17064






  • Frankieboy
    #12142
    " Kedves Murry!
    Ha elmondod Krisznek hogy rá nem azok a szabályok vonatkoznak mint másra pl: tilos lelőnie COR-ost illetve nem mahet a főbázis közelébe mert Zolly bannolja, akkor 13 éves létére fel fogja ezt fogni. Ha jól értem a szavaid akkor a szabályok szerint játszott csak kicsit idegesítő volt. Én nagyon sajnálom hogy ennyire nem birkoztok meg a problémával és csak azért kirúgtok valakit mert jól játszik.
    bozso"

    Sziasztok...

    Eloszor is bocs, de ez a hozzaszolas volt az elso amit meglattam.

    Tiszta ciki, hogy mikor szetb@szodik az alaplapom akkor tortenik ilyen.
    Nem szeretnek JELENLEG belefolyni semmi flame-be, de az elobbi hozzaszolasban van csusztatas.
    Milyen - ne haragudjatok, de ocska, fesztivalt szito - duma az, hogy tilos leloni COR-ost?
    Meg ha a bazis kozelebe megy Krisz, akkor Zolly banolja?

    Minden ellenfel a palyan lovi az ellenfelet, lehet barmi a neve elott...
    AKI BASECAMPEL, (nem tevesztendo ossze a fobazis kozelebe menetellel) az meg ki lesz b@szva lehet az barmilyen clan barmilyen tagja. Akar en is olyan bant adok neki, hogy csak. Akkor is ha a klantarsai ott nezik mellette.
    Volt erre precedens nem is egy. (nem vegleges volt... figyelmeztetes utan egy indoklassal ellatott 3 napos)
    Aki tragar, az is. Azt nagyreszt a szerver elintezi. eleg tagas a banned words szokincse.
    EZ nem klandiktatura. Csak sokak szamara a demokracia=anarchia.
    Morfi, Zozo, KTC (mivel BB tagok erzik erintettnek magukat) de meg egy csomo nevet mondhatnek. Miert nem voltatok kirugva soha a szerverrol? Gyorsan meg is felelem a kerdest:
    MERT BETARTJATOK A SZABALYOKAT ES ASZERINT - KULTURALTAN - JATSZOTOK!!!
    Nem a diktatorikus, teljesithetetlen szabalyok garmada ez.
    Ugyanaz, mint amit barhol mashol barki betart, mert ha nem kib@sszak mint a permetes kalapot. (kulfoldi szerverek)
    Es ott nincs utana magyarazkodas, nincs flame, nincs semmi.
    Nagyon sajnalom, hogy egy ket ilyen dolog szemelyeskedesbe megy at, azt meg meg jobban, hogy par arc csak az ilyen esetekre var, hogy szithassa a feszkot...
    Ha jol veszem le a dolgokat Zolly utalja Kriszt, Morfi es a tobbiek utaljak Zolly-t, szerintem ennyi eleg, hogy elkeruljek egymast.
    Ha valakinek ez a kollektiv eszme a vegso mentsvara: amiert Zolly CoR tag ezert minden CoR-os szemet (spermicid) es ezert engem is utalni fog azt - nem igaz, hogy sajnalom - tudomasul veszem.
    Nem titok senki elott, hogy Krisz jatekaval hadilabon allok, (tudom es elismerem, hogy klasszis jatekos...) DE szemelyesen is (Tapolcan egyutt voltunk csutortokon) forumunkon (hetekkel ezelott) is szoltam Zolly-nak, hogy hagyja beken a sracot. Semmi retorziot nem alkalmaztam vele szemben soha, es nem is teszem. Semmivel nem kezelem maskent, mint barki mast.
    Zolly ha nem teszi az az o sara. Ha nem hajlando Vele egy szerveren lenni, nem tudok-tudunk mit tenni vele.
    Az O dontese, ot kocsogozik, utaljak stb.
    Azt gondolom, altalanositani nem lehet.
    A mult vasarnap a fel BB Clan fent volt a szerverunkon es a TS-unkon is.
    Mindenkivel el lehetett beszelgetni.
    Sot: En is raszoltam - Gore is - sot GORE el is hallgattatta egy sracot is, aki Kriszt utalja, csalonak tartja es erre egy korabbi jatekbol allitolag bizonyiteka van. (most remelem nem jon az, hogy a klanban Murry csak szinleg vezer, de Gore es en fasiszta diktatorok vagyunk...)
    A srac kilepett a TS-rol.
    MERT NINCS SZUKSEG A B@SZAKODASRA.
    Ahelyett, hogy a szabalyokat BETARTVA KORREKTUL JATSZANANK, 30 feletti fejjel is olyanok egy paran mint az ovis fiam.
    A szabalyokat mindenki ismeri. (Aki nem tud olvasni, annak kicsit pechje van, de ez a ritkabb gondolom.)
    Aki vet az figyelmeztetes, majd kib@szas utan eldontheti, hogy akarja e folytatni NORMALISAN. Meg lehet beszelni. (Forumok, TS stb...)
    Erre kulfoldi szerveren nincs esely.
    Csak sajonos azt latom, hogy sokan nem a jatekot tartjak fontosabbnak, hanem a balhet...
    Da Tango: Az ha egy full szervernel a legrosszabb (150 feletti) ping-el rendelkezo, vagy minus score-os skacot kihajitjak, mert kell egy szervergazdanak a hely, nos: jobb lenne egy veletlenszeru kick?
    Nem koveznek meg senki szervergazdat azert, mert a sajat szerveren, amire fel akar menni, egy minus 4 pontos arcot valt le.

