17064






  • TerranceG
    #11542
  • spacepunk
    #11541
    OFF..............

    Szasztok!
    Nem dolgozik közületek valaki az Enternet/Invitelnél?
    Meg kéne tudni miért magas megint a pingem(700+) már napok óta!
    Illetve aki tud seíteni abban, hogy visszatérjen a megszokott 40-es pingem (már azzal is elégedett lennék).

    Bocs az offért!

    ...............ON
  • TS Zolly
    #11540
    Na mék
  • TS Zolly
    #11539
    Végülis volt idő mikor mi ketten Swindlerrel versenyt rendeztünk a főbázis pixelésével. Ez már vagy fél éve volt.
  • TS Zolly
    #11538
    Sajnálom, egész nap szarakodott az uw. Per pillanat megy.

    Ugy megy mint én most haza.
  • LBandi
    #11537
    Jah halál a scudos durva álatokra! :D
    Én a scoudot pld csak arra használom hogy megyek azt zuzok mintha egy tabk lenne csak nagyobb skulloval
  • Svindler
    #11536
    Jaj miről maradtam le! Zsoltika nagyon skilles lehetsz vazzeg.
  • Yan
    #11535
    "502 - a php script túllépte a futási időlimitet!
    Amennyiben te vagy az oldal tulajdonosa optimalizáld a php kódot!
    "

    Jó az oldal
  • DonC
    #11534
    Ez melyik pálya amúgy? Mert ha olyan professzionális player lennél akkor az összes scudos pályán be tudnád löni a befoglalható pontokat és senki soha be nem szólna.

    Mondjuk alapvetőleg sok helyen nem szabálytalan dolog amit csináltál, csak baromi idegesítő és mondjuk ha van benn pár jó játékos hamar pontot tesznek játékbéli életed végére. Neked és a hozzád hasonlóknak el kellene fogadnia végre, hogy az minősül szabályos játéknak egy adott szerveren amit kifejezetten nem tiltanak. Namár most ha a cor szerveren a főbázis scudozása tiltva vagyon és ez le is van írva a szerver szabályzatába, akkor magyarán mi a faszé' járatod itt a szádat feleslegesen?!
  • DannyL
    #11533
    micsoda izgalmak
  • Adyy
    #11532
    Basszus lemaradtam a flémről Máskor valaki pm me és akkor jövök én is hihi
  • Deniboj
    #11531

    Flém rulz. Ki jön még?
  • TheGOro
    #11530
    Neeh röhögj mógyoróó!
  • Me0w
    #11529
    Te kecseg!
    FLAME!
  • Deniboj
    #11528
    ... megint csend lesz egy napig...
  • ZsoltiMC
    #11527
    Rendben, peace és riszpekt!
  • Me0w
    #11526
    Adhatok leckeket Murry?
  • Murry
    #11525
    Részemről vége a flémnek. A véleményemet tudod (én is tudom a tiedet)
    Arra meg már nem vagyok kíváncsi, hogy először számoltatsz, majd reméled, hogy felnövök, és megtanulok vitatkozni. Akik ismernek tudják, hogy nem szoktam ilyen hangnemben véleményt alkotni. Büszke lehetsz magadra, hogy sikerült ezt elérned.
  • Deniboj
    #11524
    Úgyis pangott a fórum.
  • ZsoltiMC
    #11523
    Köszi :)
    Na jó, stratéga erős, mondjuk ugy: aki a csapat érdekét és győzelmét tartja szem előtt :) Tudod milyen uncsi a scudban ücsörögni, várva, hogy valaki célt adjon? :P Vagy látatlanban találomra keresni a célt? :P Ezért nem is csináltam nagyon, most meg mekkora flame lett LOL.
  • Me0w
    #11522
    Tankbol nem lehet pixelezni
  • Murry
    #11521
    stratéga

    Hű de frappánsan válaszoltál.
  • ZsoltiMC
    #11520
    Mit de? Most már csiter is vagyok? LOL
  • ZsoltiMC
    #11519
    #11482 hozzászólásom után ki flémelt? Írtam egy véleményt, erre jön 15+ flém. Na hogyis van ez? Számoljál már!

    Azt már nem is feltételezem, hogy tudod, mi a különbség a vita-véleménycsere-habzószájú anyázás között. Majd ha felnősz, remélem megtanulod.

    Apropó: "..az igenis fragvadász, aki valószínűleg csak így tud jó eredményt elérni.." - ja, vagy úgy hívják, stratéga (tudod, van ilyen is, nem csak a kvéker ugrálós assaultos gyilokjancsi), vagy amerikai. Az Öböl háborúban Saddam is bannolta volna az amcsikat, amiért módon műhóddal meg ilyen isten nyilaival támadtak. Milyen jellemtelen bagázs :) Mehettek volna végülis hatlövetűvel meg lovakkal, szalmaszálat rágcsálva. Na az fair lett volna. Ilyen a háború :) Iraki elvtársaknak megadatott viszont a scud.

    (BB)Zozo: köszi, jól esik a tisztelgés :) Bár nem kértem.
  • Murry
    #11518
    de
  • Rafia
    #11517
    Hm, én ezzel nem értek egyet, de inkább nem gerjesztem tovább a flamet. Az biztos, hogy a szerver szabályzat az első mindig. Ha ott tiltják, akkor tilos, és jogos minden kick-ban stb. A pixelezés meg bugusing, ami a cheatelés legbénább formája, bár gondolom itt nem erről volt szó.
  • BBZozo
    #11516
    Esetleg egyébként be lehet ülni pl. T72-be, és azzal megpróbálni emberkedni, esetleg assaultozni kicsit.
    Persze az nehezebb, mint a pixelezés...
    Szerintem át kell menni egy olyan szerverre, ami ilyen igazi nagy harcosoknak készült mint MC Zsoltika, ott biztos lehet gyakorolni a pixelezést, meg a főbázis sniperezését 50cal-al, meg hasonló egyéb embert próbáló igazi harci feladatokat.
    Persze ha találsz ilyet...

