17064






  • Frankieboy
    #12182
    Sziasztok, szia Bozso.

    Ez igy van... Egyetertek Swinderrel (#12112 uzenet).
    Nem szegett szabalyt Krisz. Irottat legalabbis.
    En nem is bannoltam volna. Nem akarom idezni Swindlert, faradt vagyok de jol mondta.
    Iszonyat felb@ssza az ember agyat ha ez tortenik. Murry ezert lepett ki a jatekbol.
    A dontes egyeni volt. CoR-t nem kell belekevernem, mert sajna jelenleg kis tarsadalmunkban ugysem az a story lenyege, hogy Zolly nem birja Kriszt a viselkedese blablabla miatt es bannolta, hanem - mint egy ilyen velemenyt mar olvastam is - a CoR klan diktatorikus modszerekkel el a szerveren.
    EZ NEM IGAZ.
    Azzal egyetertek, hogy a velemenyeket el lehet a forumon mondani, hiszen erre valo e csodas talalmany. (#1 - KEREK., #2 - SZILIKON IMPLANTATUM., #3 - DC., #n - FORUM )
    Ha valaki nem var beleszolast kulso szemleloktol, az a sajat belso forumaba ir ugyis.
    Es TALAN aki kivulrol nezi az esemenyeket, sokkal objektivebb kepet tud alkotni a dolgokrol, mint akit ellenerzesek - esetleg szemelyes ellentetek - futenek.
    Ezzel a velemenyalkotassal senkit nem bantanak meg. (magambol indulok ki, engem nem)
    Egy biztos. En az ellentetek elsimitasaban tevekenykedtem eleddig.
    Ezzel mind a klantarsaim, mind nehany mas cimbi tisztaban volt.
    Sajna ugy latom, hogy BEERS baratunk felszolitasat - amivel tokeletesen egyetertek - miszerint inkabb jatsszunk, nehanyan nem tekintik olyan fontosnak mint a flame-et.
    En azert megmaradnek abban a jatek dologban es a tovabbiakban nem nagyon szeretnek belefolyni az ilyenekbe.

    Summazva: Krisz jatekat ebben az esetben demoralizalonak gondolom, (mivel erre egy admin is figyelmeztette, de a konnyu frag csabito volt) ennek ellenere nem bantottam volna.
    Fontos: nem voltam ott, az egesz storyt olvastam es telefonon halottam! Ezert nyilatkozom finoman.
    Murry eljarasat megertem. Fontosnak tartja a ket klan kapcsolatanak megorzeset, hiszen a beke eleg lassan es soka allt helyre.
    Zolly dontesevel nem tudok mit kezdeni, O hozta az O kompetenciaja, attol fuggetlen, hogy nem igy dontottem volna. Ha nem hajlando elviselni VALAKI jatekat (nem gondolom, hogy azert, mert BB van a neve elott) akkor nyilvan nem engedi jatszani a szerveren. Megindokolta miert, ezzel a szabalyainkkal nem utkozott.

    Nem altalanositok semmilyen esetben es nem tamogatok semmilyen jatekon kivuli csatarozast.

    Ez a velemenyem esszeciaja Bozso.

    Ha ezeket a sorokat is sertonek talalja valaki, azzal tenyleg nem lehet mit kezdeni.
    Szal BEERS igazad van: LECC PLEJ
    (let's play - mielott valakitol flame indul, hogy nem tudom hogyan kell leirni. )

    Udv: «CoR» Frankie

    Ps.: Nem igaz am a kecske dolog. Nem aldozunk kecskeket. Deni viccelt.