    Rovidke hozzaszolasommal nem szeretnek tovabbi viharfodrokat gerjeszteni a DC forum haborgo tengereben.
    Senkivel nem beszeltem meg a dologrol. (ja nem igaz ma delben Swini hivott. -frx Rodat)
    Teljesen maganjellegu kozles volt, mindjart feltelepitem a TS-t a notebookomra, es holnap a cimbikkel megbeszelek mindent.

    Mindenkinek udvozlettel:
    «CoR» Frankie
  • Svindler
    #12141
    Vazzeg nem :D!!!


    BF + bf1.6 + bf1.61 + dc 0.7 + dc final, ha így raktad fel akkor tuti hogy valamilyen beállításod a gáz! Nézd meg pl., hogy nincs-e az insert beállítva valamire a vote map-on kívül!

    Segítséged!!!
  • KurtVampire
    #12140
    akkor az 1.6.19 = 1.6 ??
  • KurtVampire
    #12139
    ez egy fórum ami arra van h írogassak bele, esetleg segítséget kérjek..
    A véleményemet mondtam csak...
  • Morfy
    #12138
    Szerintem maradj a fórumozásnál,és szólj bele nyugodtan mindenbe.amiről fingod sincsen. Ez talán nem lesz megeröltető.
  • TS Zolly
    #12137
    ,, annak a nagy PINGű gyereknek beírnátok, hogy létszi menj le bla bla bla..,,

