17064






  • Beers
    #16664
    extendedként ismerem én is, de 0.9-ként még nem hallottam
  • Axl Rose
    #16663
    De van pedig, én 2005-ben játszottam vele, DCX, vagy DC Extended néven érdemes keresni.

    LINK
  • Wreck86
    #16662
    Hali!
    0.9-ről nem is hallottam még, pedig régóta bf turkász vagyok.
    Milyen op.rendszered van?
  • Beers
    #16661
    0.9
    egy linket adj már rá please!
  • Larossz
    #16660
    Sziasztok volna egy gondom lehet hogy már volt róla szó!
    Gyári Battlefield 1942 van 1.6.19-es patch!
    A DC 0.7 és DC 0.8 megy simám de a 0.9 és az gáz,betölt minden klappol de amikor a páját indítom mindegy melyiket akkor kb 24 29 százalék után kilép és az írja BF1942.exe működése leáll!!
    Ez mi a görcs segítség ötlet???
  • Beers
    #16659
    én szoktam BWT-n :)
  • steweee
    #16658
    fú, még van aki játszik a nagy öreggel ? de sokat nyomtam vele istenem.... :))

    ezt csak a heroes 3 és az operation flashpoint múlta felül játékórában
  • zebrock
    #16657
    Bocsi, elég későn olvasom így már nem segít. Amit a 42-es topikba olvastam, azt tudom én is leírni. Abba kell hagyni. 2-3 fő kevés, márpedig a népek a divattal haladva az újakkal tolják. Éljen a hőkövetős célzás nélküli játék ...
  • Cobra.
    #16656
    Persze, de sima 42 szerverre se enged be. PB-re rátöltöttem a frissítést, de semmi. Mondjuk PB nélküli szerver is kidob.
  • Wreck86
    #16655
    Desert Combat Final is?
  • Cobra.
    #16654
    Hmm, sehova nem tudok bemenni, valami ötlet? 1.61 fent van.
  • Cobra.
    #16653
    Nektek se megy?
    Btw a TS-en se tudok bemenni egyik szobába se.
  • Beers
    #16652
    na mi a fasz van?
  • Cobra.
    #16651
    Argh, azt mondja data differs from server
  • zebrock
    #16650
    Törköly és sör :) tojok az íróniára :D
  • Beers
    #16649
    nem érzékelted az iróniát ....!
    Bizti már megint be vagy baszva !
  • zebrock
    #16648
    Nem azt írta Gyuszó hogy a vasad nem elég, hanem a játék egy fos :)
  • Beers
    #16647
    ja, bizti nem elég a 2600k 16G ram és gtx560ti.....
  • Cobra.
    #16646
    Cobra néven játszottam mindig. Mondjuk 42-nél ez sokat nem jelent, mert ugyanazt a nicket tudta több ember is használni, talán még olyan is volt, hogy a szerveren játszott másik Cobra is (bár lehet kidobott a játék, ha már foglat volt a nick?) Mondjuk BF2 kijövetele után már nem nagyon DC-ztem, meg legtöbbször magyar vagy német szerveren játszottam, valószínűleg azért nem rémlik zebra (szerű :) ) nickkel játékos.
  • zebrock
    #16645
    Álltalában ezt a CD kulcsomat használom zebra névvel. Persze nem mindig :) 2005 óta játszom aktívan a DC-t neten. (kicsivel bf2 megjelenése elött.) VT-ben voltam sokáig, usában volt szerverünk, európai szerókon évekig nem játszottam sajnos, így elég késön ismerkedtem magyarokkal. Te milyen néven voltál?
  • Cobra.
    #16644
    BF3-at sokáig vártam, aztán az Origines baromság miatt inkább letettem róla. Olyan videókártyára, amivel megy 1280-ban mediumon akkor épp nem tellett (sajnos most se igazán), aztán amiket olvastam a játékról azután nem is erőltettem.
    Zebrock, téged valami más néven ismerhetlek BF42/DC-ből régről? DC-vel már legalább 4 éve nem játszottam. BF2 is már rég volt.
  • Gyuszopapa
    #16643
    Á nekem tegnap este csinált egy olyan kék halált mikor megpróbáltam elindítani hogy alig akart a gép bekapcsolni utánna.
  • zebrock
    #16642
    Ez is :) elájulásig ittam magam ... hehe. Bf3-at egyátalán nem erőltetem, egyszerűen nem tetszik. A neve hibás, az nem BATTLEFIELD! Szardlefíld 3 jobban illene hozzá vagy judefield3 :D
  • Beers
    #16641
    ez véresen komoly..... :)

    B+ tegnap kétszer dobott ki a bf3 elvileg fél éves játék....

    Felmentem DC-zni, mondom melegítek ma estére :), és sokkal jobb az egész még mindig.......!
    Sört még vennem kell!
  • zebrock
    #16640
    83.142.82.194:14567 Pilsbrueder www.slip4fight.de . Szombat 7 után. OGC TS HS szoba. Gyere ám:) csak ökörködök ... Sört és páleszt készíts!
  • Cobra.
    #16639
    Mikortól és hol lesz?
  • zebrock
    #16638
    áhh, itt a pálesz számít :D nagyon be ..., milesz honap :)
  • Wreck86
    #16637
    Kis infantry is számít?:)
  • Beers
    #16636
    Megnézhetjük, hogy mit tudunk még.....!
  • Beers
    #16635
    Megy, én is azt használok!
  • Cobra.
    #16634
    W7 64bit alatt megy a játék?
    Ha nem felejtem el, lehet benézek.
  • zebrock
    #16633
    Szombaton DC Heli Night Party! Vajon tudunk-e még repülni ? :)
  • Gyuszopapa
    #16632
    Haza ne gyere itthon szart se keresnél.
  • zebrock
    #16631
    Hontalan vagyok Beers, otthon vagyok fél lábbal, de őszintén ... (meggondoltam magam, melózok ezerrel itt kint még amíg van melóm)
  • zebrock
    #16630
    Köszi Miller :) iszogatok, hehe
  • Beers
    #16629
    Hazajöttetek már?
    Számod?
  • Wreck86
    #16628
    HöBöDö!:D:D
  • zebrock
    #16627
    Köszi, ja, egi!
  • Beers
    #16626
    HBD Zebi :)!
    Egi
  • zebrock
    #16625
    Pedig szép nyelv :D Röhögni fogsz, csak a BF1942 és a DC van fent a gépemen annak ellenére hogy az összes BF-et megvettem. A BF3 ébresztett rá hogy mekkora egy cigányoknak és kis buzi redvás csírarakás hugyhatár lett a "battlefield" név. A 3. részt a fent említettek játszák. Sem a 2. sem semelyik nem tudja überelni az elsőt, tehát én is DC + néha 42 is. Még nem vagyok otthon, még csak itthon vagyok :)) Kb. április a legutolsó verzió, de lehet még előbb is bár nem sok kedvem van. Fogalmad sincs arról hogy milyen sörökkel tömöm a hasam teli naponta ... Nehéz lesz elfelejteni ...