17064






  • Me0w
    #12102
    Igazabol miota talalkoztam Krisz-el a talin, nem tudok ra igazan haragudni :) Szerintem ezeket a problemakat meg lehetne oldani, es a bant olyan kulfoldieknek tartogatni, akik tenyleg a total faszsagukkal teszik tonre a jatekot. Ha mar nagyon idegesit a dolog, 5-10 perces kick boven eleg lenne. De Te vagy az admin...
  • bozso
    #12101
    Szoktad te visszaolvasni amit beirsz?
    nem gyenge....
  • bozso
    #12100
    Kedves Murry!
    Ha elmondod Krisznek hogy rá nem azok a szabályok vonatkoznak mint másra pl: tilos lelőnie COR-ost illetve nem mahet a főbázis közelébe mert Zolly bannolja, akkor 13 éves létére fel fogja ezt fogni. Ha jól értem a szavaid akkor a szabályok szerint játszott csak kicsit idegesítő volt. Én nagyon sajnálom hogy ennyire nem birkoztok meg a problémával és csak azért kirúgtok valakit mert jól játszik.
    bozso
  • LBandi
    #12099
    Azért kicsit viszafoghatnád magad mert ilyen hangnembe max otthon beszélj ne egy public forumon(ha nektek otthon ez a szokás).
    Amugy meg el kell fogadni ha bann jár a bc.ért akkor nem kell csinálni enyi..... (a CORon énis viszafogom magam inkább )
  • Murry
    #12098
    Tegnap Bocage day 2-n ( BB ) Krisz amerikai volt és apache ban ült. Beléptem a szerverre, és amint megszülettem az iraki bázison rögtön meghaltam valakitől. Szépen elköszöntem tőle, és bannoltam. Megint megszületek erre egy löveggel kapnak szét kb 2 mp múlva majdnem ugyanott, ettől az „embertől” is elköszöntem, őt is bannoltam.
    Ekkor vettem észre Krisz-t amint kilőtt két embert közvetlenül a bázis mellett. Szóltam neki, hogy ezt ne tegye. Erre berepül a bázis mellé 20 m-re majd megvárja amíg rálőnek, és mivel a szabály megengedi, hogy aki kilő a bázisról az lelőhető, ezért rögtön kilőtte a légvédelmi ütegből az ember, és a tankot. Ugye arról már nem tehet, hogy a tank mellett állt 1 ember, akik pont akkor született meg. Ő csak magát védte. Ezután ismételten figyelmeztettem, mire ő ártatlan arccal közölte velem, hogy miért? Ő nem basecampel. Ezután már odafigyelt és közvetlenül a főbázisra nem lőtt, de folyamatosan a főbázis közvetlen közelében repkedett, és így állandóan volt mire jogosan visszalőnie. Például ő úgy gondolta, hogy aki az iraki bázison a shilka spawn helyétől már 10 méterre van az már nincs a bázison tehát, arra már jogosan lőhet. Ezt rendszeresen meg is tette. Engem nem érdekel, hogy Krisz jó játékos vagy sem, de az igenis érdekel, hogy a szerveren mindenki jó hangulatban tudjon játszani. Hiába nem szegi meg közvetlenül a szabályokat, ha a játékával másik 12 ember szórakozását teszi tönkre. Szóval Krisz a szánalmas és nem Zolly, és csak az óriási szívemnek köszönhette tegnap, hogy nem bannoltam ki a szerverről.
    Nem akartam megint flémet azon, hogy most basecampelt vagy sem. Inkább percenként rászóltam.
    Folyamatosan az lebegett a szemem előtt, hogy a két klán kapcsolatának nem tenne jót ha bannolnám. Ezért mivel már alig bírtam visszafogni magamat, inkább kiléptem a szerverről, és elmentem a kutyámmal játszani.
    De látom tök mind1, szóval már leszarom. Egy emberként kiálltok mellette, de fel sem merül bennetek, hogy esetleg tényleg jogos a ban. Én nem bántottam őt, de ha Zolly rajta tartja a ban-t nem érdekel, ha leveszi már az
    se.
  • TS Zolly
    #12097
    Bocsi! El b@sztam az elöbba másolást. Imigyen lön:

    [20:49:59] Guest1 moved by «CoR» Töci to channel «CoR» Terem
    [20:50:02] «CoR» Töci grants Guest1 Voice rights
    [20:50:42] Guest1 moved by «CoR» Töci to channel -=11-én ClanBase WAR=-
    [20:50:49] Guest1 quit
  • Morfy
    #12096
    Szánalmas vagy!

    Felénk ne gyere többé...
  • BBZozo
    #12095
    Vicc ez az egész !
  • TS Zolly
    #12094
    Morfi!

    Köszönöm szépen az elismerő jelzőket, de a dolog lényege most kivételesen más. Drága Krisz bavátunk bc-zet, igaz a kirugása elött percekkel. Mikor mesélték, hogy tegnap ugyanezt tette Bocage pályán, akkor döntöttem a kirugás helyett bann mellett. Tehát a bann oka a basecamp ami nálunk szigoruan tilos, ráadásul néha szürkén meg is jelenik az irás, hogy basecamp=bann. A TS-ről nem rugtam ki hisz : ,[20:50:42] Guest1 moved by «CoR» Töci to channel -=11-én ClanBase WAR=-
    [20:50:49] Guest1 quit, az idő rövidsége miatt nem is állhatott rendelkezésemre.Ts-ről bemásolt szövegből kiderül, hogy önként és dalolva távozott. De nem állt szándékomban egyébként kirugni. Ugyhogy asszem az igazság ideát van kivételesen.