    Mint korábban leírtam, ez igy is müxik. Álltalában, a nagy pingüek jórésze külföldi. De a fene irogtja neki, hisz a f@xunk tudja millen nemzetiségü. Nagy ping előszokott fordulni sajnos hazai játékosoknál, ez nem az ö hibája többnyire. Ekkor is inkább, a külföldiek közt nézünk szét. Ha nincs külföldi és nincs nagy pingü, akkor a minuszost nézzük, ha az sincs, akkor jönnek az ismeretlenek. Ha meg egy neves játékos álnéven ment fel, és ezért raktuk ki, hát akkor igy járt. Mondjuk ez még soha nem fordult elő. Tehát a játékosok közt sorrendet teszünk.
  • datango
    #12136
    szerintem is így kellene valahogy demokratikusan .) elintézni...
  • Svindler
    #12135
    De volt már régen! Szerintem neked valami config beállítási gondod lesz! BF + bf1.6 + bf1.61 + dc 0.7 + dc final, ha így raktad fel akkor tuti hogy valamilyen beállításod a gáz! Nézd meg pl., hogy nincs-e az insert beállítva valamire a vote map-on kívül!
  • KurtVampire
    #12134
    Tud valaki segíteni? Nem volt bf 1.61re való átállás???
  • KurtVampire
    #12133
    mert ha van akkor plz egy linket...
  • KurtVampire
    #12132
    akkor az 1.6 magyarul az 1.6.19 ????
    vagy van egy olyan is aminek simán az a neve h 1.6, mert nekem a keresőbe ezt írta...
  • KurtVampire
    #12131
    ja 1.61 et tettem fel
    mert itt a fórumon azt írtátok... Akkor most az mégsem kell????
  • Cobra.
    #12130
    Valami rosszul van feltéve, valószínűleg nem az 1.6 vagy 1.61 patch van a BF-en, elvileg akkor csinálja ezt.
  • DropTable
    #12129
    Nem értem az egész flémet most. Akkoriban a HF szerverről lettek a népek bannolva és akkor azt nyilatkozták többen is, hogy a saját szerverükön azt csinálnak amit akarnak. Akik akkor ezt írták, azok most minek nyammognak ezen ?
  • KurtVampire
    #12128
    Na figy feltettem a DC finalt és most már megy is, de mikor Instant Battle-n kipróbálnám a játékot, akkor a kezdésnél, mikor kiválasztom a spawn pointot, kiírja h VOTE THIS MAP ésegész játékmenet alatt ott van középen és nem látok tőle semmit, mikor meg rámegyek h VOTE vagy LOCK akkor meg nem csinál semmit és nem tudom onnan eltüntetni... Most mit csináljak????
  • DropTable
    #12127
    Nekem azt mondta nem Ő volt.
  • DannyL
    #12126
    A kutya se megy itt le annyitól hogy megkéred, hidd el. ;)
  • KurtVampire
    #12125
    Én csak annyit fűznék ehhez a dologhoz ( én még nem DC-ek, de AAO-val nyomulok már jo néhány éve és a klánok ott is ilyenek...)
    Sztem, igaz amit Zolly mond, hogy ha már fizetnek a szerverért akkor fel is tudjanak rá menni, de Tango-nak is ugyanakkor igazat adok, hogy tényleg nem jo érzés, ha te tök jót játszol és erre egyszer csak kirugnak...
    Sztem az lenne a legjobb, (legalábbis nálunk úgy van) ha kirúgás előtt beírnátok közösbe, hogy valaki lépjen le, mert feljönne egy klántárs, vagy annak a nagy PINGű gyereknek beírnátok, hogy létszi menj le bla bla bla.. És akkor remélhetőleg nem lennének ilyen vitáh és beszologatások..

    A Kriszes témához meg annyit fűznék hozzá, hogy ha egy emberke tönkreteszi a másik 12 játékát akkor azt sztem nyugodtan ki lehet rúgni vagy szólni neki, hogy hagyja abba, mert ez itt nem így működik és ha nem érti meg akkor BAN....
    Sztem ahogy elmondtátok, jogos a Ban..

    De tényleg emberek! Nem lehetne megbeszélni ezt TSen? Vagy személyesen összegyűlnek az érintettek és megbeszélik a dolgot, megkéritek, hogy ezt ne csinálja és kész, nem lesz anyázás stb...

    Ne felejtsétek emberek vagyunk nem cigók!
  • Svindler
    #12124
    Kellemetlen de elfogadom.
  • Svindler
    #12123



    Mai nappal elindult a Hungarian No.1 DC Final Server! Szabályok a megszokott CB szerinti magatartás szerint működnek / no bc, no br, no tk/ ( kivéve szerver beállítás)! Csak eredeti cdkey-el lehet felmenni ami gondolom nem okoz már problémát senkinek. Mihelyst összeverődik a magyar nép onnantól kezdve le is lesz jelszavazva, hogy tényleg csak mi tudjunk rajta játszani.

    Jó szórakozást mindenkinek!
  • datango
    #12122
    amúgy meg már túlléptünk ezen a témán ... !
  • datango
    #12121
    legyen én nem azt mondom... de kellemetlen ha pl teged csapnak ki , nem ?
  • Svindler
    #12120
    Na azért had legyen már elsőbbsége annak aki a szervert üzemelteti!
  • datango
    #12119
    Figy: adott 1 szituáció , megyek helivel és kb a enemy főbázis környékén vagyok mikor kilövik a helit de én kiugrok... gyalog nemmegyek semmire , ezért megyek a közelebbi bázishoz (pl elenség főbázis ha az van közel) és lopok vmi járgányt...
  • TS Zolly
    #12118
    Ezért már repühetsz a szerverről. Lopásért is.

