17064






  • Cobra.
    #11622
    Úgy gondoltam, hogy a beállításnál a megfelelő irányba nyomtad-e a joyt.
    Viszont ha megkérdezed, hogy mi a különleges, akkor gondolom nincs sok gyakorlatod DC-s helizésben, úgyhogy nem a joy-jal van gond
  • dan104
    #11621
    Mi az hogy a bf alatt a tengelyeket jól állítottam be?(szerintem jól!)
    Mi a különleges a heli vezetésében??
  • Cobra.
    #11620
    Joy be van kalibrálva Win alatt? (és rendesen is működik?) BF alatt a tengelyeket jól állítottad be? Tudsz egyáltalán helit vezetni?
  • dan104
    #11619
    Halihó,, egy kis segítség kellene!
    Vettem egy saitek cyborg 3d platinum joyt,DE az istennek nem tudom belőni normálisan(PL:a helikopterrel csak pörgök mint a turmix)
    PLEASE valaki priviben , msn-en-ts-en , skype-n magyarázza el a beállítást!!!
    Előre is kösz!!!
  • Deniboj
    #11618
    Magas labda, le kell csapni:

    Behúzzak egyet?
  • Zatty
    #11617
    A ts-etekig eljutottam, de senki nem húzott be :)
  • Svindler
    #11616
    Ha GOro-t lehet oldalnak hívni akkor Ő rettenet qrvára tele van ilyenekkel!
  • HU.man butcher
    #11615
    OK
    De lusta vagyok, jobban örültem volna vmi oldalnak ami ilyenekkel van teli
  • Beers
    #11614
    Szerkesztesz magadnak!
  • HU.man butcher
    #11613
    Egy fontos kérdés :), honan tudok szerezni ilyen jó kis képeket, mint például ti frx-s barátaim
    Lehetőleg 120x20-s méretben
  • genRob
    #11612
    Nem.
  • Murry
    #11611
    Tegnap a North vs U42 le lett játszva? vagy az sem?
  • HU.man butcher
    #11610
  • Teso2
    #11609
    "A nő olyan, mint egy demo-program.
    Vagy korlátozva van a használati ideje,
    vagy a legjobb funkciói vannak letiltva,
    vagy állandóan baszogat, hogy regisztráltasd."
  • DannyL
    #11608
    TS: 217.27.212.61:8768
    IRC: bf.unreal1942 @ quakenet
  • Me0w
    #11607
    #bf.unreal1942 @ quakenet
  • Svindler
    #11606
    Keressétek őket irc-n!
  • Zatty
    #11605
    Azt megerősíthetem, hogy a DR - vs - U'42 meccs nem a DR miatt nem kerül lwejátszásra. Egyszerű ok: Nem tudjuk az u'42-t sehol sem elérni
  • DonC
    #11604
    nektek is grat. eastinget meg nagyjából átvészeltük miután szembesültünk vele,hogy a városban játszhatatlanul szaggatot mindenkinek a laggtól. meg is próbáltunk a városon kívül védekezni mindíg... szal a szerver nem biztos, hogy a helyzet magaslatán volt mert kiba*** módon laggzott néha, de köszönjük a BB-nek a lehetöséget a játékra. Amúgy gg all.
  • TerranceG
    #11603
    Grat frx! Kösz a meccset, már megint jót okultunk. (gyk: 5 - 0)
  • DonC
    #11602
    U'42 vs Dr., illetve az U'42 vs NORTH mérközés le lett már játszva? Gyakorlatilag a helyzet a következő, ha az U'42 nem játsza le a két mérközést akkor a sorrend változatlan marad, pár pont ide oda vándorol de ez lényegtelen. Ha lejátsza akkor elvileg (matematikailag) versenyben van a harmadik helyért. Kedd estig van idő lejátszani a két meccset, ha szerdáig nem lesz eredmény akkor sajnos U'42 DNF és a CoR a harmadik, vagy nem lesz klánnév a kupákon...
  • Tgabbar
    #11601
  • BogiTa
    #11600
    Tény és való jó pár hiba van az asszony oprendszeren. Dehát könyörgöm mé kell ebből ekkora ügyet csinálni? Vagy ti már elfelejtettétek a farok v1.0 segédprogit? Ideális eszköz a biztonsági rések betömködésére... Ha kellő sűrűséggel ráereszted nem kellenek különböző ékszer meg ruhaprogik, memóriád szabadul fel és -ami a legfontosabb- a DC-nek is több jut a processzoridőből. Sőt még a free sotware-ket is könnyeben tűri maga mellett..
  • datango
    #11599
    lol , micsoda computeres nyelvre átfordított valóság :P
  • #11598
    hihi

