - de hát erről már rengeteg flame volt itt. Keresd meg az ízlésednek való szervert :)
  • DannyL
    #11485
    Lőjél foglalható bázist. ;)
  • ZsoltiMC
    #11484
    Kár, mert így semmi értelme a SCUDnak
  • Morfy
    #11483
    Pedíg lehet,hogy nálunk is kick lett volna belőle...nem befoglalható bázist tilos lőni!
  • ZsoltiMC
    #11482
    De jó bazze, hogy ban jár Scudozásért! A pálya túlvégéről lövöldöztem a főbázist :) Nevetséges. <<Cor>>, keressetek meg helivel aztán mire ujra beállitom a célt, már vége a játéknak. Pacifizmus
  • TS Zolly
    #11481
    Akko olvasd ezt.
  • Deniboj
    #11480
    már untam az utolsó hozzászólást olvasgatni :)
  • steweee
    #11479
    egy szóval nem mondtam hogy KELL hozzá telepíteni a két hivatalos kiegészítőt, de ha vkinek megvan és fel akarja tenni akkor ebben a sorrendben célszrű mert akadhat másképp (pl:morrowind kiegek)

    mikor megjelent a játék sokat játszottam vele. akkor divat volt hogy a mérnök aknát! tett a dzsipbe, a tank felé száguldva az utolsó pillanatban kiugrott az meg ütközéskor a levegőbe repült. kihagytam elég sokat, egy hónapja játszok megint, és csodálkozva tapasztaltam hogy már nem lehet aknát tenni a dszip utasterébe, pontosabban lehet, de mozgásra felrobban, nem úgy mint korábban amire emlékeztem erre kérdeztem hogy ez ugye a peccsek miatt van
  • DonC
    #11478
    nem kicsit :-)
  • Büdipupu
    #11477
    ez így van. de elötte tegyed fel még a sims 1-2-t és természetesen a my little pony összes epizódját.
  • Beers
    #11476
    Azt hiszem 3-2,pontos tickettet sajnos nem tudok!
  • TS Zolly
    #11475
    DonC kezd bedühödni! Ugyhogy köpni az adatokat amit kér, mert porúl jártok wazze!
  • BurnBaby
    #11474
    jól. az akna azt tudja, h bárhol érintkezik a járművel, mozgásra (így pl lövésre is) robban
  • DonC
    #11473
    dr vs north mennyi lett a múlt héten? na mindegy részlegesen van új eredménytábla :D f@szom mindenki sír csak eredmények nincsenek írva :-)
  • Beers
    #11472
    Hát igen ez jó kérdés !
  • TS Zolly
    #11471
    Desert Combathoz miért is kell a road to rome és a secret?
  • steweee
    #11470
    nem jól mondta aki válaszolt. először bf és road to rome + sw of ww2 telepítése, aztán bf peccs 1.6 utána 1.61b, aztán ennek a crakje, utána dc 0.7 utána dc final telepítése, utána punkbuster.exe indítása frissítése, utána allseeng eye és játék
    vki árulja már el hogy jól emléxem e (soxszor kérdeztem de nem kaptam kielégítő választ sosem)hogy ugye az új peccsek miatt nem lehet már aknát rakni a dzsipekbe? mert ha belerakon most akkor indulásnál felrobban. plasztikot még lehet bele rakni de az is előszeretettel kiesik belőle
  • TheGOro
    #11469
    Mintha az előző kupában pont mi voltunk ilyen baszott szerencsés helyzetben...
  • Murry
    #11468
    Igyekezni fogunk
  • Adyy
    #11467
    Én szerintem ez nem lesz gond egyik magyar csapatnál sem. cor szerintem 1. helyen jut majd ki . frx-be bízok, hogy megverik a KoD-ot és akkor ők is 1. helyen jutnak ki. Mi meg szerintem biztos 2. hely tulajdonoskén jutunk tovább :) Dehát meglatjuk mi hoz a jövő
  • TS Zolly
    #11466
    Meg lesz!
  • Beers
    #11465
    COR-nak is tovább kell mennie,egész jó kis csapat lett!
  • Adyy
    #11464
    Erre van gyógyír. Szerintem lehet nekik mondani, hogy mivel ez egy európai kupa eredetileg ezért játszátok mind2 kört pl egy angol vagy egy norvég szerveren. A ping nem lesz ua; de legalább hasonló. Így nincs mit reklamálniuk, mert hiszen ez egy EU Cup. Szal SUXX USA
  • Murry
    #11463
    Király lesz USA szerveren nyomni kb 20 node-on, és 2 műholdon keresztül.