    Ritualis emberaldozatokat hozunk. Es tenyleg O a soros...
  • datango
    #12181
    szerintem tegyünk végre pontot a mondat végére és legyen békesség...
    ne tépjük fel a sebet mindig... hanem inkabb békesség .)
  • BBZozo
    #12180
    Én nem kurvaanyáztam senkinek.
    Csak megjegyeztem, hogy meglehetősen tiszteletlen hangnemben nyilatkozol valakiről, akit nem is ismersz. Ez igen messze van az anyázástól. Szerintem a dologhoz pedig valóban nem sok közöd van, mivel nem voltál ott, és ez itt nem népszavazás a ban jogosságáról.
    Véleményed lehet persze, de add meg az alapvető tiszteletet a másiknak, akkor is, ha csak 13 éves.
  • datango
    #12179
  • DannyL
    #12178
    Az enyém ebből készült.
  • DannyL
    #12177
    lolka , fogadjunk ez az óvodás köpenyed
  • Me0w
    #12176
    Ja, itt az eredeti
  • Svindler
    #12175
    Már szólni akartam!
  • Svindler
    #12174
    Cicázós meg cowboyos!
  • Me0w
    #12173
    :D lattam nem maradhatok buta kep nelkul :)
  • Beers
    #12172
    Inkább játszatok !!!
  • DannyL
    #12171
    enyém dzsokis
  • DannyL
    #12170
    Nyau, hádde cicás az avatarod!
  • Me0w
    #12169
    Akkor megint ures lesz 1 hetig a topik :p
  • DannyL
    #12168
    Szerintem folytassátok ezt máshol, senki se kiváncsi rá!
  • Morfy
    #12167
    Tudod fiam,néha jobb ha az ember hallgat...de előbb utóbb talán megtanulod ezt is.
  • geri15
    #12166
    Köszi Zozo. Ezzel csak magadról állítottál ki bizonyítványt. Egyébként lehet hogy tényleg semmi közöm hozzá, de ezt máshogy is előlehet adni, nem ebben a kurvaanyádmiafaszközödvanhozzá???? stílusban. Már boccs a durva sarkításért, de kb ez volt a lényege a postodnak. Ha meg valami le van írva a fórumban akkor bárki hozzászólhat, mivel ez nem egy privát társalgási hely.
    Én csak véleményt fejtettem ki, bocsánat, máskor megnézem mit merek leírni...
  • TS Zolly
    #12165
    Nincs mit, de én csak a többiek áltál irt battlefield.hu-n lévő szobát kapatam elő.
  • KurtVampire
    #12164
    Zozo sztem amit ebbe a PUBLIC fórumba írnak az mindenkire tartozik, akkor nem lenne hozzá semmi köze, ha egy privát beszélgetés során szolna bele... Szerintem..

    És nem kell egybol lebaszni a másikat.. Szerintem...
  • KurtVampire
    #12163
    Köszi akkor mindenkinek, bár igazán csak ő foglalkozott velem... Ezért köszöntem meg főleg neki... (Bocsi ezért)
  • datango
    #12162
    szerintem jóó érzés az haa megyek és lelövök valakit... !
  • Me0w
    #12161
    Anytime :) En is elveztem :) FOleg mikor 15 perc fordulozas utan egymasnakmentunk :D
  • DropTable
    #12160
    Nem lehetne esetleg normális hangnembe válaszolni valakinek ? Idejön valaki, elmondja a véleményét - mert ugye a fórum erre való - és egyből durván ki van osztva. Mert ugye a "mi közöd hozzá?" nem túl finom és kultúrált válasz, nem ?
  • BBZozo
    #12159
    Te minek beszélsz bele valamibe, amihez semmi közöd ?
    Miért kell valakit szemtelen kölyöknek nevezni, akit nem is ismersz, és sohasem beszéltél vele ?
    Kit forditott hova ? Még meg sem szólalt.
    Ennyit erről.
  • geri15
    #12158
    Rég nem jártam errefele, de látom azért itt sem állt meg az élet. :)
    A flame-hez csak annyit, hogy szerintem mindenféle személyes érzelmet félre kéne tennie az adminnak, ha elbírál egy esetleges csalást, vagy tiltott cselekedetet (basecamp, baserape etc.). Ezt csak azért mondom, mert írta itt Frankieboy, hogy nem igazán szívleli Zolly ezt a bizonyos Kriszt.
    Nos, szerintem ha védelemre szorul ez a gyerek (mert az, ha csak 13 éves!) akkor majd önmaga elintézi, itt a fórumban, nem hinném hogy bárki védelmére szorulna. Mert, a frissen spawnolt játékosokat komolyan felidegesítheti ha rögtön kilövik.
    Nem, nem ütközik egyenesen egy szabályba sem, de ezt észre kéne venni, hogy ez a szabályok szán szándékkal való kijátszása, hogy a többi játékos élményét tönkretegye! Vegyétek már észre, hogy ezen nem veszekedni, meg anyázni kell, hanem normálisan viselkedni.
    Zolly csak rendet akart tenni, ez a szemtelen kölyök meg ellene fordított itt, ebben a fórumban mindenkit.