  • Beers
    #11597
  • Frankieboy
    #11596
    Az lehet, de egy ido utan megnonek a baratno v1.0, es update-jeinek a konfiguracios igenyei is, es nem akarnak egyutt futni a baratno mas verzioival, foleg nem feleseg v.xx OP rendszer alatt.
    Raadasul vannak szeretonek alcazott trojaiak is, akik miutan beepulnek az OP rendszerbe, nem hajlandok csendben, hatterben futni, hanem infokat adnak mindenfele.
    Ezzel a szamitastechnikaval miota vilag a vilag csak a gond van.
    Megoldas: amikor a baratno v.xx, vagy a szereto v.xx segedprogi uj hardware igennyel all elo, AZONNAL Uninstallalni kell, es minden dolgat ki kell szedni a REG-bol.
    Ha benn marad, akkor veszelyezteti a feleseg OPrendszer stabil mukodeset.
    Eloszor a szexalkalmazasok nem fognak futni, aztan a hangulat is rendszeresen lefagy.
    Ujra telepiteni meg nem nagyon lehet.
    :)

    ak«CoR» van a baj.
  • Beers
    #11595
    Ja,az lesz!
    Egy jó törés hiányzik hozzá!
  • TS Zolly
    #11594
    warez wazze ! warez!
  • Beers
    #11593
    szoftvare - ez jól sikerül
  • Beers
    #11592
    Az a baj, nem biztos hogy belefér minden szoftvare a költségvetésbe!
    A feleség egy adott oprendszer (bár fagyásokra hajlamos,főleg ha a DC-vel együtt futtatod).
    Stabilabbá válhat ha az ékszer 1.0-át és az új ruha 1.0-át felteszed,de egy idő után instabillá válhat ha nem frissíted ezeket!
    Meggondolandó a new barátnő free software, de ez nagyon sok egyéb kellemtlenséggel járhat!
    Át kell ezt alaposan gondolni!
    (Remélem ezt az asszonypajtás nem olvassa )
  • Higher
    #11591
    frx vs [GS.dc] meccsre admin kéretik. Kezdés várhatóan 19:00-kor.
    Valamikor a jövő hét folyamán 1-2 új taggal bővülünk. Az név (vagy nevek) addig is legyen meglepetés. :))
  • Frankieboy
    #11590
    Igaza van Zolly-nak MeOw...
    Ha az ekszerek es uj ruhak v2.0-t is elinditod, akkor akar PC-t is cserelhetsz ujabbra.
    A WifeBlaster programot ne futtasd, mert az sulyos, azert ulni kell. :)
  • TS Zolly
    #11589
    Punkbuster be van kapcsolva? Ha nics tedd meg, és szedd le a konyhapénz 1.6b-t. Nekem még a sima ruha progit is lekellett töltenem, és máris tok többett desert combatozni.
  • Me0w
    #11588
    Nalam is valami error lehet, feleseg 1.0 van, 1-2 orat siman fut a DC de utana altalaban leall :)
  • HU.man butcher
    #11587
    Látom jól elvagytok, de jó hogy nekem nincsenek ilyen problémáim
  • Frankieboy
    #11586
    Vigyazz, mert az uninstall-ja nem fut.
    Ha le akarod szedni, olyan fontos drivereket is visz magaval, mint a lakas1.0 es a kocsi v1.1.
    Szoval meggondolando.
    Da ha sokaig hasznalod a gepet, akkor meg nem futtaja a kedvesseg modult es sehogyse akar futni a szex alkalmazas.
    A hangulat orokke lefagy.
    Nem ton ki irta a feleseg v1.0-t de tele van bugokkal.
    ES RAADASUL AZT HALLOTTAM, HOGY A 2.0- MEG ANNYIRA SEM TAMOGATJA A DESERT COMBAT-OT.
    Nalam, ha a DC-t akarom futtatni a feleseg v1.0 mindig a gyermek 1.0, 2.0 es 3.0-ra hivatkozva hibara megy.
    De OPrendszert nem akarok cserelni, mert mar nagyon sok segedprogit raktam fel, es kar lenne az egesz systemet megboritani.
    De ha ennyire fontos a DC, akkor ne update-ljetek.
    Foleg mert a baratno verziok csak segedprogramok, (mint win3.1)
    de az elettars v1.0 - v4.5 valamint feleseg 1.0-2.0 mar OPRENDSZEREK, tele hibaval.
  • Beers
    #11585
    Nekem is eljött a kötelező szoftverfrissítés ideje!
  • TheGOro
    #11584
    Update-eltétek a Barátnő 1.0-t Feleség 1.0-ra?
    nembölcs
  • spitfire
    #11583
    Az én "progim" csak egyszerűen annyit mond :Már megint bekapcsoltad azt a sz..t.
    Lehet valami hiba van a programozásával?