17064






  • csabito
    #12062
    http://ftp2.sly.hu/letolt//desertcombat

    szal így
    mindkettő fent van
  • csabito
    #12061
    az első linknél a 'letolt' elől vegyétek ki a space-t
  • csabito
    #12060
    DC 0.7 (591Mb):

    - http://ftp2.sly.hu/ letolt//desertcombat/0.7/DesertCombat_0.7_Full_Install.exe
    - ftp://ftp.iinet.net.au/pub/games/bf1942/ (itt van több mod is)

    (!!!) vagy rákeresni google-ban és próbálkozni: google -> DesertCombat_0.7_Full_Install.exe

    DC FINAL (361Mb):
    - http://mirror.datafast.net.au/games/battlefield1942/mods/desert_combat/ (több mod is van)
    - http://download.norcomcable.ca/BattleField/?C=M;O=A (több mod is van)
    - ftp://ftp.iinet.net.au/pub/games/bf1942/ (több mod is van)

    (!!!)vagy rákeresni google-ban és próbálkozni: google -> dc_final_client.exe

    PARANCSIKON:
    [a battlefield könyvtára]\BF1942.exe +game DC_Final +restart 1

  • TheGOro
    #12059
    ^^
  • LBandi
    #12058
    Egyszer mikor unatkoztunk egypáran kipróbáltuk hogy ugyan van el nem fogalható pont de lol hogyha mindenki meghalt és nincsen egyéb pont+ nincsen a spawn teherautó akkor lepörög a map!
    Szal akkor annyira mégsem stabil az a pont!
  • Temporal Vortex
    #12057
    #12052 ennyi
  • Higher
    #12056
    Parancs ikonban nem muszály modot megadni. Ha DC server konnektálsz akkor DC-t fog tölteni hasonlóan a többi 'változathoz' :)
  • BurnBaby
    #12055
    mély tisztelettel kérem, h vki írja meg a következőket:
    dc 0.7 néhány stabil letöltési helye
    dc final ugyanez
    ha bármi spec amit dc telepítéskor tudni kell
    parancsikon paraméterei dc .7 és final indításához
    megcsinálom a qrva dc faqt és fennlesz a try.hu-n
    ide kirakjátok felülre és örülünk
    thx
  • Temporal Vortex
    #12054
    COR-osok néha megtürnek, ilyen másolt game-mel rendelkező gyökereket, mint én
  • TS Zolly
    #12053
    Utcsó egy-két hét hozzászólásait nézd meg már itt és a battlefield.hu fórumán. Kismillioszor le lett irva a telepítési sorrend, ugyanannyiszor linket is adtunk, hogy honnan tudja leszedni nemcsak a pöcsöket és a DC-t, hanem a pöcsökhez tartozó töréseket is.
  • A SZENT
    #12052
    tehát:
    alap bf
    1.6os pecs
    1.61es pecs
    dc 0.7
    dc final

    különben nemfog menni
  • KurtVampire
    #12051
    akkor mit csináljak? azt is feltettem
  • A SZENT
    #12050
    az nem a final indítója hanem a sima dc-é
  • KurtVampire
    #12049
    amugy nem jön be custom game ahol át lehetne válltani
  • KurtVampire
    #12048
    INDÍTÁS HELYE: "d:\Battlefield 1942"
    CÉL: "D:\Battlefield 1942\BF1942.exe" +game DesertCombat
    nekem ez van a parancsikonban
  • A SZENT
    #12047
    bár amikor telepíted finalt alapbol ezt nyomja be
  • A SZENT
    #12046
    ja ezaz alap parancsikonparaméter
  • TS Zolly
    #12045
    Al Nason van benem foglalható bázis. Tehát van BC is.

    Drobot kérdezd már meg, hogy miért szórta ki az embereket oknélkül a szerver. Ö többett tud mondani. Engem is kirakott egyszer a hétvégén üzenet nélkül. Pedig nem is BC-ztem.
  • KurtVampire
    #12044
    ...\BF1942.exe +game DC_Final +restart 1
    Ezt irjam be az indításhoz? a parancsikonnál?
  • LBandi
    #12043
    Na ha már a CoR-os dolgok elökerültek:
    Felemntem gamelni egyik este majd AL NAS-os , hogy likvidáljam az utat pásztázó Technikálokat és strykerrel tisztitani mentem. MAjd beálltam ugy hogy jól tudjam fedezni magam.... Erre szemem sarkából látom hogy valami megszületik én meg reflexböl lekaptam. Erre irta hogy kisk BC miatt.... mondom neki hogy a AL NAS lepörgethetö.... szal nincsen BC... jó nem lett kick belöle...
    Jöt a kövi map. Easting ahol észak és közép közöt áltam 1.5X látótávolságra föbasetöl és kiszedtem mindenkit aki arra járt majd egyszercsak kidob a bf Kisked from the server üzenettel.
    Semmi indok vagy valami.... CSAK SZERETNÉM MEGKÉRDEZNI MIÉRT KELLET PONT AKKOR KICKELNI SEMMI INDOKKAL?
  • A SZENT
    #12042
    van még tört szerver?
  • A SZENT
    #12041
    ...\BF1942.exe +game DC_Final +restart 1

