17064






  • Mesh
    #11582
    Asszony a gépállat mi ? Nekem max lekapcsolná a gépet nem be......
  • TS Zolly
    #11581
    Hangra csak néha. Valami gond lehet a softverrel, pedig leszedtem hozzá az uj drivert is, de valamiért nem nagyon tudja értelmezni a parancs sort. Bezzeg azt tudja mondani, hogy a lábad megint az asztalon van! Ki érti ezeket az asszony nevü progikat?!
  • Frankieboy
    #11580
    Deni orult vagy...
    Ilyen szamokat az oran csak hetfon reggel latok... :)

    Zolly, Mesh:
    Nektek nem hangra kapcsolodik a gepetek???

    Szal Sziasztok... :)
  • DannyL
    #11579
    Nekem meg bekapcsolták!
  • Beers
    #11578
    Én meg ki sem kapcsoltam!
  • DropTable
    #11577
    Én meg távirányítóval, még az ágyból! Bebeeee !
  • TS Zolly
    #11576
    Néd mán a középkori emberkét! Ö még mutató ujjal kapcsolja be a gépét! Nekem elég a kisujj is.
  • Mesh
    #11575
    Na csá mindenkinek. Emberkék mutatóújj kinyulik,gép bekapcsolódik...........vér folyik. Fight
  • TS Zolly
    #11574
    Ilyen korán?!

    Inkább jobb reggelt!
  • Deniboj
    #11573
    Jó reggelt!
  • Mesh
    #11572
    SKACOK NE VESZEKEDJÜNK !!! MONDOM IGYUNK EGYET, MINDENKINEK ELSZÁLL AZ AGYA NÉHA. Adynak abban igaza van ,hogy azt nem szabályozhatja ki mit ír,hisz nincs mellette. Cs sem rossz arc csak fiatal és ne haragudjatok már nincs értelme. A csapat nem kezel le senkit. Mégegyszer bocsánat.
  • Higher
    #11571
    Egyébként mi volt konkrétan az az ominózus beszólás és pontosan mikor történt?
  • Temporal Vortex
    #11570
    Ennyi story után már érdekelne mi is volt az a beírás
  • Murry
    #11569
    Adyy most nincs igazad. Igenis tehetsz róla, hogy a klán társaid miket irogatnak be. Mi is tehetünk arról, amit Töci beírt. (Meg kapja érte a magáét). Viszont a két dolgot ne is említsd egy lapon. Neked sem visszatámadnod kellene, mert ez nem vet rád jó fényt. Ez a beírás abban a helyzetben amiben mi voltunk, iszonyatosan ledegradáló, és megalázó volt. Olyan szinten felhúzott mindenkit nálunk ezzel, hogy ameddig írásban nem hajlandó bocsánatot kérni addig NEM akarunk rólatok hallani.

    „Ha kell valami akkor priviben keresdd meg” Ezek után még mi keressük meg őt ?
  • Adyy
    #11568
    Ez az egész nem fórumtéma. Én most nem tehetek róla miket írkál más. Beírta ez van. Ha kell valami akkor priviben keresdd meg mIRC-en általában fennvan vagy nállunk vagy a #config.cfg csatin.
  • Lancimator
    #11567
    ámen
  • Frankieboy
    #11566
    Mesh udvarias, Murry-nek igaza van.
    Ugy gondolom - bar nem haragszom - hogy a hiba elismerese celravezetobb, mint a visszalovoldozes... Ki mit mondott ezen kivul...
    Amit CS mondott, az iszonyu ledegradalo. Ha valakit elvertek - mint jelen esetben minket, akkor nem kell meg cinkelni es ugymond megalazni is az ellenfelet.
    Ha tenyleg jo volt a game meg lehet dicserni a helytallast, ha totalis lemosasnak erzitek, akkor nem kell semmit hozzafuzni.
    Foleg ezt a mondatot nem.
    Akkor is helytalltunk, mikor lattuk mennyire gyepaltok minket.
    Senki nem nyavalygott, hogy nincs itt az SA emberunk, sem ez sem az, a pingjeink ketszeresek voltak a tietekhez kepest.
    Elvertek, na bumm.
    A jobb jatekosoktol csak tanulni lehet, de ez ilyen beszolast nem szeretnem...
    Ez a mondat ebben a kornyezetben iszonyu durva volt, minden viccet nelkulozve.
    Es hidd el Adyy, hogy en vegyok jelenleg emiatt legkevesbe feszult.
    Ezert is irok ennyire targyilagosan, szenvedely mentesen.

    Mesh reakcioja korrekt volt.

    Szebb jovot, szep napot mindenkinek.

    «CoR» Frankie
  • Adyy
    #11565
    Ennyi erővel töci is bocsánatot kérhetne ghost tól igen nyíltan lecsíterezte de szerintem ez tök mind1.
  • Murry
    #11564
    Mesh neki kell elnézést kérnie, nem neked.
    Ja, és nem mindegy.
  • Murry
    #11563
    DesertShield
  • Zatty
    #11562
    Mi volt a COR pályája? Bocage day 2?
  • Mesh
    #11561
    Bocsánat cs beszólása miatt !!! Mondta is ts-en hogy ezt nem kellett volna. Nem gondolta komolyan. Na mindegy én kérek bocsánatot miatta . Szép játék volt fiúk.

    Iszunk rá 1-2 ........ sört és szent a béke.
  • Frankieboy
    #11560
    Tenyleg elvezetes volt, azt a durva beszolast kiveve...
    Ezt senkitol nem vartuk volna, nemhogy egy ertelmes csapattol.
    A gyozelemhez gratula!
  • LBandi
    #11559
    JAh élvezetes game volt!
  • HU.man butcher
    #11558
    Jaja, jók voltunk, thx a meccset
    [s^FB]-<<Butcher>>
  • Adyy
    #11557
    THX a meccset CoR. Én élveztem nagyon jó kis gém volt. 550:0
  • TheGOro
    #11556
    én ponty ráérek
  • Adyy
    #11555
    ma lesz fb vs cor need 2 admin plíz tenk jú :)
  • spitfire
    #11554
    Nagyon hasonlít egy barátom logójára
  • Morfy
    #11553
    Klánszerver bérlési lehetőség kedvezményes áron! Érdeklődni lehet a [email protected] címen!
    Maximum 32 player, nagyon jó külföldi sávszélesség, önálló 30 fős TS szerver (kérésre bővíthető), 0-24 órás operátori háttér, valamint FTP tárhely a klán tagjainak, webtárhely php futtatási lehetőséggel, szerverstatisztika.
  • TS Zolly
    #11552
    Csakis!
  • Svindler
    #11551
    De szerverszabályzat szerint!
  • Tgabbar
    #11550
    Ugye .
    Ha jól sejtem megtaláltad?
  • vki
    #11549
    Milyen szép a cracket gamefix-nek hívni. :)
  • Beers
    #11548
    Jó az avatarod spitfire !
  • Tgabbar
    #11547
    www.megagames.com ,bal oldalt game fixes ,itt keresgélj(és találj:) )
  • vki
    #11546
    battlefield_1942_incremental_patch_v1.6_to_v1.61b.exe ehhez cracket tud valaki?
  • spitfire
    #11545
    Anyám!!!
    Még sosem láttam ekkora szerszámosládát.
  • spacepunk
    #11544
    Ksz az 5letet, már kezdem is virscant...
  • Max Damage
    #11543
    Vírusnyíró, ajánlom figyelmedbe, van megint egy féregvirus vagy micsoda az csinálgatja a szépnél is szebb pingeket. :)