17064






  • mesor
    #12222
    Az a baj ha magasra megyek akkor 80% hogy jön egy frx-es és leszed egy vadászgéppel.
    Egyébként nem nyomom olyan profin még, de azért elég jól megy már.
  • Svindler
    #12221
    1 óra kb oszt megyek! :)
  • Me0w
    #12220
    Ventrilo papa ;p
  • Svindler
    #12219
    1 nap alatt??? Azért rendesen megtanulni egy kicsit tovább tart!
  • Svindler
    #12218
    Miért Nyau van aki úgy csinálja? Tényleg, kéne már egy kis tréning!
  • Me0w
    #12217
    Csak figyelj, hogy kicsit magasabbrol tamadj. Nem rosszindulatbol mondom persze.
  • mesor
    #12216
    Én egy nap alatt tanultam meg helizni mert idegesített hogy nem megy!
    De egy nap oda ültem elszántan és botok ellen megtanultam.
  • Beers
    #12215
    Nagy néha én is helizek (szigorúan csak single playerben) !
    Maradok a tanknál!
  • DannyL
    #12214
    Igen azóta nem helizek mióta a joy-t bekalibráltam a repülőre. És pont a tolóerő miatt nem helizek, mert nem lehet a tolóerőszabályzóval úgy játszani, mint ha bill-ről csinálnád. A repülőhöz meg jobb ha azt használom és nem bill-t, szal innentől kezdve helikopter ugrott. Nagy néha helizek csak, akkor is padlógázzal. :D
  • DannyL
    #12213
    Nem szerénység ez, tényleg nem az assault tudományomért szeretnek. :)
  • Svindler
    #12212
    Kis szerény 8-)) !
  • Svindler
    #12211
    Nyugodtan használj Helihez is joy-t! Ha egy kicsit segíteni akarsz magadon akkor a tolóerőt a heli miatt rárakod a bill-re, állitólag kicsit könnyebb vele gázadás. Egyébként szerintem joy-al a legjobb repülni, bár ez szokás kérdése + anyagi lehetőség.
  • leslieboy
    #12210
    AHA!!
  • DannyL
    #12209
    Helikoptert egérrel próbáld, a repülőhöz joy kell ha eredményes akarsz lenni fél év múlva. ;))
  • leslieboy
    #12208
    Köszi!De tényleg?Mert nekem amint felemelem pl a helit, a hátára fordul!Ez mitől van?Ennyire hátrarántom??
  • Frankieboy
    #12207
    "Nincs valami,amivel irányíthatóbbá lehetne tenni??"
    De igen.
    Egy jó joy, vagy eger, es gyakorlas.
    Sok sok gyakorlas...
  • leslieboy
    #12206
    Köszi a választ!Még valami!Most vagy én vagyok béna,pedig már sok szimulátorral játszottam,vagy tényleg ennyire irányíthatatlanok a légi járművek?!
    Nincs valami,amivel irányíthatóbbá lehetne tenni??
  • Tgabbar
    #12205
    Sajna nincs,úgyhogy ügyeskedni kell:).
    A Vietnam-ban ott van hőkövetős raksi
  • leslieboy
    #12204
    Én még csak most próbálom a játékot előszőr,ezértteszek fel ,egy ilyen (hülye?) kérdést:

    Van valami célbefogója a rakétavetőnek?Mert állandóan mellélövök a repülőknek!
  • DannyL
    #12203
    Háttod ha már célozni nem tudok, legalább dobálózok. :DDD
  • Svindler
    #12202
    A kis bc-s !
  • DannyL
    #12201
    Választható más kaszt is. ;) Gránáteső sallala! :)))
  • datango
    #12200
    pöh , de utálom , nameg mit érek rajta rpg vel ? .( :)
  • DannyL
    #12199
    Berlin a legjobb hentelő map, csak érteni kell hozzá.
  • Morfy
    #12198
    Baromira nem is érdekel.
  • datango
    #12197
    hehehehehehehehe ! :) nemszeretem :) nekem a desertshield, meg el alamein meg gazala meg az ijen sztájl mapok jönnek be! .)

    ---

    amit gyűlölök basra night , sztalingrad, berlin...
    (bocsesz a helyesírási hibákér! :)
  • Zatty
    #12196
    Kharkov pl. nagyonjó map szal most elkezdek flémelni : MIAZHOGYTENEMSZERETED KARKOVOT???????? ;) :D
  • geri15
    #12195
    okkkk
    johh legyen neked is neki is meg mindenkinek igaza..
  • datango
    #12194
    gazala hát az az egyik legbesztesebb map , csak én meg megyek ebédelni :( grr... miko meg tudok jácani akkor meg mindig ijen kurksz meg kharkov meg ijen xar mapok mennek
  • DannyL
    #12193
    Azon vagyok csak épp Gazala megy és arra most nem vágyom. :)
  • datango
    #12192
    igazad van ... ! mennyunk lőőni ? .)
  • DannyL
    #12191
    Hagyjátok már abba könyörgöm, mindenki belepofázik mindenbe és senki sem enged a saját igazából. És ez így is marad, szal nyaljatok sót vagy pinát, de hagyjátok abba plz.
  • datango
    #12190
    már megint te kezded...

    "Ne nevezz fiamnak, azt se tudod ki vagyok."
    Kisseb vagy mint ő ... tehát a fia lehetnél...
    Szurkálódsz... ahelyett hogy a közös nevezőt néznéd...! :(

  • Tgabbar
    #12189
  • DannyL
    #12188
  • geri15
    #12187
    Ne nevezz fiamnak, azt se tudod ki vagyok.

    (BB)Zozo: én megadom mindenkinek az alapvető tiszteletet, és most kérek elnézést ha ez nem így történt volna. Mindössze a fórumban leírtak alapján ez jött le, ami beismerem meg se közelítheti a teljes igazságot. És csak arra próbáltam rávilágítani, hogy viták helyett csak jáccunk. Ennyi
  • TS Zolly
    #12186
    Félre értések elkerülése végett!!! Amit irt Murry, akkor nem voltam ott. Ez tény. De mikor bannoltam, akkor ott voltam, Desert Shild map volt, ráadásul csapat társam. Halott kamerával néztem a ténykedését. Bizony kempelt repülővel. Bizonyítékom nincs, hisz nem vettem fel. Ja hogy miért késöbb bannoltam? Megszületésem után, állandóan szu-val baszogattam DR? Shrank nevü harcost. Esetleg ö még emlékszik is az esetre. Mikor nagy nehezen lelött, akkor taszkoltam ki, és akkor bannoltam. Itt elismerem hibát követtem el, miszerint nem egyből léptem ki a játékból, és ezt itt a fórumon szememre is vetették. Sokok bánatára, ugy kezeltem Kriszt mint bármely más játékost aki fellép a szerverünkre. Ha ez bün akkor kövezzetek meg. De nem hagyom, és ezekután sem fogom hagyni, hogy egy jó, ügyes, és még fejlődőképes játékos elb@ssza más játékát.

    Vége!
  • datango
    #12185
    végülis TS help kellene nekem... ! ha vki tud segítsen má ! pls .D
  • DropTable
    #12184
    Este TS-n! 195.70.38.91:8769
  • datango
    #12183
    murry-t hol tudom elérni???