    Megjegyzem, ez a dolog mindenhól igy van. Aki fizeti a szervert, tagdijjat, az bármikor felmehet gémelni. Még akkor is, ha tele a szerver és ezért embereket kell kirugni miatta. Mivel minden CoR-os fizeti, ezért nekik elsöbbségük van a szerveren játszani. 24 fős a szerverünk. Vagyunk tiznél többen. Azaz legalább 40 fős szervert kellene fentartanunk, hogy a CoR tagoknak mindig legyen helye, a 24 főn kívül. Sajnos ez a mostani körülmények közt lehetetlen, hisz néha akkor is laggol mikor tele van. Mi lenne 40 főnél?
  • datango
    #12117
    hát, én pl ha közel van az enemy fő bázisa beszoktam menni lopni valami járgányt és természetesen nem lövök ki senkit de ha lőnek , akkor nem hagyom magam ..
    ---

    "Esetleg akkor kerül ki ember a szerverről bün elkövetése nélkül, amikor tele a szerver, és egy CoR-os akar felmenni. De ekkor megnézzük elösször is a külföldieket, nagy pingüeket, minusz szkorban lévőket. "

    Azért ez is "klándiktatúra" nem? most akkor tartsatok fennt helyet adminoknak... mert kellemetlen nézni mikor ha kűlföldi ha nem és csak ugy repűl az ember , hogy bejöhessen egy CoR-os ...

  • Svindler
    #12116
    De hozzád van mert egy kis kecseg tapló vagy! És már szinte mindenkit idegesítesz a faszságaiddal!

    Rájöttem, hogy neked nem Krisszel van bajod hanem a BB-vel! Ez nagyon emlékeztet egy régebbi szituációra! Kecseg kis talpnyaló élősködő vagy, aki kapott egy kis hatalmat és nem tudja azt rendesen kezelni!
  • TS Zolly
    #12115
    Bozsot idézném:
    ,,..én nem szóltam hozzád, és kérlek ezt te se tedd.,,

    Semmi közöd az ügyhöz, semmi közöd a CoR-hoz.

  • datango
    #12114
    nemtudom hogy most ő az vagy nem... (nem is érdekel :) )
  • TS Zolly
    #12113
    "klándiktatúra"??????? Ha engedünk a tisztességtelen játéknak az a gond. Ha tiltjuk, és egy idő után keményen fellépünk ellene akkor meg azért sir a szátok. Egyszer és mindenkorra vegyétek tudomásul! CoR szerveren tilos a basecamp. Ha ennek az alapvető szab-nak eleget tudtok tenni, akkor a játékos bc maitt nem is lesz kirúgva. Másik dolog ami miatt szanáljuk az embereket a trágár beirások. Sem én, és gondolom sok más embernek szúrja a szemét az ilyen személyeskedő beirások. Gémelni megyek fel, nem q anyázást olvasni. Banned worlds most már egy ilyen irásért is kiteszi az embert. Eddig kétszer figyelmeztetett. Miért oly nehéz azt felfogni, hogy egy tisztességes szervert akarunk üzemeltetni, ahol a játékosok a harcal, és nem egymás fikázásával vannak elfoglalva. No meg ahol nincs bc.

    Esetleg akkor kerül ki ember a szerverről bün elkövetése nélkül, amikor tele a szerver, és egy CoR-os akar felmenni. De ekkor megnézzük elösször is a külföldieket, nagy pingüeket, minusz szkorban lévőket.

    Ez a klándiktatúra.
  • Svindler
    #12112
    Zolly te annyira szánalmas vagy, hogy az már szinte röhej! Kíváncsi vagyok a klántásaid megmondják-e azt amit nekem is elmondanak rólad?! Kicsit tele van már veled a f...k! Aszongyák kezdesz olyan N...ás lenni! Keresned kellett valami indokot amiért kirakhattad Kriszt! Nekem sem mindíg kerek amit csinál dehát ez van! BB szerveren kívűl más magyar szerveren nem láttam még bc-ni pedig elég sokat toljuk együt!

    "Drága Krisz bavátunk bc-zet, igaz a kirugása elött percekkel." Percekkel??? Akkor mi a bizonyíték??? Láttad? Vagy éppen fentvoltál csak még megrágtad 5 percen keresztül azt, hogy adj neki egy bant?

    Murry piszok kis szemétség amit csinált Krisz azt elismerem , de semmi szabályba ütköző nem volt abban , hogy várta a főbázisról kilövőket! Okos dolog csak idegesítő!

