17064






  • zebrock
    #16544
    ja, már nekem is néha, egyébként még vagy 10 szolgáltatónál raktam fel próbaképp :) Szavazást írtam ki hogy maradjunk-e a freeweb-en vagy továbblépjünk. Most legalább bejelentett karbantartás van, van mit helyreállítaniuk. Figyeld ezt, csináltam egy másolatot gyorsan a suttyók oldalról is, csak még karakter problémám van a hosszú ű betűvel.Ezért a névért mindenütt fizetni kell... http://hs-clan.co.de/
  • Beers
    #16543
    Akkor most van 3-4 oldal ami megy :D!
  • Bala10
    #16542
  • zebrock
    #16541
    Helyreállították a régit :) mostmár van kettő, hehe, szarok rá
  • Gyuszopapa
    #16540
    Kipróbáltam én is elég jól jön be az oldal.
  • Beers
    #16539
    Megy az oldal, a sebesség is ok!
  • zebrock
    #16538
    Még vmi: ez az egész "free" már röhely. Most a freemail-es levelezés nem működik, adatbázishiba, lol. Ide adtam meg a regisztrációs e-mail szervert, de gyorsan átírtam a német címemre :) hihetetlen ez a sok free faszság, na egi, most bebaszok
  • zebrock
    #16537
    Ez most a német co.de-n van. Beers koma, teszteld lécce le, de a letöltést azt nem, mert a németek rühellik a fájlcserét, tehát letöltés 16 kbyte/sec max, vagyis nincs, de a filehostingot ajánlják. Persze más is tesztelheti, ha az öldal betöltési ideje gyors magyarországról akkor marad itt, ha nem akkor keresünk mást. Nekem ugye ez "itthon" van, bármely kattintás gyors, egyből reagál/betölt. A freeweb-el nem lenne semmi baj ha nem lenne szar, dehát 5. napja senki nem tud semmit. Az oldal egyátalán nem kész, nem olyan egyszerű a költöztetés, de elkezdtem ;)
  • Beers
    #16536
    Köszi
  • Gyuszopapa
    #16535
    BSZN
  • Beers
    #16534
  • Beers
    #16533
    :D ty
  • Bala10
    #16532
    okéjj:)
  • Wreck86
    #16531
    HBD Beers!:)
  • zebrock
    #16530
    Bódddog szülinapot BEERS kolléga.Egi! Sajnos még melózok, meg megyek is vissza, de a skype intelligens :)
  • zebrock
    #16529
    Köszi Bala, nem hiszem hogy élek vele. Én nem éppen egy közkedvelt egyén vagyok ott :) voltam már kibannolva, most lenémítva, holott csak rendet teszek. Deviszont ha a battlefield.hu a GyIK menüt fejleszti, szívesen segítek benne. Értem ezalatt összeállítani a 42 és dc letöltési linkeket, hozzávalókat, szerverfile-okat stb.
  • Bala10
    #16528
    kérjek tárhelyet Drangéktól?
  • Beers
    #16527
    nem ártana, mert a freeweb enyhén szólva is a béka segge alatt van!
  • zebrock
    #16526
    Kint van már legalább a karbantartás felirat :) szerencsére mentettem amikor kész lett, lehet este megy át a német co.de-re.
  • Beers
    #16525
    innen se megy....
  • zebrock
    #16524
    köszi :) és az összes freewebes oldal lerohadt, soha jobbkor LOL (remélem hamar javítják, vagy csak külföldről szarok? Semmi sem jön be a fw-ről)
  • Beers
    #16523
  • Bala10
    #16522
  • zebrock
    #16521
    Nagyjából készen van a http://desertcombat.freeweb.hu/ oldal. Ez csak tárhelyként funkcionál, minden ott van ami kérdéses lehet. Fórumként ezt az SG-t tettem oda. A régi hsdc.atw.hu -s oldal teljes mértékben törölhető, nincs ott már semmi sem :) Ha gondolod, te magad is fejlesztheted, írhatsz hozzá cikkeket, a jogod meg van hozzá.
  • Beers
    #16520
    Szólj, ha végleges és frissítem :P!
  • zebrock
    #16519
    Beers Mester, az aláírásodba a hsdc.atw-s oldal már nagyon nem aktuális :) csak gondoltam szólok. Fejlesztgettem a dc- oldalt ma, már úgy működik lassan ahogy kell. (frissítés, mail szerver beállítás a reghez stb)
  • zebrock
    #16518
    Nem,felbontás beállítása számít. Rá kell venni nálam a 16:9-es febontást és az 1920 / 1080-at. Nem akarja, ezért a video.con-t írásvédetté kell tenni, különben visszaírja. Gainward phantom gtx 570 -es különben, de sztem sok köze nincs hozzá.
  • Wreck86
    #16517
    Graf kártya függő,hogy ilyen szép? Mert nálam is maxon van, de nem ilyen.
  • Beers
    #16516
    Azért ennek a játéknak még ma sem kell szégyenkeznie!
  • zebrock
    #16515
    1080-as full hd desert combat vidijó :) ez a max amit a fraps és a bf enged.

  • Buffalo
    #16514
    Köszönöm!
  • Wreck86
    #16513
    Juj, tényleg! One point to Beers!:)
  • Beers
    #16512
    + a pb.zip!
  • Wreck86
    #16511
    Szia!
    BF42 alap 2 cd,
    1.6 patch,
    1.61 patch,
    DC 0.7,
    DC Final.

    Ennyi és menni fog.
  • Buffalo
    #16510
    hello all!
    Megtudjátok írni hogy hányas verzió szükséges a multihoz?
    mikor próbáltam belépni egy szerverre folyton kiírta hogy nem jó verziót használok..
    thx
    üdv
  • zebrock
    #16509
    Az is jó, de az már megvolt kb 2 hónapja. Annak sok sikere ne volt sajnos.
  • Beers
    #16508
    nekem is, kaptak volna a pofájukra :)
  • Wreck86
    #16507
    kb :)
    Jó volt eléggé a game-party,csak a moddolatlan dcf jobban bejött volna.
  • Beers
    #16506
    helivel úgy vagyok, hogy az 1:1 kd már tökéletes :D
  • zebrock
    #16505