17064






  • Wreck86
    #16584
    Ja,jobbulást és ne matyizz annyit,ts-en is mondtam.
  • Beers
    #16583
    jobbulást...
  • zebrock
    #16582
    LOL, ja, francokat, jobb kezemet injekciózzák, alig tudom mozgatni tegnap óta. Belül lett valami gyulladás, rossebb tudja, itthon vagyok betegre írva, így van időm. Szét szpemmelek most mindent :)
  • Wreck86
    #16581
    :D Jó az, akkor futkorászok én. :)
    Apropó,aktív vagy?:D
  • zebrock
    #16580
    Ebbe a korba? :) tudod ki futkos.... grrrr Én a 37-emmel a legfiatalabb vagyok, van nálunk aki 58 és napi szinten repül :)
  • Wreck86
    #16579
    Ezek a helik örökké ejejej,semmi inf map. ;)
  • zebrock
    #16578
    Kössz, nem én vagyok jó, hanem a játék még mindig ennyi év után is :)
  • Gyuszopapa
    #16577
    Jó vagy Zebi.
  • zebrock
    #16576
    Kódlefíld :) ja, szar úgy ahogy van. Ez az igazi, itt a második része.
  • Wreck86
    #16575
    Codlefield 3?
  • zebrock
    #16574
    Na kabbe Beers :) zene kurvajó, de speciális zene lesz a part 2-ben :)))) amúgy az sem rossz, csak nem az én stílusom, de 1-2 az olyan zenékből jó. (szigorúan 1-2,hehe) Amúgy a HUN-okra gondoltam a badcompany névvel, hiszen egy rohadtul összetartó banda. Pontosan ez az a mag, akik ha nem is heti rendszerességgel találkoznak, de nagyon összetartó jó csapat. Örülök neki hogy eljöttek. Én 2005 óta tolom velük a helizést. Kipróbáltam viszont a bf3-at :D :D abszolút nem bejövős...
  • Beers
    #16573
    már a cím miatt sem adtam volna.... :)
  • zebrock
    #16572
    kössz, "Five Finger Death Punch- Bad Company"
  • Wreck86
    #16571
    jó!:) mi a zene?
  • zebrock
    #16570
  • Wreck86
    #16569
    Poénos lesz, gyertek! :)
  • zebrock
    #16568
    Úgyismegvesszük mind a ketten ezt a fost :D Nekem jobb is ha késik, vagy később rázzák gatyába.
  • Gyuszopapa
    #16567
    Ez a BF3 is egy kempergecitetvescheater játék lett.Szánalom az egész,aki kipróbálta a járműveket azt mondta hogy árkád a kezelésük és egy gyermek is elvezeti.Úgyhogy nagy az esély rá hogy meg se veszem.Inkább maradok a régebbi bf-eknél azokat még normális játékosoknak készítették.
  • zebrock
    #16566
    Hello Gyuszó,
    jah, kipróbáltam 2 perc erejéig amit a settingsben töltöttem. Nem tudom a gombokat átszabni, így a játék számomra lehetetlen. Előre menni tudok egyenesen max a gyári WSAD kombóval. Utána fél órát kerestem a con fájlokat amiket persze nem találtam sehol. Na, ez itt egy olyan topik, ahol simán mondhatunk negatív véleményt a BF 3 ról, ide nem járnak cigányok és zsidók, statvadász gecipatkányok nyomorult kis férgek :) Lehet hogy jó lesz egy PUBLIC játéknak ahogyan a BC2 is nagyjából már olyan. Klánmeccsekre ugyan alkalmatlan a BC2-is, az ott a BF2 táján (után) eltűnt, készítőinknek ez már nem érdeke, hiszen a warozók kb. 1 %-át teszik ki a vásárlóközönségnek. Elődje is hasonló problémákkal indult (BC2) bár ott legalább a doksiba voltak con file-ok, amiket wordpaddal lehetett szerkeszteni. Itt is van ami, de értelmezhetetlen a szövegszerkesztőnek. Végleges megjelenés után többet írok neked ha érdekel. Olvasgatás alapján kicsit bugos még szegényke, de az nem zavar, jobban fog majd mérgesíteni a sok csíter ha egyátalán lesz időm ezzel játszani. Látod, eltűntem mint szar a gazba, albérletet keresek ezerrel, úgy döntöttünk hogy nem megyünk haza, mert otthon az emberek tesze toszák, nem mennek ki az utcára a jogaikért küzdeni, belenyugszanak a sok szarba amit a zsidó/komcsi maradvány eléjük basz. Köszönöm, ebből én nem kérek, nem én adósítottam el, miért velem fizettetik vissza. Fél országot le kellene mészárolni a családjukkal együtt, akik pl. apeh ellenőrnek, útszéli jólmegbaszomazanyádatis -nak mennek stb. A gyerekeiket sem hagynám életbe au ilyen rühes állatfajnak! ne jól megírtam :)
  • Gyuszopapa
    #16565
    Helló na kipróbáltad a Kemperfield 3-at?
    Vélemény?
  • Beers
    #16564
  • zebrock
    #16563
    Nem olvasol :) 1 hónapja kiírtam, np, lesz még. Jóbb volt mint a múltkori, mert már mint tudod, nem igazán vagyok aktív. Nem foglalkozom szervezéssel, nincs HS sem, ha kedvem tartja lövök, zsidózok/cigányozok/kirúgatom magam aztán vissza a való életbe :) Teljesen új CD kulcsokkal jövök, beazonosíthatatlan vagyok,hehe. Hülyeséget félretéve újra élvezem a játékot, úgy mint sok éve nem sajnos. November 5. a következő, bízom benne hogy hasonló, vagy még jobb lesz.
  • Beers
    #16562
    B+ szólhattál volna.....! :(
  • zebrock
    #16561
    Állatira mocskosul kurva jó volt a DC Heli Night tegnap. Olyan volt a feeling mint kb mondjuk 5-6 éve :)
    Kör végi fotók :) de nagyképűűű... :D
  • Beers
    #16560
    Szia!