    Gore44, Frenki, Murry!!! Csináljatok rendet!

    uff
  • Deniboj
    #12111
    Igen, még! Többet, gyerünk!
    Sőt, nálunk a tagdíj mellett havi egy kecskét be kell adni, amit közös rituálé keretén belül feláldozunk. Ebben a hónapban én vagyok a soros.
  • TS Zolly
    #12110
    Háááááát! lehet ne ö tényleg, ám az irása amit korábban irt, az olyan VK-s. Különben is. Multkor láttam sx|HRS névvel gémelni. Néha még a nagyhírű játékos nevét is felveszi a beljan vagy kicsoda. Régebben =RX= ben nyomta.
  • BurnBaby
    #12109
    atw megy nálam, át is pakoltam a bfhelp, mert x3 végleg lehalt, csak bsznak értesíteni a loosereket... amint a try.hu-t átirányítják az új címre (persze ezt sem tudom én...) lesz faq. szal kitartás :)))
  • datango
    #12108
    mostanában én is hallom , hogy a COR serveren "klándiktatúra" folyik... :(
  • datango
    #12107
    félreértés történt vezérkutya nevét lopja valaki...!
    [DA] Fórum
  • bozso
    #12106
    ..én nem szóltam hozzád, és kérlek ezt te se tedd. Ha érvelni akarsz akkor tedd meg Murry-nél vagy Morfinál.
    bozso
    ps: aki meg cigányozik, buzizik annak intézek egy letelepedési engedélyt a Jeruzsálembe a rokonaihoz.
  • TS Zolly
    #12105
    Na aggodj, az atw sem müxik most. Oldal megy, de nem tok feltőlteni rá.
  • BurnBaby
    #12104
    hát sajnos nem műxik az x3 ftpje és képtelen vagyok felimádkozni az oldalt... szal remélem egyszer csak hirtelen ott lesz... qrvabugosvackok :) további jó flémet nektek
  • TS Zolly
    #12103
    Na ez a vicc!!! Ha látnád a bann listát, akkor észre vennéd, hogy jelen pillanatban 4 azaz négy ember van ott, mind bc-ért. És nem azért mert engem vagy egy CoR-ost lelöttek. Mindenkire ugyanazok a szabályok érvényesek, akik a szerverünkre fellépnek. Amiért mulkor lecsitereztem Kriszt, és bocsánatot kértem tőle, mert nem tudtam bebizónyítani, az nem jelenti az, hogy immunins lett a Zolly-tól, és bármit csinálhat a szerverünkön. Most olyan érzésem van ebből az ügyből, mint a q nagy életbe, miszerint a romák bármit megtehetnek ebben az országban, a rendes emberek meg nem szólhatnak semmit, mert egyből fajgyülölettel vádolják. Jó Krisz nem csiter. De viszont basecamp miatt hadd mi döntsük el, hogy milyen büntetés von maga után. LBani is volt már bannolva bc miatt még anno a szerverről, de ez már rég volt. Meow saját magát szokta kirugatni a csunya csetért. És??? Ök mivel másabb játékosok mint Krisz???
    Egyébként egy kis CoR történelem kedves Bozso. Igaz nem voltam jelen az adott esetnél, de viszont nagy flém kerekedett belölle. Naszóva: Asszem december elején volt az eset, mikor pár CoR-os fent volt a szervereteken este gémelni. Tom a ti szervereteken akkor még szabad volt a bc. Krisz ezt be is tartotta, és sokan ezért elkezdtek irkálni. Magyarán ment a bc tőle ezerrel. Frankie is belecsöppent valamejst, de csak védte a kis campert. Végén még ő lett bannolva, és Töci, meg még valaki, asszem LBandi de ebben nem vagyok biztos. Semmi kedvem visszakeresni itt az irásokat. Akkor a fiatal kora miatt érveltetek. Most meg, hogy már nagyfiu, már megérti a jó szót is. 13 évesen szerintem már tud olvasni. Ha tud, akkor talán értelmezni is tudja a szereren néha feltünő, és feltűnő helyen lévő szürke irást ami imigyen szól: basecamp=bann.

    Témával kapcsolatban, sem fórumon, sem TS-en nem vagyok hajlandó foglalkozni. Irhattok bármit, nem fogom felvenni a kesztyüt, nem fogok válaszólni. Kriszt én bannoltam, csak én szedhetem le róla, más közülünk nem. De nem szakad meg a szívem Krisz miatt, hisz jó, ügyes, és még fejlődő képes játékos talál magának külhoni szervereket, ahol ugyanojan kaliberü játékosokat talál mint ö maga. Legalább a mi szerverünkön a sok hüje láma, akik nem olyan jók mint Krisz, nyugodtan tudnak harcolni.


    ui: bann oka a basecamp.