    Itt a fórumon pár irással lejebb nézd meg Mesor irását- nem téveszthető össze azzal a Messorral- aki a bannolása után beismerte a hibáját, és mikor olvastam, szóltam annak aki bannolta, és egyből levette róla. Tudod csak kérni kell, megbánni a bűnöket, és nem pedig tagadni azt ami megtörtént.

    Különben is. Krisz annyira jó és tehetséges játékos, ráadásul még fejlődő képes is, talál magának olyan szervert ahol hasonló képességü játékosokat talál.

    Krisz bannja ezekután végleges. De mégegyszer leírom: Basecamp miatt, és nem azért mert jobb nálam.
  • Morfy
    #12093
    Bozso aláírásnak az előbbiekhez...
  • Morfy
    #12092
    CoR Zolly!

    A faszom tele van veled! Döntsd már el,hogy mi a faszt akarsz...megint banoltad Kriszt pedíg a múltkor elnézést kértél nyilvánosan...de most a TS-etekről is! Milyen csávó vagy te vazzeg? Nem bírod ha lelő valaki? Ennyire köcsög vagy bazdmeg? A többiek hogy bírnak téged elviselni???
    Jelen pillanatban a mi szerverünkön játszik Deniboj meg Willow,akikkel nagyon jó a kapcsolatunk...Miért kell neked faszoskodni???
    Murry! Rúgjátok már ki a picsába,vagy vegyétek el az admin jogát vazzeg,mert unalmas...
  • BurnBaby
    #12091
    kúl thx :) majd lesz belőlük vmi este :)
  • mesor
    #12090
    Ok elismerem ezek tényleg jobbak lettek!
  • TS Zolly
    #12089
  • BurnBaby
    #12088
    jééé nyau érti!
    :)
  • csabito
    #12087
    óóóóóóóyeeeeeee
    7végén gyertek sokan játszani
  • Me0w
    #12086
  • BurnBaby
    #12085
    mindegy akkor majd egyszer ha sok időm lesz megrajzolom én. szal követni kéne az oldal és a képek logikáját. ez a megoldás nem teszi :)
  • BurnBaby
    #12084
    azt szeretném amelyiken nem nyomod össze a sisakot ,)
  • mesor
    #12083
    Tessék választhatsz hogy melyiket szeretnéd:

  • Beers
    #12082
    Gondolom ezt ide szánta az sg-re!
  • joebacsi
    #12081
    wow magyar fh szerver
    thx bb clan, remélem hosszan tartó lesz ;)
  • Frankieboy
    #12080
    falaki=valaki+helyesirasi hiba
  • Frankieboy
    #12079
    Hello Mindenki.
    Ma este Dark Angel ellen gameltunk Murryvel.
    ISZONYU KORREKT modon viselkedett, le a kalappal.
    EZT is meg kell emliteni, nem csak ha falaki
    KOSZ A GAME-t Dark Angel...
  • Murry
    #12078
    DarkAngel le a kalappal elötted.

    Eszméletlen korrekt és lovagias ember vagy. Igazi modern kori hős.
  • BurnBaby
    #12077
    az rendben. de nekem egy 160x160px kéne ide a sorba
  • Beers
    #12076
    Nem rossz!
  • mesor
    #12075
    Csak sikerült
  • mesor
    #12074
  • mesor
    #12073
    Ehhez a Képhez mit szólsz, szóltok?
  • Svindler
    #12072
    Csak rakd fel oszt meglátod! Szerintem menni fog!
  • KurtVampire
    #12071
    és ha most felteszem az 1.61et akkor menni fog? vagy előrről ujra az egész?
  • BurnBaby
    #12070
    még egy kérésem van. vki csináljon nekem pls egy dc-s képet a bfhelp.try.hu-ra mivel az én grafikai műveltségem kimerül a paintnél :)
  • BurnBaby
    #12069
    nem :)
    a .7 meg a final 1.6-ra van. ill. mostmár 1.61 :)
  • A SZENT
    #12068
    és mindent feltettél a megadott sorrendben?
  • KurtVampire
    #12067
    Akkor az lehet a baj, hogy nem tettem fel a BF 1.6-1,61es patchet??
    De attol még a modnak kéne mennie nem??
    Mert most úgy néz ki, mintha semmit nem tettem volna fel, ugyanazok a pályák, fegyverek stb... Custom Game meg nincs ahol ki tudnám választani....
    Mi legyen??
  • csabito
    #12066
    kell még ASE is meg teamspeak2 ;)

    de ezek már csak az extráák
  • datango
    #12065
    és azután mehet a gamezés .)
  • TerranceG
    #12064
    Fileplanetről egy egyszerű regisztráció után szépen le lehet szedni mindenfajta mod-ot, köztük a dc-t is.
    Persze a magyar szerverről gyorsabban jön le, csak a fileplaneten össze van gyűjtve minden egy helyen.
    Telepítési segédletként meg ott van a http://bfhelp.try.hu.
  • csabito
    #12063
    egyéb speckó a punkbuster:

    http://www.punkbuster.org/index.php?page=support-bf1942.php