    Természetesen meglehet hogy teljesen rosszul látom a dolgokat, amin többen kapnak is, de mindegy, az utóbbi 20-25 postból ez derült ki.
    Én nem vagyok klánvezér, sőt még egy BF-es vagy DC-s klánban sem játszottam, de külföldi és magyar public szervereken sokat játszottam már, és láttam már érdekes dolgokat. A lényeg annyi lenne, hogyha lehet akkor ne egymás torkának essetek, hanem élvezzétek a játékot.

    --

    [End of the transmission]
  • DannyL
    #12157
    Jót repültünk Nyau, thx a gémet! ;)
  • DannyL
    #12156
  • datango
    #12155
    jaja !
  • Tgabbar
    #12154
    Meg szerintem a többieknek is megköszönhetnéd....
  • KurtVampire
    #12153
    Nah sikerült, rossz crack volt feltéve...
    Köszi Zolly a segítséget!!
  • DannyL
    #12152
    ITT vannak a TS-ek.
  • KurtVampire
    #12151
    DannyL senkitől nem kaptam pontos választ...
    És azért írogatom ezeket egyfolytában mert itt van egy csomo ember aki ezzel foglalkozik, játszik egész nap és nem segít...
    Leírtam h nekem alapbol M n van a vote map..
    Ha tudtok akkor adjatok TS IP-t ahol tudnak esetleg segíteni és akkor nem fogom ezt ide írkálni...
    Amugy már másodjára tettem fel és 3 óta ezzel szarakodok!
    Ja amugy ha optionsban megprobálom átállítani a vote map-ot másik gombra, akkor egybol kilép a game..
  • TS Zolly
    #12150
    Ott van. Irtam bele, ezért legfellül kell lennie. Mikor olvasod, ne feledd, akkor még nem volt 1,61 path és DC Final. De azért a lényeg ott van.
  • TS Zolly
    #12149
    Sokan panaszkodtak már, hogy a pálya szavazás egész játék alatt fent van. Hogyan sikerült nekik eltüntetni nem tom. Elvileg a VOTE THIS MAP alapesetben az insert gombra van beállítva. Foggalmam sincs mit lehetne vele kezdeni. Próbáld meg a teljes reinstalt, de ugy, hogy a regeditből is kiszeded. Vagy a patheket és a DC-ket szedd egy másik helyről. A BF help oldal sajna még nem müxik, oda akarják feltenni a különféle dogokat. Vagy látogass el a battlefield.hu fórumra, ott van egy topic valahol, ahol ezzel a témával foglalkoznak. Kedvedért előkeresem.
  • DannyL
    #12148
    már kaptál választ, kezdesz idegesítő lenni
  • KurtVampire
    #12147
    Senki nem ért ehhez??
  • bozso
    #12146
    Kedves Frankie!
    Hozzászólásomnak csak akkor van értelme, ha komolyan veszem Murry értekezését ahol leírja, hogy Krisz nem szeget semmi szabályt, hanem mindöszesen idegesítette a tisztelt publikumot. Ha szerinted ezért ban jár akkor vegyed komolyan az említett szabálymódosításokat. Ha viszont van szívedben némi kétség akkor kérlek kezeld a hozzászólást némi iróniával, igy harminc felett.
    bozso
    Ps:
    Tudom hogy kis hazánkban nincs precedensjog, de ezek után óhatatlanúl el fog mindenki játszani a gondolattal hogy pofára bannoljon. CoR-t meg kérlek ne keverd bele. Szerintem ez egyéni döntés volt.
    Várom válaszod.
  • datango
    #12145
    sztem is jobblenne jáccani , mit veszekedni !
  • KurtVampire
    #12144
    Az OPTIONSban a COMMONnál SHOW MAP VOTE - M
    de ha azt megnyomom akkor sincs semmii
  • Svindler
    #12143
    Ez legyen ebben a témában az uccsó hozzászólás! Én sem foglalkozok többet Zolly-val!