    Mondjuk alapesetben az indító paraméter
  • Beers
    #12040
    Elindítod a bf-et és a menüben valahol (nem emlékszem nem vagyok otthon,meló rulez) aktíválod a dc-t!
    A 0,7-et és a finalt is külön lehet,ha jól emlékszem!
    A netre pedig használd az all seeing eye nevű progit és keress rá a magyar serverekre!
    Elméletileg oda fel fog engedni,bár nem tudom melyik tört jelenleg.
    Talán majd a többiek tudják, kérdezd a klántagokat!
  • KurtVampire
    #12039
    Nekem nem eredeti a Bf!!! De feltelepítettem a Dc 0.7 et és a Finalt, de nem látok semmi változást, pedig a DC ikonjával indítok!
  • Beers
    #12038
    A dc-t nem kell crack-elni!
    Ha a bf 1942-t akarod,ahoz kell (1.61,csak magyar serverek-re tudsz felmenni)!
    Single playerben a dc modot aktiválni kell a beállításokban!
    Ha ASE-t használsz az automatikusan a dc-t indítja!
  • TS Zolly
    #12037
    Ha eredeti BF-ed van, akkor mit akarsz krekkelgetni?
  • KurtVampire
    #12036
    A Final-hez kell crack? Mert én feltettem, de semmi változást nem látok az eredeti BF 1942-töl
  • TS Zolly
    #12035
    Mindenki törlődött, nem mi töröltünk. Amugy meg ha megint bc-zik, rövid úton odakerül.
  • Temporal Vortex
    #12034
    Azé nem kell mindenkit kivenni a ban listából. Pl. Looserke nyugodtan maradhat.
    Ő kemény non-stop bc-s, br-es
  • Frankieboy
    #12033
    Heeee Murryke nem mi repulunk??? Apache pilot es orrlovesz gunnerman???

  • Murry
    #12032
    Tankos Charly még újonc, majd beszélek vele.
  • Murry
    #12031
    A szabály az szabály ugyanúgy vonatkozik a CoR-osokra mint bárki másra.
    Ha rendetlenkedő CoR-ost láttok, akkor szóljatok, és intézkedünk.
    Csak ezt próbáljátok meg kultúrált módon megtenni, mert ha nem így szóltok, akkor a visszájára sülhet el a dolog, és lehet, hogy te repülsz.

    «CoR» Murry
  • TS Zolly
    #12030
  • Me0w
    #12029
    Jah, utana felszaladt a cukrom, es kirakott a szerver 10 percre banned words miatt ;) Mondjuk ez egy jo dolog, 10 perc latt szepen elszamol az ember 10000-ig, es megnyugszik :P
  • Frankieboy
    #12028
    Bal lábbal keltem fel.
    Felvettem az ingem és leszakadt egy gomb.
    Megemeltem a táskámat és leszakadt a füle.
    Már félek kimenni vizelni...
  • Frankieboy
    #12027
    Hmm ez nem szep dolog, de remelem legkozelebb F1-F2-re figyelni fog... (negativ) Ebben igazad van ha igy tortent, kerlek szolj es nem lesz ilyen ezek utan.
    Eppen ez a celunk.


    Ui.: De hat tudod MeOw, O a TANKOS

  • Me0w
    #12026
    Ez igy rendben is van, de mivan akkor ha epp egy <CoR>-os teszi mindezt? Teszem azt a multkor bocage-n ulok a howitzerben, Tankos Charly pedig ugy gondolta, fasza dolog beulni es elvezetni azt, mikozben en epp celra lovok. Persze majdnem ravezette az aknakra elottunk, ekkor kipattantam, es mivel ugy latszik irott szobol nem ert, ralottem a howitzerre puskaval. Vegulis elertem amit akartam, kiszallt, es nem robbant fel, de egy szep sorozattal bosszu-TKzott, mert epp olyan kedve volt. ;)
  • Beers
    #12025
    Kösz,viszont!
  • TS Zolly
    #12024
    Énis hozzátennék egy-két dolgot. Bant levesszük aki normálisan kéri. Mesor megtette az 11964 irásában. Még be sem irtam a választ, de TS-en szóltam Gore44-nek, és azon nyomban levette róla. Mesor belátta a hüjeségét, ezért megérdemelte a ban felodást. Remélem mindenki igy tesz majd.
    Más: Nagyon sokan panaszkodtak, hogy nem tudnak-tak felmenni a szerverünkre, vagy egy idő után kirugta öket bezonyos üzenettel. Ezt nem mi csináltuk, a szerverrel volt-van a gond. Szerver tulajdonosának szóltunk, intézkedett, remélem most már minden OK. Lehet ujra kellett valamit rakni, és aki eddig Bannolva volt, azok törlödtek.
  • Frankieboy
    #12023
    Tiszta sor...
    Ezt is felteteleztem, ezert mondtam...
    Jo munkat Beers :)