17064






  • TerranceG
    #12262
  • DropTable
    #12261
    Miért vannak nemjó szerverek is ?
  • Murry
    #12260
    Ja meg szombaton gyere a Fragvadászatra, ami 16h - 20h ig lesz a CoR on.

  • A SZENT
    #12259
    tehát odamenj ahol éppen vannak, leginkább estefele
  • A SZENT
    #12258
    meg a melyek a legjobb magyar szerverek is jó, ez nem csé nincs 1000 magyar szerver csak kb 5
  • BurnBaby
    #12257
    nos ha majd ha használod bfhez is (vajon miért nem, ha cod meg cs megy?!), nem merül fel ilyen kérdés :) elég jól látható lesz melyik szerveren vannak, annak mi az ipje, stb, ugye. na de neked magyarázzam, aki ismeri az ase-t? persze kérdezni könnyebb, csak lassabban jutsz információhoz :)
  • TS Zolly
    #12256
    CoR 195.70.38.91:14568

    GSdc 195.38.96.78:14567

    Papa 84.21.4.43:14567
  • Tgabbar
    #12255
    Még nem találkoztál Krisszel...
  • geri15
    #12254
    Egyébként valszeg félreértetteket: szervereket én is tudnék kereseni, csak azzal wan a gond, hogy nem tudom hogy melyik a jó, és melyik nem, váx..?
    Szal mind1, majd betévedek valahova, tökmind1 úgyis én leszek a listaelső
  • geri15
    #12253
    Nemondd! Komolyan?? :D
  • TS Zolly
    #12252
    Ugyan ugy müxik az ASE Battlefieldben, mint ahogy a CoD vagy Cs-ben.
  • geri15
    #12251
    Használom, csak nem a Battlefieldhez... CoD és CSS-ben használtam eddig az ASE-t.

    Svindler/FRX.Rodat: Köszi szépen!
  • Svindler
    #12250
    Hungarian No.1 DC Final Server : 195.38.96.78:14568
  • BurnBaby
    #12249
    nem egetrengető, csak fura, miután aszondod használod az aset :))
  • leslieboy
    #12248
    És mégis mozog a föld!Azaz az ég!!
    Bocsi,de ezt nem lehetett kihagyni!
    Persze csak vicc volt!!
  • geri15
    #12247
    Kösz megint
    Kaphatok egy-két épkézláb IP címet? Persze csak ha nem egetrengető kérés :DDD
  • Frankieboy
    #12246
    Ja «CoR» Frankie...
  • Frankieboy
    #12245
    Akkor meg mar fel is soroltad a jokat...
  • geri15
    #12244
    Ismerem és használom is. Nem azt kérdeztem hogy mivel lehet szervert keresni
    ASE-ből nem fogom megtudni mik a JÓ szerverek. Azoknak az IP-it kérdem, amiken pl ti is játszotok. :)
    Előre-is-kösz
  • Cobra.
    #12243
    Használj ASE-t
  • geri15
    #12242
    Üdv arcok!
    Pár jó magyar szerver IP-jét meg tudnátok adni? Ilyenek hogy CoR, U42, stb stb klánszerverek (bocsi azoktól akiket kihagytam, még nem vágom a honi viszonyokat ), és még minden ami jó jöhet! :)
    Thx előre is
  • HU.man butcher
    #12241
    Jaja
    [s^FB]-<<ßųþçħêø>>-
  • Murry
    #12240
    Ha már itt vagyok leírom azt is, hogy fejlesztettem a http://murry.srv.hu/ -n most már a főoldalon mutatja, hogy melyik TS-en hány user van fenn. Így nem kell feleslegesen ki be lépkedni sehova.
  • Murry
    #12239
    Ja és a mapok kötelezően : LV no para és El ala 2 az első héten mind a 16 klánnak.

  • Murry
    #12238
    Megvan a 16 közé jutott klánok csoport beosztása.

    CoR - KoD
    sFB - cc42

    Szóval szar van.
    Ha mind a két magyar klán tovább jut akkor sajna magyar - magyar mecs lesz a 8 közé jutásért.


  • DannyL
    #12237
  • Me0w
    #12236
    Nem irtam hogy kurva ugyes vagy, azt irtam ,hogy ugyes vagy b+
  • datango
    #12235
    hm.. nem hangzik rosszul ...
  • Frankieboy
    #12234
    Tisztelt "DC tarsadalom", hello Holgyek, Urak.

    Csapattarsaimmal a jatek feldobasara - a Desert Combat magyar kupa utani kisse ellaposodasa ellen - egy eleg jonak tuno kezdemenyezesunk van.
    Szeretnenk, ha a jo jatekosok tovabbra is elismerest kapnanak.
    Mivel a frag vadaszat soxor nem rossz, tehat:
    A szerverunkon MINDEN SZOMBATON 16 - 20h-ig spec game.
    Tikettek fullra felhuzva, idolimit nelkul. Porgetni csak gyilkolassal lehet...
    Az elso palya egy altalanos, (Desert Shield, El ALamein, stb), majd ket ora utan egy
    assault palya (Berlin, Lost Village, Stalingrad stb).
    Ket egymast koveto hetvegen nem lehet ugyanaz a ket palya.
    A resztvevok csak MAGYAR versenyzok, jelszoval zart szerver, "bf42hu" jelszoval.

    Tehat elso alkalommal:
    ELoszor El Alamein, majd Lost Village.

    A negyedik ora vegen vege a pontvadaszatnak.
    A vegen a harom legeredmenyesebb jatekos nevet kozzetesszuk minden forumon.
    Emiatt fontos: Minden jatekos a sajat nevevel lepjen fel!
    Nem hiszem, hogy alnevek hasznalata barmi miatt szukseges lenne.