    Rég láttalak erre!
    Sajnos nem tudom :(!
    Létezik még ilyen?

  • iMacX
    #16559
    Nem tudja valaki a volt FireBird klan TeamSpeak szerverenek a cimet? :) Eleg sokat kerestem, de nem jott ossze elokeriteni.

    Udv: Max-Damage :)
  • zebrock
    #16558
    Én hibám volt ... Nem volt fixálva a dátum, én meg beírtam az első megbeszélés után. Végülis kialakult minden, megfogalmazom "szépen" :D és adom is az infót. Untig elég itt reklámozni, úgyis akit érdekel az megtudja. Kultúráltan még a cikkbe bele akarom tenni hogy fos BF2 és többi utánzat heli nélküli foshatár újítások. Rohadtul beittam, így nem megy annyira, de majd módosítom a cikket.
    http://desertcombat.freeweb.hu/news.php?readmore=11
  • Beers
    #16557
    nekem már nincs időm várni másokra!
    esténként max 30 perc és ennyi
  • zebrock
    #16556
    Amikor ezeket a sorokat írtad mi voltunk, csak a szervező friccek nem :) Én már csak a Mekk Elek nevemmel megyek mindenhová. Utána a Battlefield.hu-n nyomultunk. Azon voltunk, hogy futtassuk azt fel. Egyébként akárhányszor játszom a BF42 vagy DC-vel, mindig rájövök, hogy mi a picsának erőltetem a BC2-őt és a többi szemetet? .) Én sem tudom. Találsz szervereket, és ahová 2-3 ember bemegy rövid időn belül úgyis bemennek.
  • Beers
    #16555
    sehol senki a szerveren!
  • Wreck86
    #16554
    Hm :)
  • Beers
    #16553
  • zebrock
    #16552
    Nagy a csend... megtöröm. Szombaton heli night, de mindenféle felhajtás nélkül. Aki szeret helizni az eljön, ennyi. Többi játékban úgysincs heli ... Pilsbruederen lesz kb 7 től. Berúgás kötelező :)
  • zebrock
    #16551
    Pl 2004-es bf.hu fórumot szeretnék olvasni. Erre a linkre tök véletlen akadtam rá, vmi adatbázismentést rátoltak a bfhelp.atw.hu-ra, de nem publikus, mert járkálni nem tudok benne. Arra gondoltam, hátha valakinek van vmi. trükkje. Arhívum 2007 alá nem akar menni. Azé thx ;)
  • Bala10
    #16550
    najó, akkor nem olvasni akarod, mostmár leesett. :) de itt működnek a linkek is.
  • Bala10
    #16549
    jaaa, a web arhívra gondoltam. :D csodákat talál az ember.

    pl. :)
  • zebrock
    #16548
    2007-től van sajna. Szoktam néha dög régi fórumokat olvasni, kellemes, dehát elmúlt.
  • Wreck86
    #16547
    Hűha,jó kérdés. Burnbabyt keresd sztem meg,hátha ő tud rá vmit.:D
  • Bala10
    #16546
    itt esetleg?
  • zebrock
    #16545
    Hol lehet hozzáférni? Csakis keresőből tudok bejönni, de lapozni már nem tudok benne. Van valahol lehetőség kicsit nosztalgiázni?