    Bocsi elfelejtettem tisztelegni a nagy harcos előtt:
  • Murry
    #11515
    Számomra nem létezik ennél undorítóbb viselkedés a DC világában. Az, aki egy SCUD-ban ülve a pálya másik végéről öli az ellenség főbázisán születőket, az igenis fragvadász, aki valószínűleg csak így tud jó eredményt elérni. Egy jó játékosnak nincs erre szüksége. Arról már nem is beszélve, hogy mindezt szinte, az élete kockáztatása nélkül tudja megtenni. Ennél már csak egy undorítóbb dolog lehetne, ha ezt még párosítanánk egy másik -el, aki meg az SA-ban ülve rapelné a felszálló gépeket.

    Egyben biztos lehetsz. Ha meglátok egy scudd-al Baserapelő -öt, én nem leszek olyan mimóza lelkületű, mint Bogita, azonnal ban-t adok, és hidd el nem fog érdekelni, ha tele flémeli a fórumot.

    Az ilyen játékos senkinek nem fog hiányozni.
  • ZsoltiMC
    #11514
    A fiaddal azt csinálsz, amit akarsz :) Legfeljebb lecsuknak.
    Visszatérve DC-hez, én ugy látom, hogy az a láma, aki olyan helyzetbe hozza magát a játék során, hogy nem tud kijönni a főbázisáról. Amugy sok olyan pálya van, ahoonan tényleg nem lehet kijönni, ha körbeállják 10-en, de amin játszottunk, nem olyan. Ja, és nem 10en vettünk körbe, csak én lövöldöztem messziről :)
    Szoval ha nem ragaszkodna az ember a kis abraamséhez, beszállhat egy helibe vagy repülőbe, megkeresi fél perc alatt a scudot és agyő, ujra szabadság szerelem.
    Egyébként irtam alább is, hogy elfogadom a szerver szabályait, legyen az bármilyen lama-biztos hülyevédő , ugyhogy a vitának akár vége is lehet.
  • kz
    #11513
    vajon ugyanazt a fórumot olvassuk minnyájan?
  • BogiTa
    #11512
    Tudod mit!
    Ha ilyen egyszerű és rosszindulatú kis kecseg lesz a fiam, én fogom levágni mind a két kezét.
    Nyah mindegy kár a veszekedésért.. Zsoltika! Sajnálom, hogy elrontottam a játékodat. Végre egyszer pontokat tudtál volna szerezni, erre rohadt önző módon kivágtalak...
    De a bajság nem is ez. Minden nap akad egy-két ilyen láma. Viszont az, hogy utána tudatlanságból, vagy pusztán rosszindulatból idejössz veszekedni, na az már mindennek a teteje.
    Ne csodálkozz ha ilyen reakciókat váltasz ki. Szerintem jobb lett volna ha csendben behúzod füled-farkad, aztán átnézed milyen szabályok szerint kellene normálisan játszani.
    Jahh! Hogy nincs mit behúznod?? Várj még pár évet hátha kifejlődik..
  • Me0w
    #11511
    Nem kulonoskepp. Csak mar nagyon elegem van az ilyenekbol, akik csak azert mennek be 1-1 szerverre, hogy az ott jatszok elmenyet elbasszak. Elhiszem, hogy teged roppantul kielegit, hogy a tok tehetetlen embereket - akik epp akkor spawnolnak - lovoldozod le, de szerintem ez a legalantasabb, legbuzibb viselkedes. Van minden palyan eleg bazis amit lehet loni, a fobazisokat csak a hozzad hasonlo lowbiek nem kepesek bekenhagyni.
  • kz
    #11510
    Hát gratulálok! Jól csináljátok! Ez a megfelelő hangnem!
    És amikor első osztályos lesz a gyereketek és az iskolában kitörik a ceruzája hegye, akkor majd fel lesztek háborodva, hogy a tanító néni szó nélkül levágta mindkét kezét a hasonló esetek megelőzésére.
  • Beers
    #11509
    Más is járt így!
    Menj oda ahová beenged!
  • TS Zolly
    #11508
    Akkor meg légy oly kedves a játokod stilusával ne ronsd el a másik kedvét.
  • datango
    #11507
    engem eddig sem engedett be ::):):):):)::) mivel nincs cdkey em :):):):)
  • ZsoltiMC
    #11506
    Nem kioktatás, csak nem értünk egyet. Ennyi. Megbeszéltük. Pont. Nem kell ölni, :)

  • steweee
    #11505
    nem tudok felmenni egy külföldi szerverre sem, mert invalid cd key. kb egy hónapja vettem meg az alap bf-et és azóta játszok vele. most egy pár napig hanyagoltam, és most tessék? mit lehet ilyenkor tenni, illetve mitől lehet ez? ellopta vki a kulcsomat?
  • ZsoltiMC
    #11504
    lol :) menj el sportolni, sok benned a feszültség és tesztoszteron :) gondolom sok ragyaként ül ki a szemüveges arcodra, monitorfejükém :) relax!
  • ZsoltiMC
    #11503
    1. ok
    2. miért sajnálod? nem szeretsz? nem kérek bant
    3. ez dc téma és nem a klánról szól, miért irnék oda? az a tiétek