    Ami nagyon fontos:
    Szigoru CB-s szabalyok szerint megy a game, (mint eddig a szerverunkon tehat)
    NO BASECAMP, BASERAPE, TEAM KILL...
    Illetve az SG-n MeOw- is leirta, nem plagizalni akarunk, de egyetertunk (es bocs MeOw, de ha jol megfogalmaztad, minek atirni...):
    - Ha belepsz a szerverre ne abba a csapatba allj be ahol 4-el tobben vannak es vezetnek 50 tickettel. (Neved ne "player" legyen...)
    - Probalj meg a jarmuveknek megfelelo kaszttal kelni, abramsot/T72-t es bradleyt/bmp-t nem szokas assaulttal, sniperrel elvinni.
    - A tank es bmp NEM taxi! Setalj vagy keress mas jarmuvet, ne ezeket vidd el, hogy hamarabb odaerj a repulodhoz/helidhez!
    - Ha lehet a frissen szerzett repulogep/heli tudasodat ne masok rovasara gyakorold, arra ott a single play...
    - Ne csiterezz le altalaban olyanokat akik 2 eve evvel a szutyokkal jatszanak te pedig 2 hete...
    - Ha egy ures jarmuvet latsz, amit epp szerelnek, beszallhatsz addig mig szerelik, de utana add vissza a gazdajanak!
    - Ha howitzerbe (tuzerseg) szeretnel ulni, nezd meg nincs-e valaki a lovesz pozicioban. Lehetoleg ne vezesd el alola.

    Azert, mert egyedi a palya a szabalyokat be kell tartani.
    A szabalyok megszegese illetve be nem tartasa, buntetest von maga utan. (Figyelmeztetes utan: Kick illetve BAN)

    Szoval hat remelhetoleg mindenkinek tetszeni fog a kezdemenyezes,
    mindenkit varunk szeretettel.

    Jo Hentelest, jo jatekot kivan Nektek a:
    «CoR» Clan
  • joebacsi
    #12233
    ...
    - ha valaki véletlenül elüt a platós kocsival, és nemgyőz elég sry-t nyögni, akkor nem a "kurva ügyes vagy b+" a legjobb reakció rá :P
    ...
  • datango
    #12232
    - Ha tudod hogy te a piros csapatba vagy akkor a kék nevűket lődd és ne a pirosakat , ha forditva akkor természetesen fordítva ! :)
    -Ha valaki rádión keresztül segítséget kér , akkor kéne neki segíteni !
    ....
  • Me0w
    #12231
    Egyszer mar le kene irni az ujaknak par ilyen kis szabalyt. Pl.:

    - Ha belepsz a szerverre ne abba a csapatba allj be ahol 4-el tobben vannak es vezetnek 50 tickettel.
    - Probalj meg a jarmuveknek megfelelo kaszttal kelni, abramsot/T72-t es bradleyt/bmp-t nem szokas assaulttal, sniperrel elvinni.
    - A tank es bmp NEM taxi! Setalj vagy keress mas jarmuvet, ne ezeket vidd el, hogy hamarabb odaerj a repulodhoz/helidhez!
    - Ha lehet a frissen szerzett repulogep/heli tudasodat ne masok rovasara gyakorold.
    - Ne csiterezz le altalaban olyanokat akik 2 eve evvel a szarral jatszanak te pedig 2 hete (ugye HDA-s arcok? ;p)
    - Ha egy ures jarmuvet latsz, amit epp szerelnek, beszallhatsz addig mig szerelik, de utana add vissza a gazdajanak!
    - Ha howitzerbe (tuzerseg) szeretnel ulni, nezd meg nincs-e valaki a lovesz pozicioban. Lehetoleg ne vezesd el alola.

    Kb ennyi, majd masok kiegeszitik, de ha ennyit mindenki betartana mar sokkal jobb lenne a jatek...
  • Svindler
    #12230
    Na ezt valszeg azért nem láttam mert kiléptem asztalra, nehogy mégegyszer elnézzem a számot!Egyébként mint mondtam én is 6x nyomtam, ogy negatív! Na mind1,ilyet ne nagyon csinálj többet plz! Peace
  • KurtVampire
    #12229
    utánna megpróbáltam vissza letenni a gépet ha nem vetted volna észre, csak elbasztam és utánna be is írtam neked h bocs! Bocs! Bocs!
  • datango
    #12228
    áhh nekem csak az rpg-s a jó , csak azt szeretem ! .) még assault mapon is... neha lelovok egyet vagy kettőőt .)
  • Svindler
    #12227
    Ember vannak alapvető ugymond iratlan szabályok! Ha valaki leszál pl. egy helivel azért, hogy azt megjavítsa,akkor ne legyél már akkora bunkó, hogy elviszed a javított helit!!! KB 6x szóltam, hogy szálj ki de le se sza..tad! Ami meg főleg felbosszantott, hogy a hülyeséged miatt véletlenül, helyetted szegény (BB)Apa-t rugtam ki /sorry Apa még1x/. Szal ha nem tudsz kulturáltan játszani akkor sokk jóra ne számíts sehol sem!
  • Svindler
    #12226
    Délelött valószínüleg nem volt fent 1 admin sem! Ha lett volna hidd el ki lett volna rakva a BC-s, BR-es!
  • DropTable
    #12225
    De nem sikerül! :( Délelőtt akkor BC és BR volt hogy otthagytam. Dühömben fotóztam párat, de a fene ottegye inkább...
  • Svindler
    #12224
    BB szerver 2 napja Hungarian No.1' DC Final Server néven fut, ahol a BB clánon kívül más is próbál normális játékot biztosítani a szerveren!
  • KurtVampire
    #12223
    Sziasztok jo már a BB szerver?