17064






  • Beers
    #16624
    németet, ha fizetnek se...!
    b+ hogy nem vettem eddig észre!
    Újabban visszatértem dc-zni :)
    Mizu, hazajöttetek már?
  • zebrock
    #16623
    Icipicit tanulj németül. A mi kis oldalunkon a szervermonitoroknál látod. Ott ki kell választanod a "spieler suche" menüt és szedd ki a pipát a "nur gerade online" vagy miből, tehát offline játékosra is keressen. Ezt most megcsináltam az én nevemmel és látod hogy mennyi szériaszámmal voltam. Névre utána kattinthatsz és látod az adott cd kulcsal eddig milyen nevekkel játszott eddig. Az a baj hogy én is berugok, aztán elfelejtem hogy ez a kamu cd kulcs aztán átírom zebrára :) Így már jópár kulcsot bebuktam, de már nemigen érdekel, hiszen nem vagyok bannolva tudtommal sehonnan. Sose szerették ha az adminokat le zsidóztam
  • Beers
    #16622
    Zebi!
    Linkeld már be, azt az oldalt ahol keyhash alapján be lehet azonostani valakit!
    ty
  • zebrock
    #16621
    Ide költözött az oldal. Elég hülye neve van, de első számú szempont a gyorsaság volt reklámmentesen. Itt minden jó kivéve azt a nagyon komoly ( comoj) nevet.
  • Beers
    #16620
    linket
  • zebrock
    #16619
    Sok esélyes :) de ha már otthon leszek akkor benne vagyok. Néha nézz el mifelénk is. (Lehet most költöztetem az oldalakat, freewebnek vége)
  • Beers
    #16618
    nyáron kellene egy hs party-t szervezni....
  • zebrock
    #16617
    Otthon voltam, ott meg net sehol. Csak a dc oldalt viszem, ott vagyok aktív illetve néha a HS maradványait ápolom. (Már ami maradt belőle)
  • Beers
    #16616
    Mi van b+, nagyon el vagy veszve....?!
  • zebrock
    #16615
    BUÉK ja, kicsit megkésve.
  • Beers
    #16614
    BUÉK
  • Zerénd
    #16613
    Huuuuuu deeeeee...... Bárki is készítette, megtisztelő! Minden Gárdista nevében is köszikeee! :) Osztom meg rögvest faszbukon! :)
  • Zerénd
    #16612
    Jéééé, megy ez a játék még? Na mindegy, kellemeset nektek is kockák! :D
  • Beers
    #16611
  • Bala10
    #16610
  • Beers
    #16609
  • zebrock
    #16608
    Tesztelek csak, lehet ez a kód nem is működik itt. Beers, töröld akkor majd.

    [mp3]http://desertcombat.freeweb.hu/downloads/Pepi Scherfler mit seinen Musikanten vom Königlich-Bayerischen-Amtsgericht - Seite a.mp3[/mp3]
    [mp3]http://desertcombat.freeweb.hu/downloads/Pepi Scherfler mit seinen Musikanten vom Königlich-Bayerischen-Amtsgericht - Seite b.mp3[/mp3]
  • Beers
    #16607
  • zebrock
    #16606
    milyen gyors vagyok :) lesz, kb 7-8 tól tuti
  • Beers
    #16605
    lesz?
  • Beers
    #16604
    Igyekszem ott lenni :)!
  • Gyuszopapa
    #16603
    Baszd meg minden hónap első szombatján éjszakás vagyok.Pedig ott lennék.[#eplus2
  • zebrock
    #16602
  • zebrock
    #16601
    Köszi Cobra. Gyuszó, amikor megjelent megvettem mint az összes BF-et eddig, csak nincs 5 perc játékidőm se. 1: nem tetszik, 2: időm sincs, 3:....
  • Gyuszopapa
    #16600
    Bocsi csak vicceltem.
  • Gyuszopapa
    #16599
    Amúgy vedd meg a BF3-at nagyon jó lett,talán jobb a DC-nél is.
    Ilyen kiforrott játékkal még nem játszottam.
  • Gyuszopapa
    #16598
    Magadnak is vegyél és ugrabugrálj a tv előtt.
  • Cobra.
    #16597
    Csak a merevlemez a különbség. A nagyobb előnye, hogy lehet rá töltögetni XBOX Live-ról, a 4Gb-osra nem igazán. A Kinect meg kiegészítő, külön lehet megvenni, egy mozgásérzékelős vezérlő ugrabugrálós programokhoz.
  • zebrock
    #16596
    Segítségkérés: sík hülye vagyok az xbox-okhoz. Karácsonyra lenne 10 éves gyereknek és tőlem kértek tanácsot. ( rábasztak és ezt montam is, de utánajárok megigértem) Azt kérdezték (tesómék különben) hogy a 4 gb-os vagy a 250 gb-os a jobb. Kell ekkora hely egyátalán? 15e Ft a különbség, de ahogy néztem az a merevlemez csak. Van ezekbe különbség más is? (proci teljesítmény, memória stb? Az is kikötés hogy vmi kinect vagy mi a rossebb is kell. Azokba van különbség? Köszi a válaszokat előre is ha kapok, és lécci ne ördöngős szakszöveggel, hanem olyan "szalonnásan" :)
  • zebrock
    #16595
    Hiba javítva és tettem még be a galériába (Desert Combat) pár képet.
  • zebrock
    #16594
  • zebrock
    #16593
    Dolgozgatok :)

  • zebrock
    #16592
    Oké, 12-én hazamegyek és 20.-án jövök vissza. Addig tuti nem lesz, de a rá következő hétvégét mehet a móka. Most arról ment a ts-en a vita, hogy szombat vagy vasárnap. Meglepetésre vasárnap lesz a leg ideálisabb nap. (Eddig)
  • Wreck86
    #16591
    i am in !:)
  • Beers
    #16590
    Szólj már nekem is! (de ne 20 perccel előtte)!
  • zebrock
    #16589
    Nemsokára megcsináljuk sokkal jobb minőségben a DC-t normál módban. Már szervezzük, de játékosok kellenek egy időpontban :) ...menni fog, ma beszéltem jópár régi cimborával.
  • Wreck86
    #16588
  • zebrock
    #16587
    hehe, Ő a csítem :)
  • Beers
    #16586
    Timi? :P
  • zebrock
    #16585